Sila: η νέα τούρκικη σειρά

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Αυτή που της έφαγε η συμπρωταγωνίστρια (Αντζελίνα) τον άντρα (Πιτ). Η Ανιστον καλέ. :P
Aχά, νόμιζα πως αναφερόσουν σε κάποια Τουρκάλα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Aχά, νόμιζα πως αναφερόσουν σε κάποια Τουρκάλα.:P
Ε όχι δεν έχω κάτσει να μάθω και τα κουτσομπολιά των γειτόνων. :P Είπαμε!
Υπάρχει το όνομα Τζενιφερ στην Τουρκια? :hmm:
Μόνο για τον Μεχμετ ξέρω κάποια πράγματα. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Ε όχι δεν έχω κάτσει να μάθω και τα κουτσομπολιά των γειτόνων. :P Είπαμε!
Υπάρχει το όνομα Τζενιφερ στην Τουρκια? :hmm:
Μόνο για τον Μεχμετ ξέρω κάποια πράγματα. :redface:
Δεν θα υπάρχει κι αυτό:hmm:. Η Σιλά είναι πολύ πολύ αδύνατη, τι να την κάνει ο Μεχμετ(έτσι λέγεται, νομίζω).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Δεν θα υπάρχει κι αυτό:hmm:. Η Σιλά είναι πολύ πολύ αδύνατη, τι να την κάνει ο Μεχμετ(έτσι λέγεται, νομίζω).
Ναι Μεχμετ τον λένε. Το άλλο δεν το γράφω γιατί δεν ξέρω πως προφέρεται και δεν θέλω να πω το όνομα του λάθος. :P
Τότε και αυτός έτσι αδύνατος ήταν, μετά πήρε κιλάκια και έγινε πιο άγριος στην όψη, αλλά η φωνή του κάτι έπαθε και έγινε πιο απαλή... :hmm: Τι του κάνανε? :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
Κάποιος απο τους δύο πρέπει να βγεί απο το παιχνίδι.8)
και αυτη πρεπει να ειναι η σιλα..λυπαμαι!;););)

μαθαίνω τούρκικα τώρα. :P
καλα παιδια και εγω εχω μαθει τουρκικα..αν παω κων/πολη που θελω θα συνεννοηθω τελεια!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
και αυτη πρεπει να ειναι η σιλα..λυπαμαι!;););)
Αχά ναι!

Η γριά πάει να το παίξει άνθρωπος, δεν της βγαίνει όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Αυτό πια που δεν έχει ερωτικές σκηνές, έρχεται σε πλήρης αντίθεση με τα δικά μας που γίνονται πορνοταινίες ώρες ώρες. :P Ακόμα και τα φιλιά στο μάγουλο είναι. :redface:
Που και που τον βάζουν να κυκλοφορεί χωρίς μπλούζα και τέλος. :D

Ήθη. Δεν παίζουν με αυτά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ήθη. Δεν παίζουν με αυτά. :P
Εμ βέβαια. Διότι άμα δει η Τουρκάλα που είναι παντρεμένη με κοντό, άσχημο και τριχωτό Τούρκο τα προσόντα του Μποραν, του Εζελ, του Μπελχούλ κτλ θα ανοίξει το μάτι της και δεν συμφερει αυτό.
Αλήθεια, γιατί στα έργα δεν φοράνε πολύ την μαντήλα ενώ στην καθημερινή ζωή επιβάλλεται? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Αλήθεια, γιατί στα έργα δεν φοράνε πολύ την μαντήλα ενώ στην καθημερινή ζωή επιβάλλεται? :hmm:
Τα μαλλάκια μου.
Η Τουρκία πλέον είναι κοσμικό κράτος, όχι ισλαμικό. Οι καινοτομίες του Κεμάλ. Λχ στα πανεπιστήμια, απαγορεύεται δια ροπάλου η μαντήλα. Με τον Ερντογάν υπάρχει προσπάθεια επιστροφής στις επιταγές του Ισλάμ, άρα και στη μαντήλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Aφου ο Τζιχαν το έκανε με την γυναίκα του, μετά το πρωί τι ζόρι τραβούσε;! Η ταλαίπωρη η γυναίκα του τον αγαπάει κιόλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
ρε παιδια δεν το ειδα το επεισοδιο σημερα?εγινε κατι το αξιολογο??????:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
ρε παιδια δεν το ειδα το επεισοδιο σημερα?εγινε κατι το αξιολογο??????:D
Μπα τίποτα. Μποραν-Σιλα έχουν ψιλοτσακωθεί γιατί η Σιλά θελει να γίνεται συνέχεια το δικό της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Μπα τίποτα. Μποραν-Σιλα έχουν ψιλοτσακωθεί γιατί η Σιλά θελει να γίνεται συνέχεια το δικό της.

χαχαχα τι αλλο θελει αυτη η σιλα πια?με ολοκληρη φυλη εγινε μαλλια κουβαρια για χαρη της ο ερμος ο μποραν!!αχαριστηη:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
χαχαχα τι αλλο θελει αυτη η σιλα πια?με ολοκληρη φυλη εγινε μαλλια κουβαρια για χαρη της ο ερμος ο μποραν!!αχαριστηη:P:P
Πράγματι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Τα μαλλάκια μου.
Η Τουρκία πλέον είναι κοσμικό κράτος, όχι ισλαμικό. Οι καινοτομίες του Κεμάλ. Λχ στα πανεπιστήμια, απαγορεύεται δια ροπάλου η μαντήλα. Με τον Ερντογάν υπάρχει προσπάθεια επιστροφής στις επιταγές του Ισλάμ, άρα και στη μαντήλα.
Χμμ το λέω γιατί είχα διαβάσει τη συνέντευξη μιας Τουρκάλας δημοσιογράφου (νέα κοπέλα ήταν) που έλεγε ότι οι περισσότερες γυναίκες συνεχίζουν να φοράνε τη μαντήλα δημοσίως καθώς αλλιώς τις κατακρίνουν και δεν τις σέβονται...
Όχι? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Τι θα γίνει με αυτήν που δουλεύει στο εργοστάσιο και της αρέσει έναν; Αυτός γιατι θα απειλήσει με όπλο τον Μποραν;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Τι θα γίνει με αυτήν που δουλεύει στο εργοστάσιο και της αρέσει έναν; Αυτός γιατι θα απειλήσει με όπλο τον Μποραν;:hmm:

ποιος ειναι αυτος οεο?:Pσε χανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
ποιος ειναι αυτος οεο?:Pσε χανω
Σήμερα παιχτηκε αυτό. Στο εργοστάσιο της Σιλά είναι μία που γουστάρει έναν άλλον και η κοπέλα φοβάται να το πεί στους γονείς της, ενώ ο άλλος δεν έχει πρόβλημα να το πεί στους δικούς του. Στην διαφήμιση δείχνει πως αυτός θα απειλήσει με όπλο τον Μποραν.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Σήμερα παιχτηκε αυτό. Στο εργοστάσιο της Σιλά είναι μία που γουστάρει έναν άλλον και η κοπέλα φοβάται να το πεί στους γονείς της, ενώ ο άλλος δεν έχει πρόβλημα να το πεί στους δικούς του. Στην διαφήμιση δείχνει πως αυτός θα απειλήσει με όπλο τον Μποραν.:hmm:

ε κλασικα κανενα εθιμο παλι και παει λογικα στον μποραν να του πει με οπλο πως αν δεν κανει κατι να παρει την κοπελα που αγαπαει θα αυτοκτονησει η θα τον σκοτωσει..κατι τετοιο σιγουρα..χαχαχα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
ε κλασικα κανενα εθιμο παλι και παει λογικα στον μποραν να του πει με οπλο πως αν δεν κανει κατι να παρει την κοπελα που αγαπαει θα αυτοκτονησει η θα τον σκοτωσει..κατι τετοιο σιγουρα..χαχαχα:P
Δεν νομίζω να είναι κάτι τέτοιο. Είπε η κοπέλα στον δικό της:"Και τι θα πώ στους γονείς μου πως πήγα να δουλέψω και βρήκα άντρα;" και της είπε αυτός πως αγαπιούνται χρόνια κτλπ. Δεν νομίζω το πρόβλημα να είναι τα έθιμα. Είπε ο Μποραν στην διαφήμιση:"Θα δώσω την αδερφή του για αντάλλαγμα", τώρα τι εννοούσε δεν ξέρω. Επίσης έδειξε πως η Σιλά τον ψιλοέβρισε. Περιμένω την Ίσιδα το πρωί να μας/μου λύσει τις απορίες :D:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top