PTE General (edexcel)

Ποια η γνώμη σας για το Edexcel;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 5)
  • Πολύ καλό πτυχίο

    Ψήφοι: 2 40.0%
  • Καλό πτυχίο

    Ψήφοι: 1 20.0%
  • Μέτριο πτυχίο

    Ψήφοι: 1 20.0%
  • Αδιάφορο πτυχίο

    Ψήφοι: 1 20.0%

drillgr

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Και καλα καναν που ηταν! Εγω συμφωνω με την τακτικη αυτη μιας και ευνοουμαστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Eυνοουμαστε δεν λεω...
Αλλα οι δικοι μας επιτηρητες ηταν σε σημειο να βγαινουν εξω για νερο και να ξαναμπαίνουν και να πεφτει Η αντιγραφη...
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drillgr

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Σε μας στην αρχη το επαιζαν αυστηροι και καλα και ηταν 2 ατομα. Με το που αρχισαν οι εξετασεις ο ενας την κοπανησε εντελως και ο αλλος καθοταν συνεχεια στο γραφειο και γενικα δεν κοιτουσε την ταξη, ηταν καπως "χαμενος".
Ομως στο τμημα που ημουν τα παιδια δεν εκαναν κινησεις αντιγραφης, μονο εγω το ειχα ξεφτιλησει το θεμα lol.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Κοιτα ΟΚ να ειναι καπως επιεικής με τα παιδια.
Δεν ξερουν κατι το βλεπουν...
Αλλα εδω αντεγραφαν ολοκληρες ασκησεις τα παιδια...
Εγω το Task 3a το δωσα στην πισινη μου και αυτη μου εδωσε το Task 4c που δεν προλάβαινα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drillgr

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Μπραβο ρε teo, αυτο θα πει συνεργασια. Κατι τετοια εκανα και γω με την μπροστινη μου που ειμασταν απ το ιδιο φροντιστηριο. Αλλα με τροπο, οχι εντελως χυμα.
Εμεις στο τελος καναμε και τσεκ το τι ειχαμε γραψει και επιλεον στο reading καναμε επαληθευση τα πολλαπλης επιλογης, με λιγα λογια μιλουσαμε σχεδον κανονικα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Kαι μεις σχεδον κανονικα συνεργαζομασταν.

Η σελιδα που δοθηκε για προχειρο ηταν σωτήρια τελικά...

Βεβαια αν περιμενα να περασω απο μια ασκηση που επιανε 6 μοναδες τοτε σωθηκες.
Αλλα πολλα παιδια εβλεπες γυρνουσαν κανονικα και αντεγραφαν ολοκληρες σελιδες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drillgr

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Αυτο ειναι δικοπο μαχαιρι ομως γιατι αν ο αλλος τα εχει λαθος τοτε κλαφτα... Η κοπελα που ηταν μπροστα μου στο φροντιστηριο τα πηγαινε παντα πολυ καλα στο reading οποτε και την εμπιστευτικα.

Τα αλλα τα παλαιψα μονος. Ειδικα στις εκθεσεις που τις ειχα παρει και απο φοβο, αρχισα να τις γραφω καπως ασυναισθητα και ουτε τωρα δεν καταλαβα πως τις εγραψα :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Αυτο ειναι δικοπο μαχαιρι ομως γιατι αν ο αλλος τα εχει λαθος τοτε κλαφτα... Η κοπελα που ηταν μπροστα μου στο φροντιστηριο τα πηγαινε παντα πολυ καλα στο reading οποτε και την εμπιστευτικα.

Τα αλλα τα παλαιψα μονος. Ειδικα στις εκθεσεις που τις ειχα παρει και απο φοβο, αρχισα να τις γραφω καπως ασυναισθητα και ουτε τωρα δεν καταλαβα πως τις εγραψα :P:P

Aααα οχι η κοπελα ηταν πολυ καλη σαν μαθητρια και απο οτι ειδα τα ειχε ολα σωστα!:D:no1:

Στις εκθεσεις ειχα τετοια εμπνευση που ο χωρος ισα ισα με εφτασε και με μικρα γραμματα κιολασς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sonia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sonia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Πάντως υπάρχει και το άλλο ενδεχόμενο.....
Να κοπεί κανείς κατα τη διόρθωση γιατί κι εκεί μπορεί να βρεθεί περιστατικό αντιγραφής. Μπορεί και όχι, δεν λέω.... Αλλά το ρισκάρει κανείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drillgr

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Λιγο απιθανο το βλεπω αυτο μιας και οι περισσοτερες απαντησεις ειναι πολλαπλης επιλογης.
Βεβαια αν ειχε και αιτιολογηση τοτε αλλαζει το πραμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Το Cambridge κανει ετσι καθως εχουν και πλανο για το που καθονται οι υποψηφιοι.
Αλλα και παλι δν μπορεις να εισαι σιγουρος οτι προκειται για Copying...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
παιδια μηπωσ ξερετε ποτε θα μασ στειλουν το πτυχιο του edexcel???:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Toν Οκτωβρη!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ευχαριστησή μου!:)

Για οποιαδήποτε αλλη ερώτηση/απορία εδώ είμαστε!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnlym

Νεοφερμένος

Ο giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αλιβέρι (Εύβοια). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά είμαι καινούργιος εδώ και θα ήθελα να ρωτήσω κάτι για τα αποτελέσματα του edexel level 5 γίνετε τα ιδιαιτερα να δουν κάπως τα αποτελέσματα του?επίσης το πτυχίο θα έχει κάποιο βαθμό πάνω p.x. A,B
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά είμαι καινούργιος εδώ και θα ήθελα να ρωτήσω κάτι για τα αποτελέσματα του edexel level 5 γίνετε τα ιδιαιτερα να δουν κάπως τα αποτελέσματα του?επίσης το πτυχίο θα έχει κάποιο βαθμό πάνω p.x. A,B
τι εννοεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnlym

Νεοφερμένος

Ο giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αλιβέρι (Εύβοια). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Αυτό που θέλω να πω είναι 1 άμα θα έχει κάποιο βαθμό πάνω το πτυχίο να λέει π.χ. pass with A or b, και 2 πως μπορώ να δω αναλυτικά τα αποτελέσματα μου γιατι είμαι από ιδιαίτερο και στο site μου λέει μονο ότι πέρασα χωρίς βαθμολογία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
Αυτό που θέλω να πω είναι 1 άμα θα έχει κάποιο βαθμό πάνω το πτυχίο να λέει π.χ. pass with A or b, και 2 πως μπορώ να δω αναλυτικά τα αποτελέσματα μου γιατι είμαι από ιδιαίτερο και στο site μου λέει μονο ότι πέρασα χωρίς βαθμολογία
βαθμοι: PASS. PASS WITH MERIT. PASS WITH DISTINCTION. αναλυτικη βαθμολογια - τελη αυγουστου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnlym

Νεοφερμένος

Ο giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αλιβέρι (Εύβοια). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
ok καταλαβα.ευχάριστο για τις πληροφορίες και την βοήθεια.:no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 11 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top