Proficiency edexcel

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
το edexcel εινια πιο ευκολο απο το uclan
ή μου φαινεται?

ξερει κανεις που μπορω να βρω πληροφοριες για την δομη του speaking part του edexcel? και αν γινεται να δω και τιποτα βιντεακια?ευχαριστω!

επισημη ιστοσελιδα του edexcel δεν υπαρχει ?καθε φορα που το παταω στο google με στελνει στην σελιδα του palso https://www.palso.gr/ (ο θεος να την κανει δηλαδη ετσι πουναι) ελεος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

giannakis7

Νεοφερμένος

Ο giannakis7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
για το Hillside Press πρέπει να βρούμε Student's Book Teacher's Book και τα CDs.
Platona από που τα είχες πάρει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Platonas

Νεοφερμένος

Ο Platonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
πλατονα..τα προφορικα πως ηταν?τι σας εδωσαν?
κατ αρχας είμασταν 2 άτομα στα προφορικα, αρχικα (αν θυμαμαι καλα) μας ρωτησαν προσωπικες ερωτήσεις και έπειτα ασχοληθήκαμε με τον σχολιασμο εικόνων πρώτα σε συζήτηση με τον partner και μετά νομίζω μόνοι μας. Πάντως την όλη διαδικασία την μαγνητοφωνούσαν...

για το Hillside Press πρέπει να βρούμε Student's Book Teacher's Book και τα CDs.
Platona από που τα είχες πάρει;
αγόρασα ένα βιβλίο που είχει 10 themes (vocabulary and reading) ,τα οποία σε βάζουν στο "κλίμα", και 10 ολοκληρωμένα practice tests...από βιβλιοπωλείο που εξειδικεύεται στα ξενογλωσσα βιλία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
παιδια για σκεφτειτε και λιγο να δωσετε και για κανενα city and guilds!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
εγω θα δωσω το City και το μονο που με χαλαει ειναι οτι καθε μερος στα προφορικα βαθμολογειται ξεχωριστα και πρεπει να τα περασειςολα!και τα υπολοιπα μερη δεν θα με βοηθησουν για το τελευταιο....και αντε να δω τι θα πω 2 λεπτα που μας λεει να σχολιασουμε ενα θεμα....ωχ ο Θεος και η ψυχη μου!:eek::eek::bye::bye::cold::cold::'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
εγω θα δωσω το City και το μονο που με χαλαει ειναι οτι καθε μερος στα προφορικα βαθμολογειται ξεχωριστα και πρεπει να τα περασειςολα!και τα υπολοιπα μερη δεν θα με βοηθησουν για το τελευταιο....και αντε να δω τι θα πω 2 λεπτα που μας λεει να σχολιασουμε ενα θεμα....ωχ ο Θεος και η ψυχη μου!:eek::eek::bye::bye::cold::cold::'(:'(
δενειναι δυσκολο!αμα πας στα ε μερη καλα,και εισαι πολυ μετρια στο 1 θα σε περασουν!για β2 θελεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
δενειναι δυσκολο!αμα πας στα ε μερη καλα,και εισαι πολυ μετρια στο 1 θα σε περασουν!για β2 θελεις?

οταν λες ε μερη εννοεις τα υπολοιπα μερη των προφορικων ή των γραπτων? παντως εγω στο σαιτ του city ειδα οτι πρεπει να περασεις το καθε μερος ξεχωριστα(στα προφορικα)....αμα αλλαξαν το συστημα και συμψηφιζονται καλως...δεν ξερω...εγω θελω το c2:worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
οταν λες ε μερη εννοεις τα υπολοιπα μερη των προφορικων ή των γραπτων? παντως εγω στο σαιτ του city ειδα οτι πρεπει να περασεις το καθε μερος ξεχωριστα(στα προφορικα)....αμα αλλαξαν το συστημα και συμψηφιζονται καλως...δεν ξερω...εγω θελω το c2:worry::worry:
εννοω βρε παιδι μου οτι αν σε απο τα 3 μερη του προφορικου περασεις και στο τεταρο το πιο δυσκολο δεν πας και πολυ καλα,ισως να σε περασουν!δεν πιστευω οτι κοβουν ευκολα!απλως ομως στο 1 κομματι του προφορικου πρεπει να δωσεις τον καλυτερο σου εαυτο γιατι αν δεν εχεις παει καλα σε αυτο δεν τους πολυνοιαζει ακομα και αν εισαι αριστη στα αλλα!για αυτο κοβουν καποιον που στα πολυ απλα δεν ειναι καλος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
εννοω βρε παιδι μου οτι αν σε απο τα 3 μερη του προφορικου περασεις και στο τεταρο το πιο δυσκολο δεν πας και πολυ καλα,ισως να σε περασουν!δεν πιστευω οτι κοβουν ευκολα!απλως ομως στο 1 κομματι του προφορικου πρεπει να δωσεις τον καλυτερο σου εαυτο γιατι αν δεν εχεις παει καλα σε αυτο δεν τους πολυνοιαζει ακομα και αν εισαι αριστη στα αλλα!για αυτο κοβουν καποιον που στα πολυ απλα δεν ειναι καλος!

χιχιχιχιχι τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μου εφτιαξες το κεφι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μολις ξεαγχωθηκα!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:yahoo::yahoo::yahoo::vroum::vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
χιχιχιχιχι τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μου εφτιαξες το κεφι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μολις ξεαγχωθηκα!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:yahoo::yahoo::yahoo::vroum::vroum:
αλλα προσοχη και διαβασμα!εγω ας πουμε εδωσα ιουλιο για γ1!το πηρα δοξα τω θεω!αλλα τα προφορικα με φοβησαν και δεν ηταν τοσο ευκολα!α και κατι αλλο!να κανεις πολλα ακουστικα,διοτι βαζουν πολλες παγιδες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
αλλα προσοχη και διαβασμα!εγω ας πουμε εδωσα ιουλιο για γ1!το πηρα δοξα τω θεω!αλλα τα προφορικα με φοβησαν και δεν ηταν τοσο ευκολα!α και κατι αλλο!να κανεις πολλα ακουστικα,διοτι βαζουν πολλες παγιδες!

ακουστικα?τι ακουστικα?listening εννοεις? τι παγιδεςςςςςςςς????????????:hypno::hypno::hypno:
εσυ ταχες παει καλα σε ολα τα μερη των προφορικων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
εγω σε ολα τα μερη των προφορικων ειχα pass.απλως εννοω οτι τα ακυστικα δεν ειναι και ευκολα!αλλα αν κανεις μια πολλη καλη προετοιμασια,θα τα πας καλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

makis07

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο makis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 195 μηνύματα.
εγω το πηρα σχετικα ευκολα.αν εχεις κανει προετομασια νωριτερα για michigan σου φαινονται σχετικα ευκολα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
εγω σε ολα τα μερη των προφορικων ειχα pass.απλως εννοω οτι τα ακυστικα δεν ειναι και ευκολα!αλλα αν κανεις μια πολλη καλη προετοιμασια,θα τα πας καλα!

καλα σκασιλα μου για το listening:whistle::whistle: ....ετσι κιαλλιως τα γραπτα συμψηφιζονται και θα με βοηθησει η εκθεση....εμενα τα προφορικα με τρομαζουν....αλλα θα βαλω τα δυνατα μου που λες και συ για να ειναι πιο επιεικεις ισως στο τελευταιο part! αντε να δουμε...γιατι με βλεπω να περναω τα γραπτα και να δινω καθε μηνα 85ευρα μπας και περασω και τα προφορικα:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
σου ευχομαι καλη επιτυχια και μη αγχωνεσαι,ολα θ απανε καλα!αρκει να προσπαθεις!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
σου ευχομαι καλη επιτυχια και μη αγχωνεσαι,ολα θ απανε καλα!αρκει να προσπαθεις!;)

ευχαριστω πολυ σταθακη...νασαι καλα!!!!!!!!!!!:happy::happy::happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.

reaction

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηλιάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Γειαααα!!εδινε κανεις σημερα???????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Αν εδωσες εσυ για πες μας την εμπειρια σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

reaction

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηλιάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Εδωσα εγω χτες....τα θεματα ηταν γυρω απο το μαρκετιγκ...το λιστενιγκ ηταν πιο δυσκολο απο οτι συνηθως..τουλαχιστον εμενα ετσι μου φανηκε....τα προφορικα ηταν σχετικα με entertainment και games ηλεκτρονικα ή παιχνιδια που φτιαχνουν τα παιδια μονα τους...
Η φωτο εδειχνε ενα θαλαμο του μετρο με ανθρωπους αλλου με λαπτοπ και αλλους με εφημεριδες και κινηθηκε σχετικα η συζητηση μετα....εγω περιμενω κυριως marks απο εκθεση και προφορικα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top