Piercing

lydiatav

Νεοφερμένος

Η lydiatav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
εγω παω στο black dahlia στην καλλιθεα οταν εχει piercing day κ βαζει ολα τα piercings 10€(το κανει καθε 6μηνο, μπορει κ λιγο παραπανω)!!!! επαγγελματιας, καθαρος κ ολα καλα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Να παίζεις μπάσκετ και να σού έρθει η μπάλα στο σημείο που έκανες τρύπα!:hmm::P
Ή σου'ρχεται η μπάλα του μπάσκετ στην μόλις 3μερών τρύπα που'χες κάνει στη μύτη σου.
["Χλαπ",γεμίσαμε αίματα.]
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~julia~

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ~julia~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Εγώ πάντως ότι τρύπες είχα κάνει σύνολο 9 τις είχα κάνει στον Νικο ταττου (κ μερικές μόνη μου!) και στον μλκ τον Τζένιο, Π. Φάληρο ο οποίος μου γ@μησε τον αφαλό με αποτέλεσμα να μολυνθεί κ αναγκαστικά να την κλείσω αφού δεν πέρναγε ούτε με φάρμακα.. την έκλεισα και μετά από κάποιους μήνες μου την έκανε ο Νίκος! Γενικά έχω ακούσει ότι ο Τζένιος κάνει καλή δουλειά αλλά και πολλά αρνητικά από φίλους-γνωστούς. Προσωπικά δεν θα πρότεινα αυτόν. Για τον αφαλό θυμάμαι μου πήρε 20 με ένα απλό σκουλαρίκι άθλιο, ενώ ο Νίκος 50 ευρώ με ένα χρυσό σκουλαρίκι πανέμορφο!
Ένας φίλος μου επειδή βρήκε τον Νίκο ακριβό πήγε στο μαγαζί του Θηρίο λίγο πιο κάτω νομίζω πολύ καλός καθαρός και αυτός και οικονομικότερος απ ότι μου είπε! Επίσης στην γλυφάδα είχα ρωτήσει για τιμές και μου λέγανε κάτι 60αρια.. :confused:
Επίσης άμα θέλετε πιο οικονομική λύση είναι και αυτός εκεί πάνω στο ίδιο δρομάκι με τον Νίκο μια τρύπα-μαγαζί με έναν περίεργο τυπά με μακριά άσπρο μαλλιά και μακριά νύχια κ πολλά δαχτυλίδια :P που κάνει Piercings! πολύ οικονομικά από 5- 30, για χείλος που είχα πάει μου πήρε 15 ευρώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NimertiS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η NimertiS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Εγώ πάντως ότι τρύπες είχα κάνει σύνολο 9 τις είχα κάνει στον Νικο ταττου (κ μερικές μόνη μου!) και στον μλκ τον Τζένιο, Π. Φάληρο ο οποίος μου γ@μησε τον αφαλό με αποτέλεσμα να μολυνθεί κ αναγκαστικά να την κλείσω αφού δεν πέρναγε ούτε με φάρμακα.. την έκλεισα και μετά από κάποιους μήνες μου την έκανε ο Νίκος! Γενικά έχω ακούσει ότι ο Τζένιος κάνει καλή δουλειά αλλά και πολλά αρνητικά από φίλους-γνωστούς. Προσωπικά δεν θα πρότεινα αυτόν. Για τον αφαλό θυμάμαι μου πήρε 20 με ένα απλό σκουλαρίκι άθλιο, ενώ ο Νίκος 50 ευρώ με ένα χρυσό σκουλαρίκι πανέμορφο!
Ένας φίλος μου επειδή βρήκε τον Νίκο ακριβό πήγε στο μαγαζί του Θηρίο λίγο πιο κάτω νομίζω πολύ καλός καθαρός και αυτός και οικονομικότερος απ ότι μου είπε! Επίσης στην γλυφάδα είχα ρωτήσει για τιμές και μου λέγανε κάτι 60αρια.. :confused:
Επίσης άμα θέλετε πιο οικονομική λύση είναι και αυτός εκεί πάνω στο ίδιο δρομάκι με τον Νίκο μια τρύπα-μαγαζί με έναν περίεργο τυπά με μακριά άσπρο μαλλιά και μακριά νύχια κ πολλά δαχτυλίδια :P που κάνει Piercings! πολύ οικονομικά από 5- 30, για χείλος που είχα πάει μου πήρε 15 ευρώ.
Για τον τελευταίο που λες δεν έχω ακούσει καλά,φίλη μου είχε πάει να κάνει στο στήθος και πήγε να της την κάνει με πιστόλι και έφυγε!

:confused:

Για τον Τζένιο και εγώ ακούω τα χειρότερα,μα καλά δεν αποστειρώνει τα σκουλαρίκια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~julia~

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ~julia~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Για τον τελευταίο που λες δεν έχω ακούσει καλά,φίλη μου είχε πάει να κάνει στο στήθος και πήγε να της την κάνει με πιστόλι και έφυγε!

:confused:

Για τον Τζένιο και εγώ ακούω τα χειρότερα,μα καλά δεν αποστειρώνει τα σκουλαρίκια?

Ναι για εκείνον στην τρύπα με πιστόλι τα κάνει.. αλλά προσωπικά δεν έπαθα τίποτα. :D(δόξα το θεό)
Όσον αφορά τον Τζένιο.. δεν ξέρω αλλά πολύ άθλια εμπειρία με τον αφαλό μου :P Δεν θα ξανά πήγαινα ποτέ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StormWoman

Νεοφερμένος

Η StormWoman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
εγώ άνοιξα τρυπα στην μύτη εδώ και έναν μηνα καταλάβω την διάρκεια του ύπνου όπως κοιμόμουν μπλέχτηκε στην κουβέρτα το σκουλαρίκι και βγήκε απότομα με αποτέλεσμα να με χτυπήσει τοπαθα 2 φορες.. έβγαλα διπλα στην τρυπα ένα σπυρί κόκκινο δν με πονάει ούτε είναι πρησμένη η μύτη μου εχτές κάπως έγινε και έσπασε και έβγαλα αίμα αρκετό και τώρα βάζω οξυζενέ και αλατόνερο πρωί μεσημέρι βραδυ έχει ξεκοκκινισει κάπως μήπως μου προτείνετε και άλλο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Αυτό που έπαθες λέγεται μόλυνση. Γιατροσόφια υπάρχουν πολλά, όμως καλύτερα να επισκεφτείς ειδικό αν παραμένει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Όντως έτσι όπως το περιγράφεις μόλυνση μοιάζει.Αν και εγώ την είχα πάθει έτσι με τη μύτη και παρόλο που ζορίστηκα πολύ γιατί το πάθαινα συνέχεια σε γιατρό δεν πήγα και η τρύπα ζει και βασιλεύει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StormWoman

Νεοφερμένος

Η StormWoman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
πφφ το χειρότερο είναι ότι έσπασε το σπυρί να δω πως θα φύγει μήπως να του έβαζα tpt άλλο έχω πάρει και φυσιολογικό ορο.. να βγάζω τελείως το σκουλαρίκι όταν θα βάζω οξυζενέ και αλατόνερο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Το πιο πιθανό είναι να σού κλείσει αν το αφαιρέσεις για ώρα. Δεν ξέρω. Απλώς, καθάριζέ το τακτικά, και μην το πειράζεις. Δες μήπως βάλεις και καμία αλοιφή. Επειδή το θέμα επαναλαμβάνεται και βαριέμαι να λέω τί έκανα εγώ σε δική μου μόλυνση, γύρνα προς τα πίσω σελίδες για να δεις αλοιφές κλπ. Ειδάλλως συμβουλεύσου κάποιον ειδικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StormWoman

Νεοφερμένος

Η StormWoman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
δεν ειναι και λιγες οι σελιδες εκτοσ αν θυμάσαι περίπου συγγνώμη κι όλας.. όταν λέω να το βγάζω εννοώ να το βγάζω να το καθαρίζω και να το ξαναβάζω το οξυζενέ και το αλατόνερο κάνει καλο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Εγώ έβαζα την αλοιφή αυτή: click. Δεν υπάρχει λόγος να το αφαιρείς, εκτός από τις φορές που θέλεις να το απολυμαίνεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StormWoman

Νεοφερμένος

Η StormWoman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
το πεταντιν είναι λύση?
μου βγάζει και λίγο πιον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
το πεταντιν είναι λύση?
μου βγάζει και λίγο πιον
Το betadin είναι λύση για απολύμανση. Είπαμε ότι έχεις μόλυνση. Πρέπει να ακολουθήσεις θεραπεία (healing).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

StormWoman

Νεοφερμένος

Η StormWoman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
σε ευχαριστώ πολύ για αρχή θα συνεχίσω με φυσιολογικό ορο οξυζενέ και αλατόνερο και αν δεν δω αποτέλεσμα θα κοιτάξω για την αλοιφή!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
29 Μαίου θα βάλω σκουλαρίκι στη μύτη.

Το αποφάσισα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.


Αυτό θέλω να κάνω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Ενα διαμαντακι στη μυτη θελω να βαλω...και επιτελους να τρυπησω τα αυτια μου..το λεω εδω και ποσα...χρονια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lili.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
σε ευχαριστώ πολύ για αρχή θα συνεχίσω με φυσιολογικό ορο οξυζενέ και αλατόνερο και αν δεν δω αποτέλεσμα θα κοιτάξω για την αλοιφή!!

μπεταντιν μην βαζεις διοτι κλεινει την τρυπα.. επισης αν μπορεις μην γραφεις greeklish διοτι βγηκαν τα ματακια μας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ρεντροουζ13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μόσχα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 181 μηνύματα.
29 Μαίου θα βάλω σκουλαρίκι στη μύτη.

Το αποφάσισα:P

Με το που τελειώσουν οι πανελλήνιες? κομπλέ σε βρίσκω :happy::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top