Piercing

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.

phanis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Αυτή η τυρανόσαυρους-ωλένη πώς στο καλό έγινε;(1:23)

Ενδιαφέρον.

με stretching
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dil1

Νεοφερμένος

Η dil1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
δοκιμασε τιτανιο και χρυσο(ακριβο μεν αλλα ειναι το καλυτερο μεταλλο για σκουλαρικια)

Ευχαριστώ!!!!

ας τελειώσω την θεραπεία...ήδη πάει καλύτερα....
και μάλλον θα το αλλάξω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mord79

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αnνa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Και η στρετσαρισμενη τρυπα κλεινει μεχρι το τα 6-8 mm αναλογα με το αυτι του καθενος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary(:

Νεοφερμένος

Η mary(: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
την έκανα τλκ.δν έγινε με τοπική αναισθησία.
τπτ δν έβαλε.αλλα δεν πόνεσα..τώρα πονάω που έχω πρηστεί
μου είπε όταν πρηστώ να βάλω παγάκια αλλα δεν κάνουν κ πολλά
ξέρετε τπτ καλύτερο;;
-----------------------------------------
:(..
-----------------------------------------
αντε ρ.απαντήστε
ειναι sos
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
την έκανα τλκ.δν έγινε με τοπική αναισθησία.
τπτ δν έβαλε.αλλα δεν πόνεσα..τώρα πονάω που έχω πρηστεί
μου είπε όταν πρηστώ να βάλω παγάκια αλλα δεν κάνουν κ πολλά
ξέρετε τπτ καλύτερο;;
-----------------------------------------
:(..
-----------------------------------------
αντε ρ.απαντήστε
ειναι sos

υπομονη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eva.dim

Νεοφερμένος

Η Eva.dim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 96 μηνύματα.
το αλατονερο νομιζω οτι βοηθαει:)
αλλα δ παιρνω κ ορκο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary(:

Νεοφερμένος

Η mary(: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ναι έτσι λενε αλλά δν εκανε κ τπτ:(
τσπ thnx πάντως!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sylvia_B

Νεοφερμένος

Η Sylvia_B αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
εγω θελω να κανω τρυπα στο φρυδι αλλα δεν ξερω που να παω να κανω...σε τι ειδους γιατρο πχ.?και ποσο κοστιζει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sαucy

Νεοφερμένος

Ο Sαucy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
εγω θελω να κανω τρυπα στο φρυδι αλλα δεν ξερω που να παω να κανω...σε τι ειδους γιατρο πχ.?και ποσο κοστιζει?


σε μαγαζί με ταττού και piercing θα πας :no1:
-----------------------------------------
Λοιπόν παιδιά γεια και κάλως σας βρήκα. Εγώ έχω 2 τρύπες. Κλασσικά 1 στο αυτί από την 2α γυμνασίου (κοντά 2 χρόνια) και μια στην γλώσσα.(6 μήνες) :D

Δεν τίθεται θέμα κατωτερότητας ούτε βανδαλισμού.

Να πω κάποια πραγματάκια για την γλώσσα.

1)Μην δοκιμάσετε ΠΟΤΕ να την κάνετε μόνοι σας. Έχει πολλά νεύρα.
2)Δεν πονάει ιδιαίτερα αλλά μετά μέχρι να κλείσει η πληγή είναι τα δύσκολα (για 2 μέρες δεν μπορείς να φας, μιλάς ψευδά, κτλ)
3) Μετά από 10 μέρες είσαι κομπλέ.
4)Παίζεις και περνά ευχάριστα η ώρα.
5) Για τα ποστ που είδα ποιο πριν... Ναι έχει και σημασία πρακτική στο στοματικό σεξ (ειδικά όταν έχουν οι άντρες):iagree::P τρελαίνονται οι γυναίκες :jumpy::xixi:
6) η τιμή είναι γύρω στα 60 ευρώ.
7) ΠΡΟΣΟΧΗ : Αν το βγάλεις για 20 λεπτά ειδικά στην αρχή, πάει έκλεισε. Αν το έχεις καιρό, κλείνει σε 5-6 ώρες.:(

εντιτ.. δείτε και εδώ https://www.odontiatriki.gr/arthra1/piercing2.php
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
σε μαγαζί με ταττού και piercing θα πας :no1:
-----------------------------------------
Λοιπόν παιδιά γεια και κάλως σας βρήκα. Εγώ έχω 2 τρύπες. Κλασσικά 1 στο αυτί από την 2α γυμνασίου (κοντά 2 χρόνια) και μια στην γλώσσα.(6 μήνες) :D

Δεν τίθεται θέμα κατωτερότητας ούτε βανδαλισμού.

Να πω κάποια πραγματάκια για την γλώσσα.

1)Μην δοκιμάσετε ΠΟΤΕ να την κάνετε μόνοι σας. Έχει πολλά νεύρα.
2)Δεν πονάει ιδιαίτερα αλλά μετά μέχρι να κλείσει η πληγή είναι τα δύσκολα (για 2 μέρες δεν μπορείς να φας, μιλάς ψευδά, κτλ)
3) Μετά από 10 μέρες είσαι κομπλέ.
4)Παίζεις και περνά ευχάριστα η ώρα.
5) Για τα ποστ που είδα ποιο πριν... Ναι έχει και σημασία πρακτική στο στοματικό σεξ (ειδικά όταν έχουν οι άντρες):iagree::P τρελαίνονται οι γυναίκες :jumpy::xixi:
6) η τιμή είναι γύρω στα 60 ευρώ.
7) ΠΡΟΣΟΧΗ : Αν το βγάλεις για 20 λεπτά ειδικά στην αρχή, πάει έκλεισε. Αν το έχεις καιρό, κλείνει σε 5-6 ώρες.:(

Δηλαδή, κανένα πρόβλημα μετά από 6 μήνες με την ομιλία σου;
Εμένα αυτό με προβληματίζει


welcome welcome
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Σορρυ τωρα αλλα καθισες 2 μερες νυστικος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
καλημερα! εγω εχω τεσσερις τρυπες στα αυτια, απο τις οποιες την 1 εκανα μονη μου, κ μια στη μυτη. μη σκεφτειτε να κανετε μονοι σας, γιατι ποναει κ συχνα μολυνετε... για την μυτη πηγα σε ενα μαγαζι με ειδικη μεθοδο, που μου εβαλε πρωτα μια κρεμα γ να το μουδιασει κ μετα δεν πονεσα καθολου. ουτε το καταλαβα.. εχει ενα μηνα που την εχω κ ειναι ολα καλα.. οτιδηποτε θελετε να απευθυνθητε σε καποιον ειδικο, χωρις να κολλατε στην διαφορα της τιμης. μπορει να βγει λιγο πιο ακριβη αλλα σιγουρα πιο ποιοτικη. :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
καλημερα! εγω εχω τεσσερις τρυπες στα αυτια, απο τις οποιες την 1 εκανα μονη μου, κ μια στη μυτη. μη σκεφτειτε να κανετε μονοι σας, γιατι ποναει κ συχνα μολυνετε... για την μυτη πηγα σε ενα μαγαζι με ειδικη μεθοδο, που μου εβαλε πρωτα μια κρεμα γ να το μουδιασει κ μετα δεν πονεσα καθολου. ουτε το καταλαβα.. εχει ενα μηνα που την εχω κ ειναι ολα καλα.. οτιδηποτε θελετε να απευθυνθητε σε καποιον ειδικο, χωρις να κολλατε στην διαφορα της τιμης. μπορει να βγει λιγο πιο ακριβη αλλα σιγουρα πιο ποιοτικη. :no1:

Είναι και επικίνδύνο κιόλας. :P


Εμένα γιατί δεν μου βάλαν τίποτα να μουδιάσει η μύτη μου όταν έκαμα την τρύπα; εε; :(
Είχε θόλωσει το ένα μάτι μόλις την έκαμα (:P) και πόοοοοοοοναγα 3 μέρες. :'(

-----

Πονάει πολύ η τρύπα στο κάτω χείλος; Ξέρει κανείς; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Ναι έχει και σημασία πρακτική στο στοματικό σεξ (ειδικά όταν έχουν οι άντρες) τρελαίνονται οι γυναίκες
συγγνωμη για το οφ, αλλα αμα χρειαζεσαι και τρυπα/σκουλαρικι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lalalo

Νεοφερμένος

Η lalalo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
καλημερα! εγω εχω τεσσερις τρυπες στα αυτια, απο τις οποιες την 1 εκανα μονη μου, κ μια στη μυτη. μη σκεφτειτε να κανετε μονοι σας, γιατι ποναει κ συχνα μολυνετε... για την μυτη πηγα σε ενα μαγαζι με ειδικη μεθοδο, που μου εβαλε πρωτα μια κρεμα γ να το μουδιασει κ μετα δεν πονεσα καθολου. ουτε το καταλαβα.. εχει ενα μηνα που την εχω κ ειναι ολα καλα.. οτιδηποτε θελετε να απευθυνθητε σε καποιον ειδικο, χωρις να κολλατε στην διαφορα της τιμης. μπορει να βγει λιγο πιο ακριβη αλλα σιγουρα πιο ποιοτικη. :no1:
προσοχη με την τρύπα στην μύτη, γιατί υπάρχουν νεύρα στη μύτη, που αν πειραχθούν μπορεί να προκαλέσουν τύφλωση. πάααααααντα σε ειδικό που γνωρίζει το κατάλληλο σημείο για να γίνει η τρύπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
κ εκτος απο ολα αυτα να δειτε κ απο τι υλικο θα ειναι το σκουλαρικι, εμενα ηταν καθαρο τιτανιο, δε μου προκαλεσε καμια μολυνση..
-----------------------------------------
Είναι και επικίνδύνο κιόλας. :P


Εμένα γιατί δεν μου βάλαν τίποτα να μουδιάσει η μύτη μου όταν έκαμα την τρύπα; εε; :(
Είχε θόλωσει το ένα μάτι μόλις την έκαμα (:P) και πόοοοοοοοναγα 3 μέρες. :'(

-----

Πονάει πολύ η τρύπα στο κάτω χείλος; Ξέρει κανείς; :P

εμενα μου εβαλαν ξυλοκαινη, δεν ηξερα τι ειναι αλλα εκατσα αφου μου ειπε οτι ειναι καλη, και οντως δε καταλαβα τιποτα, με το φοβο εμεινα μονο.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
συγγνωμη για το οφ, αλλα αμα χρειαζεσαι και τρυπα/σκουλαρικι...

δεν ειπε οτι χρειαζεται αλλα πολυ απλα "κανει καλυτερα τα πραγματα"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
δεν ειπε οτι χρειαζεται αλλα πολυ απλα "κανει καλυτερα τα πραγματα"...

υποκειμενικη αποψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~iris~

Νεοφερμένος

Η Iris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
καλά εννοείται υποστηρίζω το piercing (4eva!) μόνο με ανατριχιάζει η τρύπα στον αφαλό... εγώ έχω δύο τρύπες στο ένα αυτί, τρεις στο άλλο και θέλω να κάνω περισσότερες σε αυτιά και σε μύτη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top