Piercing

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
τι εννοείς σκοτώνει?
Εννοώ οτι το βρίσκω σέκσι. Πρέπει να σου πηγαίνει και λίγο βέβαια, αλλά συνήθως μου αρέσει όταν το βλέπω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Basilis_

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Και εγώ θέλω να κάνω πιρσινγκ στο φρυδι. ειχα πεισει και τους γονεις μου. αλλα χτες η μανα μου συζητησε με δυο φιλες μου οι οποιες της ειπαν οτι δεν τους αρεσουν τα πιρσινγκ και διαφορα τετοια. και τωρα η μανα μου ειναι παλι κατα.. τι να κανω? α! παρεπιπτόντως μόλις τελείωσα την 1η λυκείου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Χμ.
Αν δεν μ' αρεσουν μια γενικα τα πιρσηνγκ, το πιρσηνγκ στο φρυδι δεν μ' αρεσει ντηπ καραντιπ.):
Ιχ.):
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Basilis_

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Στην ηλικία σου ούτε και εμένα δεν μου άρεσαν, αλλά τώρα μου αρέσουν. όχι όμως σε επικίνδυνα σημεία (γλώσσα, χείλος κ.α.). απο φιλους μου που εχουν κανει στο φρυδι μου ειπαν οτι ειναι ακινδυνο και οτι δεν πονεσαν καθολου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Falcon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο - αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Ήθελα να κάνω piercing στην αριστερή καρωτίδα, αλλά κάποιοι οπισθοδρομικοί, πουριτανο-γιατροί, παντελώς άσχετοι βέβαια, έπεισαν τη μάνα μου ότι παίζει να πεθάνω.

Nah anyway, σκέφτομαι να κάνω ένα στον κερατοειδή του αριστερού ματιού τώρα. Βρήκα και το κατάλληλο κόσμημα:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Και εγώ θέλω να κάνω πιρσινγκ στο φρυδι. ειχα πεισει και τους γονεις μου. αλλα χτες η μανα μου συζητησε με δυο φιλες μου οι οποιες της ειπαν οτι δεν τους αρεσουν τα πιρσινγκ και διαφορα τετοια. και τωρα η μανα μου ειναι παλι κατα.. τι να κανω? α! παρεπιπτόντως μόλις τελείωσα την 1η λυκείου..

Εμένα οι πολιτισμένες συζητήσεις με τους γονείς μου δεν οδηγούσαν ποτέ πουθενά. Για καμία τρύπα (ούτε καν αυτές στα αυτιά ξερωγω). Έτσι λοιπόν πριν από 7-8 μήνες, ένα πρωί, είπα στη μαμά μου:
-Μάνα πα να κάνω tragus.
Ύστερα από ένα "τι είναι αυτό" και αφού της έδειξα το σημείο, πέταξε ένα "Μη τολμήσεις" και απλά πήγα και το έκανα. Όταν το είδε είπε πως είναι χάλια (τι θα λεγε) και αυτό. Ούτε που το ξαναθίξαμε το θέμα. Δηλαδή ώρες ώρες αναρωτιέμαι αν το κάνουν απλά από αντίδραση.

Anyway, στο φρύδι, αν σου πάει, είναι από τα αγαπημένα μου για αγόρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Basilis_

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Αμα σου αρεσει καν το..:D
-----------------------------------------
Εμένα οι πολιτισμένες συζητήσεις με τους γονείς μου δεν οδηγούσαν ποτέ πουθενά. Για καμία τρύπα (ούτε καν αυτές στα αυτιά ξερωγω). Έτσι λοιπόν πριν από 7-8 μήνες, ένα πρωί, είπα στη μαμά μου:
-Μάνα πα να κάνω tragus.
Ύστερα από ένα "τι είναι αυτό" και αφού της έδειξα το σημείο, πέταξε ένα "Μη τολμήσεις" και απλά πήγα και το έκανα. Όταν το είδε είπε πως είναι χάλια (τι θα λεγε) και αυτό. Ούτε που το ξαναθίξαμε το θέμα. Δηλαδή ώρες ώρες αναρωτιέμαι αν το κάνουν απλά από αντίδραση.

Anyway, στο φρύδι, αν σου πάει, είναι από τα αγαπημένα μου για αγόρι.
καλα εκανες!! το θεμα ειναι οτι πηγα και ρωτησα σε ενα μαγαζι που κανουν και μου ειπαν οτι πρεπει να ειμαι 18 για να το κανω μονος μου η θα επρεπρ να παω με εναν κηδεμονα. Αν μπορουσα να παω μονος μου θα ειχα παει ηδη.. εχεις καμια ιδεα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
καλα εκανες!! το θεμα ειναι οτι πηγα και ρωτησα σε ενα μαγαζι που κανουν και μου ειπαν οτι πρεπει να ειμαι 18 για να το κανω μονος μου η θα επρεπρ να παω με εναν κηδεμονα. Αν μπορουσα να παω μονος μου θα ειχα παει ηδη.. εχεις καμια ιδεα?

Τι καλά που έκλεισα τα 18 πριν 10 μόλις μέρες:D (αν και εδώ κάνουν piercings χαλαρά και σε ανήλικα:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Αμα σου αρεσει καν το..:D
-----------------------------------------

καλα εκανες!! το θεμα ειναι οτι πηγα και ρωτησα σε ενα μαγαζι που κανουν και μου ειπαν οτι πρεπει να ειμαι 18 για να το κανω μονος μου η θα επρεπρ να παω με εναν κηδεμονα. Αν μπορουσα να παω μονος μου θα ειχα παει ηδη.. εχεις καμια ιδεα?

Ναι, βασικά εμένα με πέρασε για άνω των 18 και δεν μου ζήτησε ταυτότητα. Αθηναίος είσαι; Αν ναι, πού πήγες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Basilis_

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ναι, βασικά εμένα με πέρασε για άνω των 18 και δεν μου ζήτησε ταυτότητα. Αθηναίος είσαι; Αν ναι, πού πήγες;
Όχι, Κερκυραίος ειμαι. πήγα σε ένα μαγαζί στο κέντρο που θεωρείται εδώ το καλύτερο. αλλά δεν μικροδείχνω καθόλου ίσα ίσα που με κάνουν για μεγαλύτερο. η κοπέλα όμως που ήταν εκεί μου είπε οτι αν είμαι άνω των 18 πρέπει να δείξω ταυτότητα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Πακέτο. =.=
Αν έρθεις Αθήνα το καλοκαίρι ενημέρωσε να σου πω μαγαζί. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Basilis_

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Θα ερθω σιγουρα τελος καλοκαιριου.. οποτε θα σου στειλω αν δεν εχω κανει τελικα.. παντως ευχαριστω για την βοηθεια!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwanna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Εγώ ως κατ'εξοχήν σουρωτήρι τα έχω δοκιμάσει όλα:P
Πιο πολύ πονάει ο αφαλός αλλά κάντε άφοβα ό,τι θέλετε όσο είστε ακόμα μικροί...Σιγά τώρα μην πεθάνουμε από μια τρύπα,το πολύ πολύ να πάθεις μόλυνση και να το βγάλεις...big deal...:lol:
Άποψη μου πάντα^^^ και της μητέρας μου σημειωτέον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Basilis_

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Εγώ ως κατ'εξοχήν σουρωτήρι τα έχω δοκιμάσει όλα:P
Πιο πολύ πονάει ο αφαλός αλλά κάντε άφοβα ό,τι θέλετε όσο είστε ακόμα μικροί...Σιγά τώρα μην πεθάνουμε από μια τρύπα,το πολύ πολύ να πάθεις μόλυνση και να το βγάλεις...big deal...:lol:
Άποψη μου πάντα^^^ και της μητέρας μου σημειωτέον...
Δεν με ενοχλει ο πονος ουτε οι βελονες ως κατεξοχην αναισθητος που ειμαι!!:) Απλα χωρις τη συνοδεια ενος κηδεμονα δεν μπορω να το κανω. ελεος δηλαδη!!:mad: ουτε δημοτικο να πηγαινα!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z=x+yi

Νεοφερμένος

Ο Ηλιας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Παιδια ειχα κανει περσι το καλοκαιρι τρυπα στο αυτι (tragus) στο π.Φαληρο αλλα επειδη ο τυπος που μου την εκανε ηταν οτι να ναι προφανως μου την εκανε στραβα , πριστηκε και αναγκαστηκα να το βγαλω (snif snif) .
Τωρα που τελειωσα σκεφτομαι να κανω στο κατω χειλος απλα θελω να ειμαι σιγουρος για το μαγαζι για να μην γινει καμια βλακεια.οποιος ξερει απο μαγαζια στην αθηνα και ειναι σιγουρος για αυτα ας μου στειλει.ευχαριστω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Παιδια ειχα κανει περσι το καλοκαιρι τρυπα στο αυτι (tragus) στο π.Φαληρο αλλα επειδη ο τυπος που μου την εκανε ηταν οτι να ναι προφανως μου την εκανε στραβα , πριστηκε και αναγκαστηκα να το βγαλω (snif snif) .
Τωρα που τελειωσα σκεφτομαι να κανω στο κατω χειλος απλα θελω να ειμαι σιγουρος για το μαγαζι για να μην γινει καμια βλακεια.οποιος ξερει απο μαγαζια στην αθηνα και ειναι σιγουρος για αυτα ας μου στειλει.ευχαριστω :D

που μενεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Παιδια ειχα κανει περσι το καλοκαιρι τρυπα στο αυτι (tragus) στο π.Φαληρο αλλα επειδη ο τυπος που μου την εκανε ηταν οτι να ναι προφανως μου την εκανε στραβα , πριστηκε και αναγκαστηκα να το βγαλω (snif snif) .
Τωρα που τελειωσα σκεφτομαι να κανω στο κατω χειλος απλα θελω να ειμαι σιγουρος για το μαγαζι για να μην γινει καμια βλακεια.οποιος ξερει απο μαγαζια στην αθηνα και ειναι σιγουρος για αυτα ας μου στειλει.ευχαριστω :D

Π. Φάληρο σε ποιόν την έκανες;
Έχει ένα στην Πλάκα στην Αδριανού που μου φαίνεται πολύ οk, αλλά οι τιμές είναι κάπως τσιμπημένες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z=x+yi

Νεοφερμένος

Ο Ηλιας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Μενω ηλιουπολη αν και η περιοχη ειναι το τελευταιο που με ενδιαφερει.αν ειναι καλο το μαγαζι τρεχω και στην αλλη ακρη που λεει ο λογος.''didlo'' λεγεται το μαγαζι που την εκανα και εχει καλη φημη.τωρα πιωμενος ηταν αυτος ? ενας θεος ξερει!:Pναι το ξερω το μαγαζι στη πλακα.πηγαινα εκει σχολειο και εχω περασει αρκετες φορες και εχω μπει μεσα.και εμενα οκ μου φαινεται , το θεμα ομως ειναι αν ειναι οντως αξιοπιστο :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ρε κι εγώ dildo το έκανα το tragus και είναι κομπλέ. Το χω πάνω από 6 μήνες. =/ Ο Τζένιος μου το έκανε (με τα τατού ο κάπως τρομαχτικός τύπος).
Για αυτό στην πλάκα έχω ακούσει πολύ καλά λόγια, απλά μου λένε όλοι είναι ακριβό.
Στον χασάπη στο μοναστηράκι μην πας καλύτερα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z=x+yi

Νεοφερμένος

Ο Ηλιας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
ναι και εμενα αυτος ο τρομακτικοσ τυπος μου την εκανε στραβη και μετρα πριστηκε εβγαζε πιον , αιμα ποναγε και αναγκαστηκα να την κλεισω.γτ απο το πολυ το πρηξιμο και τη στραβομαρα της τρυπας δεν εμπαινε το σκουλαρικι!!παντως και το didlo δεν ειναι πανφθηνο...:P ποσο λες να κοστισει μια τετοια τρυπα στο κατω χειλος σε γενικες γραμμες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top