Piercing

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
εγω παλι τις τρυπες στα αυτια τις βρισκω γελοιες, ειναι γελοιο να κρεμονται κατι πραγματα απο τα αυτια σου... να κουνας το κεφαλι κ να κουνιουνται και αυτα λολ. Γενικα το πιρσινγ στα αυτια δε μ'αρεσει καθολου, ακομα κ αν ειναι σκουλαρικι που δε κρεμεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
ολα αυτα ειναι η προσπαθεια του ανθρωπου να ξεχωρισει η να ομορφινη τον εαυτο του. δεν εχω προβλημα οι φιλοι μου η η κοπελα μου να εχει σκουλαρικια, αλλα η υπεβολη δεν θα μαρεσε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panteras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dsdsds αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Εγω αρχικα ηθελα στο φρυδι αλλα εχω ακουσει διαφορες συνεπειες,οχι και τοσο ευχαριστες:P

Αμα ξερει η εχει κανει κανεις/καμια πειτε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarkRose

Νεοφερμένος

Η DarkRose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
δυο φιλοι μ εχουν στο φρυδι, δεν εχουν παθει τπτ προς το παρον :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
o ξαδερφος μου εχει και εκει:P και δεν εχει παθει τιποτα. Μια φορα ειχε χτυπησει και ετρεχε πολυ αιμα-αυτο θυμαμαι μονο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και εγώ είχα μια γνωστή που είχε στο φρύδι και έπαιζε βολευ μια μέρα και της έπεσα η μπάλα εκεί πάνω..λίμνη το αίμα..Θέλει προσοχή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Εγω αρχικα ηθελα στο φρυδι αλλα εχω ακουσει διαφορες συνεπειες,οχι και τοσο ευχαριστες:P

Αμα ξερει η εχει κανει κανεις/καμια πειτε..

Κι εμένα έχει ένας γνωστός μου μερικά χρόνια τώρα (3 νομίζω) και δεν έπαθε ποτέ τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Και εγώ είχα μια γνωστή που είχε στο φρύδι και έπαιζε βολευ μια μέρα και της έπεσα η μπάλα εκεί πάνω..λίμνη το αίμα..Θέλει προσοχή.

Α, καλά ναι.. Και εμένα είχε κάνει μια συμμαθήτρια μου και είχε συμβεί το ίδιο με μπάλα του μπάσκετ όμως.
Γενικά μετά είχε κάνει και στο χείλος και ξαναχτύπησε σε αυτή την τρύπα..:down:
Αλλά το έχω παρατηρήσει..όπου έχεις πρόβλημα και δεν θες να χτυπήσεις, όλο εκεί χτυπάς.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

busted

Νεοφερμένος

Ο busted αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Μου εχει καρφωθει να κανω μια τρυπα στο φρυδι..
Παιζει καποιος να μου πει ενα αξιοπιστο μαγαζι ;; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Dildo αν είσαι Αθηναίος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarkRose

Νεοφερμένος

Η DarkRose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Στην πατρα ειναι το IRIS TATTOO
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

busted

Νεοφερμένος

Ο busted αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Απο αθηνα ειμαι.. Ευχαριστω πολυ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mord79

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αnνa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
οταν εγραψα οτι θελω να βαλω plug δεν εννοουσα τοσο μεγαλο οσο λετε ! κατι πιο μικρο οπως αυτα : :no1:



εγω θα ηθελα ιδιο με της κοπελας στη φωτο η ισως και λιγο πιο μικρο.
μηπως μπορει να μου εξηγησει κανεις πως ακριβως γινεται; τι χρειαζεται να προσεχεις κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicole92

Νεοφερμένος

Η nicole92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Το στρετσινγκ γινετε με μια βελονα η οποια φαρδενει οσο προχοραει. Δεν ειναι τπτ το εχει κανει ενας φιλος μου κ ειναι πολυ καλο! θα κανω κ εγω μαλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.

Θα κανω εμετο..Τι αηηηηηδιιιιια ειναι αυτηηηηηηη;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ballerina

Νεοφερμένος

Η κυβέλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
οκ εγω πιστευω οτι στην μυτη δεν ειναι ασχημο...ουτε και στα αυτια (στο κατω μεροσ-φυσιολογικο)γιατι υπαρχουν πολλοι που κανουν τρυπες σε κατι ακραια σημεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baby_pink

Νεοφερμένος

Η Σόνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Λοιπόν , εγώ έχω ήδη Piercing στο κάτω χείλος από δεξιά κ σκ΄φτομαι να βάλω κ ένα σκουλαρικάκι στη μύτη από αριστερά ή να βάλω στη γλώσσα.. Ποια είναι καλύτερη ιδέα?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Στην γλώσσα μην βάλεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baby_pink

Νεοφερμένος

Η Σόνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Γιατί?Πονάει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Α δεν ξέρω δεν το έχω κάνει...

απλά το είχε μια πρώην μου και δεν μ'άρεσε...

αλλά ευατός σου είναι κάνε οτι θες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top