PES Vs FIFA

PES ή FIFA;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 44)

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Εχοντας παίξει fifa από το 94 (το πρώτο) και pro από τότε που πρωτοβγήκε θέλω να δηλώσω ότι τα παιχνίδια τώρα γίνανε πιο ρεαλιστικά αλλά και πιο πολύπλοκα και πραγματικά χάνεται η μαγεία που είχαμε παλιά που τα ποδοσφαιράκια ήταν μόλις 6 πλήκτρα.

Όσο για την ελληνική μετάδοση το είχε κάνει πριν 11 χρόνια το fifa πρώτη φορά με τον Σωτηρακόπουλο και τον Δάρα.
Το καλύτερο ποδοσφαιράκι όλων των εποχών είναι το kick off.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Όσο για την ελληνική μετάδοση το είχε κάνει πριν 11 χρόνια το fifa πρώτη φορά με τον Σωτηρακόπουλο και τον Δάρα.
.

Πού το θυμηθηκες ρε?Κι εγω το επαιζα μικρος,μεχρι να μου χαλασει το cd...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Για μένα pro>fifa γιατί το προ έχει πιο ρεαλιστικό gameplay και οι κινήσεις των παιχτών είναι καλύτερες... Βασικά μακάρι να υπήρχε ένα παιχνίδι που να συνδύαζε το ρεαλισμό του προ με τις πολλές ομάδες του fifa γτ δε λέει πχ να μην έχει γερμανικό πρωτάθλημα...
Όσο για την περιγραφή, ασχολίαστη.. :P αγαπάμε περιγραφή Γιώργου Θαναηλάκη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
το προ κατα τη γνωμη μου ειναι πολυ καλυτερο..ειδικα master league μπορω να παιζω για ωρες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
pes!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
το fifa ειναι πολυ καλυτερο αλλα δυστυχως η αναπτυξη του στο pc ειναι μηδενικη.Επειδη λοιπον δεν εχω κονσολα αλλα pc θα προτεινω pro
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άλλο Φρούτο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σήψη,κατάντια,παρακμή. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ταύρος (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Γιατί δεν κάνεις Poll;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
PES <3<3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Aφού όλοι το έχετε γιατί δε παίζετε διαδικτυακό πρωτάθλημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiriazispao4ever

Δραστήριο μέλος

Ο kiriazispao4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
μμμ μας βάζεις δύσκολα... και τα 2 μου αρέσουν και δεν μπορω να πω σιγουρα πιο ειναι καλυτερο...μπορεί το προ να ναι ωραίο αλλά κανει 10000 ωρες να πάει η μπαλα απο τα ποδια στο τέρμα...επίσης στα σουτ στο προ..η μπαλα ειναι πολυ προβλεψιμη στο που θα παει...εννοω οτι ειναι συγκεκριμενες οι θέσεις που πάει η μπαλα.. φιφα παιζω απο το 2000 (5 χρονών) και το μόνο που δεν εχω παιξει ειναι το 2003...(ποσο γαμάτο το 2000?:P) στο προ...οκ.καλό παιχνίδι...αλλα πολυ συγκεκριμενο...δηλ. ρε φιλε μια καθετη βγάζεις απο καλή θέση...και τετ-α-τετ...εε νταξει..δεν ειν και τοσο αληθινό αυτό...οσο ευχάριστο και να ναι να παίζω προ..θα προτιμήσω το φίφα...:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
pro φυσικα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angel of war

Νεοφερμένος

Η Αγγέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Ρε παιδια τι το συζητατε το pes είναι το καλύτερο!!!!Δεν παιζεται.Ειδικα τώρα που εχει κι ελληνικο σχολιασμο.Αλλα παιδια πήρα το pes12 κι ειναι πολύ καλύτερο απο το 11.εχει καλύτερα γραφικα ,μεγαλύτερη δυσκολια.Κι οπως κι το 11 online.Μια ερώτηση για τα αγορια,γτ νομιζετε οτι τα κοριτσια δεν ξερουν ποδοσφαιρο,σας πληροφορώ οτι εμείς ειμαστε καποιες φορες καλύτερες απο εσας,κι για να ξερετε παιζω κι εγω online αλλα κι ποδοσφαιρο στο σχολείο μου.Ξερετε γτ το προτιμώ; γτ ειναι τελειο οταν βαζεις γκολ κι πανηγυρίζεις με την ομαδα σου αλλα ειναι επισης κι το πιο ενδιαφερον αθλημα στη γη!!!!!!!!!Ενώ το volley, to χαντμπολ κι ολα τα αλλα ειναι ξενερωτα!!!!:P;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Ρε παιδια τι το συζητατε το pes είναι το καλύτερο!!!!Δεν παιζεται.Ειδικα τώρα που εχει κι ελληνικο σχολιασμο.Αλλα παιδια πήρα το pes12 κι ειναι πολύ καλύτερο απο το 11.εχει καλύτερα γραφικα ,μεγαλύτερη δυσκολια.Κι οπως κι το 11 online.Μια ερώτηση για τα αγορια,γτ νομιζετε οτι τα κοριτσια δεν ξερουν ποδοσφαιρο,σας πληροφορώ οτι εμείς ειμαστε καποιες φορες καλύτερες απο εσας,κι για να ξερετε παιζω κι εγω online αλλα κι ποδοσφαιρο στο σχολείο μου.Ξερετε γτ το προτιμώ; γτ ειναι τελειο οταν βαζεις γκολ κι πανηγυρίζεις με την ομαδα σου αλλα ειναι επισης κι το πιο ενδιαφερον αθλημα στη γη!!!!!!!!!Ενώ το volley, to χαντμπολ κι ολα τα αλλα ειναι ξενερωτα!!!!:P;)

διορθωσε λιγο τα λαθη στις λεξεις σου.:)Επισης,πώς να μην θεωρουμαστε καλυτεροι στο ποδοσφαιρο απο εσας,αφου οι περισσοτερες πατε με οποια ομαδα νικαει,χωρις να ξερετε τιποτα?Με αλλα λογια δεν ασχολειστε καθολου(φυσιολογικοτατο ειναι).Παντως,δεν εχω συναντησει πολλα κοριτσια που να θεωρουν ενδιαφερον μονο το ποδοσφαιρο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Παιδια μια βοηθεια θα ηθελα.Εχω ασυρματο χειριστηριο για να παιζω Προ στο πισι,και ενω συνδεω το usb στη μια θυρα,(ενα μικρο πραγμα ειναι,απαραιτητο για να δουλεψει το χειριστηριο),ο υπολογιστης δεν αναγνωριζει τη συνδεση,ουτε το χειριστηριο δουλευει,φυσικα.Αυτο αρχισε να μου το κανει τελευταια.:(Τι να φταιει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soras7

Νεοφερμένος

Ο soras7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
pro με τα χιλια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Παιδια μια βοηθεια θα ηθελα.Εχω ασυρματο χειριστηριο για να παιζω Προ στο πισι,και ενω συνδεω το usb στη μια θυρα,(ενα μικρο πραγμα ειναι,απαραιτητο για να δουλεψει το χειριστηριο),ο υπολογιστης δεν αναγνωριζει τη συνδεση,ουτε το χειριστηριο δουλευει,φυσικα.Αυτο αρχισε να μου το κανει τελευταια.:(Τι να φταιει?

συνδεσε το στο pc και περιμενε να στο αναγνωρισει,μετα κανε ενα restart για να εισαι και σιγουρος.Πηγαινε στο C:/Program Files(αρχεια εφραμογων αν ειναι στα ελληνικα το δικου...)/Konami/Pes 2012 και ανοιξε το settings.exe επελεξε το κουτακι που λεει controller και ασε την πρωτη επιλογη κενη(το πληκτρολογιο σου δλδ) και μετα πηγαινε και επελεξε το 2ο controller και βαλε το ασυρματο και δοκιμασε...Αν δεν πιασει ψαξε το λιγο με τους drivers.Οπως και να εχει το καλυτερο forum-site για ζητηματα με το pro ειναι με διαφορα αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
συνδεσε το στο pc και περιμενε να στο αναγνωρισει,μετα κανε ενα restart για να εισαι και σιγουρος.Πηγαινε στο C:/Program Files(αρχεια εφραμογων αν ειναι στα ελληνικα το δικου...)/Konami/Pes 2012 και ανοιξε το settings.exe επελεξε το κουτακι που λεει controller και ασε την πρωτη επιλογη κενη(το πληκτρολογιο σου δλδ) και μετα πηγαινε και επελεξε το 2ο controller και βαλε το ασυρματο και δοκιμασε...Αν δεν πιασει ψαξε το λιγο με τους drivers.Οπως και να εχει το καλυτερο forum-site για ζητηματα με το pro ειναι με διαφορα αυτο

Δεν μου αναγνωριζει γενικα τη συνδεση ο υπολογιστης.Και δοκιμασα πολλες φορες αυτο που μου ειπες,και δεν εγινε τιποτα.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
παιδια..εχει παιξει κανενας το club boss στο καινουριο προ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
pro και παλι pro!pro 4 ever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
παιδια..εχει παιξει κανενας το club boss στο καινουριο προ?
τι ειναι αυτο;;(που βρισκεται βασικα πρωτη φορα το ακουω και εχω κατεβασει το pro και το παιζω μερες τωρα:hmm::hmm::hmm:)
Δεν μου αναγνωριζει γενικα τη συνδεση ο υπολογιστης.Και δοκιμασα πολλες φορες αυτο που μου ειπες,και δεν εγινε τιποτα.:(
1.δημοσιευσε το post αυτο στο wehellas που σου ειπα να εισαι σιγουρος.Απο την στιγμη που δεν το αναγνωριζει μαλλον παιζει καποιο προβλημα με τους drivers.Ξανακανε τους install.Δοκιμασε και δες αν το αναγνωριζει αλλο pc(μπας και εχει προβλημα απλα το δικο σου).Ρωτα απο εκει που το αγορασες δεν ξερω φιλε δεν μου ερχεται κατι αλλο μαλλον καποιο λαθος εχουν οι drivers,σοζ δεν ξερω τι αλλο να σου πω.Αν ειναι κατεβασε κανα προγραμμα που να ψαχνει μονο του drivers(driver genius)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top