PES Vs FIFA

PES ή FIFA;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 44)

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Λοιπον,πιο απο τα 2 δημοφιλη παιχνιδια ποδοσφαιρου προτιματε και γιατι?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aris1412

Νεοφερμένος

Ο Aris1412 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
FIFA .. το PES εχει καλυτερα γραφικα, αλλα σε gameplay είναι καλυτερο το FIFA.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
εμενα πιο πολυ μου αρεσει το gameplay του ''προ'' παντως:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aris1412

Νεοφερμένος

Ο Aris1412 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 62 μηνύματα.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Eντελώς υποκειμενική απάντηση. Για μένα είναι το pro και μόνο το pro. Το Fifa μου φαίνεται γελοίο και ΚΑΘΟΛΟΥ ρεαλιστικό με τις πλαστικές κινήσεις του. Όποιος έχει παίξει μπάλα με καταλαβαίνει.

Πάντως είναι ανάλογα τα γούστα του gamer κακά τα ψέματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Εγω προτιμω το PES! Ειδικα στο '11 που εχει και περιγραφη του αγωνα ειναι ολα τα λεφτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Εγω προτιμω το PES! Ειδικα στο '11 που εχει και περιγραφη του αγωνα ειναι ολα τα λεφτα...

Ευχάριστο το γεγονός να παίζουν τα κορίτσια ps3 και πόσο μάλλον pro. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Η φαση ειναι οταν το βαζω στο πανευκολο, παιρνω την καλυτερη ομαδα (Barchelona) και αρχιζω και χωνω (σορρυ βαζω θα ηταν πιο κοσμιο) γκολ! Τα σχολια που κανουν ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Εγω προτιμω το PES! Ειδικα στο '11 που εχει και περιγραφη του αγωνα ειναι ολα τα λεφτα...

Περα απ'τον σχολιασμο αγωνων(που ειναι πιστη μεταφραση του αγγλικου σχολιασμου,αν το προσεξεις),δε μου αρεσε ιδιαιτερα το '11.Βαλαν και δυναμη στην πασα,και ηταν λιγο δυσκολο.

Η φαση ειναι οταν το βαζω στο πανευκολο, παιρνω την καλυτερη ομαδα (Barchelona) και αρχιζω και χωνω (σορρυ βαζω θα ηταν πιο κοσμιο) γκολ! Τα σχολια που κανουν ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ

Ακομα beginner παιζεις?:PΟι σχολιασμοι που κανουν ειναι λιγο αταιριαστοι καποιες φορες.Εγω παιρνω την ΑΕΚ και εχω νικησει την Μπαρτσα στο επαγγελματικο.Αρα η ΑΕΚ ειναι καλυτερη ομαδα απο την Μπαρτσα(μην πεις οτι ειναι ατοπο!):P:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Kακά τα ψέματα η περιγραφή είναι επιεικώς τραγική. :P Θα μας τρελάνεις ρε Θαναηλάκη;
"Δεν βρίσκονται εύκολα." Ε να δώσουν ραντεβού ρε φίλε! :P

Ελπίζω στο '12 να το έφτιαξαν έστω και λίγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Φυσικα και ειναι ατοπο! Αυτο με την πασα εχεις ενα μικρο δικιο, αλλα ειναι θεμα συνηθειας! Στο πανευκολο παιζω οταν θελω να παιξω για την πλακα μου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Φυσικα και ειναι ατοπο! Αυτο με την πασα εχεις ενα μικρο δικιο, αλλα ειναι θεμα συνηθειας! Στο πανευκολο παιζω οταν θελω να παιξω για την πλακα μου!!!

Μη σχολιαζοντας την πρωτη φραση σου:whistle:,εχεις παιξει τοπ πλειερ ποτε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

makis07

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο makis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 195 μηνύματα.
προτιμω το φιφα γιατι εχει πολυ περισσοτερες και ρεαλιστικες επιλογες στο μανατζερ,εχει πιο ωραια γηπεδα,καλυτερο σχολιασμο,καλυτερα γραφικα ενω και φετος βελτιωθηκε αισθητα το gameplay(δεν ειναι οπως παλια που εβαζες εναν εξτρεμ τρεχαντηρι αι περνουσες ολη την γραμμη ανενοχλητος,ειναι απαραιτητο το πασινγκ γκειμ εκτος κι αν εχεις κριστιανο ροναλντο και μεσσι!).φυσικα το προ υπερισχυει ακομα στο gameplay αλλα θα δουμε τι θα γινει στα επομενα φιφα και προ!!!!(επιτελους να σταματησω να ακουω απο τον εκφωνητη του προ οτι το μπερναμπεου θα φιλοξενησει τον τελικο του τσαμπιονς λιγκ και οτι η ρεαλ διαθετει ενα απο τα πιο δημοφιλη γηπεδα στην ευρωπη!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toumilo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο toumilo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Αττική). Έχει γράψει 136 μηνύματα.
εγω πριν 2-3 χρονια θα ελεγα φιφα με χιλια....αλλα τελευταια κι ειδικα με το become a legend στο προ ειναι μεγαλο κολλημα!
παντως η περιγραφη θαναηλακη ειναι επικη....εμενα μ εχει τυχει να πει:κουραστηκα,παω μια βολτα στο τετραγωνο και ξαναγυριζω!
σοβαροτατα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
αλλα κι ο σωτηρακοπουλος δεν παει πισω....οταν κανεις αστοχο σουτ αρχιζει:οοοο,ουτε αεροστατο δεν πετυχαινει με αυτο το σουτ! αεροσταστο;;;;;;;;;;; what???????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
παντως η περιγραφη θαναηλακη ειναι επικη....εμενα μ εχει τυχει να πει:κουραστηκα,παω μια βολτα στο τετραγωνο και ξαναγυριζω!
σοβαροτατα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
αλλα κι ο σωτηρακοπουλος δεν παει πισω....οταν κανεις αστοχο σουτ αρχιζει:οοοο,ουτε αεροστατο δεν πετυχαινει με αυτο το σουτ! αεροσταστο;;;;;;;;;;; what???????????????

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ Πλάκα κάνεις με το τετράγωνο; Όχι άλλο κάρβουνο ρε Θαναηλάκηηηηηηηη! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toumilo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο toumilo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Αττική). Έχει γράψει 136 μηνύματα.
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ Πλάκα κάνεις με το τετράγωνο; Όχι άλλο κάρβουνο ρε Θαναηλάκηηηηηηηη! :P

οχι φιλε...μου εχει 2-3 φορες μετα απο ημιχρονο.....απιστευτο γελιο!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
To Pes ειναι περισσοτερο της παρεας πιστευω επειδη ειναι καπως χαβαλετζιδικο!!
Ενω το Φιφα ειναι αυτο που θα σε πορωσει πολυ ευκολα αν το παιξεις μονος επειδη ειναι πιο ρεαλιστικο και σοβαρο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
ναι ρε παιδια,ο σχολιασμος του προ ειναι επικος,πρεπει να τους εχει παραδοσει ιδιαιτερα μαθηματα ο Σεφερλης:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
εδω και αρκετα χρονια ειμαι φαν του προ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
οχι φιλε...μου εχει 2-3 φορες μετα απο ημιχρονο.....απιστευτο γελιο!!!!!!!
Και εμένα μου έχει συμβεί.. Ειδικά αν το βάλεις το εύκολο και έχεις βάλει 5-6 γκολάκια, το λέει.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top