Online παιχνίδια στο internet

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Παίζει κανείς need for speed world;
Το κατεβάζεις δωρεάν από το site και μπορείς να παίζεις είτε multiplayer είτε single player τις κούρσες που έχει.

Το κατέβασα (900 Mb). Δε λέω, καλή σαν ιδέα, αλλά ρε παιδί μου, το παιχνίδι laggάρει τρελά. Σε σημείο που να προσπαθώ να μαντέψω σε πόσα δέκατα του δευτερολέπτου πρέπει να στρίψω... :P
Παίζει βέβαια να είναι και ανεπάρκεια του hardware μου, οπότε ok.

Bill, εσύ δεν συναντάς κολλήματα; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Στο χειρισμό του αυτοκινήτου μου δεν έχω κανένα πρόβλημα.
Το μόνο που έχω προσέξει καμιά φορά είναι ότι τα αυτοκίνητα των αντιπάλων δεν έχουν smooth κίνηση και μπορεί στιγμιαία να το δεις να κάνει κάτι σαν τηλεμεταφορά όπως πάει να αλλάξει γραμμή κίνησης.
Γενικώς μου πηγαίνει αρκετά καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Στο χειρισμό του αυτοκινήτου μου δεν έχω κανένα πρόβλημα.
Το μόνο που έχω προσέξει καμιά φορά είναι ότι τα αυτοκίνητα των αντιπάλων δεν έχουν smooth κίνηση και μπορεί στιγμιαία να το δεις να κάνει κάτι σαν τηλεμεταφορά όπως πάει να αλλάξει γραμμή κίνησης.
Γενικώς μου πηγαίνει αρκετά καλά.

Σε μένα δε μένει μόνο στα αυτοκίνητα των αντιπάλων. :P

Θα το δοκιμάσω κι από net cafe και θα δω... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Το κατέβασα και εγώ και μου αρέσει οπτικά. Γίνεται να διοργανώνουμε ischool κοντρίτσες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αυτό που έχω δει ότι μπορείς να κάνεις είναι να βάζεις friends παίχτες που ξέρεις.
Αλλιώς θα πηγαίνουμε όλοι στην ίδια κούρσα για να κάνουμε join :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

klaire1994

Νεοφερμένος

Η klaire1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Δεν έχω επιχειρήσει να παίξω κάποιο παιχνίδι online αλλά θα ήθελα να αρχίσω. Το μόνο που φοβάμαι είναι μην κολλήσω κάποιον ιό. Υπάρχει τέτοιος κίνδυνος; Έχει κανείς σας κάποια εμπειρία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NickTheGreek3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Αυτον τον καιρο παιζω Counter Strike: Source και Call of Duty... αλλα για παιχνιδια στρατηγικης συνιστω ακραδαντα σε παιχτες που τους αρεσει να διοικουν στρατους, παιχνιδια της σειρας Total War, οπως π.χ. το Medieval 2 Total War (<-- trailer - just epic guys!). Ειναι παιχνιδια που εξελισσονται σε μια συγκεκριμενη περιοχη του χαρτη (Ευρωπη κυριως), οπου μπορεις να διαλεξεις αναμεσα σε διαφορα βασιλεια/κρατη της εποχης και να τα οδηγησεις στην παγκοσμια κυριαρχια.(το Medieval 2 εξελισσεται στον μεσαιωνα, οποτε μπορεις να διαλεξεις χωρες οπως η Γαλλια, η Αγγλια, η Αγια Ρωμαικη Αυτοκρατορια, το Δουκατο του Μιλανου, τη Δημοκρατια της Βενετιας, τη Βυζαντινη Αυτοκρατορια κα.). Μιλαμε για μηνες πορωσης (και οχι στο easy ε!:P). Αν και το Medieval δεν ειναι το πιο προσφατο της σειρας, προτεινω οσους δεν εχουν ξαναπαιξει να αρχισουν με αυτο (το Empire Total War και το Napoleon Total War ειναι λιγο περιπλοκα αμα δεν εχεις ξαναπαιξει.) Οποιος θελει λινκ ή εχει καποια απορια ας μου στειλει ενα μυνημα και θα χαρω να του απαντησω! :D

υ.γ. ειναι και για single player και για online.

Δεν έχω επιχειρήσει να παίξω κάποιο παιχνίδι online αλλά θα ήθελα να αρχίσω. Το μόνο που φοβάμαι είναι μην κολλήσω κάποιον ιό. Υπάρχει τέτοιος κίνδυνος; Έχει κανείς σας κάποια εμπειρία;

Κοιτα, παντα υπαρχει ενα τετοιο ενδεχομενο. Γι αυτο παντα τσεκαρεις τι κατεβαζεις - αμα εχει καλη βαθμολογια, τα σχολια των αλλων χρηστων κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis-kriti

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιεράπετρα (Λασιθίου). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
χρειαζομαι ενα rpg στο browser μου γιατι εχω netbook προτασεις?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicolayyy

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
τα 2 τελευταια χρονια παιζω counter strike source.
πολυ ωραιο παιχνιδι αν το παιζεις με παρεα online.
απο στρατιγικης εχω ακουσει οτι το starcraft 2 ειναι καταπληκτικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Και εγώ το ίδιο:no1:
και επίσης το world of warcraft είναι ωραίο (αν και όχι strategy) αρκεί να ελέγχεις πόσες ώρες παίζεις:)
Ικάριαμ σε ποιους κόσμους παίζεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
το ικαριαμ ειναι τελειο!!!!:)
περναει πολυ ευχαριστα ο χρονος σου κανοντας πολλα πραγματα...
αναβαθμισεις, επιθεσεις, κατασκοποι, συμμαχια κτλ...!
ειναι τρελο το κολλημα μου με το παιχνιδι εδω κ κανα 2 χρονια!!!:D

Σε ποιους κόσμους παίζεις??

Το ικάριαμ είναι το ΚΑΛΥΤΕΡΟ browser game της χρονιάς.... μιλάμε για παιχνίδι στρατηγικής όχι @ρχίδι@
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Ικάριαμ σε ποιους κόσμους παίζεις?

Αν και αργοπoρημένα δεν παίζω πια :P. Έχω σταματήσει από το προηγούμενο καλοκαίρι γιατί αν το συνέχιζα μες στις πανελλήνιες δε με έβλεπα καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Αν και αργοπoρημένα δεν παίζω πια :P. Έχω σταματήσει από το προηγούμενο καλοκαίρι γιατί αν το συνέχιζα μες στις πανελλήνιες δε με έβλεπα καλά.
ξανάρχισε το ρε .... τι άντρας είσαι ρε??? :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
ξανάρχισε το ρε .... τι άντρας είσαι ρε??? :P:P

Ε τώρα από ότι άκουσα έχουν σταματήσει και αυτοί με τους οποίους έπαιζα και δε λέει. Και γενικά είναι πολύ κάψιμο η φάση, δεν φτάνει που σου τρώει πόσες ώρες, είναι και real time. Δηλαδή θες να μπαίνεις συνέχεια να τσεκάρεις μήπως και σου επιτίθεται κανείς κλπ κλπ.
Και γενικά σκυλοβαριέμαι όλα από την αρχή, εδώ μου χε πάρει 6 μήνες να βγάλω αερόστατα και να μπορώ να έχω έναν στρατό της προκοπής γενικά θέλει πολλή υπομονή το παιχνίδι και πολύ χρόνο για σκότωμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Ε τώρα από ότι άκουσα έχουν σταματήσει και αυτοί με τους οποίους έπαιζα και δε λέει. Και γενικά είναι πολύ κάψιμο η φάση, δεν φτάνει που σου τρώει πόσες ώρες, είναι και real time. Δηλαδή θες να μπαίνεις συνέχεια να τσεκάρεις μήπως και σου επιτίθεται κανείς κλπ κλπ.
Και γενικά σκυλοβαριέμαι όλα από την αρχή, εδώ μου χε πάρει 6 μήνες να βγάλω αερόστατα και να μπορώ να έχω έναν στρατό της προκοπής γενικά θέλει πολλή υπομονή το παιχνίδι και πολύ χρόνο για σκότωμα.
ΆΜΑ ΣΟΥ ΒΡΩ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΌ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
ΆΜΑ ΣΟΥ ΒΡΩ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΌ

χαχαχαχχ

μη με διαολίζεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
εγω παιζω grepolis και μου αρεσει πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KatM

Νεοφερμένος

Η Μαρκέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Κόλλημα με Dragonica!!! :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
παίξτε γκρέπολις να νιώσετε.....!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
εγω παιζω tribal wars 3 χρονια τωρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top