Online παιχνίδια στο internet

NiKoS WSN

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
παίζετε παιχνίδια online στο ίντερνετ; ξέρετε κάποιο τέτοιο πολύ καλό στρατιγικής; :what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Λογικά call of duty ή κάτι τέτοιο. Δεν παίζω παιχνίδια, αλλά αν έπαιζε θα προτιμούσα στρατηγικής, είναι όντως πολύ ωραία από όσα έχω δει κατα καιρούς. Με μέτρο πάντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Το Call of Duty είναι μπαμμπουμμπίδι, καμία σχέση με παιχνίδια στρατηγικής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NiKoS WSN

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Το Call of Duty είναι μπαμμπουμμπίδι, καμία σχέση με παιχνίδια στρατηγικής.

το μπαμπουμπίδι δεν ξέρω τι είναι αλλα μάλλον δεν είναι καλό οπότε εντάξει με το δίκιο σου να λες ότι δεν είναι στρατιγικής αλλά όχι και μπαμπουμπίδι. μα καλα μπαμπουμπίδι αν είναι δυνατόν:lol::lol::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
το μπαμπουμπίδι δεν ξέρω τι είναι αλλα μάλλον δεν είναι καλό οπότε εντάξει με το δίκιο σου να λες ότι δεν είναι στρατιγικής αλλά όχι και μπαμπουμπίδι. μα καλα μπαμπουμπίδι αν είναι δυνατόν:lol::lol::P

Έτσι είναι. Αν θες να παίξεις παιχνίδι στρατηγικής παίξε το hearts of iron 2.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Μπαμ-μπουμ-μπίδι = First Person Shooter
Δεν είναι κάτι κακό, κατηγορία παιχνιδιών είναι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NiKoS WSN

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Έτσι είναι. Αν θες να παίξεις παιχνίδι στρατηγικής παίξε το hearts of iron 2.


τι ακριβώς είναι αυτό? πες κανένα σχόλιο
-----------------------------------------
Μπαμ-μπουμ-μπίδι = First Person Shooter
Δεν είναι κάτι κακό, κατηγορία παιχνιδιών είναι :P


Α!!!! δεν το ήξερα, μα και εσύ δεν τα εξηγείς αν είναι δυνατόν... χιχι:xixi::xixi::xixi::xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
δε ξερω αν ανηκει στην κατηγορια που συζητατε αλλα εχω πορωθει με το ikariam!!!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
δε ξερω αν ανηκει στην κατηγορια που συζητατε αλλα εχω πορωθει με το ikariam!!!:xixi:

Και εγώ το ίδιο:no1:
και επίσης το world of warcraft είναι ωραίο (αν και όχι strategy) αρκεί να ελέγχεις πόσες ώρες παίζεις:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Και εγώ το ίδιο:no1:
και επίσης το world of warcraft είναι ωραίο (αν και όχι strategy) αρκεί να ελέγχεις πόσες ώρες παίζεις:)

Κάτι πολύ δύσκολο να το κάνεις στο wow:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
Και εγώ το ίδιο:no1:
και επίσης το world of warcraft είναι ωραίο (αν και όχι strategy) αρκεί να ελέγχεις πόσες ώρες παίζεις:)

σε ποιον κοσμο εισαι κ τι επιπεδο...? :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Για το WoW μπορειτε να συζητησετε εδω https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=41067
το θεμα αυτο αφορα πολυ συγκεκριμενη ερωτηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
τι ακριβώς είναι αυτό? πες κανένα σχόλιο
-----------------------------------------


Είναι ένα απίστευτο παιχνίδι , ρεαλιστικότατο και εθιστικό. Είναι το μοναδικό που έχει μείνει στο πισι μου για ένα χρόνο. Έχω φάει άφθονες ώρες σε αυτό.

Έχει να κάνει με Β' παγκόσμιο πόλεμο , μπορείς να μάθεις περισσότερα εδω
κι εδω, όπως και στο φόρουμ του παιχνιδιού.

Είναι ένα πάρα πολύ φθηνό και απίστευτα ελαφρύ παιχνίδι, πράγμα που σημαίνει ότι το βάζεις σε όποιο πισι έχεις αγορασμένο το 2004-5 και μετά.

Σημείωσε 3 πράγματα:

1) Αυτό που σου έδωσα 25 ευρώ περίπου, περιέχει το κανονικό παιχνίδι και 2 εξαίρετα expansion packs που καθενα το βελτιώνει 100 φορές.

2) Είναι τόσο γ@μw παιχνίδι , που από το 2005 που έχει βγει , δεν έχουν σταματήσει να αναπτύσσονται mods και expansions γι' αυτό. Ενδεικτικά , το τελευταίο του expansion θα βγει στις 17 Δεκεμβρίου και θα λέγεται Arsenal of Democracy.

3) Έχει βγει επόμενη του έκδοση, το hearts of iron 3, το σεπτέμβρη του 2009, το οποίο υποσχόταν πάρα πολλά , έχει εξαιρετικά γραφικά , αλλά τελικά βγήκε πατάτα. Δεν είναι τόσο παιχνίδι όσο είναι ένας σωρός κακογραμμένου κώδικα σε σχετικά καλαίσθητο περιτύλιγμα. Μην το πάρεις, θα χαλασεις τα λεφτά σου.




Ό,τι θες να μαθεις γι' αυτό , ρώτα με.



ps. Είναι θετικό το ότι μπορείς να πάρεις και Ελλάδα. Έχω φτιάξει και έναν οδηγό σε περίπτωση που την επιλέξεις. :D

Καλό κάψιμο και αν θες περεταίρω πληροφορίες , στείλε pm.
https://en.wikipedia.org/wiki/Hearts_of_Iron_II
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Το παιδι ζηταει online ομως, ειναι το hearts of iron online?

edit: nevermind
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NiKoS WSN

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 39 μηνύματα.

πείτε μου και για αυτό περισσότερα... ειναι καλό ?
-----------------------------------------
Είναι ένα απίστευτο παιχνίδι , ρεαλιστικότατο και εθιστικό. Είναι το μοναδικό που έχει μείνει στο πισι μου για ένα χρόνο. Έχω φάει άφθονες ώρες σε αυτό.

Έχει να κάνει με Β' παγκόσμιο πόλεμο , μπορείς να μάθεις περισσότερα εδω
κι εδω, όπως και στο φόρουμ του παιχνιδιού.

Είναι ένα πάρα πολύ φθηνό και απίστευτα ελαφρύ παιχνίδι, πράγμα που σημαίνει ότι το βάζεις σε όποιο πισι έχεις αγορασμένο το 2004-5 και μετά.

Σημείωσε 3 πράγματα:

1) Αυτό που σου έδωσα 25 ευρώ περίπου, περιέχει το κανονικό παιχνίδι και 2 εξαίρετα expansion packs που καθενα το βελτιώνει 100 φορές.

2) Είναι τόσο γ@μw παιχνίδι , που από το 2005 που έχει βγει , δεν έχουν σταματήσει να αναπτύσσονται mods και expansions γι' αυτό. Ενδεικτικά , το τελευταίο του expansion θα βγει στις 17 Δεκεμβρίου και θα λέγεται Arsenal of Democracy.

3) Έχει βγει επόμενη του έκδοση, το hearts of iron 3, το σεπτέμβρη του 2009, το οποίο υποσχόταν πάρα πολλά , έχει εξαιρετικά γραφικά , αλλά τελικά βγήκε πατάτα. Δεν είναι τόσο παιχνίδι όσο είναι ένας σωρός κακογραμμένου κώδικα σε σχετικά καλαίσθητο περιτύλιγμα. Μην το πάρεις, θα χαλασεις τα λεφτά σου.




Ό,τι θες να μαθεις γι' αυτό , ρώτα με.



ps. Είναι θετικό το ότι μπορείς να πάρεις και Ελλάδα. Έχω φτιάξει και έναν οδηγό σε περίπτωση που την επιλέξεις. :D

Καλό κάψιμο και αν θες περεταίρω πληροφορίες , στείλε pm.


οκ θα το ψάξω περισότερο και θα το ελενξω... ευχαριστώ πολύ:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Αμα παιζεις πολυ κολ οφ ντουτι σαν κεμενα, θα μαθεις οτι χρειαζετε ΠΟΛΥ στρατηγηκγ στο ονλαιν! Αμα τρεχεις κ πας που νανε θα πας χαλια, θελει στρατηγηκες κινησεις, να σκεφτεις πριν ξοδεψεις την χειροβομβιδα σου η τις σφαιρες!
ΕΙΔΙΚΑ αμα εισαι σνιπεριστας, τοτε πρπ να κρυβεσαι καλα κ να αλαζεις θεση καθε φορα που σκοτονεις καποιον (μονο στο σοφτκορ) κ μετα τον βλεπεις να ερχετε να σε βρει κ του χωνεις το μαχαιρι στο ΚΟΛΟ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Απο browser games στρατηγικής πολύ καλές είναι και οι φυλετικές μάχες που είναι και δωρεάν . Βέβαια, όπως όλα τα browser games δεν προσφέρεται για λιώσιμο (τουλάχιστον όχι στα αρχικά στάδια) και αντιθέτως απαιτεί πολύ υπομονή και ξενύχτια εάν θέλεις να αποκτήσεις δύναμη. Πάντως αν θες να πωρωθείς άσχημα πάρε το WoW και δε θα το μετανιώσεις....

Σε ps3 για shooter θα συνιστούσα Killzone 2. Πραγματικά μπορείς να περάσεις ώρες με το online του μέχρι να φτάσεις στο υψηλότερο rank και να ξεκλειδώσεις όλα τα όπλα και τις ειδικότητες + το οτι έχει φοβερά γραφικά (που πιθανόν να μην τα φτάνουν ούτε τα ακριβότερα pc).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gogoulinos21

Νεοφερμένος

Ο gogoulinos21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
εγω παιζω το the-west.gr
call of duty ειναι για πολυ καψιμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top