Network Foundation a-levels

odys

Νεοφερμένος

Ο odys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Καλησπέρα,
Σήμερα βρήκα το foundation college το οποίο προσφέρει οτι προσφέρει και το network foundation.
Μήπως κάποιος έχει καμία ιδέα ποια είναι η διαφορά μεταξύ τους; Ποιο είναι καλύτερο;
 

Στεφανος56

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 840 μηνύματα.
Καλησπέρα,
Σήμερα βρήκα το foundation college το οποίο προσφέρει οτι προσφέρει και το network foundation.
Μήπως κάποιος έχει καμία ιδέα ποια είναι η διαφορά μεταξύ τους; Ποιο είναι καλύτερο;
Εγώ δεν το ξέρω καθόλου ως εναλλακτική ήξερα το UKFC foundation στην πανορμου αλλά αυτό που λες δεν το ξέρω
 

odys

Νεοφερμένος

Ο odys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.

Στεφανος56

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 840 μηνύματα.
Οκ ευχαριστώ.
Επικοινώνησα μαζί τους.
Εσύ έχεις κάποια εμπειρία απο εκεί ή απλά το γνωρίζεις;
Θα σε μπερδέψω τώρα έκανα λάθος ...το UKFC στην πανορμου ήταν που συνεργαζόταν με ΙΕΚ στην δίκη μου περίπτωση για το network ήταν να ξεκινήσω αλλά άλλαξαν τα πράγματα με την Αγγλία και δεν προχώρησε ....
 

odys

Νεοφερμένος

Ο odys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Θα σε μπερδέψω τώρα έκανα λάθος ...το UKFC στην πανορμου ήταν που συνεργαζόταν με ΙΕΚ στην δίκη μου περίπτωση για το network ήταν να ξεκινήσω αλλά άλλαξαν τα πράγματα με την Αγγλία και δεν προχώρησε ....
Α οκ καταλαβα.
Ευχαριστώ πάντως.
 

odys

Νεοφερμένος

Ο odys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Καλησπέρα,
Τελικά κατάλαβα γιατί λέγατε ότι εξω από ΕΕ είναι δύσκολο να σπουδάσεις.....
Δεν δίνουν loans σε international students.
Τώρα σχετικά με την Ολλανδία. Αφού τα περισσότερα πανεπιστήμια εκεί διδάσκουν στα Γερμανικά και μόνο λίγα στα Αγγλικά. Ή κάνω κάποιο λάθος; Θα μπορούσατε να μου πείτε πώς γίνεται να σπουδάσω στην Ολλανδία; Ή σε κάποια άλλη χώρα στην ΕΕ; Μόνο με το απολυτήριο;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top