Michigan ECCE - ECPE: Αναβολή των εξετάσεων του Δεκεμβρίου 2020 εν όψει Covid-19

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Γιατί εμένα μου είπαν ότι (φέτος ή κάθε χρόνο, δεν είμαι σίγουρος), οι αιτήσεις είναι μέχρι μέσα με τέλη Μαρτίου; Επειδή είμαι λίγο άσχετος, δίνουν παρατάσεις;
Πάντα δίνουν παρατάσεις, μην σε προβληματίζει. Εμένα άλλο με προβληματίζει: Εδώ δεν ξέρουμε την εξεταστική περίοδο του ''Ιανουαρίου'', πως βγάλανε με τέτοια βεβαιότητα το πρόγραμμα της εξεταστικής του Μάη;!
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Πάντα δίνουν παρατάσεις, μην σε προβληματίζει. Εμένα άλλο με προβληματίζει: Εδώ δεν ξέρουμε την εξεταστική περίοδο του ''Ιανουαρίου'', πως βγάλανε με τέτοια βεβαιότητα το πρόγραμμα της εξεταστικής του Μάη;!
Μάλλον είναι διαδικαστικό ή / και θέλουν τα χρήματα :P
 

Nina-nana

Διάσημο μέλος

Η Nina-nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,536 μηνύματα.
Γιατί εμένα μου είπαν ότι (φέτος ή κάθε χρόνο, δεν είμαι σίγουρος), οι αιτήσεις είναι μέχρι μέσα με τέλη Μαρτίου; Επειδή είμαι λίγο άσχετος, δίνουν παρατάσεις;
Ναι, δίνουν και παράταση, τουλάχιστον 2 εβδομάδες.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πάντα δίνουν παρατάσεις, μην σε προβληματίζει. Εμένα άλλο με προβληματίζει: Εδώ δεν ξέρουμε την εξεταστική περίοδο του ''Ιανουαρίου'', πως βγάλανε με τέτοια βεβαιότητα το πρόγραμμα της εξεταστικής του Μάη;!
Το έβγαλαν με την ίδια βεβαιότητα που είχαν βγάλει και το πρόγραμμα της εξεταστικής του Δεκέμβρη (αυτό κι αν ήταν ανέκδοτο.... εδώ δεν είχαν μπορέσει να κάνουν εξετάσεις τον περασμένο Μάιο, θα έκαναν τον Δεκέμβριο??).

Βασικά πιστεύω ότι το έβγαλαν για να μην τους πρήζουν οι ανυπόμονοι (και για να πάρουν χρήματα επίσης).
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top