#Mενουμε σπίτι student edition

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,820 μηνύματα.
Καλο ειναι να γινουν οσο αργότερα γινεται και να υπαρχουν μεγαλες αποστασεις μεταξυ των διαγωνιζομενων.
 

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Επίσημο: Αποφασίστηκε η κατ' οίκον παράδοση των συγγραμμάτων στους Φοιτητές.Σύμφωνα με πληροφορίες από τα
Φοιτητικά Νέα - Foititikanea.gr
ξεκινά μέσα στις επόμενες ημέρες η κατ' οίκον διανομή των διδακτικών συγγραμμάτων προς τους φοιτητές. Την παραπάνω διαβεβαίωση είχαν οι εκδότες της χώρας από την ηγεσία του Υπουργείου Παιδείας.
Η διαδικασία αποστολών 1.100.000 συγγραμμάτων στους φοιτητές των Πανεπιστημιακών Συγγραμμάτων σε όλη την Ελλάδα θα ξεκινήσει 27 - 28 Απριλίου με υπηρεσία κατ' οίκον παράδοση των εταιρειών courier
Το σύστημα του Εύδοξου υπολογίζεται να ανοίξει 10 με 12 Απριλίου.
Το κόστος θα το καλύψουν οι εκδότες
 

Άνιελ

Νεοφερμένος

Ο Άνιελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Εγώ είμαι μαθητής του γυμνασίου και έμεινα 2 μήνες σπίτι την περίοδο της καραντίνας στην οποία έκανα κάθε μέρα διαδικτυακά μαθήματα.
 

blanc

Νεοφερμένος

Η blanc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
εγω που σπουδαζω ηθοποιος δεν γινόταν να κάνουμε μαθήματα απο το σκαιπ, οποτε περασα τον εγκλεισμο διαβαζοντας βιβλια και βλεποντας ταινιες.
 

Άνιελ

Νεοφερμένος

Ο Άνιελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Ποια ήταν η τελευταία ταινία που είδες ;
 
Top