Lineage2 τι server παίζετε και τι character έχετε;

panos13

Νεοφερμένος

Ο Panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Εγω επαιζα το καλοκαιρι αλλα τωρα το σταματησα γτ καταλαβα οτι δν εχει ενδιαφερον οπως ειπε και ο μικαελ προτιμω τη ντοτα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tilemaxos

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Αχ... τι μου θυμησες... ειμαι στην αποτοξινωση... επαιζα ενα Χρονο Elite (C4, επι 45) Eιχα μια SpellHowler 78 LVL (δν θυμαμαι πως λεγετε το 3ο class), εναν Spellsinger 74 LVL, εναν νανο Spoiler 75 LVL με Sub Bishop, Εναν Tyrant 70 LVL, εναν Τοξοτη Human 74 LVL, Εναν Bladedancer 52 lvl, εναν SwordSinger 62 lvl, μια warcryer 58 lvl αυτα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
Αχ... τι μου θυμησες... ειμαι στην αποτοξινωση... επαιζα ενα Χρονο Elite (C4, επι 45) Eιχα μια SpellHowler 78 LVL (δν θυμαμαι πως λεγετε το 3ο class), εναν Spellsinger 74 LVL, εναν νανο Spoiler 75 LVL με Sub Bishop, Εναν Tyrant 70 LVL, εναν Τοξοτη Human 74 LVL, Εναν Bladedancer 52 lvl, εναν SwordSinger 62 lvl, μια warcryer 58 lvl αυτα....

κι εγω στον elite επαιζα ρε παιδια αλλα τωρα με τα vista δεν μπορω.κριμα:(παντως ο συγκεκριμενος server ειναι γεματος donators
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blinky

Νεοφερμένος

Η blinky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
που μπορώ να κατεβάσω το Lineage 2??μήπως ξέρει κανείς?:)

ακυρο το βρήκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Eγώ άρχισα πριν από κάτι μέρες. Πλάκα έχει, αλλά δεν πρόκειται να κολλήσω. Βασικά δεν θυμάμαι τι ακριβώς είναι αυτή που έχω, έκανα ( νταξ όχι μόνη μου ακριβώς αλλά ένιγουέι) ένα τασκ που μου την έκανε κάτι oracle^^. Έχω elf, και νομίζω ότι είμαι βοηθητική. Στο elixir παίζω:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
παλιά έπαιζα αλλά δεν έπαιζα πολλές ώρες γιατί βαριομουν μέσα σε 2 ώρες και το έκλεινα,και συνήθως έπαιζα πολύ όταν έμπαιναν μέσα συμμαθητές και κάναμε party και κάναμε pvp με άλλους παίχτες κτλ.Μετά όμως απο 1.5 χρόνο που έπαιζα το βαρέθηκα και το έβγαλα γιατί το θεώρησα ανούσιο αυτό που κάνεις.Σε τέτοια παιχνίδια απλός παίρνεις εναν και προσπαθείς να πας 70-80lvl για να σκοτόνεις άλους παίχτες κτλ.
Τώρα το καλοκαίρι κοιτάξτε να βγαίνεται και να πηγαίνεται στην παραλία όποτε σας δίνεται η ευκαιρία και αφήστε τα PCs.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Έπαιζα στον σέρβερ athebaldt και είχα έναν Dager..Tο βαρέθηκα όμως γρήγορα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Παίζω στον l2-overdose τώρα.. και έχω spellhowler..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Ρε 'σεις, εγώ πάντα ήθελα να παίξω και ΕΧΩ παίξει μια δυο φορές αλλά όχι με δικό μου charachter. Επίσης, άσχετο, I suck στο DOTA και ας παίζω αρκετό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D.Gray-man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο D.Gray-man αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
L2 Sucks! Καλύτερα DOTA, αλλά και αυτό με μέτρο, εγώ παίζω PC Games περίπου 2-3 ώρες την εβδομάδα συνολικά.

P.S btw για όσους δεν το ξέρουν δεν διαβάζεται Λάιν Έιτζ αλλά Λίνεαζ έχει γαλλική ρίζα και σημαίνει καταγωγή/γενοφάσκια :D
Ή Αγγλιστί Λίνιτζ (γενεά). Έπαιζα κι εγώ τη σεζόν 2007 - 2008, στον αλήστου μνήμης Elite, πρώτα με Spellsinger και μετά με Necromancer.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Έπαιζα σε πάρα πολλούς σέρβερ(20-30) και δέν ήταν όλοι noioboserver(pvp server :P)
Τώρα παίζω l2gold μόνο για pk.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top