League of Legends

Παίζετε League of Legends;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 73)
  • Ναι

    Ψήφοι: 44 60.3%
  • Όχι

    Ψήφοι: 25 34.2%
  • Δεν το ξέρω το παιχνίδι

    Ψήφοι: 4 5.5%

Marianna.P

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marianna.P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Σοβαρα τωρα,δεν γνωριζες τον αρχηγο?Ειναι ο πιο γνωστος ελληνας στρεαμερ. :D

Όχι :bleh:
Μην νομίζεις, δεν είμαι καμιά καμένη που παίζει όλη μέρα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εγώ το ξεκίνησα πριν ένα χρόνο. Silver 5 ήμουν. Δεν έπαιζα πολύ. Κανα 2-3 game την ημέρα.Φέτος μέχρι τα Χριστούγεννα λόγω Πανελληνίων έπαιζα 1 μια στο τόσο και αν. Τώρα το εγκατέστησα πάλι στο pc αλλά δεν παίζω συχνά...
Φάση έχει αλλά δεν είναι για να χάνεις όλη την ημέρα.
Main champ Ashe( και γενικά adc) και Soraka <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Πέρα από την πλάκα lol πολύκαλό παίζει ο αδερφος μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Filippos14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Filippos14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Μαγκες οταν αρχιζουμε MOBA games τοτε η το καιμε η δεν κανουμε καριερα ουτε σε 1 χιλιετια,σοβαροι να μαστε εδω περα.
Ειναι σαν το l2,η το λιωνεις και βγαζεις full gear και πας για pvp η θα εισαι μια ζωη βουτηρο για τον αλλον.
Εγω τον μαιο που αφησα το λολ για να διαβασω για πανελ κατεβηκα 3 divisions,απο πλατ 1 πηγα πλατ 4,και τωρα το λιωνω παλι για να παω diamond,δεν περιμενα οι εξετασεις να μου προκαλεσουν τοσο μεγαλο πληγμα :cry_x: :eek:
Tωρα μου εχει κοπει η καριερα,πεζω μονο supp γιατι αν παω αλλου θα το λουσω :'(:'(:'(:'( ,μεχρι να ξανα συνηθισω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
παιδια ακομα παιζω.Bronze V add me please.

Πάμε duo; :P
Είμαι Silver V δεν έχει ούτε χρόνο που το άρχισα.
Μainάρω Leona,Katarina,Nami κυρίως. Δεν μπορώ να παίξω top με τίποτα though. :P

δεν εχω προβλημα αλλα δεν μπαινω τοσο συχνα οσο παλια.οποιος θελει να μου κανει add ,nick=destroGR.
και Arkalos4 για τον αλλο μου λογαριασμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.
Παίζω και εγώ. Είμαι Gold VI και ο main μου ρόλος είναι support (Sona και Leona οι αγαπημένες μου ηρωίδες). :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toro el rabiar

Νεοφερμένος

Ο toro el rabiar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Ξανάρχισα για το καλοκαίρι μεχρι να ξεκινήσει η νέα σχολή. Βαριέμαι τωρα που τελιωσαν οι πανελληνιες ...

Αγαπημένοι ήρωες tryndamere και yasuo .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ivilinia_new

Νεοφερμένος

Η ivilinia_new αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Η ποιοτητα του LoL ειναι μπερδεμενη φαση, το LoL ειναι παιχνιδι στρατηγικης, μονος σου κανονιζεις runes, masteries και τα items αναλογα με τον champ σου και τον αντιπαλο στο lane, και γενικα είναι πολύ στρατηγική! Απο τη αλλη μπαινεις να ευχαριστηθεις και ειναι το 90% νουμπαδες, αγενεις, σπαστικοι και δεν εχουν καν πιασει το νοημα του παιχνιδιου.
Γενικα παιζω support (sona, janna, karma), jungle(fiddlesticks, evelyne), λιγο mid(cassiopia, annie, karma). Πιθανοτατα ομως θα το γυρισω σε Dota 2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Παιδιά δεν παίζω και δεν θα πάιξω ποτε... Δεν μου αρέσουν αυτού του είδους τα παιχνίδια:sorry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kenpachi

Νεοφερμένος

Ο Kenpachi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
HAYATE ARMY!
έπαιζα αλλά σταμάτησα. τώρα βλέπω μόνο stream, λίγο Dyrus λίγο Nightblue3 που παίζει και jungle και μ'αρέσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Navarro1996

Νεοφερμένος

Ο Navarro1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Και εγώ παίζω LoL , κυρίως top (garen-trynda) αλλά μπορώ να παίξω και σε όλα τα lanes, δεν έχω θέμα.

Απλά θα συμφωνήσω με τους από πάνω, ότι πράγματι το μεγαλύτερο ποσοστό των παικτών, είναι trolls...είτε με την μορφή afk, feed ή flame. Και κάπου εκεί χαλάει η ομορφιά του παιχνιδιού. Πάντως αν ενδιαφέρεται κάνεις, ας στείλει μήνυμα να μπούμε και κανά game :D

@Ivilina είσαι ο πρώτος άνθρωπος (μετά από μένα) που βλέπω να παίζει karma mid! Άλλη φάση :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Karma mid laner,πόσα skills παίζει να έχετε όσοι παίζετε;

Eγώ Κarma support μόνο. Aγαπώ και Janna που αναφέρθηκε όμως.

Αντάρετε τέκνα μου, Αegloswen με λένε κι εκεί. :P

Ξανάρχισα για το καλοκαίρι μεχρι να ξεκινήσει η νέα σχολή. Βαριέμαι τωρα που τελιωσαν οι πανελληνιες ...

Αγαπημένοι ήρωες tryndamere και yasuo .

Death is Like the Wind - always by my side. :D

A επίσης Morgana support. Υπερβολικά op.

Λατρεία:
_lol__one_for_the_road___by_chisuukei-d75mzsa.png

Oφθαλμόλουτρο much. *.*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
wtf? πότε ξανάνοιξε αυτό το thread :P

εγώ μπαίνω όποτε έχω χρόνο και τρολάρω :whistle: κυρίως nidalee/irelia

edit: ο hayate πάντως πέρα απ' τη πλάκα ένας ηλίθιος είναι. Και το επιβεβαιώθηκα όταν άρχισε να streamάρει ο WLady και έμπαινε στο chat να του κάνει τον έξυπνο. Μεγάλο κόμπλεξ ο τύπος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
greek streamers καρκίνος λίγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Filippos14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Filippos14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Παλιο bronzades θα σεβεστε τον αρχηγο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
όσο μπρονζάς είμαι εγώ άλλο τόσο είσαι κι εσύ :smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εμένα θα με κάνει carry ένα παιδί. Δεν παλεύεται Bronze I. Όταν ήμουν Silver είχα ένα κύρος . :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Εμένα θα με κάνει carry ένα παιδί. Δεν παλεύεται Bronze I. Όταν ήμουν Silver είχα ένα κύρος . :P
Εγώ μόνη μπαίνω πάντα,εκτός από ένα game που μπήκα με έναν φίλο -και το χάσαμε :P -
Δεν καταδέχομαι να με κουβαλήσουν. :D Εκτός αν πέσει πολύς καρκίνος στα επόμενα ranked που θα μου τύχουν,dunno τώρα.
Παλιο bronzades θα σεβεστε τον αρχηγο
Βitch plz.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εγώ μόνη μπαίνω πάντα,εκτός από ένα game που μπήκα με έναν φίλο -και το χάσαμε :P -
Δεν καταδέχομαι να με κουβαλήσουν. :D Εκτός αν πέσει πολύς καρκίνος στα επόμενα ranked που θα μου τύχουν,dunno τώρα.

Βitch plz.
Εγώ μπαίνω με την αδερφή μου και κάτι άλλα παιδιά. Ο ένας φίλος μου είναι platinum κ μπορεί να μπούμε duo ranked. Silver 5 θέλω να πάω και μετά δεν έχω πρόβλημα. :P Κολλάει όμως.Χθες δεν έμπαινε καθόλου game . Σήμερα μπήκα να παίξω ένα normal και δεν πατούσε το πληκτρολόγιο. :mad: . Δε με θέλει με τίποτα.Έπαιζα με το ποντίκι. Το τελευταίο 10λεπτο δούλεψε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RustyNail

Νεοφερμένος

Ο RustyNail αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Δεν πιστευω οτι υπαρχει συγκεκριμενος ηρωας/ηρωες που παιζει καποιος.Απλα παιζεις με ολους.Ειμαι λεβελ 30 division:silver 4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top