Laptop Vs Desktop

Laptop ή Desktop?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 196)
  • Laptop

    Ψήφοι: 95 48.5%
  • Desktop

    Ψήφοι: 70 35.7%
  • Kαι τα δύο

    Ψήφοι: 31 15.8%

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
καθόλου!
και η ερεύνα δεν μου γεμίζει το μάτι...

ΕΠΙΣΗΣ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ!!!

MΑΚΡΙΑ ΑΠΟ TURBOX
Για τα TURBOX και εγώ δεν έχω ακούσει και τα καλύτερα λόγια.
Πάντως η έρευνα την HP, την οποία φάνηκε ότι δεν έχεις σε εκτίμηση, την έχει τελευταία και την Toshiba, την οποία πολλοί συστήνετε, δεύτερη. Άρα, ποιο είναι το μεμπτό σημείο; Μόνο η Sony;:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Βασικά και για τα μακ,μια χαρά θάψιμο πέφτει,οπότε; :P
Αν έχεις σοβαρό λόγο για αγορά ενός τέτοιου υπολογιστή, τότε ναι
Νταξ,όχι θάψιμο,αλλά το ότι είναι πεταμένα λεφτά και με προβληματίζει αυτό.
αν δεν έχεις σοβαρό λόγο, τότε ναι, είναι πεταμένα λεφτά και μόνο
είναι λίγα. ο,ο
Καλά εμένα είναι λιγότερα,αλλά και πάλι. :worry:
για 4 χρόνια είναι καλό! (αλλα με τον κυκλο μπαταριας που κανετε οι γυναικες στα πισια το αποτελεσμα ειναι τα 4 χρονια να γινονται 2)
Για παραπάνω χρόνο ψάξε την σειρα για μηχανικους της toshiba που ειναι σχεδιασμενη με 11ωρη μπαταρια για να αντεχει ολη τη μερα στην οικοδομη (βεβαια με αντιστοιχο χρονο φορτισης παντα)
Τώρα τα άλλα,δεν μου έκατσαν στο μάτι. :P
Σοβαρο κριτηριο επιλογης υπολιστη....:P
Παρ σε κε,όσα μου άρεσαν,τα έχετε χώσει δέκα μέτρα κάτω από το χώμα. :P
ισχύει επίσης το από πάνω....
Βασικά,θέλω έναν υπολογιστή,που να αντέχει 1002 προγράμματα που θα του χώνω,τα φορμάτ που θα ξεχνάω να του κάνω,να είναι γρήγορος και να μην κολλάει [οι προηγούμενοι ήταν διπύρηνοι 2,40 Ghz,αν μετράει αυτό :P] και πάνω από όλα,να μην αναγκαστώ να κουβαλάω 4 κιλά στον ώμο καθημερινά,ε; :P Α και φυσιολογικά ηχεία.
Να ξυπνήσω; :P
Πάρε έναν alienware:P
anw,εν κατακλείδι,να στρέψω αλλού το βλέμμα;
Σε καταστήματα που πήγα,μόνο sony και hp μου μονοπωλούσαν. :/:
να φανταστώ ότι πήγες σε Γερμανούς, κωτσόκολους, mediamarkt και άλλες τέτοιες μπούρδες;;;
για σοβαρή επιλογή υπολογιστή, ΜΟΝΟ σε τοπικά καταστήματα πληροφορικής (άντε και βαριά multirama)
Το δικό μου το mac, 4 χρόνια το έχω "βιάσει" (έχει φάει και δύο καφέδες και μία πορτοκαλάδα) και τώρα μου ζεσταίνεται..! :)
βιάσει κυριολεκτικά και μάλιστα από πίσω....

δηλαδή.... ποια θεωρείτε καλή μάρκα στα laptop??? εγώ παιδιά έχω hp pavillion dv7 (η πιο turbo σειρά των hp, μετά το hp envy) και είμαι τρισχαρούμενη.... τον οκτώβρη θα κλείσει 4 χρόνια... :D
οποιαδήποτε άλλη εκτός TURBOX, sony και hp.
σας παρακαλω, μη μιλάτε για αυτά, πονάω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Τι να κάνω....;
Κάνω πολλά πράγματα ταυτόχρονα, θα γινόταν η στραβή!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Αν έχεις σοβαρό λόγο για αγορά ενός τέτοιου υπολογιστή, τότε ναι
αν δεν έχεις σοβαρό λόγο, τότε ναι, είναι πεταμένα λεφτά και μόνο
για 4 χρόνια είναι καλό! (αλλα με τον κυκλο μπαταριας που κανετε οι γυναικες στα πισια το αποτελεσμα ειναι τα 4 χρονια να γινονται 2)
Για παραπάνω χρόνο ψάξε την σειρα για μηχανικους της toshiba που ειναι σχεδιασμενη με 11ωρη μπαταρια για να αντεχει ολη τη μερα στην οικοδομη (βεβαια με αντιστοιχο χρονο φορτισης παντα)
Σοβαρο κριτηριο επιλογης υπολιστη....:P
ισχύει επίσης το από πάνω....
Πάρε έναν alienware:P
να φανταστώ ότι πήγες σε Γερμανούς, κωτσόκολους, mediamarkt και άλλες τέτοιες μπούρδες;;;
για σοβαρή επιλογή υπολογιστή, ΜΟΝΟ σε τοπικά καταστήματα πληροφορικής (άντε και βαριά multirama)

Λολ,όταν είπα δεν μου άρεσαν δεν εννοούσα μόνο εξωτερικά. Αμέσως. :P
Το σχόλιο για τις γυναίκες το προσπερνώ..:ropalo:
Αν το θέμα είναι μόνο μπαταρία,νταξ,την αλλάζεις κάθε χρόνο και τελείωσε η υπόθεση. Όχι; :confused:
Βασικά είχα πάρει με την σειρά,κοτσόβολο [sony],multirama [hp],media markt [sony],plaisio [sony]. Τώρα για τα τοπικά,δεν είναι και το πιο εύκολο όταν είσαι επαρχία,μιάς και δεν υπάρχουν. xD
Δεν ξέρω,έχω ακόμα έναν μήνα. Κάτι θα βρω,ελπίζω. :look:
Whateva,thanks.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
εγω προσφατα αγορασα ενα hp pavilion g7 με οθονη 17" και ειμαι αρκετα ικανοποιημενος! το μονο αρνητικο ειναι οτι ζεσταινεται στιν αριστερη πλευρα διπλα απο το ποντικι... ισως φταιει το οτι εχουμε και ζεστη τωρα... παντως παρηγγειλα μια βαση τωρα με 5 ανεμιστηρακια.. λογικα θα λυθει το προβλημα... και θα συμφωνησω με μια απο πανω οτι η hp εχει γενικα καλες οθονες και ηχεια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Λολ,όταν είπα δεν μου άρεσαν δεν εννοούσα μόνο εξωτερικά. Αμέσως. :P
αλλά τι;;;:P
Το σχόλιο για τις γυναίκες το προσπερνώ..:ropalo:
ε ναι... οπου δεν μας συμφέρει:whistle:
Αν το θέμα είναι μόνο μπαταρία,νταξ,την αλλάζεις κάθε χρόνο και τελείωσε η υπόθεση. Όχι; :confused:
ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ! απλα κάνεις ορθή χρήση του μηχανήματος!
και με την χρήση linux, ο χρόνος που στα windows ειναι 3 ωρες, γινεται 4μιση...
Βασικά είχα πάρει με την σειρά,κοτσόβολο [sony],multirama [hp],media markt [sony],plaisio [sony]. Τώρα για τα τοπικά,δεν είναι και το πιο εύκολο όταν είσαι επαρχία,μιάς και δεν υπάρχουν. xD
Δεν έχει τοπικα μαγαζιά στην επαρχία; μας δουλεύεις;
Α, ξεχασα να σου πω οτι το πλαίσιο είναι αποδεκτό, κσθως εχουν και μια Χ τεχνογνωσια...
Δεν ξέρω,έχω ακόμα έναν μήνα. Κάτι θα βρω,ελπίζω. :look:
σου είπα παρε απο την σειρα της τοσιμπα για μηχανικους;)
welcome!!!:D

εγω προσφατα αγορασα ενα hp pavilion g7 με οθονη 17" και ειμαι αρκετα ικανοποιημενος! το μονο αρνητικο ειναι οτι ζεσταινεται στιν αριστερη πλευρα διπλα απο το ποντικι...
και μετα μου λετε οτι είμαι αρνητικα προκατειλλημενος με την ΗΡ....:P
ΚΑΠΟΤΕ, ήταν εταιρία, πλέον όχι, στην ίδια ρότα ταξιδευει και η σόνυ

και όπως λέει και ένας καλός φίλος και συνάδελφος.....

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Προσωπικά δυσκολεύομαι να αποχωριστώ τον σταθερό μου υπολογιστή.
Μου αρέσει σε όλες τις πτυχές..
Τα Laptops είναι αρκετά περιοριστικά,εκτός και άν έχω ένα desktop replacement που κοστίζει 2-3 χιλιάδες ευρώ:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Κύριε Πέτρο, εμάς που αγοράζουμε από το e-shop.gr, θα μας βάλετε τιμωρία ή τη γλιτώνουμε;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Κύριε Πέτρο, εμάς που αγοράζουμε από το e-shop.gr, θα μας βάλετε τιμωρία ή τη γλιτώνουμε;:P

ΑΝ αγοράζετε αξιοπρεπή μηχανήματα σας συγχωρώ!:pfff:

(Είμαι μεγαλόψυχος ο ατιμος:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
ωραία... μπορείτε να μου εξηγήσετε γιατί δεν είναι πλέον καλοί οι sony και hp? (για τους sony το εχω παρει χαμπαρι καθως σε λιγοτερο απο ενα χρονο λες κ το χουν προγραμματισμένο το λαπτοπ καταρρεει- το ιδιο και τα κινητα sony). αλλά για την hp δεν το ηξερα... ειχα την εντυπωση μαλιστα οτι η hp ηταν τοπ σε οτι αφορουσε τα των υπολογιστων... δεν εχω προβλημα την επομενη φορα που θα παω για πισι να δωσω τα λεφτα μου σε toshiba κλπ αλλά θέλω να ξέρω τι γίνεται. κι είμαι άτομο που με ενδιαφέρουν οι ψηλές αποδόσεις και η ποιότητα ήχου κ εικόνας. (gamer τι να πεις :Ρ)

επίσης ακούω πολύ τα alienware. τι παίζει ? :)

γιατί καλέ τι έπαθες με τα windows ....7? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
ωραία... μπορείτε να μου εξηγήσετε γιατί δεν είναι πλέον καλοί οι sony και hp? (για τους sony το εχω παρει χαμπαρι καθως σε λιγοτερο απο ενα χρονο λες κ το χουν προγραμματισμένο το λαπτοπ καταρρεει- το ιδιο και τα κινητα sony). αλλά για την hp δεν το ηξερα... ειχα την εντυπωση μαλιστα οτι η hp ηταν τοπ σε οτι αφορουσε τα των υπολογιστων... δεν εχω προβλημα την επομενη φορα που θα παω για πισι να δωσω τα λεφτα μου σε toshiba κλπ αλλά θέλω να ξέρω τι γίνεται. κι είμαι άτομο που με ενδιαφέρουν οι ψηλές αποδόσεις και η ποιότητα ήχου κ εικόνας. (gamer τι να πεις :Ρ)

επίσης ακούω πολύ τα alienware. τι παίζει ? :)

γιατί καλέ τι έπαθες με τα windows ....7? :P
Εγώ κινητό της Sony έχω εδώ και 2,5 χρόνια και δεν μου έχει πάθει τίποτα, παρότι μου έχει πέσει κάτω ουκ ολίγες φορές. Ο καθένας έχει διαφορετικές εμπειρίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
ωραία... μπορείτε να μου εξηγήσετε γιατί δεν είναι πλέον καλοί οι sony και hp? (για τους sony το εχω παρει χαμπαρι καθως σε λιγοτερο απο ενα χρονο λες κ το χουν προγραμματισμένο το λαπτοπ καταρρεει- το ιδιο και τα κινητα sony).
Γιατί simply έπεσε η ποιότητα κατασκευής....
αλλά για την hp δεν το ηξερα... ειχα την εντυπωση μαλιστα οτι η hp ηταν τοπ σε οτι αφορουσε τα των υπολογιστων...
ΗΤΑΝ top! (το 2000) τώρα είναι κουμπαράς 0:38 :P
δεν εχω προβλημα την επομενη φορα που θα παω για πισι να δωσω τα λεφτα μου σε toshiba κλπ αλλά θέλω να ξέρω τι γίνεται. κι είμαι άτομο που με ενδιαφέρουν οι ψηλές αποδόσεις και η ποιότητα ήχου κ εικόνας. (gamer τι να πεις :Ρ)
μα ετσι επρεπε να εκαναν όλοι!
επίσης ακούω πολύ τα alienware. τι παίζει ? :)
είναι μπόμπα! ειδικά για gamers!
Εγώ κινητό της Sony έχω εδώ και 2,5 χρόνια και δεν μου έχει πάθει τίποτα, παρότι μου έχει πέσει κάτω ουκ ολίγες φορές. Ο καθένας έχει διαφορετικές εμπειρίες.
Αν ψαξεις, θα δεις οτι η Ericsson διεκοψε την εμπορικη συμφωνια με τη sony...
Αυτο απο μονο του κατι λέει...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Αν ψαξεις, θα δεις οτι η Ericsson διεκοψε την εμπορικη συμφωνια με τη sony...
Αυτο απο μονο του κατι λέει...:whistle:
Σύμφωνα με την wikipedia, η Sony αγόρασε ηθελημένα το μερίδιο της Ericsson για 1,05 δισεκατομμύρια ευρώ τον Ιανουάριο 2012. Δεν αναφέρει ότι η Ericsson ζήτησε διακοπή της συνεργασίας.
On October 27, 2011, Sony announced that it would acquire Ericsson's stake in Sony Ericsson for €1.05 billion ($1.47 billion), making the mobile handset business a wholly owned subsidiary of Sony. The transaction's completion was expected to occur in January 2012.[24][25][26] At their keynote at the 2012 Consumer Electronics Show, Sony's Kaz Hirai announced that Sony Ericsson would be known simply as Sony Mobile Communications pending completion of the transaction. On January 26, 2012, The European Union approved the buyout.[27] On February 16, 2012, Sony announced it had completed the full acquisition of Sony Ericsson.[28] The first Sony only mobile is the Sony Xperia S launched at the 2012 Consumer Electronics Show. Sony Mobile Communications has decided to phase out all the feature (non-smart) phones by September 2012 and focus on smartphones segment.[29] On July 2, 2012 Sony announced it is buying Gaikai, a cloud service to support its expansion into the cloud gaming realm. Sony is paying a reported $380 million to acquire Gaikai.[30]
Τέλοσπάντων, από ό,τι βλέπω είσαι φανατικός anti-Sony/HP.:P Εγώ μια φορά αγόρασα Sony Vaio γιατί μεταξύ άλλων έχω καλή εμπειρία και από κινητό και από στερεοφωνικό Sony (το στερεοφωνικό κλείνει τα 5 χρόνια).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
Γιατί simply έπεσε η ποιότητα κατασκευής....

ΗΤΑΝ top! (το 2000) τώρα είναι κουμπαράς 0:38 :P

μα ετσι επρεπε να εκαναν όλοι!

είναι μπόμπα! ειδικά για gamers!
μμμμ σωστός. γι αυτό φαινεται πια τα νέα τους λαπτοπ δεν διαφέρουν κ πολύ απο τα παλιά... :/ τι να πεις, τελικα μ φαινεται εκμεταλλευτηκαν το οτι εγιναν διασημοι κ εριξαν το κοστος παραγωγης. γιαπωνεζοι κ παλι γιαπωνεζοι!! :Ρ :Ρ
αχά, κάτι ήξερε ο sheldon cooper λοιπόν!!! χD την επόμενη φορά μάλλον θα πάω για alienware :P θα τα ψάξω βέβαια να δω τι παίζει από δυνατότητες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Σύμφωνα με την wikipedia, η Sony αγόρασε ηθελημένα το μερίδιο της Ericsson για 1,05 δισεκατομμύρια ευρώ τον Ιανουάριο 2012. Δεν αναφέρει ότι η Ericsson ζήτησε διακοπή της συνεργασίας.
Και η Ericsson να φανταστώ δέχτηκε τυχαία εντελώς την πρόταση αυτή...:whistle:

Να σε πληροφορήσω λοιπόν ότι η Ericsson κατασκευαστικά είναι κορυφαία εταιρία!
Κάτι που Είναι Ericsson και το χρησιμοποιείς σχεδόν καθημερινά είναι το 80% των οπτικών ινών του παρόχου σου, από τα κεντρικά μέχρι το DSLam,
καθώς και το μεγαλύτερο ποσοστό εν ενεργεία πομπών κινητής τηλεφωνίας.
Οι πιθανοί λόγοι που μου έρχονται αυτή τη στιγμή για την πώληση ενός τόσο μεγάλου μεριδίου δικαιωμάτων επί της παραγωγής είναι
  1. Είτε το προϊόν να έχει σταματήσει πλέον να είναι τόσο επικερδές όσο ήταν το 2003 (αν δεν κάνω λάθος) που έγινε η συνένωση.
  2. Είτε να έχει πέσει η ποιότητα του παραγομένου προϊόντος με αποτέλεσμα να θίγεται το προφίλ της εταιρίας
Αν εσύ βλέπεις ή γνωρίζεις κάτι διαφορετικό, ευχαρίστως να μοιραστείς την αποψή σου μαζί μας;)

ΥΓ. τα μηνύματα περι λειτουργικών συστημάτων μεταφέρθηκαν στο θέμα "Τι λειτουργικά προτιμάτε;"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
αααα challenger θα σε σκοτώσω έφαγα κόλλημα με τα alienware... λες και τα φέρανε από το μέλλον είναι !! :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
αααα challenger θα σε σκοτώσω έφαγα κόλλημα με τα alienware... λες και τα φέρανε από το μέλλον είναι !! :Ρ
*απο άλλο πλανήτη!:P
Dell ειναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
ναι το πρόσεξα και με στεναχώρησε το ότι στην ελλάδα δεν μπορείς να τα προμηθευτείς αν δεν δώσεις 200 ευρώ για μεταφορικά (αυτά που τα φτιαχνεις όπως τα θες εσύ), εκτός αν πάρεις κάποιος έτοιμο που τυχαίνει να έχει κάποιο e-shop :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

takis21

Νεοφερμένος

Ο takis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
καλησπερα ρε ολους....
επειδη τα πηγα καλα στις πανελληνιες οι γονεις μου θα μου κανουν δωρο ενα laptop .
εγω το laptop το θελω κυριως για gaming και για serf στο ιντερνετ...ειμαι ανεμσα σε δυο
https://www.multirama.gr/products/product?pid=0649318&catid=010200
https://www.multirama.gr/products/product?pid=0682177&catid=010200
εσεισ ποιο μου προτινετε???:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,775 μηνύματα.
Το άσους φαίνεται να έχει λίγο καλύτερα specs αλλά δεν εμπιστεύομαι πολύ την εταιρία.
Τα dell από την άλλη είναι εγγύηση.

Υ.Γ: Όποιο και να πάρεις για gaming να ξέρεις πως θα χρειαστείς και μια βάση ψύξης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top