BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 634 μηνύματα.

Don25

Νεοφερμένος

Ο Don25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Καλησπέρα μάγκες!Για εμένα που πέρασα Πολιτικός Μηχανικός έχετε να μου προτείνετε;
Btw θα ήθελα κάτι μέχρι 800€
 

Cade

Δραστήριο μέλος

Ο Cade αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 788 μηνύματα.

Τρελας123

Νεοφερμένος

Η Τρελας123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αγία Βαρβάρα (Αττική). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Καλησπέρα για κάποιον που θέλει να τρεχει social εργασίες windows εφαρμογές μουσική και καλή ποιότητα κάμερας μέχρι 800 ευρώ και κυρίως να κρατάει γενικά 4 χρόνια ποιο λαπτοπ;

Θέλω επίσης ένα ipad γενικά για να τρέχω σημειώσεις digital planner και ζωγραφική και παιχνίδια ποιο θα πρότεινατε το ipad air 5th gen 256GB ή iPad mini 6th generation 256GB;

Ευχαριστώ πολύ!
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,902 μηνύματα.
Δεν με αφήνει να μπω στο Google και μου βγάζει αυτό
IMG_20221026_153836.jpg
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,584 μηνύματα.

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,140 μηνύματα.

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 936 μηνύματα.
Παιδια επειδη ακομη δεν εχω παρει λαπτοπ και αρχιζει και το black Friday σε λιγο εχετε να προτεινετε κατι που να ειναι κοντα στο 1000αρικο πανω κατω? Κοιτουσα για legion αλλα αν ξερει καποιος κατι παραπανω ή καποιο αλλο καλο λαπτοπ ας πει 😇
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,140 μηνύματα.
Παιδια επειδη ακομη δεν εχω παρει λαπτοπ και αρχιζει και το black Friday σε λιγο εχετε να προτεινετε κατι που να ειναι κοντα στο 1000αρικο πανω κατω? Κοιτουσα για legion αλλα αν ξερει καποιος κατι παραπανω ή καποιο αλλο καλο λαπτοπ ας πει 😇
Με 1000€ χτίσε ένα turbo σταθερό υπολογιστή καμία σχέση το λαπτοπ με το κομπιούτερ του χιλιάρικου.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,824 μηνύματα.
Τι πλάκα σπάμε με τους λαπτοπάδες της σχολής. Ειδικά ένας φίλος μου που έρχεται με HP laptop έχει φάει τρομερό bullying από εμένα :laugh:

#Team τετράδιο και μολύβι/στυλό για πάντα. Δεν είμεθα Χάρβαρντ.
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 936 μηνύματα.
Τι πλάκα σπάμε με τους λαπτοπάδες της σχολής. Ειδικά ένας φίλος μου που έρχεται με HP laptop έχει φάει τρομερό bullying από εμένα :laugh:

#Team τετράδιο και μολύβι/στυλό για πάντα. Δεν είμεθα Χάρβαρντ.
Κοιτα δεν θα πηγαινω στη σχολη με το λαπτοπ τουλαχιστον μεχρι τωρα δεν μας χρειαστηκε😂
Με 1000€ χτίσε ένα turbo σταθερό υπολογιστή καμία σχέση το λαπτοπ με το κομπιούτερ του χιλιάρικου.
Ναι απλως επειδη θα νοικιασω λογικα, αν θελω να το μεταφερω σπιτι μετα πως ακριβως θα γινει 🤣
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Από Lenovo λάπτοπ έχετε καμία πρόταση μέχρι 500 ευρώ maximum; Κατά προτίμηση με SSD σκληρό δίσκο… και RAM από 4 GB και άνω. Ίσως ζητάω πολλά :hehe:
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,824 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Όχι :P Απλά έχω τραύμα από τα λάπτοπ που είχα μέχρι τώρα. Ήταν απίστευτα αργά. Και ας είχαν μεγάλη χωρητικότητα. Κατάλαβα πόση σημασία έχει ο σκληρός δίσκος και η μνήμη RAM, όταν πήρε η αδερφή μου ένα καινούργιο λάπτοπ πρόσφατα :hehe: Πετάει μιλάμε.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,824 μηνύματα.
Όχι :P Απλά έχω τραύμα από τα λάπτοπ που είχα μέχρι τώρα. Ήταν απίστευτα αργά. Και ας είχαν μεγάλη χωρητικότητα. Μετά κατάλαβα πόση σημασία έχει ο σκληρός δίσκος και η μνήμη RAM, όταν πήρε η αδερφή μου ένα καινούργιο λάπτοπ πρόσφατα :hehe: Πετάει μιλάμε.
Χμμ σωστά αλλά ο SSD είναι κυρίως για gaming. Έχει μακράν κατώτερη χωρητικότητα του συμβατικού HDD.
 

Cade

Δραστήριο μέλος

Ο Cade αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 788 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Χμμ σωστά αλλά ο SSD είναι κυρίως για gaming. Έχει μακράν κατώτερη χωρητικότητα του συμβατικού HDD.
Δεν θα είναι καλύτερα όμως; Δεν σκοπεύω να το υπερφορτώσω. Δεν παίζω παιχνίδια πλέον, για καθημερινή χρήση το θέλω απλά να μπορεί να τρέξει Netflix, Youtube κτλ. χωρίς να κολλάει. Θέλω κάτι γρήγορο που να αντέξει πολύ καιρό. Ο τωρινός με το ζόρι μπαίνει στο Word. Τον έχω και από το 2015 βέβαια.

Αποκλειστικα lenovo θες ;
Κυρίως… Αλλά αν έχεις κάτι καλύτερο go ahead.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,824 μηνύματα.
Δεν θα είναι καλύτερα όμως; Δεν σκοπεύω να το υπερφορτώσω. Δεν παίζω παιχνίδια πλέον, για καθημερινή χρήση το θέλω απλά να μπορεί να τρέξει Netflix, Youtube κτλ. χωρίς να κολλάει. Θέλω κάτι γρήγορο που να αντέξει πολύ καιρό. Ο τωρινός με το ζόρι μπαίνει στο Word. Τον έχω και από το 2015 βέβαια.
Χμμμ κατάλαβα. Βέβαια εδώ που τα λέμε κρίμα ο SSD για Netflix και Youtube :P
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Χμμμ κατάλαβα. Βέβαια εδώ που τα λέμε κρίμα ο SSD για Netflix και Youtube :P
Σουτ, είναι safe choice :lol: Κάνω lock σε αυτή την επιλογή.

Υ.Γ. Άσε που θέλω να κρατήσει να τον έχω και στην σχολή. Μπορεί να χρειαστεί χρόνια δηλαδή.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top