Kτηνιατρική - ποια η γνώμη σας για την συγκεκριμένη σχολή; Γιατί τη δηλώνουν λίγοι;

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Δεν είναι μία η κτηνιατρική και οι σχετικές ανακοινώσεις για αυτά που θες βγαίνουν στο site της εκάστοτε σχολής:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Λογικά οι εγγραφές θα είναι μέχει τέλη Σεπτεμβρίου οπότε Οκτώμβριο ξεκινάνε τα μαθήματα.
Για τις φοιτιτηκές εστίες δες εδώ αν έχει την πόλη που επιθυμείς αλλιώς άνοιξε νέο θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
παιδες! ειμαι τρισευτυχισμενος που τελικα μπηκα στην Κτηνιατρικη και οσο μαθαινω για αυτη τη σχολη πεταω ολο κ πολυ στα συννεφα!! :clapup: ηταν αυτο που πραγματικα ηθελα :):)
Θα παρω και μετεγγραφη και παω ΑΠΘ:D
Θα μπορουσε καποιος της Κτηνιατρικης να με ενημερωσει σχετικα με το τι κανεις οταν τελειωσεις τα 10 εξαμηνα της σχολης?? Προσωπικα ενδιαφερομαι για ανοιγμα κτηνιατρικου κεντρου.. Εννοω απο μεταπτυχιακο/ειδικοτητα ή κατι που δεν ξερω..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αφροδίτη-Λυδία

Νεοφερμένος

Η Αφροδίτη-Λυδία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
παιδες! ειμαι τρισευτυχισμενος που τελικα μπηκα στην Κτηνιατρικη και οσο μαθαινω για αυτη τη σχολη πεταω ολο κ πολυ στα συννεφα!! :clapup: ηταν αυτο που πραγματικα ηθελα :):)
Θα παρω και μετεγγραφη και παω ΑΠΘ:D
Θα μπορουσε καποιος της Κτηνιατρικης να με ενημερωσει σχετικα με το τι κανεις οταν τελειωσεις τα 10 εξαμηνα της σχολης?? Προσωπικα ενδιαφερομαι για ανοιγμα κτηνιατρικου κεντρου.. Εννοω απο μεταπτυχιακο/ειδικοτητα ή κατι που δεν ξερω..:worry:


Συγχαρητήρια! Πρώτα απ' όλα μη βιάζεσαι για το μέλλον... Μπορείς να κάνεις άπειρα πράγματα στην κτηνιατρική. Από το άνοιγμα του κτηνιατρείο, δημόσιο σε γραφεία ή ως ελεγκτής κρέατος ή γαλακτοκομικών έως να κάνεις σαφάρι ως κτηνίατρος χωρίς σύνορα ή να ασχοληθείς με έρευνες (που θέλω εγώ...). Γενικά μπορείς να ασχολήθεις με μικρά ζώα, παραγωγίκα και άγρια ζώα και διατροφή. Πάνω σε αυτά διαλέγεις την ειδίκευσή σου και το δουλειά που θα κάνεις. Στα μικρά ζώα για ειδικότητα κυρίως εξωτερικό...με ένα είδος υποειδικότητας υπάρχει στο νοσοκομείο ζώων στην Αθήνα. Για μεταπτυχιακό στο ΑΠΘ ή στο εξωτερικό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Συγχαρητήρια! Πρώτα απ' όλα μη βιάζεσαι για το μέλλον... Μπορείς να κάνεις άπειρα πράγματα στην κτηνιατρική. Από το άνοιγμα του κτηνιατρείο, δημόσιο σε γραφεία ή ως ελεγκτής κρέατος ή γαλακτοκομικών έως να κάνεις σαφάρι ως κτηνίατρος χωρίς σύνορα ή να ασχοληθείς με έρευνες (που θέλω εγώ...). Γενικά μπορείς να ασχολήθεις με μικρά ζώα, παραγωγίκα και άγρια ζώα και διατροφή. Πάνω σε αυτά διαλέγεις την ειδίκευσή σου και το δουλειά που θα κάνεις. Στα μικρά ζώα για ειδικότητα κυρίως εξωτερικό...με ένα είδος υποειδικότητας υπάρχει στο νοσοκομείο ζώων στην Αθήνα. Για μεταπτυχιακό στο ΑΠΘ ή στο εξωτερικό...
:yahoo:χαχα σαφαρι εε??! τι ωραια που θα ταν! εμπειρια ζωης!!
Ναι το ξερω και σε μεγαλους ζωολογικους κηπους του εξωτερικου μπορεις...και σε απειρα αλλα πραματα!
παντως σπουδες+μεταπτυχιακο+ειδικοτητα= 7-8 χρονια το minimum???
α! τελικα ιατρικη δεν επιασες ε? αρα? μενεις κτηνιατρικη απθ?
Ρε συ..οχι επειδη περασα κ γω εκει..αλλα ΜΕΙΝΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ! πραγματικα ειναι τελειο αντικειμενο + εχει τοσο καλες προοπτικες σημερα..!:);)
Τι εννοεις θες να ασχοληθεις με ερευνα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αφροδίτη-Λυδία

Νεοφερμένος

Η Αφροδίτη-Λυδία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
:yahoo:χαχα σαφαρι εε??! τι ωραια που θα ταν! εμπειρια ζωης!!
Ναι το ξερω και σε μεγαλους ζωολογικους κηπους του εξωτερικου μπορεις...και σε απειρα αλλα πραματα!
παντως σπουδες+μεταπτυχιακο+ειδικοτητα= 7-8 χρονια το minimum???
α! τελικα ιατρικη δεν επιασες ε? αρα? μενεις κτηνιατρικη απθ?
Ρε συ..οχι επειδη περασα κ γω εκει..αλλα ΜΕΙΝΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ! πραγματικα ειναι τελειο αντικειμενο + εχει τοσο καλες προοπτικες σημερα..!:);)
Τι εννοεις θες να ασχοληθεις με ερευνα??

Κοίτα είναι άπειρα πράγματα, αλλά όλα αυτά έχουν θέμα τα ΖΩΑ....ένα ξένο είδος...Μπορεί εσένα να σε προσελκύει, αλλά εμένα όχι...ειδικά τα παραγωγικά ζώα και τα μαθήματα γενικής και ειδικής ζωοτεχνίας ΔΕ ΤΑ ΑΝΤΕΧΩ, μου είναι σαν θρησκευτικά ή αρχαία, για να σου μιλήσω στη γλώσσα του σχολείου... Έχω πάρει την απόφασή μου...τελείωσε. Όλα αυτά που ακούγονται πολύ ωραία, είναι τέλεια...αλλά μέχρι να φτάσεις στη σαφάρι και άγρια ζώα (που είνα σε πληροφορώ πολύ επικινδυνο), θέλει να τρέχεις συνέχεια και να έχεις πολλές επαφές.... Τεσπα γενικά να ξέρεις όσο πιο ωραίο και φανταστικό ακούγεται ένα πράγμα τόσο πιο δύσκολα το πετυχαίνεις! Όταν σου λέω ότι θα ασχοληθώ με την έρευνα, εννοώ ότι θα φύγω στο εξωτερικό για να πάω να δουλέψω σε εργαστήρια και να βοηθάω τον κόσμο μέσα από αυτά που πετυχαίνω στα εργαστήρια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αφροδίτη-Λυδία

Νεοφερμένος

Η Αφροδίτη-Λυδία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Αν βγάλεις τη σχολή σε 5 χρόνια-γιατί δεν είναι και εύκολο-, αν πας κατ' ευθείαν μετά από αυτό μεταπτυχιακό 2 χρόνια και αν πας έξω για ειδικότητα 2-6 χρόνια χωρίς αναμονή, θα θέλεις τουλάχιστον 9-13 χρόνια.... δηλ από 27 με 31 χρονών !ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ! μπορείς να είσαι ένα ειδικευμένος κτηνίατρος με μεταπτυχιακό. Όμως παντα να βάζεις 2 χρόνια παραπάνω, γιατί δεν είναι σίγουρο ότι θα σου πάνε όλα ευνοϊκά.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Αν βγάλεις τη σχολή σε 5 χρόνια-γιατί δεν είναι και εύκολο-, αν πας κατ' ευθείαν μετά από αυτό μεταπτυχιακό 2 χρόνια και αν πας έξω για ειδικότητα 2-6 χρόνια χωρίς αναμονή, θα θέλεις τουλάχιστον 9-13 χρόνια.... δηλ από 27 με 31 χρονών !ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ! μπορείς να είσαι ένα ειδικευμένος κτηνίατρος με μεταπτυχιακό. Όμως παντα να βάζεις 2 χρόνια παραπάνω, γιατί δεν είναι σίγουρο ότι θα σου πάνε όλα ευνοϊκά.....
Δεν ειναι απαραιτητο να πας εξωτερικο για να γινεις ''ειδικευμενος'' κτηνιατρος...προσωπικα οσους κτηνιατρους ξερω σε ιατρεια σπουδασαν κτηνιατρικη και επειτα πηραν μεταπτυχιακο εδω στην Ελλαδα παντα...Δηλαδη αν καποιος βγαλει κτηνιατρικη στα 5 χρονια (ειναι δυσκολο δεν το αρνουμαι) και στη συνεχεια 1-2 χρονια για μεταπτυχιακο τελειωνει στα 6-7 χρονια.. Τι 13 χρονια λες καλε?!:P
**μετα απο γρηγορο googlαρισμα ειδα οτι στην Ελλαδα υπαρχουν συνολικα μονο 38 ''ειδικευμενοι'' κτηνιατροι!
Για να ανοιξει κανεις κτηνιατρικο κεντρο δεν αρκει να τελειωσει κτηνιατρικη και μετα να παρει 1-2 μεταπτυχιακα πανω στα ζωα συντορφιας/χειρουργικη ζωων συντροφιας?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Γεια σας φιλοι μου ζωφιλοι και μη μελλοντικοι συναδελφοι και μη....θελω και εγω απο πολυ μικρη να γινω κτηνιατρος και ειναι για εμενα ονειρο ζωης ...στο γυμνασιο μπορω να πω πως διχαστηκα καθως θεωρουσα πως καλυτερα για εμενα ηταν να παω θεωρητικη..φετος ομως (απο σεπτεμβρη 1η λυκειου)αποφασισα να κανω στροφη 360 μοιρων και να εεπιστρεψω παλι στον αρχικο μου στοχο....ΤΗΝ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!το γυμνασιο το τελειωσα με 19 ακριβως και στα θετικα απο 16 μεχρι και 20.τωρα τι λετε με πολυ διαβασμα (φροντιστηριο σε ολα τα θετκα εκτος βιολογιας)θα αποκτησω τις σωστες βασεις για να περασω?????????????η κτηνιατρικη ειναι ενα απο τα πιο συναρπαστικα επαγγελματα για εμενα και ΛΑΤΡΕΥΩ τα ζωα...τι λετε?????θα τα καταφερωωωω????πληροφοριες και συμβουλες ΔΕΚΤΕΣ να μην πω πως τι επιζητω κιολας....:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Γεια σας φιλοι μου ζωφιλοι και μη μελλοντικοι συναδελφοι και μη....θελω και εγω απο πολυ μικρη να γινω κτηνιατρος και ειναι για εμενα ονειρο ζωης ...στο γυμνασιο μπορω να πω πως διχαστηκα καθως θεωρουσα πως καλυτερα για εμενα ηταν να παω θεωρητικη..φετος ομως (απο σεπτεμβρη 1η λυκειου)αποφασισα να κανω στροφη 360 μοιρων και να εεπιστρεψω παλι στον αρχικο μου στοχο....ΤΗΝ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!το γυμνασιο το τελειωσα με 19 ακριβως και στα θετικα απο 16 μεχρι και 20.τωρα τι λετε με πολυ διαβασμα (φροντιστηριο σε ολα τα θετκα εκτος βιολογιας)θα αποκτησω τις σωστες βασεις για να περασω?????????????η κτηνιατρικη ειναι ενα απο τα πιο συναρπαστικα επαγγελματα για εμενα και ΛΑΤΡΕΥΩ τα ζωα...τι λετε?????θα τα καταφερωωωω????πληροφοριες και συμβουλες ΔΕΚΤΕΣ να μην πω πως τι επιζητω κιολας....:whistle:
:D και γω το ειχα στο μυαλο μου απο τοτε μαζι με ιατρικη/οδοντιατρικη!
Δεν αρνουμαι ομως οτι η κτηνιατρικη ηταν παντα αυτο που με ενθουσιαζε ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ & ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ απ'ολα! :PΤελικα το καταφερα και μπηκα κτηνιατρικη φετος με κοντα 18650 μορια ενω (ακομα κ γω ο ιδιος) γνωριζω οτι ειμουν μετριος-καλος σε μαθηματα οπως φυσικη..μαθηματικα..χημεια..! (παντα αριστευα σε γυμνασιο/λυκειο με 18,5-19 αλλα πιστεψε με στις πανελληνιες ΔΕΝ μετρανε αυτα! )
Τελικα στρωθηκα ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ομως στην 3η (ειδικα τους τελευταιους 2-3 μηνες) και εγινε :D
Δωσε βαση στην βιολογια και χημεια που ειναι βαρυτητας !
Μαθηματικα φυσικη παλεψε για κανα 17αρι! επιλογης θα σου προτειναι μαθηματικα γενικης! ειναι πολυ ευκολα :P και εκθεση προσπαθησε για κανενα 14-15-16-17 δε ξερω φυσικα τις δυνατοτητες σου! εξαρταται κ απο..τυχη (?) αυτο!!!
Καλη επιτυχια οταν ερθει και σενα η ωρα σου!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες σου....ειμαι εοιμη να το παλεψω αρκετα ...παντως θεωρω πως ενα απο τα δυνατα χαρτια μου ειναι η εκθεση(αρθρα σε τοπικες εφημεριδες,σχολικες,διαβασμα εργασιων σε γιορτες,κλπ)θα δειξει....πανως και εγω το εχω σκοπο να διαβασω μεχρι τελικης πτωσεως...συγχαρητηρια και για εσενα παντως ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕ ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ!!;)ΚΑΛΗ ΦΟΙΤΗΤΙΚΗ ΖΩΗ!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_Vampire

Νεοφερμένος

Η Dark_Vampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Και εγω Κτηνιαρικη Καρδιτσας περασα και ειμαι αρκετα ευχαριστημενη!!!!!!!!!:D:D:D Διαβασα ομως οτι υπαρχει κινδυνος να κλεισουν οι κλινικες λογω ελλειψης προσωπικου και χρηματοδοτησης...Κ επισης η Κτηνιατρικη ΑΠΘ,λεει το site,οτι συγκαταλεγεται στις 25 καλυτερες Κτηνιατρικες Σχολες της Ε.Ε!! Ισχυει το ιδιο και για τη σχολη της Καρδιτσας?Εγω παντως που την επισκεπτηκα μου φανηκε πολυ καλη και σαν κτιριο,υποδομες κ.λ.π και για τους καθηγητες ακουσα τα καλυτερα λογια απο μια γνωστη μου,η οποια ειναι 2ετης φοιτητρια της Κτηνιατρικης Καρδιτσας!Επειδη ομως εχασα τη Θεσσαλονικη για λιγα μορια σκεφτομαι μηπως αξιζε ΠΟΛΥ περισσοτερο να περασω εκει παρα στην Καρδιτσα,και επειδη η Θεσ/νικη ειναι πολυ μεγαλυτερη πολη και προσφερει περισσοτερες διεξοδους διασκεδασης κ.λ.π και μηπως αποδειχθει η εκει Σχολη καλυτερη.Βεβαια ο,τι εγινε εγινε τωρα και δεν αλλαζει κατι...
Αν ειστε φοιτητες/φοιτητριες της Κτηνιατρικης Καρδιτσας παρακαλω πληροφορηστε με και εμενα!:)
Οσο για τους καινουριους μου συμφοιτητες.......ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ!!
@ !GeoRge! και εγω εκει θα'μαι!!;):D:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
Vampire ναι,ετσι ειναι...κτηριακα ειναι πολυ καλυτερα στην Καρδιτσα αλλα χωρις πορους κινδυνευουν οι φοιτητες να αγορασουν σχεδον τα παντα,να υπολειτουργει η Κλινικη μεχρι να κλεισει καποια στιγμη παραλληλα με λιγο προσωπικο... :(
Της Καρδιτσας δεν συγκαταλεγεται στις 25 αν και φετος θα γινει ξανα αξιολογιση και δεν ξερω τι θα γινει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_Vampire

Νεοφερμένος

Η Dark_Vampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Αnthony,ευχαριστω για την απαντηση!Απλα απο περιεργεια,πως ειναι τα πραγματα εκει στη Σαλονικα?Πολυ δυσκολα εχω ακουσει λογω των λεγομενων προαπαιτουμενων μαθηματων αν δε κανω λαθος ε?Στην Καρδιτσα απ'οτι ειδα δεν υπαρχουν τα προαπαιτουμενα...Κ απο αποψη καθηγητων πως ειναι?Εχω ακουσει οτι οι καθηγητες εχουν τουπε...;)....ή οχι??:):) Ευχομαι παντως το επιπεδο διδασκαλιας στην Καρδιτσα να ειναι εξισου υψηλο με της Θεσσαλονικης και στο μελλον να ειμαστε 2 εξισου επιτυχημενοι συναδελφοι!!!χαχα.......!!!:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
Τα [ροα[αιτουμενα κατα την γνωμη μου ειναι μια ανουσια βλακεια και μιση...Υπαρχουν,μεν,αλλα καθε χρονο στη μεση της χρονιας γινεται συνελευση με παραταξεις,φοιτητες και τον προεδρο και τους καθηγητες της σχολης και καθε χρονο μειωνονται σε αριθμο και παγωνουν....παγωνουν καθε χρονο δηλαδη για την εκαστοτε χρονια υπαρχουν αλλα δεν ισχυουν...
οσο για τους καθηγητες παντου σε καθε επαγγελμα υπαρχουν καλοι και κακοι,αλλα εγω θα ελεγα οτι υπαρχουν οι περισσοτερο και οι λιγοτερο απαιτιτικοι και ψειρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_Vampire

Νεοφερμένος

Η Dark_Vampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Μαλιστα....Αφου ειναι βλακεια τα προαπαιτουμενα ευχομαι να μη γινουν και στη Καρδιτσα.Λενε οτι ισως τα βαλουν κ εκει...Για τη συγχωνευση των 2 σχολων εχεις ακουσει κατι?Ειχα διαβασει,πριν κανω το μηχανογραφικο,οτι η Καρδιτσα θα συγχωνευτει με της Θεσσαλονικης και ολοι οι φοιτητες της Καρδιτσας θα μεταφερθουν Θεσσαλονικη!!Πρακτικα ομως ειναι αδυνατον αυτο...:hmm:Ελεος,πως θα μεταφερθουν ολοι αυτοι οι φοιτητες?!!!??Λογικα θα πρεπει να δωσαν καποια χρηματα για να αναβαθμιστει η σχολη κ να μη κλεισει και μεταφερθει στη συμπρωτευουσα.....:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
δεν εχω ακουσει κατι τετοιο....πολυ δυσκολο εως αδυνατο το κοβω για πρακτικους ΚΑΘΑΡΑ λογους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_Vampire

Νεοφερμένος

Η Dark_Vampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Ναι κ εγω ετσι νομιζω....Τες πα, το καλο ειναι οτι τωρα ξεκιναει η φοιτητικη μου ζωη!!!!!!!!!!:D:D:DΤΕΛΕΙΑ!!Πως και πως περιμενα να τελειωσουν αυτες οι κωλοπανελληνιες!!Θανατος ηταν...Καλες σπουδες να εχεις κ αν θελω να σε ρωτησω οτιδηποτε αλλο για τη σχολη θα γραψω σε αυτο το topic.Καλα να περνας στη Σαλονικα!!!!!!!!!;);):P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
Σαλλλονικιος ειμαι,αλλα οπως και ναχει σε ευχαριστω,επισης :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimos5550

Νεοφερμένος

Ο Dimos5550 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
γεια σας παιδια!θα ηθελα να ρωτησω αν εγω που σπουδαζω στο τμημα Επιστημης Ζωικης Παραγωγης του Γεωπονικου Πανεπιστημιου Αθηνων εχω μετα τη δυνατοτητα να σπουδασω κτηνιατρικη (περα απο τις κατατακτηριες)
Ευχαριστω εκ των προτερων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top