Illuminati

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Εγώ έχω ακούσει ότι οι Illuminati είναι μια "ομάδα" που αποτελείται από υψηλά ιστάμενα πρόσωπα ή με μεγάλη φήμη και ικανότητα να επηρεάζουν τον κόσμο(όπως Ντα βίντσι) ή μασόνους ή και τα δύο. Δε ξέρω και πολλά παραπάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Falcon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο - αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Τί 15, τί 16:P.

Αν λέμε ότι υπάρχουν και δε τα φανερώνουμε, απλώς δεν έχουμε καμία εγγύηση για το ότι υπάρχουν. Έπειτα, αν δε τα φανερώνουμε, δε μπορεί κανείς να ελέγξει αν είναι αυθεντικά και ισχυρά.

Δεν μπορώ να ποστάρω εδώ ούτε το Equinox, ούτε τα υπόλοιπα βιβλία των σκοτεινών τεχνών, για να το πω πιο κατανοητά :p

Δε θέλω να πάρω στο λαιμό μου τα παιδιά που θα διαβάσουν τα βιβλία από περιέργεια αν με καταλαβαίνεις...

Μια συμβουλή από κάποιον λίγο πιο έμπειρο στο ερευνητικό θέμα: Όποιος ανακατεύεται με τα πίτουρα τον τρώνε οι κοτες.

:p Ειδικά στο συγκεκριμένο θέμα, ίσως να τον φάνε και τα ίδια τα πίτουρα :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Ούτε καν ήξερα ότι υπήρχαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Δεν μπορώ να ποστάρω εδώ ούτε το Equinox, ούτε τα υπόλοιπα βιβλία των σκοτεινών τεχνών, για να το πω πιο κατανοητά :p

Nαι, εντάξει, κατανοητό, απλώς κι εγώ 16 είμαι και λέω τώρα, μήπως είμαι κι εγώ παιδάκι και δεν πρέπει να ακούω για αυτά;:P:P:P

Μια συμβουλή από κάποιον λίγο πιο έμπειρο στο ερευνητικό θέμα: Όποιος ανακατεύεται με τα πίτουρα τον τρώνε οι κοτες.

A. Kι εσένα δηλαδή πώς δε σε φάγανε; Είχες κοτασπίδα;:P

:p Ειδικά στο συγκεκριμένο θέμα, ίσως να τον φάνε και τα ίδια τα πίτουρα :p

Το θέμα είναι αν υπάρχουν πίτουρα, είπαμε. Τί λόγο έχω να δεχτώ ότι η συγκεκριμένη οργάνωση ελέγχει όλο τον κόσμο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Falcon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο - αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Nαι, εντάξει, κατανοητό, απλώς κι εγώ 16 είμαι και λέω τώρα, μήπως είμαι κι εγώ παιδάκι και δεν πρέπει να ακούω για αυτά;:P:P:P



A. Kι εσένα δηλαδή πώς δε σε φάγανε; Είχες κοτασπίδα;:P



Το θέμα είναι αν υπάρχουν πίτουρα, είπαμε. Τί λόγο έχω να δεχτώ ότι η συγκεκριμένη οργάνωση ελέγχει όλο τον κόσμο;

Είτε 15 είτε 16 είτε 23 αυτά τα βιβλία είναι καταστροφικά για κάποιον που δε γνωρίζει το υπόβαθρό τους και τις συνέπειες που μπορεί να έχει η ανάγνωσή τους.

Παραλίγο να με φάνε, αλλά γλύτωσα στο τσακ με ελιγμό :p

Τι λόγο έχεις να το δεχτείς; Χμχμ το γεγονός ότι η ελίτ των κυβερνητών παγκοσμίως συμμετέχει στο Bohemian Grove

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=P_PAqT2JZOw[/ame]

Ο Μολώχ έχει σύμβολό του την κουκουβάγια και τον Παντεπόπτη Οφθαλμό της... Όσοι υπάγονται στην εξουσία των Illuminati (των οποίων το σύμβολο είναι ο Παντεπόπτης Οφθαλμός) συμμετέχουν ενεεργά στο Bohemian Grove...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fata Morgana

Δραστήριο μέλος

Η Fata Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Μου φερνεις λιγο σε Λιακοπουλο (ετσι δεν τον λενε;)... :P Οι ελλοχιμ κι οι νεφελιμ θα σας φανε ολους μπουουουουου :attack:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Falcon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο - αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Μου φερνεις λιγο σε Λιακοπουλο (ετσι δεν τον λενε;)... :P Οι ελλοχιμ κι οι νεφελιμ θα σας φανε ολους μπουουουουου :attack:

Οι γέλωτες αρμόζουν σε θέματα που επιδέχονται αστεϊσμό.

Μια ομάδα μεγαλοκυβερνητών και πολιτικών που λατρεύουν ένα τεράστιο άγαλμα του Σατανά μέσα σε ένα δάσος και εκτελούν ψεύτικες και αληθινές ανθρωποθυσίες δεν είναι τέτοιου είδους θέμα.

Προσωπικά το να συγκρίνεις εμένα με τον εν λόγω κύριο είναι τουλάχιστον άστοχο. Δεν αναφέρθηκα σε αυτό που λες "Οι ελλοχιμ κι οι νεφελιμ " ... Αναφέρθηκα σε μια υπαρκτή ομάδα ανθρώπων που υπήρξε στο παρελθόν και θα συνεχίσει να υπάρχει και στο μέλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Είτε 15 είτε 16 είτε 23 αυτά τα βιβλία είναι καταστροφικά για κάποιον που δε γνωρίζει το υπόβαθρό τους και τις συνέπειες που μπορεί να έχει η ανάγνωσή τους.

Yπόβαθρο;

Παραλίγο να με φάνε, αλλά γλύτωσα στο τσακ με ελιγμό :p

Χωρίς ούτε μία γρατζουνιά;:p

Τι λόγο έχεις να το δεχτείς; Χμχμ το γεγονός ότι η ελίτ των κυβερνητών παγκοσμίως συμμετέχει στο Bohemian Grove

https://www.youtube.com/watch?v=P_PAqT2JZOw

E, καλά, τέτοιες φωτογραφίες μπορούν να γίνουν και με photoshop. Δε νομίζω πως η ελίτ των κυβερνητών παγκοσμίως συμμετέχει εκεί πέρα, κάποιοι αμερικανοί πρόεδροι λέει, τώρα εγώ προσωπικά αν ήμουν πρόεδρος των Η.Π.Α. θα αρνούμουν να πάω σε ένα κλαμπ με ένα μάτσο τρελούς να κάθονται να χορεύουν γυμνοί ή ντυμένοι με γυναικεία ρούχα γύρω από τη φωτιά. Αν και δεν ξέρω κατά πόσο αληθεύει αυτό. Στα meetings των G-8 & G-20 μαζεύονται περισσότερα μέλη της κυβερνητικής ελίτ.


Ο Μολώχ έχει σύμβολό του την κουκουβάγια και τον Παντεπόπτη Οφθαλμό της... Όσοι υπάγονται στην εξουσία των Illuminati (των οποίων το σύμβολο είναι ο Παντεπόπτης Οφθαλμός) συμμετέχουν ενεεργά στο Bohemian Grove...

Επειδή έχουν το ίδιο σύμβολο; Και η Ρωσία, η Γερμανία, η Αυστρία και τόσες άλλες χώρες έχουν υιοθετήσει ως εθνόσημο το ρωμαϊκό αετό, σημαίνει ότι υπάρχει κάποιου είδους "συνομωσία των Ρωμαίων/Rominati" που ελέγχει τις χώρες που έχουν αυτό το εθνόσημο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Falcon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο - αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Yπόβαθρο;



Χωρίς ούτε μία γρατζουνιά;:p



E, καλά, τέτοιες φωτογραφίες μπορούν να γίνουν και με photoshop. Δε νομίζω πως η ελίτ των κυβερνητών παγκοσμίως συμμετέχει εκεί πέρα, κάποιοι αμερικανοί πρόεδροι λέει, τώρα εγώ προσωπικά αν ήμουν πρόεδρος των Η.Π.Α. θα αρνούμουν να πάω σε ένα κλαμπ με ένα μάτσο τρελούς να κάθονται να χορεύουν γυμνοί ή ντυμένοι με γυναικεία ρούχα γύρω από τη φωτιά. Αν και δεν ξέρω κατά πόσο αληθεύει αυτό. Στα meetings των G-8 & G-20 μαζεύονται περισσότερα μέλη της κυβερνητικής ελίτ.




Επειδή έχουν το ίδιο σύμβολο; Και η Ρωσία, η Γερμανία, η Αυστρία και τόσες άλλες χώρες έχουν υιοθετήσει ως εθνόσημο το ρωμαϊκό αετό, σημαίνει ότι υπάρχει κάποιου είδους "συνομωσία των Ρωμαίων/Rominati" που ελέγχει τις χώρες που έχουν αυτό το εθνόσημο;

Υπόβαθρό των κειμένων = μυστικισμός

Αυτό για τη γρατσουνιά ας μην το σχολιάσω καλύτερα... :p

Υπάρχει βίντεο με την τελετή, όχι απλά φώτοσοπ...

Ο Ρωμαϊκός αετός δεν είναι μυστικιστικό σύμβολο, αντίθετα με τον Παντεπόπτη Οφθαλμό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Τί; Σου έμεινε σημάδι;:P

Υπάρχει βίντεο με τελετή, αλλά αυτό δε σημαίνει ότι οι ηγέτες του κόσμου κάθονται το κάνουν αυτό. Και συγγνώμη που το λέω, αλλά δε βλέπω τί σχέση έχει μια τέτοια τελετή με κάποιου είδους συνωμοσία για τον έλεγχο του πλανήτη.

Μα δεν ξέρεις αν κάποιο σύμβολο είναι μυστικιστικό. Και τα δολλάρια έχουν τον παντεπόπτη οφθαλμό, δεν υπάρχει κάποια εμφανής σχέση με το μυστικισμό. Πού ξέρεις ότι δεν είναι το έμβλημα μιας μέχρι τώρα αφανούς μυστικής μυστικιστικής οργάνωσης που ελέγχει όλους τους άλλους;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Falcon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο - αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Υπάρχει βίντεο με τελετή, αλλά αυτό δε σημαίνει ότι οι ηγέτες του κόσμου κάθονται το κάνουν αυτό. Και συγγνώμη που το λέω, αλλά δε βλέπω τί σχέση έχει μια τέτοια τελετή με κάποιου είδους συνωμοσία για τον έλεγχο του πλανήτη.

Μα δεν ξέρεις αν κάποιο σύμβολο είναι μυστικιστικό. Και τα δολλάρια έχουν τον παντεπόπτη οφθαλμό, δεν υπάρχει κάποια εμφανής σχέση με το μυστικισμό. Πού ξέρεις ότι δεν είναι το έμβλημα μιας μέχρι τώρα αφανούς μυστικής μυστικιστικής οργάνωσης που ελέγχει όλους τους άλλους;:P

https://newsworldwide.wordpress.com/2008/07/13/bush-mccain-obama-to-visit-bohemian-grove/

Δεν υπάρχει σχέση του παντεπόπτη οφθαλμού με το μυστικισμό;;;; Φυσικά και υπάρχει... Δεν έχεις ασχοληθεί με το θέμα, αλλιώς θα ήξερες ότι το μάτι στην πυραμίδα είναι το υπέρτατο σύμβολο των θεοσοφιστών... Ουντζάντ, το μάτι τις θεότητας Ουντζέτ, της κόμπρας της Σελήνης στην αρχαία Αίγυπτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
E, οι Ρεπουμπλικανοί πρόεδροι των ΗΠΑ και ο Tony the Pony Blair:P. Οι ηγέτες του κόσμου είναι αυτοί; Σημαίνει ότι η οργάνωση ελέγχει τον ΟΗΕ και δεκάδες άλλους διεθνείς οργανισμούς και ΜΚΟ;

Όχι, δεν εννοώ αυτό. Εννοώ ότι αν λάβεις υπόψη σου αυτό που βλέπεις μπροστά σου, μόνο το δολλάριο, δεν υπάρχει κάποια σχέση με το μυστικισμό. Οι επιπλέον γνώσεις σου όμως συνδέουν το συγκεκριμένο σύμβολο με αυτόν. Πού ξέρεις αν οι αντίστοιχες γνώσεις σχετικά με άλλα σύμβολα σου λείπουν ή όχι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Falcon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο - αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 363 μηνύματα.
E, οι Ρεπουμπλικανοί πρόεδροι των ΗΠΑ και ο Tony the Pony Blair:P. Οι ηγέτες του κόσμου είναι αυτοί; Σημαίνει ότι η οργάνωση ελέγχει τον ΟΗΕ και δεκάδες άλλους διεθνείς οργανισμούς και ΜΚΟ;

Όχι, δεν εννοώ αυτό. Εννοώ ότι αν λάβεις υπόψη σου αυτό που βλέπεις μπροστά σου, μόνο το δολλάριο, δεν υπάρχει κάποια σχέση με το μυστικισμό. Οι επιπλέον γνώσεις σου όμως συνδέουν το συγκεκριμένο σύμβολο με αυτόν. Πού ξέρεις αν οι αντίστοιχες γνώσεις σχετικά με άλλα σύμβολα σου λείπουν ή όχι;

Η οργάνωση σαν "Ιλλουμνιάτι" εμφανίζεται μόνο στα ανώτατα στελέχη των μασονικών στοών. Με παρακατιανούς διεθνείς οργανισμούς ασχολούνται οι μασονικές στοές :p Οι οποίες με τη σειρά τους υπάγονται στους Illuminati.

Η επιγραφή του δολαρίου επίσης έχεi ένα κάποιο ενδιαφέρον:

https://en.wikipedia.org/wiki/Novus_ordo_seclorum
https://en.wikipedia.org/wiki/Annuit_cœptis

Σχετικά με το μάτι στην πυραμίδα :

ρίξε μια ματιά στην πρώτη σελίδα του Equinox

Code:
https://www.scribd.com/doc/11936008/Equinox-Vol-1

Και τονίζω το μία ματιά :p ΜΗΝ το διαβάσεις, είναι μεγάλο και βαρετό :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Η οργάνωση σαν "Ιλλουμνιάτι" εμφανίζεται μόνο στα ανώτατα στελέχη των μασονικών στοών. Με παρακατιανούς διεθνείς οργανισμούς ασχολούνται οι μασονικές στοές Οι οποίες με τη σειρά τους υπάγονται στους Illuminati.

Kαι για αυτό τί στοιχεία έχουμε;

Βρε, τί **** που γράφει ο Μεσημβρινός. Το μόνο που παραδέχομαι είναι αυτό με τους τσαρλατάνους. Τους ταιριάζει απόλυτα.

Ωχ, τώρα μου άνοιξες την όρεξη, θα το διαβάσω όλο... Εσύ θα φταις αν παρασυρθώ μέσα σε εξτρεμιστικές μυστικιστικές οργανώσεις...:P

Mα και αυτά που παραθέτεις, επιπλέον γνώσεις είναι. Δε λέω ότι δε μπορεί να ισχύει κάτι τέτοιο (αν και προσωπικά αμφιβάλλω για τη συντριπτική πλειοψηφία όλων των θεωριών που έχουν να κάνουν με μυστικές οργανώσεις της νέας εποχής που σκοπός τους είναι η παγκόσμια κυριαρχία), απλώς θέλω να σου δείξω πως δε μπορείς να είσαι σίγουρος ότι δεν υφίστανται δεκάδες πλεκτάνες που "αποδεικνύονται" από τη διαδοχή ενός συμβόλου σε εθνόσημα, εμβλήματα κ.λπ. Με την ίδια λογική, μπορώ να πω, ότι επειδή στον "Παντεπόπτη Οφθαλμό" συμπεριλαμβάνεται και μια πυραμίδα, ότι η όλη οργάνωση των Illuminati και των μασονικών στοών είναι στην πραγματικότητα μια πανάρχαια συνωμοσία των αρχαίων Αιγυπτίων ιερέων.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Falcon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο - αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Kαι για αυτό τί στοιχεία έχουμε;

Βρε, τί **** που γράφει ο Μεσημβρινός. Το μόνο που παραδέχομαι είναι αυτό με τους τσαρλατάνους. Τους ταιριάζει απόλυτα.

Ωχ, τώρα μου άνοιξες την όρεξη, θα το διαβάσω όλο... Εσύ θα φταις αν παρασυρθώ μέσα σε εξτρεμιστικές μυστικιστικές οργανώσεις...:P

Mα και αυτά που παραθέτεις, επιπλέον γνώσεις είναι. Δε λέω ότι δε μπορεί να ισχύει κάτι τέτοιο (αν και προσωπικά αμφιβάλλω για τη συντριπτική πλειοψηφία όλων των θεωριών που έχουν να κάνουν με μυστικές οργανώσεις της νέας εποχής που σκοπός τους είναι η παγκόσμια κυριαρχία), απλώς θέλω να σου δείξω πως δε μπορείς να είσαι σίγουρος ότι δεν υφίστανται δεκάδες πλεκτάνες που "αποδεικνύονται" από τη διαδοχή ενός συμβόλου σε εθνόσημα, εμβλήματα κ.λπ. Με την ίδια λογική, μπορώ να πω, ότι επειδή στον "Παντεπόπτη Οφθαλμό" συμπεριλαμβάνεται και μια πυραμίδα, ότι η όλη οργάνωση των Illuminati και των μασονικών στοών είναι στην πραγματικότητα μια πανάρχαια συνωμοσία των αρχαίων Αιγυπτίων ιερέων.:P

Τα στοιχεία είναι στον μεσημβρινό :p ΤΟ ΟΤΟ και το ΑΑ είναι κορυφαίες μασονικές και σατανιστικές οργανώσεις και αναγνωρίζουν τους Πεφωτισμένους σαν τους ηγέτες τους ...

Όσο για την πυραμίδα, τον Παντεπόπτη οφθαλμό και τους αιγύπτιους... Μχμχμχμ :p Τα μυστικιστικά ρεύματα που οδήγησαν στην δημιουργία των Ιλλουμινάτι είχαν ένα πάθος με τα μυστήρια της Μέμφιδας της αρχαίας Αιγύπτου :p Μη σε χάσω σε καμιά στοά μετά από αυτό ε? :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Μμμ, σε αμφιβολίες μπαίνω για τη φερεγγυότητα αυτών των "στοιχείων". Αν κρίνω δηλαδή από τα αρχικά που διάβασα. True scientific method και από κάτω... magic... Ο καθένας μπορεί να γράφει ό,τι θέλει σε ένα βιβλίο.

Ε, δεν έχω πείρα σε αυτά και κατευθείαν το μυαλό μου εξιχνίασε κι αυτό το μυστήριο, είδες;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Falcon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο - αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Μμμ, σε αμφιβολίες μπαίνω για τη φερεγγυότητα αυτών των "στοιχείων". Αν κρίνω δηλαδή από τα αρχικά που διάβασα. True scientific method και από κάτω... magic... Ο καθένας μπορεί να γράφει ό,τι θέλει σε ένα βιβλίο.

Ρε τι scientific method... Βιβλίο σατανιστικής μαγείας του δεξιού χεριού είναι :p Μιλάμε για το Ordo Templi Orientis. Σε αυτή την οργάνωση κάνουν τεμενάδες οι μασονικές στοές ανα τον κόσμο.. Και στο επίσημο βιβλίο τους, το Equinox, αναγνωρίζουν τους Illuminati σαν τους αφέντες και δασκάλους τους... Δεν είναι "ο καθένας" το ΟΤΟ :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Και επειδή δεν είναι ο καθένας, πάει να πει ότι όσα γράφει μέσα στο βιβλίο ισχύουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Falcon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο - αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Και επειδή δεν είναι ο καθένας, πάει να πει ότι όσα γράφει μέσα στο βιβλίο ισχύουν;

Όχι ότι ισχύουν, αλλά ότι τα αποδέχονται. Αποδέχονται τους Πεφωτισμένους σαν ηγέτες τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Ποιοι; Οι ΑΑ και οι ΟΤΟ. Και ποιοι είναι οι ΑΑ και οι ΟΤΟ; Πρώτη φορά εδώ τους άκουσα, από σένα:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top