H Seniora Elis θα πάει στο ΙΕΚ Ακμή

Κόνστανς

Νεοφερμένος

Η Κόνστανς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Με το να ειρωνεύεσαι απέναντι σε μια αλήθεια, δεν τιμάει τον χαρακτήρα σου και σίγουρα ούτε τη νοημοσύνη σου. Αλλά με ό,τι διαθέτει κανείς πορεύεται σε αυτήν τη ζωή...
λολ δε θα χαλασω και τη ζαχαρενια μου,το τρολ ειναι το μονο πραγμα που μπορει να αντιμετωπισει αυτο το θεμα το οποιο ανοιξαμε ολοκληρο θρεντ για τη σενιορα με ξεπερνα αρκετα ασχοληθηκαμε :D

haters gonna hate
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
λολ δε θα χαλασω και τη ζαχαρενια μου,το τρολ ειναι το μονο πραγμα που μπορει να αντιμετωπισει αυτο το θεμα το οποιο ανοιξαμε ολοκληρο θρεντ για τη σενιορα με ξεπερνα αρκετα ασχοληθηκαμε :D

haters gonna hate
Εδώ συμφωνούμε..ίσως και το πιο άκυρο topic που υπάρχει στο φόρουμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρυζόγαλο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ρυζόγαλο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
λολ δε θα χαλασω και τη ζαχαρενια μου,το τρολ ειναι το μονο πραγμα που μπορει να αντιμετωπισει αυτο το θεμα το οποιο ανοιξαμε ολοκληρο θρεντ για τη σενιορα με ξεπερνα αρκετα ασχοληθηκαμε :D

haters gonna hate

Συμφωνώ ότι το θέμα είναι από τα πιο βαρετά και άσκοπα. Επίσης, προσωπικά, δε δίνω δεκάρα για τη "σενιόρα", δεν την ξέρω και δε με ενδιαφέρει. Τέλος, τα τρολαρίσματα, ειδικά εδώ, είναι καλοδεχούμενα.

Ωστόσο εδώ--->
μα τι συγκρινεις τωρα αλλο μενεγακη αλλο ελις ασχετα αν εχουν iq αρνητικο κ οι 2 αλλο τηλεοραση αλλο youtube σε αλλο κοινο απευθυνε η μενεγακη σε αλλο η ελις...
και εγω απλα ειπα οτι τοθλαχιστον σε μενα δε βγαζει νοημα ενα ιεκ να σπουδασει καποια τσαμπα με ανταλαγμα να κανει μια διαφιμηση σε ενα βιντεο στο youtube το οποιο δεν νομιζω οτι προσφερει καποιο οφελος στο ιεκ ουτε οτι θα αυξηθουν οι προτιμησεις των παιδιων εναντι σε αλλα ιεκ...δε μπορω να καταλαβω τι κερδος θα εχει απο ολο αυτο το ιεκ το κοινο της ελις ειναι κατα βαση 12χρονο που δεν τους απασχολει σε αυτη τι φαση το τι θα σπουδασουν κ που κ αντε να εχει κ μεγαλυτερα ατομα τα οποια θελω να πιστευω οτι εχουν δικη τους φνωμη για το τι θελουν να κανουν κ οχι να ακουσουν μια ελις επειδη δε βαζει κωλο κατω να διαβασει κ να περασει σε μια σχολη...δεν εχω κατι με τα ιεκ ο καθενας κανει κ παει οπου θελει απλα στο βιβτεο αυτο που μιλαει με τις σπουδες πιο πολυ μ βγαζει το θα παω εκει γτ βαριεμαι να διαβασω παρα το θα παω εκει γτ το θελω τρελα αυτο ηθελα παντα να σπουδασω... αυτα :P
μιλούσες σοβαρά. Για αυτό και απάντησα και εγώ σοβαρά. Στη συνέχεια το γύρισες στην ειρωνεία, πάλι δικαίωμά σου είναι, αλλά όπως είπα και πριν, αυτή η εναλλαγή σοβαρού-ειρωνείας δεν είναι και ό,τι καλύτερο. Γιατί? Γιατί κανείς μπορεί να το ερμηνεύσει ως αντίδραση από εγωισμό, για να μην δεχτείς μια αντίθετη άποψη. Δεν ξέρω τα κίνητρα, απλά αναφέρω πώς μου φάνηκε. Anyway, αυτά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,929 μηνύματα.
Το topic είναι από τα καλύτερα που έχουν ανοιχτεί στο forum και συγχαρητήρια στο Focko που το άνοιξε. Aν θέλετε να συζητήσετε για σοβαρά θέματα (περιόδους και τέτοια) μπορείτε να πάτε δίπλα στο steki.

Μερικοί δεν καταλαβαίνετε τη δύναμη του youtube στο marketing... Aκόμα χειρότερα κάποιοι δεν καταλαβαίνετε ότι σκοπός του video της senioras elis είναι η διαφήμιση του ιδιωτικού εκπαιδευτηρίου. Το συγκεκριμένο video έχει 58.000 views περίπου. Είναι δεδομένο ότι κάποιοι από αυτούς δίνουν πανελλαδικές και κάποιοι θα πατώσουν και θα αναζητήσουν τη τύχη του στα ιδιωτικά εκπαιδευτήρια. Τότε θα θυμηθούν το ΙΕΚ ΑΚΜΗ από το video που είδαν.

Όπως είπα σε παλαιότερο μου σχόλιο διαφήμιση από διαφήμιση διαφέρει. Δεν θα είχα κανένα πρόβλημα αν στη αρχή ή στο τέλος του video έλεγε (σπρόνσορας ΙΕΚ ΑΚΜΗ) ή έκανε μια αναφορά στο πρόγραμμα σπουδών κ.λπ. όπως κάνουν οι GRAMERS στα προιόντα που τους δίνουν. Αντίθετα είπε ότι το όνειρό της είναι να σπουδάσει στο συγκεκριμένο ΙΕΚ και πράγματα τα οποία δεν τα πιστεύει. Ακριβώς τη τακτική που χρησιμοποιεί το epsilon στις εκπομπές του.

Μόλις έβαλα θετική στο θέμα του Fockou, επειδή με βοήθηκσε να επιβεβαιώσω κάποια πράγματα και κυρίως το γεγονός ότι η αντίληψη των νέων της Ελλάδας είναι σε πολύ χαμηλό επίπεδο. Βλέπω στο youtube το video να έχει 3000 θετικές και 500 αρνητικές. Αν έκανε ένας youtuber αντίστοιχη διαφήμιση στο εξωτερικό θα τον είχαν γεμίσει αρνητικές και την επόμενη αμέσως μέρα θα κατέβαζε το video και θα δημιουργούσε άλλο που θα ζητούσε συγνώμη από τους viewers του..... Στην Ελλάδα της λένε μπράβο που κάνει το όνειρό της πραγματικότητα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Όσο πάει γίνεται και πιο χαζή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
Όσο πάει γίνεται και πιο χαζή.
Το θέμα ανοίχτηκε (με λάθος τίτλο κατ'εμέ) για να σχολιαστεί η προώθηση μέσω youtube με παράδειγμα εκείνο το βίντεο. Όχι για να κράξουμε δημοσίως μία youtuber.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,929 μηνύματα.
Όσο πάει γίνεται και πιο χαζή.
Δεν θα τη έλεγα χαζή αλλά κακομαθημένη. Σε κάθε περίπτωση έχει μεγάλες προοπτικές ως youtuber.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,929 μηνύματα.

H seniora elis πέρασε παιδαγωγικό.

Το videaki με το ΙΕΚ ΑΚΜΗ ήταν καθαρά για λόγους marketing.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harry akritas

Διάσημο μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,099 μηνύματα.

H seniora elis πέρασε παιδαγωγικό.

Το videaki με το ΙΕΚ ΑΚΜΗ ήταν καθαρά για λόγους marketing.

Νομίζω ότι αυτό ήταν εξαρχής πεντακάθαρο. Αφού το βίντεο ήταν σκέτη διαφήμιση. Απορώ αν υπήρχε άτομο που το πίστεψε...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cygnus.e

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η cygnus.e αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.

H seniora elis πέρασε παιδαγωγικό.

Το videaki με το ΙΕΚ ΑΚΜΗ ήταν καθαρά για λόγους marketing.

Και λογικα εχει μια μικρη υποτροφια στην ακρη απο ΙΕΚ για περιπτωση που αποφασισει να μην παει στο παιδαγωγικο. Αναρωτιεμαι μονο αν θα το εβαζε "1η ΕΠΙΛΟΓΗΗ" οπως διατυμπανιζει αν δεν αλλαζε γνωμες στη μεση της χρονιας για το αν θα δωσει εξετασεις ή θα παει σε ιδιωτικο.
Σιχαινομαι να γινομαι κακια αλλα αυτο ηταν σκετη υποκρισια απο μια youtuber που εμπιστευομουν. Δεν λεω να μην κανεις διαφημιση, μερος της δουλειας ειναι, απλα μην νομιζουν οτι ειμαστε ανοητοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,096 μηνύματα.
H Seniora Elis κοροιδεψε το κοινό της για να πάρει υποτροφία. Ο λόγος που έφτιαξα αυτό το θέμα ήταν αυτός γιατί έβλεπα από παλιά βίντεο της και μου έδινε την εντύπωση κοπέλας που διάβαζε και σίγουρα δεν είχε σκοπό να σπουδάσει αποκλειστικά σε ένα ΙΕΚ και σίγουρα δε θα σπούδαζε αποκλειστικά σε ΙΕΚ. Παρόλα αυτά στο βίντεο της αυτό δείχνει να καταλάβουν τα παιδιά.

Θα σπουδάσει σκηνοθεσία στο ΙΕΚ ακμή εγώ στο δαιγωνισμό έβαλα παιδαγωγικά ............ τελικά έχασα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,868 μηνύματα.
Μνημόνια παντού. Σας φταίει ο Τσίπρας μετά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,868 μηνύματα.
H Seniora Elis κοροιδεψε το κοινό της για να πάρει υποτροφία. Ο λόγος που έφτιαξα αυτό το θέμα ήταν αυτός γιατί έβλεπα από παλιά βίντεο της και μου έδινε την εντύπωση κοπέλας που διάβαζε και σίγουρα δεν είχε σκοπό να σπουδάσει αποκλειστικά σε ένα ΙΕΚ και σίγουρα δε θα σπούδαζε αποκλειστικά σε ΙΕΚ. Παρόλα αυτά στο βίντεο της αυτό δείχνει να καταλάβουν τα παιδιά.

Θα σπουδάσει σκηνοθεσία στο ΙΕΚ ακμή εγώ στο δαιγωνισμό έβαλα παιδαγωγικά ............ τελικά έχασα.

Kαι πολύ καλά έκανε. :) Την παραδέχομαι. Η κατρουγκαλίτιδα είναι τέχνη μάλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
παιδια ακυρο εδώ λεει ότι
ΠΕΡΑΣΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ 1η ΜΟΥ ΕΠΙΛΟΓΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ
ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
στη σελιδα της στο φβ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,096 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρυζόγαλο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ρυζόγαλο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Στα παπάρια μας πού πέρασε, με πόσο πέρασε και τι είπε. Μη μας τα κάνετε τσουρέκια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Στα παπάρια μας πού πέρασε, με πόσο πέρασε και τι είπε. Μη μας τα κάνετε τσουρέκια.

1 ποστ εκανα για αυτη αυτο μηνα και πολυ ηταν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,096 μηνύματα.
Στα παπάρια μας πού πέρασε, με πόσο πέρασε και τι είπε. Μη μας τα κάνετε τσουρέκια.
Συγχαρητήρια που πέρασε μακάρι να γίνει μια καλή δασκάλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,868 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,096 μηνύματα.
Για ποιο λόγο οι σημερινές 17χρονες κάνουν έτσι; :confused:

Προφανώς δε περίμενε να περάσει εκεί και της ήρθε σοκ και ενεργητικότητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top