Game of Thrones

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Ήταν καλό το φινάλε; Τώρα το κατεβάζω :P Σε 1,5 ώρα θα ξέρω τι έχει γίνει :P

Είναι 1 ώρα και 5 λεπτά. Με το επεισόδιο θέλει να κλείσει τις Ιστορίες όλως όσων μας έδειξε αυτή την σεζόν. Δηλαδή θα τους δεις όλους.

Έχει μια πάρα πολύ ωραία σκηνή με την Arya. Και η σκηνή με την Ντάνυ είναι ωραία αλλά με ξενέρωσε λίγο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
φαι και ξεκινάμε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Είναι 1 ώρα και 5 λεπτά. Με το επεισόδιο θέλει να κλείσει τις Ιστορίες όλως όσων μας έδειξε αυτή την σεζόν. Δηλαδή θα τους δεις όλους.

Έχει μια πάρα πολύ ωραία σκηνή με την Arya. Και η σκηνή με την Ντάνυ είναι ωραία αλλά με ξενέρωσε λίγο. :P

Μόλις το τελείωσα, εξαιρετικό, και πιο χαρούμενο από το προηγούμενο προφανώς.
Αν και για φινάλε, ήταν λίγο, περίμενα κάτι περισσότερο, το 9 ήταν σαφώς καλύτερο ως προς την ένταση :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Μόλις το τελείωσα, εξαιρετικό, και πιο χαρούμενο από το προηγούμενο προφανώς.
Αν και για φινάλε, ήταν λίγο, περίμενα κάτι περισσότερο, το 9 ήταν σαφώς καλύτερο ως προς την ένταση :)

Φαντάζεσαι να το τελειώνανε στο 9. Θα τρώγανε ξύλο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Περίμενα να τελειώσω με κανένα πόλεμο ή κάτι πιο ωραίο από αυτό. Και γαμώτο, έλεος με τους Σταρκς. Όλους θα τους φάει ο συγγραφέας στο τέλος!

Πάντα αηδίαζα βλέποντας την Ίγκριτ και τώρα δικαιώνομαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Περίμενα να τελειώσω με κανένα πόλεμο ή κάτι πιο ωραίο από αυτό. Και γαμώτο, έλεος με τους Σταρκς. Όλους θα τους φάει ο συγγραφέας στο τέλος!

Πάντα αηδίαζα βλέποντας την Ίγκριτ και τώρα δικαιώνομαι...
Εγώ πάλι, πιστεύω ότι η σκηνή με τη Ίνγκριντ να χτυπά τον Τζον, ήταν πολύ καλή.
Και ΟΧΙ, ο Τζον Σνόου ΔΕΝ θα πεθάνει.Είναι δυνατόν να τελείωσε η σεζον χωρίς να μας δείξει αν έζησε ή πέθανε και να τον πεθάνει στο 4Χ01;Γι'αυτό και πιστεύω πως έζησε.

Μου άρεσε που κόψανε το πουλί του Greyjoy.
Αυτά.

Α, επίσης πιστεύω ότι στο τέλος ο Tyrion θα σκοτώσει τον Tywin ή τέλος πάντων θα τον αφήσει να πεθάνει ή κάτι τέτοιο.ΕΥΧΟΜΑΙ να γίνει κάτι τέτοιο :P Να πάρει εκδίκηση, τέλος πάντων.

Τέλος,
JOFFREY...................
HE'S A FRAKKIN' LUNATIC!!!ΨΟΦΟΣ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aristotelis54

Νεοφερμένος

Ο aristotelis54 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Καλησπερα.. Μηπως εχετε κανενα λινκ απο τα οποια μπορω να παραγγειλω τα βιβλια?? δεν τα βρισκω σε καποιο μαγαζι
Ισως να μην εψαξα και τοσο καλα δλδ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
ελπιζω μην ειναι σφαγειο οπως το προηγουμενο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IasonasM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο IasonasM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Εγώ τον λυπάμαι πολύ τον Greyjoy, ελπίζω να τον σκοτώσουν να ησυχάσει επιτέλους :(
Για τα βιβλία αν τα θες στα αγγλικά τα 'χει το public, και αν κάνεις την παραγγελία από internet, σε πολύ καλή τιμή.
(Το 1ο το 'χα πάρει κάπου στα 5 νομίζω :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Ελα ρε δεν τελειωσε θεαματικα....Τον πουστι τον τζοφρι επρεπε να σκωτοσουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Πότε βγαίνει ο νέος κύκλος;
Και κάτι άλλο, πως στα διαλα έδωσε ο χοντρός το δρακόγυαλο αφού δεν το πήρε από κάτω και έφυγε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Και κάτι άλλο, πως στα διαλα έδωσε ο χοντρός το δρακόγυαλο αφού δεν το πήρε από κάτω και έφυγε;

Δεν είχε μόνο ένα. Είχε βρει αρκετά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
A μάλιστα τώρα εξηγείται.
Πάντως πραγματικά θέλω να αγοράσω τα βιβλία επειδή μόλις τώρα έμαθα ένα σπόιλερ για την αληθινή ταυτότητα του Snow που πρέπει να συνδέσεις κομμάτια του βιβλίου για να το καταλάβεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
A μάλιστα τώρα εξηγείται.
Πάντως πραγματικά θέλω να αγοράσω τα βιβλία επειδή μόλις τώρα έμαθα ένα σπόιλερ για την αληθινή ταυτότητα του Snow που πρέπει να συνδέσεις κομμάτια του βιβλίου για να το καταλάβεις.

Πραγματική ταυτότητα του Snow? :eek::eek::eek::eek::eek: Έχει κάτι συγκεκριμένο? ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙΣ. ΘΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΩ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros332

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 277 μηνύματα.
μια χαρα εκλεισε η σεζον ο Greyjoy πληρωνει για τα λαθη του παρελθοντος χιλιοβασανισμενος και ικετευοντας γ θανατο (τι καλυτερο μακαρι να τον βασανιζουν και σε ολη την 4η σεζον)

η daenerys αποθεωμενη και με τεραστια πλεον δυναμη

οι Stark εξαφανισμενοι με εξαιρεση τον Snow ο οποιος ηταν και ο μονος που αξιζε και πρεπει να παραμεινει

το μονο κακο ειναι o Tywin και ο Joffrey που ειναι ακομα ζωντανοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Αυτό με την ταυτότητα του Snow είναι κακό σπόιλερ για όσους δεν το ξέρουν,κόφτε το :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Θέλω τόσο πολύ να κάνω spoil τα πάντα σ'αυτό το thread.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Αν θελει να μου πει καποιος σε προσωπικο μηνυμα αν θα αποκτησει παραπανω δυναμη η Daenerys
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Πιο spoiler ρε παίδες εγώ μόνο φήμες έχω ακούσει. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Παιδιά επειδή θα σκάσω ας μου στείλει με ΠΜ κάποιος αυτό για τη ταυτότητα του Τζον!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top