Game of Thrones

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
:'( Treason!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BloodSparrow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BloodSparrow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 354 μηνύματα.

Walder Frey
Ο ορισμός του κωλόγερου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Πω τι επεισόδιο

Γ@μημένος κωλόγερος! Πέθαναν στα σίγουρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

science_lover

Νεοφερμένος

Η science_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 65 μηνύματα.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Σοκαριστικό πάντως. Άντε να δούμε και το τελευταίο όπου εκεί να δούμε τι έχει να γίνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IasonasM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο IasonasM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 138 μηνύματα.
τελευταία σκηνή απλά : :blink::blink:
καθίκι Frey :mpinelik:
τουλάχιστον έγινε και κάτι συνταρακτικό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

science_lover

Νεοφερμένος

Η science_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Όταν ξεκίνησε το επεισόδιο


Και όλα κυλούσαν ομαλά...


Όταν οι Starks έφτασαν στο κάστρο των Frey και ο Walder άρχισε να φέρεται περίεργα/σπαστικά


Όταν ο Bran και ο Jon ενώ ήταν πρακτικά δίπλα δεν συναντήθηκαν


Όταν το κοράκι κόντεψε να βγάλε το μάτι του Jon


Όταν έφυγε ο Rickon


Όταν η Talisa είπε στον Robb ότι αν το μωρό είναι αγόρι θα το ονομάσουν Ned


Ο γάμος


Όταν κλείδωσαν την πόρτα και η Cat κατάλαβε τι επρόκειτο να γίνει


Όταν πέθανε η Talisa


Τι στιγμή που η Cat ικετεύει για τη ζωή του γιου της


Όταν ο Roose Bolton μαχαίρωσε τον Robb


Όταν η Cat κατάλαβε πως έχασε όλη την οικογένειά της


Όταν πέθανε ηCat



Όταν σκότωσαν τον Grey Wind


Όταν ο Hound άφησε αναίσθητη την Arya για να μην δει την σφαγή της οικογένειας της


Οι βουβοί τίτλοι τέλους


Το preview της επόμενης εβδομάδας


Πως νιώθω τώρα



Πως νιώθω για τον Frey



Πως νιώθω για τον GRR Martin


Αν και γνώριζα ότι θα συνέβαινε αυτό.... στεναχωρήθηκα ΠΟΛΎ!


Θέλω αγκαλίτσα

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Έτσι ακριβώς.
Εγώ αν ήμουν η Κατ θα σκότωνα την πουτάνα την γυναίκα του και μετά θα πετούσα το μαχαίρι και σε αυτόν.

Τώρα να δούμε τι θα γίνει με τον Edmure και τον θείο του που ξέφυγαν. No spoilers please.

Άρχισα να διαβάζω και τα βιβλία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Άρχισα να διαβάζω και τα βιβλία.
Εντυπώσεις;Πώς λέγεται το πρώτο βιβλίο;

Γενικότερο σχόλιο:
Δεν μπορώ να περιγράψω πόση ξενέρα έφαγα όταν αποκεφαλίσαν τον Eddard Stark.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

science_lover

Νεοφερμένος

Η science_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Έτσι ακριβώς.
Εγώ αν ήμουν η Κατ θα σκότωνα την πουτάνα την γυναίκα του και μετά θα πετούσα το μαχαίρι και σε αυτόν.

Τώρα να δούμε τι θα γίνει με τον Edmure και τον θείο του που ξέφυγαν. No spoilers please.

Άρχισα να διαβάζω και τα βιβλία.

Όταν φτάσεις στο σημείο του red wedding με το βιβλίο, έχε μαζί σου και ένα κουβά χαρτομάντιλα.... 'Ετσι να βρίσκονται ... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Εντυπώσεις;Πώς λέγεται το πρώτο βιβλίο;
Πολύ καλό το πρώτο. Η σειρά είναι σχεδόν ίδια. Στο δεύτερο αρχίζουν να τα λένε λίγο διαφορετικά αλλά εντάξει το βιβλίο σαν να τα παρουσιάζει καλύτερα.

Το πρώτο λέγετε παιχνίδι του στέμματος.
Γενικότερο σχόλιο:
Δεν μπορώ να περιγράψω πόση ξενέρα έφαγα όταν αποκεφαλίσαν τον Eddard Stark.
Αν είσαι ακόμη εκεί μην κοιτάξεις πιο πάνω.

Όταν φτάσεις στο σημείο του red wedding με το βιβλίο, έχε μαζί σου και ένα κουβά χαρτομάντιλα.... 'Ετσι να βρίσκονται ... :whistle:

Δεν κλαίω...
πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Πολύ καλό το πρώτο. Η σειρά είναι σχεδόν ίδια. Στο δεύτερο αρχίζουν να τα λένε λίγο διαφορετικά αλλά εντάξει το βιβλίο σαν να τα παρουσιάζει καλύτερα.


Αν είσαι ακόμη εκεί μην κοιτάξεις πιο πάνω.
Μπα, τα'χω δει όλα :P

Ναι, το όνομα του βιβλίου δεν μου είπες.Θέλω να το αγοράσω ενόψει καλοκαιριού.Αν με παρέπεμπες και σε κανένα ηλεκτρονικό βιβλιοπωλείο απευθείας, θα ήμουν κομπλέ.

Βασικά, αυτό που περιμένω εγώ από το βιβλίο, είναι να υπάρχει πληθώρα διαλόγων Varys-Baelish, ή νάνου-Varys, νάνου-Baelish.Έχουν τεράστιο ενδιαφέρον, και νομίζω ότι και στη σειρά τους έχουν μεταφέρει πολύ καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

science_lover

Νεοφερμένος

Η science_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Μπα, τα'χω δει όλα :P

Ναι, το όνομα του βιβλίου δεν μου είπες.Θέλω να το αγοράσω ενόψει καλοκαιριού.Αν με παρέπεμπες και σε κανένα ηλεκτρονικό βιβλιοπωλείο απευθείας, θα ήμουν κομπλέ.

Το βιβλίο το θες στα ελληνικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.

XStacy

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
omg!!!! μονο αυτο θα πω για το 9 επεισοδιο :blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BloodSparrow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BloodSparrow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Εκδόσεις Anubis.
Αλλά είναι ακριβά , να ξέρεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Μπα, τα'χω δει όλα :P

Ναι, το όνομα του βιβλίου δεν μου είπες.Θέλω να το αγοράσω ενόψει καλοκαιριού.Αν με παρέπεμπες και σε κανένα ηλεκτρονικό βιβλιοπωλείο απευθείας, θα ήμουν κομπλέ.

Βασικά, αυτό που περιμένω εγώ από το βιβλίο, είναι να υπάρχει πληθώρα διαλόγων Varys-Baelish, ή νάνου-Varys, νάνου-Baelish.Έχουν τεράστιο ενδιαφέρον, και νομίζω ότι και στη σειρά τους έχουν μεταφέρει πολύ καλά.

Το πρόσθεσα πιο πάνω. Varys-Baelish μην περιμένεις πολλά μιας και δεν έχουν ρόλο αφηγητή κανείς τους.

Δες εδώ για το βιβλίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

science_lover

Νεοφερμένος

Η science_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 65 μηνύματα.

A.... Τότε δεν μπορώ να σε βοηθήσω. Εγώ τα διάβασα στα αγγλικά. Περίμενε μήπως σε βοηθήσει ο JKaradako
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Το πρόσθεσα πιο πάνω. Varys-Baelish μην περιμένεις πολλά μιας και δεν έχουν ρόλο αφηγητή κανείς τους.

Δες εδώ για το βιβλίο.
Με ξενερώνεις τώρα.Εγώ θα φανταζόμουν ατελείωτους μυστήριους διαλόγους χωρίς σαφές νόημα :P
Τεσπα.

Ευχαριστώ για το λινκ, Don.
A.... Τότε δεν μπορώ να σε βοηθήσω. Εγώ τα διάβασα στα αγγλικά. Περίμενε μήπως σε βοηθήσει ο JKaradakov
Το έχω κατεβάσει στο πισι στα αγγλικά αλλά δεν έχω κάνει απόπειρα να το διαβάσω.Θα το διάβαζα στα αγγλικά αλλά είναι κρίμα να κοιτάω στο λεξικό την κάθε απίστευτη λέξη που θα χρησιμοποιεί ο συγγραφέας.Καλύτερα στα ελληνικά για να απορροφήσω όλα τα γεγονότα με ακρίβεια.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Είναι καταπληκτικός ο Νάνος όμως μην απογοητεύεσαι. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top