Extreme sports

fuela

Νεοφερμένος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
τρελένομαι για extreme sports...και θα ήθελα να ρωτίσω αν γνωρίζεται που κάνουν στην Ελλάδα bungee jumping και από ποια ηλικία επιτρέπεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Εγω φετος εκανα θαλασσιο ποδηλατο. Καλα εξτριμ δεν ειναι, η αδερφη μου ομως εκλασε μεντες ετσι οπως πηδαγαμε για βουτιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Έχω κάνει φέτος στις διακοπές μου κατάδυση σε πολύ μεγάλο βάθος και ήταν αρκετά extreme !!! Επίσης έχω πέσει με αλεξίπτωτο, αφού ο πρώτος ξάδερφος μου έχει κόλλημα με αυτά και είχαμε βρει έναν γνωστό του που το έκανε !!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
Πεζοπορία 7 ώρες είχα κάνει κι εγώ στα Ζαγοροχώρια. Μόνο που τον πατέρα μου κοντέψαμε να τον πάρουμε σηκωτό...:D Δεν είναι αθλητικός τύπος.


7 ωρες??! τι ηλικια ειχες?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
οοοο ναι τρελενομαι για extreme sports αν κ δν εχω κανει ποτε επιρεαστηκα απο μια ταινια κ τωρα θελω πολυ να δοκιμασω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinamamagi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Νέοι Επιβάτες (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Έκανα κανό το περασμένο καλοκαίρι με 4 μποφόρ σε σχεδόν ανοιχτή θάλασσα(δε συζητιέται το τι βούτιες κάναμε) κα θα ήθελα ν δοκιμάσω sky diving
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
δεν μου αρεσουν και πολυ τα extreme sports:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Έκανα κανό το περασμένο καλοκαίρι με 4 μποφόρ σε σχεδόν ανοιχτή θάλασσα(δε συζητιέται το τι βούτιες κάναμε) κα θα ήθελα ν δοκιμάσω sky diving

4 μποφορ δεν ειναι τπτ, οταν εχεις κολυμπησει φρι σταιλ με 8 μποφορ χωρις να πνιγεις τοτε μιλα :P
Το δυσκολο ειναι πως δεν ξερεις ΠΟΤΕ θα εισαι πανω απο το κυμα, κ πολλες φορες γυρνας το κεφαλι σου να παρεις ανασα και παιρνεις νερο αντι για αερα.Ασε που πηγαινεις σαν κοτα. δλδ εγω θα ελεγα 200μ/την ωρα λολ.
Αλλα το κολπο ειναι, οταν ρουφας τον αερα απο το στομα, μην καταπιεις, κιετσι αμα παρεις νερο το φτυνεις και ξαναδοκιμαζεις να παρεις αερα.

Απο εξτρημ εχω κανει μπανανα (θαλλασης) :P πως δεν επεσα ενας θεος ξερει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Κανεις που γουσταρει ορειβασια-αναρριχηση? 8)8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalisbarca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Κανεις που γουσταρει ορειβασια-αναρριχηση? 8)8)
Έλα να ανεβούμε τον Όλυμπο ρε..:D;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top