Emo

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
οι emo είναι πρόβλημα για τους ρατσιστές!έχω βγεί έξω από τα ρούχα μου!έχουν απόψεις από εκεί και πέρα τί πρόβλημα υπάρχει δεν μπορω να το καταλάβω!αν αναφέρεσαι σε φασαρίες, τότε είναι πρόβλημα που μπορεί να το προκαλέσει ο οποισδήποτε, οπότε δεν μιλάμε μόνο για emo αλλά για τους ανθρώπους γενικά...down with racism!freedom!we are free....???we would like to be free...:mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
πρώτον:δεν παραδέχτηκα ποτέ ότι οι emo βλάπτουν την κοινωνία(κοίταξε καλά τι γράφω, έχω ένα "δεν" μπροστά).
δεύτερον:δεν είπα ότι βγάζεις μαχαίρι και προσπαθείς να επιβάλλεις την άποψή σου(αν το έκανες αυτό θα ζητούσα την επέμβαση της αστυνομίας χαχα)
τρίτον:η δήλωση ότι η κοινωνία πρέπει να περιορίσει την δράση των emo, για μένα είναι ρατσιστική...
τέταρτον:μη μου λές αυτά που μας μαθαίνουν στο σχολείο...γιατί στο δίκαιο παρουσιάζεται η ιδανική κοινωνία και ως συνήθως το σχολείο (σε μας τουλάχιστον) τα παρουσιάζει παρουσιάζει όλα καλά και όμορφα...και εκτός αυτού στην αντιπροσωπευτική αρχή στην σελ.65 του βιβλίου του δικαίου της β λυκείου αναφέρεται στην αρχή της πλειοψηφίας ως κανόνα λήψης αποφάσεων και λέει πιο κάτω ότι το Σύνταγμα κατοχυρώνει το δικαίωμα της μειοψηφίας να παρεμβένει (προτείνει,κρίνει) στη διαμόρφωση των πολιτικών αποφάσεων...γεγονός που επικυρώνει αυτό που είπα ότι πρέπει η πλειοψηφία να σέβεται την μειοψηφία...δεν βγάζω τίποτα από το μυαλό μου και δεν προσπαθώ να ορίσω σε σας τί είναι δημοκρατία απεχθάνομαι να το παίζω κάποιος...

Πρωτον, εχεις δικιο, τα ματια μου δεν ειδαν το "δεν" απο απροσεξια και ζητω συγγνωμη.
Δευτερον, μιλησες για καταπατηση ανθρωπινων δικαιωματων κι αυτο σχετιζεται με τη καταπιεση στην οποια εγω ποτε δεν κατεφυγα.
Χαχα, πες μου σε παρακαλω, πιστευεις πραγματικα οτι τα..."οργανα" θα μου εκαναν τιποτα αν ζητουσες την επεμβαση τους? Ναι ισως, θα μου εκανες κι ενα καλο, θα μου δινανε παρασημο!:D Ελα τωρα, λες και δεν τους ξερεις τους ασφαλιτες....Δεξιοι ειναι, αν τους ελεγα οτι προστατευω τα...χρηστα ηθη θα εβγαζαν εσενα αναρχικο κι εμενα Ελληναρα! ;)
Τριτον, επαναλαμβανω, οι emo δεν ειναι διαφορετικη ρατσα, συνεπως δεν οριζεται η εννοια του ρατσισμου.
Τεταρτον, πρωτα θα πατησεις πανω στους νομους και μετα θα αγωνιστεις να τους αλλαξεις. Διαφορετικα εσυ εισαι αυτος που καταλυει μια κατα νομο δημοκρατια. Αναφερεις το Συνταγμα και δεν αποδεχεσαι τα βιβλια της συνταγματικης πολιτειας? Αρχη της δημοκρατιας δεν ειναι αυτο που αναφερεις.
Κανονας, οπως ειπες, ειναι η πλειοψηφια. Η μειοψηφια μπορει να κρινει και να προτεινει (αληθεια, ποτε εκριναν και προτειναν οι παθητικοι emo?), αλλα μονο αν θελει η πλειοψηφια αξιοποιει την κριτικη και τις προτασεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Αν έχεις έναν αριθμό απο προβλήματα είναι πολύ λογικό να ασχοληθείς με το μεγαλύτερο πρώτα.
Βέβαια δεν θεωρώ τους emo πρόβλημα, εσύ έχεις αυτή τη θεώρηση επειδή δεν προσφέρουν κάτι στην κοινωνία; Αρχαία Σπάρτη θυμίζει λίγο αυτό, να τους ρίξουμε τον Καιάδα μήπως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
και βέβαια κρίνουν οι emo την πολιτεία με τη στάση τους και αυτό δηλώνει την ύπαρξη προβλημάτων...όσο για τα βιβλία έχει γίνει ολόκληρο θέμα αν παρακολουθείς ειδήσεις,το είπα και το ξαναλέω ότι αυτό που δήλωσα είναι σύμφωνο με το Σύνταγμα...περί μειοψηφίας οπότε δεν τίθεται θέμα κατάλυσης νόμων...το ότι είπες για περιορισμό της δράσης των emo δεν σημαίνει ότι μπήκες σε τακτικές συστηματικής καταπάτησης των δικαιωμάτων αλλά σου είπα ότι δεν το θεωρώ δεοντολογικά σωστό..τέλος, ο ρατσισμος δεν έχει να κάνει μόνο με εθνοθρησκευτικές και φυλετικές παραμέτρους αλλά εκφράζεται και με την στάση σε ορισμένα θέματα και την προκατάληψη...
δεν εννούσα αυτό που είπα για την αστυνομία...
down with racism....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Στον Καιαδα φιλε πριν μια εβδομαδα ανακαλυψαν οτι δεν εριξαν ποτε μωρο και αναπηρο. Εριχναν τους λιποτακτες και τους προδοτες. Ερευνησαν τους σκελετους και ειδαν οτι κανενας δεν ειχε προβλημα.
Ναι, συμφωνω μαζι σου με το πρωτο που ειπες. Δε νομιζω οτι κατεταξα ποιο προβλημα ειναι μεγαλυτερο.
Ακομη μια φορα με παρανοειτε ομως. Εγω λεω να αλλαξουνε, δεν τους το επιβαλλω. Συνεπως, μη μου φερνεις σαν παραδειγμα τον Καιαδα, που βεβαια οπως ειπα δεν εριχναν ποτε τους αναπηρους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
και βέβαια κρίνουν οι emo την πολιτεία με τη στάση τους και αυτό δηλώνει την ύπαρξη προβλημάτων...όσο για τα βιβλία έχει γίνει ολόκληρο θέμα αν παρακολουθείς ειδήσεις,το είπα και το ξαναλέω ότι αυτό που δήλωσα είναι σύμφωνο με το Σύνταγμα...περί μειοψηφίας οπότε δεν τίθεται θέμα κατάλυσης νόμων...το ότι είπες για περιορισμό της δράσης των emo δεν σημαίνει ότι μπήκες σε τακτικές συστηματικής καταπάτησης των δικαιωμάτων αλλά σου είπα ότι δεν το θεωρώ δεοντολογικά σωστό..τέλος, ο ρατσισμος δεν έχει να κάνει μόνο με εθνοθρησκευτικές και φυλετικές παραμέτρους αλλά εκφράζεται και με την στάση σε ορισμένα θέματα και την προκατάληψη...
δεν εννούσα αυτό που είπα για την αστυνομία...
down with racism....

Δεν ειμαι προκατειλλημενος, το ξαναλεω. Δεν πιστευω απλα κατι, το υποστηριζω με επιχειρηματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
Αν έχεις έναν αριθμό απο προβλήματα είναι πολύ λογικό να ασχοληθείς με το μεγαλύτερο πρώτα.
Βέβαια δεν θεωρώ τους emo πρόβλημα, εσύ έχεις αυτή τη θεώρηση επειδή δεν προσφέρουν κάτι στην κοινωνία; Αρχαία Σπάρτη θυμίζει λίγο αυτό, να τους ρίξουμε τον Καιάδα μήπως;

πες τα...μήπως να τους κάνουμε και σαπούνια όπως ο μακάκας και καραγκιόζης hitler???????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Δεν είναι αντιδημοκρατικό να αμφισβητείς τα βιβλία της πολιτείας. Αν είναι δυνατόν. Επίσης είπε θα φωνάξει την αστυνομία, όχι τους ασφαλίτες. Και φυσικά ρατσισμός δεν είναι μόνο ο φυλετικός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
Δεν είναι αντιδημοκρατικό να αμφισβητείς τα βιβλία της πολιτείας. Αν είναι δυνατόν. Επίσης είπε θα φωνάξει την αστυνομία, όχι τους ασφαλίτες. Και φυσικά ρατσισμός δεν είναι μόνο ο φυλετικός.


πες τα...ο ρατσισμός:η μεγαλύτερη πληγή αυτής της κοινωνίας!!!!!!

down with racism!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Δεν είναι αντιδημοκρατικό να αμφισβητείς τα βιβλία της πολιτείας. Αν είναι δυνατόν. Επίσης είπε θα φωνάξει την αστυνομία, όχι τους ασφαλίτες. Και φυσικά ρατσισμός δεν είναι μόνο ο φυλετικός.

Σε ενα κρατος "που ολοι βλεπουν την επιφανεια κι αν αυτη καθαρισει δεν θα αλλαξει η ουσια" ασφαλιτης και ΕΛΑΣ ειναι το ενα και αυτο...

Δεν συνεχιζω τη συζητηση αν πειτε ενα ακομη συσχετισμο με καταπιεση, οπως Χιτλερ, Καιαδας, Σταλιν (μην ξεχναμε και τους "πατερουληδες" του λαου). Συγγνωμη, αλλα εσεις ασκειτε τρομοκρατια. Δε μπορω να μιλησω μαζι σας οταν θεωρειτε οτι η προσπαθεια που κανω να πεισω ειναι προσπαθεια μισαλλοδοξη και καταπιεστικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
Σε ενα κρατος "που ολοι βλεπουν την επιφανεια κι αν αυτη καθαρισει δεν θα αλλαξει η ουσια" ασφαλιτης και ΕΛΑΣ ειναι το ενα και αυτο...

Δεν συνεχιζω τη συζητηση αν πειτε ενα ακομη συσχετισμο με καταπιεση, οπως Χιτλερ, Καιαδας, Σταλιν (μην ξεχναμε και τους "πατερουληδες" του λαου). Συγγνωμη, αλλα εσεις ασκειτε τρομοκρατια. Δε μπορω να μιλησω μαζι σας οταν θεωρειτε οτι η προσπαθεια που κανω να πεισω ειναι προσπαθεια μισαλλοδοξη και καταπιεστικη.

και βέβαια όχι...αλλά εγώ ώρα τώρα προσπαθώ να σε πείσω ότι οι emo δεν είναι πρόβλημα...είναι στάση ζωής την οποία ή την δέχεσαι ή την απαρνείσαι...την δέχεσαι?μπράβο!δεν την δέχεσαι?πάλι μπράβο!!!δεν προσπαθώ να σου κάνω πλύση εγκεφάλου και δεν μπορώ να το κάνω γιατί σε θεωρώ πολύ έξυπνο και όχι θύμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Απο τις χειρότερες δικτατορίες είναι οι κομουνιστικές, σύγχρονο παράδειγμα η Κίνα. Γι'αυτό δεν τους συμπάθησα ποτέ :P .
Τεσπά, ελπίζω να μην έχεις την ψευδαίσθηση πάντως οτι γίνεται συζήτηση εδώ πέρα γιατί εσύ βγάζεις πολιτικό σχεδόν λόγο και έχεις κάποιες απόψεις τις οποίες δεν προτίθεσαι να αλλάξεις με τίποτα απο οτι φαίνεται, μονόπλευρη είναι η κουβέντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Δεν συνεχιζω τη συζητηση αν πειτε ενα ακομη συσχετισμο με καταπιεση, οπως Χιτλερ, Καιαδας, Σταλιν (μην ξεχναμε και τους "πατερουληδες" του λαου). Συγγνωμη, αλλα εσεις ασκειτε τρομοκρατια. Δε μπορω να μιλησω μαζι σας οταν θεωρειτε οτι η προσπαθεια που κανω να πεισω ειναι προσπαθεια μισαλλοδοξη και καταπιεστικη.

Και τι θες; Να τη θεωρήσουμε αλλιώς μόνο και μόνο για να ευχαριστήσει; Αφού έτσι βλέπουμε τα πράγματα. ίσως θα έπρεπε να σε ανησυχεί κιόλας που τόσοι διαφωνούν μαζί σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Δε με ανησυχει καθολου. Δεν ξερεις ποσοι συμφωνουν μαζι μου και δεν θα επρεπε καν να το πεις αυτο. Βλεπεις μονο τη μια πλευρα. Και τελος παντων εσυ που διερυγνυες τα ιματια σου περι "ατομικοτητας" σε προηγουμενα ποστ μου λες οτι θα επρεπε να με ανησυχει τι πιστευετε εσεις και να μην ακολουθω τη δικη μου αποψη? Καποτε εγω τα ελεγα αυτα...
Διακρινω ομως προκαταληψη και ανωριμοτητα οταν προσπαθωντας να πεισω με τα λογια και μονο με τα λογια με ταυτιζετε με γνωστους εγκληματιες της Ιστοριας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
η ιστορία επαναλαμβάνεται...νομίζω!το κλασικό που μας λένε στην ιστορία οι καθηγητές είναι να μαθαίνουμε τα λάθη των παλιών και να τα αποφεύγουμε...δεν είπα εγώ ο miv είναι ναζιστής ούτε το πιστεύω...ούτε και σε ταυτίζω με κανέναν, αλλά θέλω να σου πω ότι κατα τη γνώμη μου, δεν είναι σωστή η αντιμετώπισή σου...αν γινόταν μαζικά και συστηματικά αυτός ο τρόπος αντιμετώπισης των "διαφορετικών" δεν ξέρω που μπορούμε να καταλήξουμε...σε τι συστήματα καθεστώτων...εκεί θέλω να καταλήξω φίλε miv!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Δε με ανησυχει καθολου. Δεν ξερεις ποσοι συμφωνουν μαζι μου και δεν θα επρεπε καν να το πεις αυτο. Βλεπεις μονο τη μια πλευρα. Και τελος παντων εσυ που διερυγνυες τα ιματια σου περι "ατομικοτητας" σε προηγουμενα ποστ μου λες οτι θα επρεπε να με ανησυχει τι πιστευετε εσεις και να μην ακολουθω τη δικη μου αποψη? Καποτε εγω τα ελεγα αυτα...
Διακρινω ομως προκαταληψη και ανωριμοτητα οταν προσπαθωντας να πεισω με τα λογια και μονο με τα λογια με ταυτιζετε με γνωστους εγκληματιες της Ιστοριας.

Προφανώς εννοώ εδώ μέσα και σε αυτό το τοπικ :S Εσύ είσαι αυτός που σε όλο το τοπικ κάνει γενικεύσεις με τόση σιγουριά βάσει των απόψεών του.
Ούτε εγώ ούτε η Μαρίνα υποστηρίξαμε πως η ατομικότητα είναι πάνω απ'όλα. Και οι δύο είπαμε πως χρειάζονται και τα δύο από την αρχή. Εσύ είσαι αυτός που το πήγες μονόπλευρα και συνεχίζεις να το πηγαίνεις έτσι, όμως τώρα αντίθετα αφού βλέπεις πως η πλειοψηφία εδώ μέσα διαφωνεί μαζί σου, οπότε και στηρίζεις την ατομικότητά σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ειπα εγω ποτε οτι ειμαι ο Θεος και οτι οι αποψεις μου ειναι φυσικα σωστες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ειπα εγω ποτε οτι ειμαι ο Θεος και οτι οι αποψεις μου ειναι φυσικα σωστες?

χάνεις το νόημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Εγω δε χανω κανενα νοημα. Ξερω τι λετε και ξερω τι λεω.
Για να απαντησω στον Αναρκι, φυσικα και η Κινα ειναι καταδικαστεο κρατος.
Πολιτικο λογο, ναι, βγαζω. Ειναι τοσο κακο? Εχω πολιτικη αποψη και βασει αυτης συμπεριφερομαι.
Τις αποψεις μου δεν τις αναθεωρω και οταν καποιος αυτοματα σε μια συζητηση, χωρις να εχει προηγηθει εσωτερικη σκεψη και κατανοηση δηλωσει αλλαγη πορειας σημαινει πολυ απλα οτι ειναι αναξιοπιστος. Ακομη και λαθος να ειμαι, δεν ειμαι τοσο επιπολαιος ετσι ωστε να το συμπερανω σε μια συζητηση μονο.
Συζητηση φυσικα και δε γινεται και το ξερω. Νομιζω οτι το καταλαβα πρωτος, οταν μου ειχε στειλει εκεινο το λιβελο ο τυπακος που μπηκε να το παιξει ιπποτης. Και συζητηση δε γινεται γιατι οσο αδιαλλακτος ειμαι εγω, αλλο τοσο ειναι και καποιοι απο τους αντιλογους μου. Εγω δικαιολογησα πιο πανω γιατι δεν αναθεωρω (ακομα) τις αποψεις μου και δεν ειμαι αντιδραστικος χωρις αιτια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
οταν μου ειχε στειλει εκεινο το λιβελο ο τυπακος που μπηκε να το παιξει ιπποτης.
σε ποιόν αναφέρεσαι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top