ECCE/ECPE Μάϊος 2017

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Παλαιοτερα γινοταν... Πλεον παει με βαση το μεσο ορο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostis-Palamas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kostis-Palamas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
σε εμενα επεσε ενα αντιστοιχο θεμα στα προφορικα, επρεπε να διαλεξουμε σε τι σαμερ καμπ θα δωσουμε σπονσορσιπ. εγω τα ειπα μια χαρα, το προβλημαα ηταν οτι δε γινοταν να συννενοηθω καθολου με τον συνυποψηφιο, γιατι δεν του ηταν καθολου οικεια η διαδικασια (με απλα λογια, δεν ειχε προετοιμαστει, γιατι θεωρησε το γεγονος οτι ειχε σπουδασει στην Αγγλια αρκετο) πραγμα που φυσικα καταλαβαν και οι εξεταστες.. θα σας δωσω ενδεικτικα μερικα παραδειγματα: Στο 2ο στειτζ δεν ανεφερε ολα τα θετικα και ξεκινουσε με τα αρνητικα, οποτε οι σημειωσεις που εκανα ηταν ληψες... στο 3ο στειτζ, δεν ειχε καταλαβει τι κανουμε και με ρωτησε απο την 1η στιγμη ποιο να επιλεξουμε... επρεπε να του εξηγησω μπροστα στους εξεταστες οτι πρεπει να κανουμε συζητηση για να επιλεξουμε ενα απο τα 2. Επισης, δεν μπηκε στη διαδικασια να μιλησει για την δικη του επιλογη οταν τον ρωτησα την αποψη του για αυτα που ελεγα, αντιθετως συμφωνουσε μαζι μου η απλα προσθετε κατι... και οταν πηγε να πει κατι, το εκανε για την επιλογη που απερριψε (η εξεταστρια αναγκαστηκε να του πει οτι επρεπε να επικεντρωθει στην αλλη του επιλογη). Στο 4ο στειτζ που μας ακουγαν, επρεπε να του ξαναεξηγησω, ενω οι εξεταστες μας ακουγαν οτι πρεπει να διαλεξουμε 2 σημεια μονο και οταν τον ρωτησα αν εχει κατι να μου πει κατι που θα μπορουσε να με βοηθησει με την επιχειρηματολογια μου, απλα με αγνοησε. Στο τελος, οταν απαντουσα στις ερωτησεις της εξεταστριας ο αλλος σηκωνε το χερι του για να με διακοψει και η εξεταστρια αναγκαστηκε να του κανει παρατηρηση. Ελπιζω να μην εχει καποια επιπτωση στο δικο μου βαθμο κατι απο αυτα που συνεβησαν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Energy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Energy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Πρέπει να πάρεις 65 στην έκθεση, 65 στο ακουστικό κλπ για να περάσεις. Διαφορετικά θα ήταν πολύ ευκολο. Να πάρεις στο ένα μέρος 20, σε ένα άλλο 30 κλπ για να περάσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Δεν ειμαι σιγουρη αν εχεις καταλαβει τι εννουμε με το "μεσο ορο"! Δεν παει αθροιστικα, ξερεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Meow

Νεοφερμένος

Ο Meow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Energy δεν χρειάζεται να έχεις σε όλα 650+ καθώς μπορείς να περάσεις και με πχ 635 στην εκθεση αν ο Μ.Ο. ειναι 650+

Έμενα προφορικά είχα να διαλέξω art performer όλα καλά αν και τα ποιντς ήταν δύσκολο να τα αλλάξεις καθώς ήταν πολύ απλογραμμένα... αλλα σχετικα σιγουρα πάνω απο 700 πήρα! η δευτερη εξετάστρια ήταν λίγο ξινή .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostis-Palamas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kostis-Palamas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
https://www.hau.gr/?i=examinations.el.ecpe-scoring

Το γραφει ξεκαθαρα:
Αποκτούν το ECPE οι υποψήφιοι που λαμβάνουν μέσο όρο βαθμολογίας σε όλες τις ενότητες ίσο ή ανώτερο του 650.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα...
Αύριο βγαίνουν, το ανακοίνωσε η HAU
Η αγωνία στο φουλ... Καλή επιτυχία σε όλους!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα...
Αύριο βγαίνουν, το ανακοίνωσε η HAU
Η αγωνία στο φουλ... Καλή επιτυχία σε όλους!!
Αλήθεια? Θεέ μου δεν μπορώ..
Καλά ξέρω πως δεν πέρασα. Θυμάμαι το γραπτό μου. Αλλά έχω την μικρή ελπίδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Αλήθεια? Θεέ μου δεν μπορώ..
Καλά ξέρω πως δεν πέρασα. Θυμάμαι το γραπτό μου. Αλλά έχω την μικρή ελπίδα...

Απο όσο θυμάμαι, ειχες οτι πιστευεις πως εχεις θεμα με τα προφορικα. Στα γραπτα πως τα ειχες παει; Θυμασαι ποιο φορμ ήσουν και ποια βαρδια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Απο όσο θυμάμαι, ειχες οτι πιστευεις πως εχεις θεμα με τα προφορικα. Στα γραπτα πως τα ειχες παει; Θυμασαι ποιο φορμ ήσουν και ποια βαρδια;
Νομίζω πως ήμουν το B. Δεν είμαι όμως σίγουρος... Βάρδια επίσης δεν θυμάμαι :P Μάλλον ήμουν κατά τις 1 και κάτι. Ή όχι; Δε θυμάμαι :P
Στα προφορικά τα πήγα λίγο καλύτερα. Στα γραπτά απαίσια. Ακουστικό που στα τεστ βγάζω πάντα από 85 και πάνω, παίζει να μην έπιασα καν βάση. Τα έβαζα στη τύχη. Όπως και στο λεξιλόγιο και σε ένα κείμενο.. όλα στη τύχη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paskmak

Διάσημο μέλος

Ο paskmak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,503 μηνύματα.
Ξέρουμε περίπου τι ώρα θα ναι διαθέσιμα τα αποτελέσματα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostis-Palamas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kostis-Palamas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Και γω γιαυτο μπηκα να ρωτησω τωρα! Υπαρχει περιπτωση και σε μιση ωρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Απο όσο έχω διαβάσει παιδιά και γνωρίζω απο ολα αυτά τα Χρόνια, τα βάζουν γύρω στις 9 το πρωί. Τώρα το βράδυ με τίποτα. Οπότε μη ξενυχτησετε. Όλοι μας είμαστε αγχωμένοι, ας μη γελιόμαστε. Θέλουμε να ανταμειφθούν οι προσπάθειές μας. Και γω ομολογώ οτι δεν τα πήγα και τέλεια. GCVR + Listening μέτρια. Writing καλά και Speaking πολύ καλά. Μακάρι να έχω περάσει. Το GCVR φοβάμαι γιατί δεν μου έφτασε ο χρόνος. Ήμουν form J και βάρδια των 9! Ειμαι για όλα προετοιμασμένος και πραγματικά δεν ξέρω αν το έχω πάρει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostis-Palamas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kostis-Palamas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Περασαααα :D:D
Καλα αποτελεσματα παιδια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Να μας τα άνοιγε και εμάς,καλό θα ήταν
Συγχαρητήρια!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Και εγώ το πήρα... :D

Παιδιά δεν το πιστεύω ακόμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Το πήρα και εγώ...:clapup: Μπράβο σε όσους προσπάθησαν ανεξαρτήτως αποτελέσματος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Meow

Νεοφερμένος

Ο Meow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Το πέρασα!! Είχα πολύ άγχος καθώςξέχασα τον κωδικό μου στην Αθήνα αλλά πήρα την καθηγητρία μου και μου το ανακοίνωσε!! :clapup: :clapup: καλά αποτελέσματα σε όλους!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φινεύς

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 319 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Εμένα μου βγάζει results are not available yet
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top