Eρωτικά μηνύματα

nikmil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
θέλω να συγκεντρώσουμε εδώ όλα τα ερωτικά λόγια,μηνύματα που είπατε ή σας είπε ποτέ η αγαπημένη σας/ ο αγαπημένος σας και σας εντυπωσίασαν.:Dνομίζω οτι δεν υπάρχει άλλο σχετικό θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
"έχεις μια γεύση τρικυμίας στα χείλη , μα πού γύριζες; "
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Ενα πραγμα μονο στελναμε :

"" Σ αγαπω!!!!!''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράνοια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Πάρε με έτσι,πάρε με αλλιώς,γουστάρω ανωμαλίες.....Χαχαχα πλάκα φυσικά:P εμμ μηνύματα της προκοπής....ανύπαρκτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Πάρε με έτσι,πάρε με αλλιώς,γουστάρω ανωμαλίες.....Χαχαχα πλάκα φυσικά:P εμμ μηνύματα της προκοπής....ανύπαρκτα!

this. Αλλά όχι πλάκα :redface:
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Όταν σε σκέφτομαι γυμνή αισθάνομαι σαν παγωτό γρανίτα έξω στον ήλιο μια ζεστή μέρα του αυγούστου...κοινώς λιώνω. Θα' ρθεις να με γλύψεις πριν μου τελειώσουν οι "χυμοί"; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Όταν σε σκέφτομαι γυμνή αισθάνομαι σαν παγωτό γρανίτα έξω στον ήλιο μια ζεστή μέρα του αυγούστου...κοινώς λιώνω. Θα' ρθεις να με γλύψεις πριν μου τελειώσουν οι "χυμοί"; :P

ίου...
τι ρομαντισμός, τι τακτ , τι τζεντλεμαν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
Εγω δεχομαι ερωτικα μηνυματα απο το μελος Goseithor.
Θα παρακαλουσα να κανετε κατι γιατι με παρενοχλει σεξουαλικα το κτηνος!:P

σιριουσλι παντως, δε μαρεσουν αυτα οποτε ενα γδυσου μας φτανει...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράνοια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
this. Αλλά όχι πλάκα :redface:
:P


(καρφώνεσαι ,καρφώνεσαι :P) ΑΠΑΠΑ αυτά δεν είναι πράγματα του θεού.!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Φυσική ανάγκη είναι :fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
''δε θέλω να σε χάσω...''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Όταν σε σκέφτομαι γυμνή αισθάνομαι σαν παγωτό γρανίτα έξω στον ήλιο μια ζεστή μέρα του αυγούστου...κοινώς λιώνω. Θα' ρθεις να με γλύψεις πριν μου τελειώσουν οι "χυμοί"; :P

Τα 090 βγαίνουν και σε sms τώρα;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
θέλω να συγκεντρώσουμε εδώ όλα τα ερωτικά λόγια,μηνύματα που είπατε ή σας είπε ποτέ η αγαπημένη σας/ ο αγαπημένος σας και σας εντυπωσίασαν.:Dνομίζω οτι δεν υπάρχει άλλο σχετικό θέμα.

Ιδέες ψάχνεις φιλαράκο;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikmil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
χεχε!πεσ το και έτσι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρίσταρχος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αρίσταρχος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 271 μηνύματα.
"έχεις μια γεύση τρικυμίας στα χείλη , μα πού γύριζες; "

Η Μαρίνα των Βράχων... Τι υπέροχο....
Ελύτης :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Μάτια που αποτελούν ταυτοτική συνάρτηση των δικών μου.
Όταν βλέπω τις καμπύλες της γραφικής σου παράστασης το μυαλό μου φτάνει στο άνω φράγμα της άνω φραγμένης σκέψης μου.
Όταν νιώθω το άγγιγμα σου η χημική μου ισορροπία διαταράσσεται.
Το σύστημά μου μετατοπίζεται προς εκείνη την κατεύθυνση που τείνει να
φέρει την επιφερόμενη μεταβολή.
Μα το αποτέλεσμα είναι πάντα το ίδιο.Δεκαοχτώ γραμμάρια αγάπης που καίγονται.
Όταν τα χείλη μου ενώνονται... με τα δικά σου, λόγω πλαστικής κρούσης η κινητική μου ενέργεια μετατρέπεται σε δυναμική , εξ αιτίας του ύψους των εφτά ουρανών στους οποίους με ανεβάζεις.
Η βελόνα του αμπερομέτρου της καρδιάς μου πάει να σπάσει λόγω του ρεύματος που με διαρρέει στο άγγιγμα σου.
Μα όταν βρίσκεσαι μακριά μου η ορίζουσά μου μηδενίζεται και το σύστημά μου γίνεται αδύνατο.
Μόνο όταν είσαι στην αγκαλιά μου ισχύει και έχω μοναδική λύση να σου δείξω την αγάπη μου.
Μια αγάπη που όλα τα σημεία ανήκουν στην ίδια κλάση συγγραμικών διανυσμάτων.
Γι αυτό λατρεία μου σου ζητάω να κρατήσεις για πάντα την αγάπη μου
ανεξάρτητη του U και του C .
Σ αγαπώ τόσο πολύ που η αγάπη μου τείνει στο +00 (άπειρο) και το όριό της δεν ορίζεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Εγω δεχομαι ερωτικα μηνυματα απο το μελος Goseithor.
Θα παρακαλουσα να κανετε κατι γιατι με παρενοχλει σεξουαλικα το κτηνος!:P

σιριουσλι παντως, δε μαρεσουν αυτα οποτε ενα γδυσου μας φτανει...:D

xaxxaxa έλα ρε μανάρι δεν το είχα δει...



ή απλά δεν ήθελα να το δω:whistle:




αφού την άλλη φορά με περίμενες γδυμένη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top