Eξετάσεις Cambridge FCE/CAE/CPE Μάιος 2010

Πως τα πήγατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 22)
  • Μαλλον δεν περασα.

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Σιγουρα δεν περασα.

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Μετα απο 3 μηνες;Τοο much.
Μεσα Αυγουστου με τελη Αυγουστου θα τα χετε παραλαβει!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Οκτώβριο ξέρω ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Oκτωβριο γιατι μέχρι περσι τα αποτελεσματα εβγαιναν 31 Ιουλιου με αρχες Αυγουστου.
Τωρα όμως που βγήκανε σχεδον ενα μήνα πιο πριν;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Oκτωβριο γιατι μέχρι περσι τα αποτελεσματα εβγαιναν 31 Ιουλιου με αρχες Αυγουστου.
Τωρα όμως που βγήκανε σχεδον ενα μήνα πιο πριν;:)
εγώ έδωσα με το σχολέιο μου... θα το πάρω όταν αρχίσουν πάλι τα σχολεια;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Μαλλον ναι!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
εγώ έδωσα με το σχολέιο μου... θα το πάρω όταν αρχίσουν πάλι τα σχολεια;:hmm:

Σχολείο εννοείς φροντιστήριο ή δημόσιο?? Μάλλον ιδιωτικό εννοείς..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Ιδιωτικό σχολείο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
τα πτυχεια παντως ετσι οπως ειπαν οι ιδιοι απο το βρετανικο συμβουλιο δε θα δοθουν νωριτερα απο τα μεσα αυγουστου για λογους ασφαλειας.θα δοθουν 1 οκτωβριου!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ποιοι ειναι οι λογοι ασφαλείας δηλαδη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Λοιπόν εγώ πήρα το cpe με C. Τελικά καλά έκανα που εκτός από το ECPE το έδωσα και αυτό και ας είναι πιο απαιτητικό. Στο τέλος οι κόποι μου και οι ώρες διαβάσματος δικαιώθηκαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
οτι ειναι κλειστα ολα τα φροντηστηρια..και αν δεν εχεις δωσει απο αυτα και εισαι ιδιωτης μπορει να εχεις παει διακοπες και να χαθει το πτυχειο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Λοιπόν εγώ πήρα το cpe με C. Τελικά καλά έκανα που εκτός από το ECPE το έδωσα και αυτό και ας είναι πιο απαιτητικό. Στο τέλος οι κόποι μου και οι ώρες διαβάσματος δικαιώθηκαν.
Μπραβο!;) Τι ποσοστο επι % ειχες?:D

οτι ειναι κλειστα ολα τα φροντηστηρια..και αν δεν εχεις δωσει απο αυτα και εισαι ιδιωτης μπορει να εχεις παει διακοπες και να χαθει το πτυχειο...:P
Γελοιος ο λόγος αλλα τέλος πάντων.Αφου θα τα χουν που θα τα χουν τι θα τα κρατάνε?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
έχεις δικιο!!!γιατι δεν μας τα δινουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Δεν ξέρω. Δεν λέει το british council. Έδωσα από επαρχία. Εσύ teol τι σκοπεύεις να κάνεις; Θα ξαναπροσπαθήσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Δεν σου βγαζει το Statement of Results?Εμενα μου το βγαλε.Το σιγουρο ειναι πως θα ξαναπροσπαθησω αλλα αργοτερα μαλλον.Τη Β Λυκειου προσωπικα δεν τη θυσιαζω για τα αγγλικα.Ουτε καν μεχρι το Δεκεμβρη.Το Cambridge εδω θα ναι και θα περιμενει ετσι και αλλιως!;)

Αλλωστε το χω βαλει και πεισμα και στοχο.Δεν εχω τιποτα λιγοτερο απο αυτους που το περασανε.Απο αυτο που μου περισσευει ειναι το αγχος το οποιο και δεν μπορω να αποβάλλω...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Α, μου το έβγαλε. 62 έχω. Σε reading-use of english-listening-speaking έχω C και writing D. Έτσι και αλλιώς περίμενα ή ότι δεν θα το έπαιρνα ή ότι θα το έπαιρνα οριακά. Αλλά αφού κατάφερα και πήρα τόσο απαιτητικό πτυχίο καλό είναι και το 62. Αλήθεια εσύ για πόσο δεν το πήρες; Περίμενα πάντως ψηλότερα reading, use of english και listening και χαμηλότερα writing.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Α, μου το έβγαλε. 62 έχω. Σε reading-use of english-listening-speaking έχω C και writing D. Έτσι και αλλιώς περίμενα ή ότι δεν θα το έπαιρνα ή ότι θα το έπαιρνα οριακά. Αλλά αφού κατάφερα και πήρα τόσο απαιτητικό πτυχίο καλό είναι και το 62. Αλήθεια εσύ για πόσο δεν το πήρες; Περίμενα πάντως ψηλότερα reading, use of english και listening και χαμηλότερα writing.


Τι έδινες;
FCE, CAE or CPE?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
CPE:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
54% και μπορω να πω με χαντακωσε το Listening και το Reading!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Το FCE το πήρα με B 77% και έχω νευριάσει που για 3% δε το πήρα με A :P

Συγχαρητήρια σε όσους πέρασαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top