Eξετάσεις Cambridge FCE/CAE/CPE Μάιος 2010

Πως τα πήγατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 22)
  • Μαλλον δεν περασα.

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Σιγουρα δεν περασα.

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
παιζει αναλογα με τον εργοδοτη...μπορει ο εργοδοτης να θελει προφ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pogue_mahone

Νεοφερμένος

Ο pogue_mahone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Σε ποιο σχολειο πας στην Σητεια?Εγω ειμαι απο Μυρσινη!Με την ευκαρια εγω πηρα το fce με Α!!:D:clapup::):thumbsup::yahoo::vroum:

Μπράβο ρε γείτονα! αυτά είναι βασικά μένω Μόχλος χεχε εκανα μερικά ιδιάιτερα στη παχειά άμμο πριν να δώσω όμως..
εσύ σε ποιο πήγαινες στη Στεία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
παιζει αναλογα με τον εργοδοτη...μπορει ο εργοδοτης να θελει προφ...
δηλαδη εκτος απο την εργασια τωρα αμα εχω και τα δυο πειραζει?καλο δεν ειναι?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
δηλαδη εκτος απο την εργασια τωρα αμα εχω και τα δυο πειραζει?καλο δεν ειναι?:P
κοιτα τι παιζει...στο δημοσιο ειτε εχεις και τα 2 ειτε μονο το 1 ειναι 30 μορια, δλδ μετραει σαν 1 πτυχιο για Β2. Στον ιδιωτικο παει αναλογα με τον εργοδοτη, αλλος μπορει να θελει μονο κεμπριτζ, αλλος μονο μισιγκαν... ποτε δεν ξες... εγω σκοπευω για δημοσιο οποτε αφου εχω το ecpe ειμαι καλυμμενος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
κοιτα τι παιζει...στο δημοσιο ειτε εχεις και τα 2 ειτε μονο το 1 ειναι 30 μορια, δλδ μετραει σαν 1 πτυχιο για Β2. Στον ιδιωτικο παει αναλογα με τον εργοδοτη, αλλος μπορει να θελει μονο κεμπριτζ, αλλος μονο μισιγκαν... ποτε δεν ξες... εγω σκοπευω για δημοσιο οποτε αφου εχω το ecpe ειμαι καλυμμενος...
σωστα εχεις δικιο!ευχαριστω!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
αλιμονο ρε συ...δεν κανει τιποτα... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gime

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
καλησπέρα! Σχετικά με τη συζήτηση που είχατε πριν θελω να πω και την πλευρά του καθηγητή. Εγώ προσωπικά σε αρκετούς μαθητές μου λέω να δώσουν 2 πτυχία ώστε να έχουν ένα τουλάχιστον back up σε περίπτωση που κάτι δεν πάει καλά στην πρώτη εξέταση. Μη ξεχνάτε ότι οι εξετάσεις κρύβουν και απρόβλεπτους παράγοντες που μπορούν να επηρεάσουν την απόδοση του μαθητή. Μπορεί τα εξέταστρα να είναι ακριβά αλλά πιο ακριβή είναι η προετοιμασία για άλλους 3 μήνες συν τα εξέταστρα της επόμενης περιόδου. Το κράτος μας ( μέσω Α.Σ.Ε.Π) αλλά και οι ιδιωτικές επιχειρήσεις αναγνωρίζουν μια σειρά από πτυχία οπότε το ζητούμενο είναι να έχετε τα τυπικά πιστοποιητικά από όποιον φορέα μπορείτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pupsi

Νεοφερμένος

Η pupsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
καλησπέρα! Σχετικά με τη συζήτηση που είχατε πριν θελω να πω και την πλευρά του καθηγητή. Εγώ προσωπικά σε αρκετούς μαθητές μου λέω να δώσουν 2 πτυχία ώστε να έχουν ένα τουλάχιστον back up σε περίπτωση που κάτι δεν πάει καλά στην πρώτη εξέταση. Μη ξεχνάτε ότι οι εξετάσεις κρύβουν και απρόβλεπτους παράγοντες που μπορούν να επηρεάσουν την απόδοση του μαθητή. Μπορεί τα εξέταστρα να είναι ακριβά αλλά πιο ακριβή είναι η προετοιμασία για άλλους 3 μήνες συν τα εξέταστρα της επόμενης περιόδου. Το κράτος μας ( μέσω Α.Σ.Ε.Π) αλλά και οι ιδιωτικές επιχειρήσεις αναγνωρίζουν μια σειρά από πτυχία οπότε το ζητούμενο είναι να έχετε τα τυπικά πιστοποιητικά από όποιον φορέα μπορείτε.
και τι του πάει και του κάθε μαθητή..δεν είναι όλα τα πτυχία για όλους....:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
δηλαδη ποιο ειναι πιο καλο πτυχειο του fce ή του ecce?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
μαρια κανενα δεν ειναι καλυτερο απο το αλλο...............εσενα ποιο σου παει περισσοτερο......ποιο φορματ σου φαινεται πιο ευκολο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gime

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
τα παιδιά έχουν δίκιο. Δεν μπορείς να πεις ότι κάποιο είναι καλύτερο από το άλλο. Το κάθε πτυχίο έχει τα θετικά και τα αρνητικά του. Είναι σημαντικό να προετοιμάζεται κάποιος για αυτό που του ταιριάζει. Έτσι και αλλιώς το σπουδαίο είναι ότι σε πολύ μικρή ηλικία είστε κάτοχοι ή προετοιμάζεστε για πτυχία που πιθανόν να σας βοηθήσουν επαγγελματικά αλλά σίγουρα θα σας βοηθήσουν στην ανάπτυξη της προσωπικότητας σας. Οπότε μην προβληματίζεστε και σίγουρα μην ακούτε τι λέει ο καθένας για το τι είναι καλύτερο και τι όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
τα παιδιά έχουν δίκιο. Δεν μπορείς να πεις ότι κάποιο είναι καλύτερο από το άλλο. Το κάθε πτυχίο έχει τα θετικά και τα αρνητικά του. Είναι σημαντικό να προετοιμάζεται κάποιος για αυτό που του ταιριάζει. Έτσι και αλλιώς το σπουδαίο είναι ότι σε πολύ μικρή ηλικία είστε κάτοχοι ή προετοιμάζεστε για πτυχία που πιθανόν να σας βοηθήσουν επαγγελματικά αλλά σίγουρα θα σας βοηθήσουν στην ανάπτυξη της προσωπικότητας σας. Οπότε μην προβληματίζεστε και σίγουρα μην ακούτε τι λέει ο καθένας για το τι είναι καλύτερο και τι όχι.
συμφωνω απολυτα μαζι σας! εξαρταται καθοριστικα απο τα ενδιαφεροντα του καθε παιδιου αλλα και απο τα δυνατα του skills...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
τα παιδιά έχουν δίκιο. Δεν μπορείς να πεις ότι κάποιο είναι καλύτερο από το άλλο. Το κάθε πτυχίο έχει τα θετικά και τα αρνητικά του. Είναι σημαντικό να προετοιμάζεται κάποιος για αυτό που του ταιριάζει. Έτσι και αλλιώς το σπουδαίο είναι ότι σε πολύ μικρή ηλικία είστε κάτοχοι ή προετοιμάζεστε για πτυχία που πιθανόν να σας βοηθήσουν επαγγελματικά αλλά σίγουρα θα σας βοηθήσουν στην ανάπτυξη της προσωπικότητας σας. Οπότε μην προβληματίζεστε και σίγουρα μην ακούτε τι λέει ο καθένας για το τι είναι καλύτερο και τι όχι.
εχετε δικιο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Teol , τι ενοεις με το verification?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

din@!!

Δραστήριο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Congratz!:D
Αν εχεις την καλοσυνη μπορεις να ανεβασεις το statement of results σου και τι ποσοστο είχες?;)

Αυτο εννοεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • results.png
    results.png
    23.2 KB · Εμφανίσεις: 193

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Aκριβως αυτο ναι σαι καλα!:D

Για το verification:https://verification.cambridgeesolonline.org/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

liaki23

Νεοφερμένος

Η Ευαγγελία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
το πηρα το CPE με C! καλα ειναι αμα σκεφτει κανεις οτι διαβαζα μονη μου μονο το τελευταιο 3μηνο...αλλα στο listening ομως πατωσα!ποτε μ δε το χωνεψα γκρρρ:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
πως βλεπουμε τα statements of results????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Μεσω British Council έδωσες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
τελικα το βρετανικο συμβουλιο λεει οτι τα πτυχεια θα αποσταλλουν 1/10 και οχι σε ενα μηνα δηλαδη(μεσα αυγουστου περιπου)...
εσεις πως το βλεπετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top