Eξετάσεις Cambridge FCE/CAE/CPE Μάιος 2010

Πως τα πήγατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 22)
  • Μαλλον δεν περασα.

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Σιγουρα δεν περασα.

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Statement of results

Score 80/100

Grade A

Exceptional: Listening, Speaking
Good: Reading, Use of English
Και ανάμεσα στο borderline και στο good αλλά πιό πολύ στο good: writing
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Qualification
FIRST CERTIFICATE IN ENGLISH
Score
62/100
Grade
C
listening λίγο πάνω από weak-Spreaking λίγο πάνω απόborder line/REading ανάμεσα σε border line kai good/writing kai use of english :good
Result
PASS

το ίδιο πήραμε :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis03.06.09

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
score 72/100 C
Exceptional Use of English
Good Writing,Listening,Speaking
Borderline Reading
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis03.06.09

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
CPE MAY 2010 Grade E.Αλλα ημουν προετοιμασμενος γιατι ειχα κατααγωθει και ετρεμε το χερι μου.Αλλα σιγα μεσα στο προγραμμα και αυτα.Τα χουμε και αλλες φορες πως μια πιστοποιηση δεν ειναι το παν και απλα αποτελει εναυσμα για επιπλεον ενασχοληση με τη γλωσσα.
ποσο καιρο εκανες μαθημα προτου δωσεις για το cpe?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
το πήρα με 60% ακριβώς!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Για CPE 5 μηνες.Πιο πολυ για ECPE προετοιμαζομουν.:)
antonis21 μπορεις να ανεβασεις μια εικονα του statement of results σου αν θες;;;;:)
Χωρις προσωπικα στοιχεια φυσικα.Απλα εχω μια απορία!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis03.06.09

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
α,οκ.εδωσες και το ecpe?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
Για CPE 5 μηνες.Πιο πολυ για ECPE προετοιμαζομουν.:)
antonis21 μπορεις να ανεβασεις μια εικονα του statement of results σου αν θες;;;;:)
Χωρις προσωπικα στοιχεια φυσικα.Απλα εχω μια απορία!;)

μεγαλη αντιφαση παντως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
α,οκ.εδωσες και το ecpe?
Εεε ναι.Πιο πολυ εδωσα Cambridge για να δοκιμασω και δεν πηγαινα για το παρω.Λογικο ειναι να θες να το παρεις απλα εδω Κοζανη λιγοι το πηρανε.Και ηταν και παιδια με πολυ υψηλο επιπεδο.Βγαλτε εξω εμενα γιατι δεν κανω show off.Οπως και να χει το Μισιγκαν πιστευω πως το πηρα.Οπως και να χει αυτη η εξεταση δειχνει τι ακριβως ξερεις και οσοι δεν κολλατε δωστη τη.Θα βγειτε πολυ καλυτεροι στο τελος.Οσοι δεν τολμησαν καλυτερα να σωπασουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jasiu

Νεοφερμένος

Ο Jasiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Πώς είδατε τα αποτελέσματά σας, όσοι τα είδατε, από το british council; Το χαρτί που σας δώσανε είχε όλα τα απαραίτητα στοιχεία; Το δικό μου δεν έχει καν τον αριθμό του εξεταστικού κέντρου. Εχει μόνο το candidate number.


/edit Για FCE μιλάω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Στεφανος32

Νεοφερμένος

Ο Στεφανος32 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γεια σε ολους σας.Πηγα να δω τα αποτελεσματα και δεν μπορεσα διοτι μου ελειπε το centre number.Αμα καποιος εδινε στο ξενοδοχειο ΤΙΤΑΝΙΑ και εχει το centre number,θα ημουν ευγνομων αμα μου το ελεγε.Εδινα CPE.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jasiu

Νεοφερμένος

Ο Jasiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Εγώ FCE έδινα, αλλά πιστεύω οι <<λύσεις>> μας θα είναι <<όμοιες>> :-P
Unique number έχεις;
Έδινα στο ίδιο ξενοδοχείο μπαη δε γουεη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στεφανος32

Νεοφερμένος

Ο Στεφανος32 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Τηλεφωνησα σε εναν φιλο μου που εδινε μαζι μου και μου το ειπε το centre number!Περασα με 73!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Congratz!;):clapup:
Αναλυτικα πως τα πηγες;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jasiu

Νεοφερμένος

Ο Jasiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
OK, μπορώ να βρω το centre number.Αλλά το χαρτί που έχω δεν γράφει ούτε Unique number(δεν είμαι τυφλός, αν θέλετε ποστάρω και φωτογραφια :P )!
Μόνο Candidate number έχω.Μάλλον θα περάσω μια βόλτα απο το φροντιστήριο να δω τι γίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pogue_mahone

Νεοφερμένος

Ο pogue_mahone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γεια σας κ από μένα!
Συγχαρητήρια σε όσους περάσανε και υπομονή στους υπόλοιπους :)

Το fce έδωσα και μου γράφει ότι το πέρασα με C κάτω απ το grade, το statement of results όμως που είναι ρε παιδιά? εκτός απο το grade δε γράφει τίποτα άλλο πιο κάτω :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Συγχαρητηρια και σε σενα.Για το statement αν μενεις επαρχια και οχι Αθηνα-Θεσσαλονικη δεν το χουν ανεβασει και ουτε προκειται.Αυτο σημαινει επιλεκτικη ενημερωση...Θα τους στειλω φυσικα ενα μαιλ να ενημερωθει και το Κειμπριτζ και ο examination manager.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
OK, μπορώ να βρω το centre number.Αλλά το χαρτί που έχω δεν γράφει ούτε Unique number(δεν είμαι τυφλός, αν θέλετε ποστάρω και φωτογραφια :P )!
Μόνο Candidate number έχω.Μάλλον θα περάσω μια βόλτα απο το φροντιστήριο να δω τι γίνεται.

Βασικα μάλλον πρέπει να περάσεις απο το φροντιστηριο σου!Γιατι και συ μαλλον δεν εδωσες μεσω BC και και δεν σου χουν δωσει τους κωδικους να μπεις απο το Cambridge ESOL.:)
Αν θες στείλε μου μέσω ΠΜ το statement of results σου(δεν χρειαζεται να φαινονται τα προσωπικα σου στοιχεια) μπας και μπορέσω να σε βοηθήσω!Καλα αποτελέσματα να χεις!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στεφανος32

Νεοφερμένος

Ο Στεφανος32 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Congratz!;):clapup:
Αναλυτικα πως τα πηγες;:D
Exceptional στο use of english
good στο reading
good στο speaking
borderline-good στο writing
borderline στο listening
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
στην ιστοσελιδα του cambridge λεει οτι τα πτυχεια των επιτυχοντων αποστελνονται ενα μηνα μετα την εκδοση των αποτελεσματων...γιατι να αποσταλθουν εναμιση μηνα μετα?οποιος ξερει κατι σχετικα με αυτο να με ενημερωσει!!!:hmm:
και κατι αλλο...στο πτυχειο του fce λεει πανω με ποσο το περασα(a,b,c) και το ποσοστο μηπως?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top