Dexter

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Θα το δω οπωσδήποτε! Τέτοια σίριαλ μου αρέσουν και αυτό το είχα "σταμπάρει" από την αρχή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Η καλύτερη ξένη σειρά που έχω δει.

Θα βάζει και μια άλλη σειρα στο ΣΚΑΙ.Πρωταγωνιστεί ο αντιπαθητικός David Duchovny.Την έχει δει κανεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

personGR

Νεοφερμένος

Ο Χριστόφορος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Τύρναβος (Λάρισα). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Η καλύτερη ξένη σειρά που έχω δει.

Θα βάζει και μια άλλη σειρα στο ΣΚΑΙ.Πρωταγωνιστεί ο αντιπαθητικός David Duchovny.Την έχει δει κανεις?

Το Californication λες;

Απαίσιο μου φαίνεται, ειδικά η δεύτερη σεζόν, αλλά γούστα είναι αυτά σου προτείνω να δεις το pilot επεισόδιο και να διαλέξεις μόνη σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Το Californication λες;

Απαίσιο μου φαίνεται, ειδικά η δεύτερη σεζόν, αλλά γούστα είναι αυτά σου προτείνω να δεις το pilot επεισόδιο και να διαλέξεις μόνη σου...

Ναι, αυτό λέω...από υπόθεση καλο μου φάνηκε πάντως.

*μόνος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nightwish 4 ever

Νεοφερμένος

Η Nightwish 4 ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Παιδια και εγω ειμαι πολυ περιεργη για αυτη τη σειρα και θα παρακολουθησω το αποψινο πρωτο επεισοδειο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cel

Δραστήριο μέλος

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 665 μηνύματα.
Πιο πρωτο επεισοδειο;
4 κυκλους εχουν βγαλει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Άντε ρε,απ αυτά που λέτε ακούγεται ενδιαφέρον! Θα κάτσω κι εγώ να δω το 1ο επεισόδιο!:D (αφορμή έψαχνα!:P:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

personGR

Νεοφερμένος

Ο Χριστόφορος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Τύρναβος (Λάρισα). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Ναι, αυτό λέω...από υπόθεση καλο μου φάνηκε πάντως.

*μόνος :P

:wow::wow::wow::wow::wow:

never did notice :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Πως σας φάνηκε το 1ο επεισόδιο?? Εγώ το περίμενα λιγότερο psycho, είχε ένα ενδιαφέρον αλλά δεν τρελάθηκα κιόλας :P:P
Βέβαια απ τα πρώτα επεισόδια δεν κάνει να κρίνεις σειρές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
παιδια τρελαθηκα!τελειοοοοοο...!!! :D
αυτες ηταν οι φρικιαστικες σκηνες??:lol::lol::lol:
εχω πολλη περιεργεια σχετικα με το δολοφονο...αλλα για να μπηκε και να του εβαλε την κουκλα στο ψυγειο πρεπει να ειναι καποιος που τον ξερει,σωστα?

And yes,I wanna play.I really,really do!”
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Traveller

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Traveller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Nα σας πω την αλήθεια,ειδα λιγο το πρωτο επεισοδιο...(επειδη το προτεινε η proudqueen).Δεν τρελαθηκα (δεν ειναι το ειδος που μ'αρεσει) αν και η συγκεκριμενη σειρα εχει τρομερη επιτυχια στο εξωτερικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Θα σου προτεινα να δεις μερικα ακομα επεισοδια και μετα να κρινεις αν θα την σταματησεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Τα 'χω δει ολα πριν καιρο , καλα ξεκινησε , η τριτη σεζον μου φανηκε ανιαρη:fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Nα σας πω την αλήθεια,ειδα λιγο το πρωτο επεισοδιο...(επειδη το προτεινε η proudqueen).Δεν τρελαθηκα (δεν ειναι το ειδος που μ'αρεσει) αν και η συγκεκριμενη σειρα εχει τρομερη επιτυχια στο εξωτερικο...


[off] Traveller βλεπεις το Office?? Το ειδα στην υπογραφη σου...:P. Τελειο δεν ειναι? [off]

-------------------------------------

Ωραιο φαινεται το Dexter....Θα κατεβασω το 1ο επεισοδιο που εχασα και θα το βλεπω στο σκαι:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Traveller

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Traveller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Ναι anna_md και ειναι οντως τελειο...!Αλλα ξεφυγαμε :p
Θα ανοιξω ενα τοπικ για το office καποια στιγμη!

-------------------------------------

proudqueen εχεις απολυτο δικιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
οφειλω να πω παντως οτι ειναι αρρωστημενη σειρα.
αλλα μ'αρεσει!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
εγω ψαχνω ενα επεισοδειο (του πρωτου κυκλου νομιζω) με διαμελισμο.:cold: ξερει κανεις τον τιτλο?:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
εγω ψαχνω ενα επεισοδειο (του πρωτου κυκλου νομιζω) με διαμελισμο.:cold: ξερει κανεις τον τιτλο?:/:

Όλα τα επεισόδια του πρώτου κύκλου διαμελισμούς έχουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
1x04 ήταν :Ρ

μέχρι το 6, ναι, έχουν, απο κει και πέρα έχω κενάκια:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top