Crysis

costas

Νεοφερμένος

Ο Κων/νος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
παιδιά το χετε παίξει καθόλου?? το παιχνίδι απλά τα σπάει!!! πείτε γνώμη όσοι το χετε παίξει κι αν κάποιοι το σκεφτεστε να το αγοράσετε... τι κάθεστε?? τρέξτε!!! βέβαια θέλει τρελό μηχάνημα...
recommended:
Windows XP:

· CPU: Intel P4 2.8 GHz / AMD Athlon 2800+ / Intel Core 2.0 GHz
or higher

· RAM: 1.0 GB

· Hard Drive: 12 GB or more of free space

· Video: NVIDIA 6800 GT 256 MB / ATI 9800 Pro or better

· Sound: DirectX 9.0c compatible sound card

Windows Vista:

· CPU: Intel P4 3.2 GHz / AMD Athlon 3200+ / Intel Core 2.2 GHz
or higher

· RAM: 1.5 GB

· Hard Drive: 12 GB or more of free space

· Video: NVIDIA 6800 GT 256 MB / ATI X800 Pro 256 MB or better

· Sound: DirectX 9.0c compatible sound card

αυτά βέβαια αν τα έχετε θα μπορείτε να παίξετε το παιχνίδι σε normal τα γραφικά κ με anti-aliasing στο off... που ενώ και πάλι είναι τρομερά χάνουν πολύ!!! τεσπα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Υπερβολικά βαρύ, τραγικά κακογραμμένο μάλλον.
Μόνο εφεδάκια για να αναγκάζουμε τον κόσμο να αγοράσει την σούπερ ντούπερ ουάου κάρτα γραφικών που καίει περισσότερο ρεύμα απο το θερμοσίφωνα και θέλει έναν Νιαγάρα να πέφτει πάνω για να το ψύχει, τίποτα άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Δεν το εχω ξανακουσει, αλλα κρινοντας απο τις απαιτησεις ειναι υπερβολικα βαρυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Ναι , όντως :down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Μια χαρά είναι ρε παιδιά, εξάλου είναι τα recomended, τα minimum reqs ποια είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Με τα minimum δε νομιζω να δουλευει τιποτα καλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Ε ναι, αλλά νομίζς ότι πλέον η πλειοψηφία έχει πάνω από 2,5GHZ και 1GB ram.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Για τον επεξεργαστη ισως. Μνημη ομως πανω απο 1GB δεν εχει κανενας απο οσους γνωριζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Για τον επεξεργαστη ισως. Μνημη ομως πανω απο 1GB δεν εχει κανενας απο οσους γνωριζω.

Εγώ έβαλα 2GB DDR2 για τα Vista πάντως και πάνε σφαίρα. Μήπως τελικά τα Vista απλώς χρειάζονται αναβάθμιση σε RAM για να λύσουν 80% των BSODs;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Eμένα το σύστημά μου ούτε την προϋπόθεση για χώρο στο σκληρό δίσκο δεν πληροί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Melkon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνινος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Λοιπον αν και εχω ενα καρβουνι το game το επαιζα στα tsita low με 800Χ600 και το καταυευχαριστηθηκα.το τερματισα στο hard με σχετικη ευκολια φανταστικο !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
"επαιζα και εγώ το Oblivion με Minimum seetings και μόλις το έπαιξα στο τέρμα ανάλυση με το καινούργιο μου PC τότε το κατευψαρηστήθηκα για τη ρεαλιστικότητά του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
:down:,έχει τρελές απαιτήσεις και είναι κατά τη γνώμη μου σκοπίμως κακογραμμένο για να ωθούν τον κόσμο στην αγορά νέων καρτών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ε καλα ναι, κανουν τετοιες π**τιες πολυ οι εταιρειες. Γιατι, ποιοι νομιζετε οτι βγαζουν τους ιους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Αν θέλετε τέλειο gaming xperience κάντε λίγη αναβάθμιση το pc Και βάλτε Vista να δείτε τι εστί ο directx10. Δεν τον περίμενα τόσο καλό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Αν κάνεις αναβάθμιση και βάλεις Vista θα έχεις τις ίδιες επιδόσεις με πριν την αναβάθμιση, την όποια βελτίωση θα σου την αναιρέσουν τα Vista :P . Άκου 2GB μνήμη για να δουλέψουν σωστά, αίσχος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Μην βαλετε Vista ακομα. Θα εχετε τη δυσαρεστη καταληξη που ειχα. Αναγκαστικα να κανω φορματ αφου στο τελος τιποτα δε δουλευε σωστα. Ειμαι απο τους πρωτους που εβαλαν vista, πριν ενα χρονο. Πριν ενα μηνα επεστρεψα στα απλουστερα, αλλα τουλαχιστον δοκιμασμενα ΧΡ. Τα vista περιμενουν κι αν καποια στιγμη αναβαθμισω το ηδη καλο μηχανημα (οι απαιτησεις των vista ειναι τεραστιες) τοτε το ξαναβαζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
καλα ποιος ασχολειτε τωρα για ενα παιχνιδι να αγορασεις καινουργιο υπολογιστη....στο μελλον μπορει και να παρω καλυτερο.προς το παρον βολευομαι με ενα 360.και πολλα καλα παιχνιδια και αντιγραφες και ακομα το pc gaming θελει δρομο να φτασει το 360
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Μην βαλετε Vista ακομα. Θα εχετε τη δυσαρεστη καταληξη που ειχα. Αναγκαστικα να κανω φορματ αφου στο τελος τιποτα δε δουλευε σωστα. Ειμαι απο τους πρωτους που εβαλαν vista, πριν ενα χρονο. Πριν ενα μηνα επεστρεψα στα απλουστερα, αλλα τουλαχιστον δοκιμασμενα ΧΡ. Τα vista περιμενουν κι αν καποια στιγμη αναβαθμισω το ηδη καλο μηχανημα (οι απαιτησεις των vista ειναι τεραστιες) τοτε το ξαναβαζω.
¨Ενας φίλος μου έβαλε Vista με το που βγήκαν και δεν είχε πρόβλημα σε αντίθεση με έναν άλλο κολλητό μου που του βγήκαν αχρήστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
¨Ενας φίλος μου έβαλε Vista με το που βγήκαν και δεν είχε πρόβλημα σε αντίθεση με έναν άλλο κολλητό μου που του βγήκαν αχρήστα.

Κι εγω τα...ωραια μετα απο ενα χρονο τα ειδα φιλε! Καλυτερα ενα partition.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top