Black Friday 2020

aekarare

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aekarare αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια..θελω να αγορασω το ps4(δεν εχω το μπατζετ για ps5)..παρολο αυτο το εψαξα παντου και το εχω βρει να ξεκιναει απο 300 ευρω(μονο η κονσολα) και 330(με παιχνιδια)..ξερει κανεις σας αν θα υπαρχουν προσφορες τις επομενες μερες(δηλαδη μεχρι παρασκευη) και αν ναι ποιες θα ειναι οι προσφορες και ποια θα ειναι η πτωση της τιμης?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

* Ή εστω στο περιπου
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
μπορείς να βρεις φθηνά μεταχειρισμένα ps4 pro σε αγγελίες. Ο κόσμος τα διώχνει για να πάρει το ps5.
 

Manolo165

Νεοφερμένος

Ο Manolo165 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Πουλάω ps4 μεταχειρισμένο μαζί με παιχνίδια αν θες στείλε μου να συζητήσουμε
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια..θελω να αγορασω το ps4(δεν εχω το μπατζετ για ps5)..παρολο αυτο το εψαξα παντου και το εχω βρει να ξεκιναει απο 300 ευρω(μονο η κονσολα) και 330(με παιχνιδια)..ξερει κανεις σας αν θα υπαρχουν προσφορες τις επομενες μερες(δηλαδη μεχρι παρασκευη) και αν ναι ποιες θα ειναι οι προσφορες και ποια θα ειναι η πτωση της τιμης?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

* Ή εστω στο περιπου

Εγώ είχα αγοράσει την έκδοση 1 ΤΒ τον Σεπτέμβριο 2018 στα 359 € bundle με το God of War.

Θα στο πουλούσα στα 180€ και θα σου έδινα το God of War δώρο (μιλάμε για το PS4 Slim 1 TB) αλλά το θέλω για να παίζω παιχνίδια και δεν έχω αποφασίσει να το πουλήσω ακόμα.
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
μπορείς να βρεις φθηνά μεταχειρισμένα ps4 pro σε αγγελίες. Ο κόσμος τα διώχνει για να πάρει το ps5.

Ξέρεις κάτι όμως ; Συνήθως PS5 παίρνουν Day One όσοι αγόρασαν PS4 στα πρώτα έτη 2013-15 και όσοι αγοράζουν παιχνίδια Day One.Οχι,όλος ο κόσμος.Αλλοι, βρίσκουν ευκαιρία να μεταβούν φέτος στο PS4 που θα πέσει η τιμή όπως ο φίλος.

Θα συνεχίσει ακόμα να υποστηρίζεται το PS4 καθώς θα συνεχίσουν να κυκλοφορούν παιχνίδια ως Cross Gen για τα επόμενα δύο έτη τουλάχιστον.

Επίσης στο PS5 το μόνο AAA exclusive ουσιαστικά αυτή την στιγμή είναι το Demons Souls το οποίο είναι πανάκριβο για να το αγοράσεις Day One.Κοστίζει 80 €.

Θα μου πείς,μπορεί να αγοράσει κάποιος PS5 Day One και να παίζει παιχνίδια PS4.Είναι και αυτό μια λύση αλλά τον πρώτο καιρό κυκλοφορίας συνήθως παρουσιάζουν διάφορα προβλήματα.
 

aekarare

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aekarare αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Το κακό είναι ότι βλέπω πως η Sony δεν έχει βγάλει ακόμα κανα ps4 bundle σε έκπτωση black Friday.. Βεβαια από όσο βλέπω τις προηγουμενες χρονιές, παντα πεμπτη-παρασκευη τα βγάζει.. Σε αντίθεση με την Microsoft που έβγαλε ήδη μερικά Xbox bundles..εγω ουσιαστικά θέλω ένα ps4 με κανένα game εκεί στα 250 ευρώ όπως δίνει κάθε χρόνια.. Ελπίζω να έχει πάλι τέτοιες εκπτώσεις
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Το κακό είναι ότι βλέπω πως η Sony δεν έχει βγάλει ακόμα κανα ps4 bundle σε έκπτωση black Friday.. Βεβαια από όσο βλέπω τις προηγουμενες χρονιές, παντα πεμπτη-παρασκευη τα βγάζει.. Σε αντίθεση με την Microsoft που έβγαλε ήδη μερικά Xbox bundles..εγω ουσιαστικά θέλω ένα ps4 με κανένα game εκεί στα 250 ευρώ όπως δίνει κάθε χρόνια.. Ελπίζω να έχει πάλι τέτοιες εκπτώσεις

Στα 500 GB βρίσκεις στα 300 € με 3 Games....αν θές 1 TB όπως η κονσόλα που έχω,κοστίζει.

@aekarare τι έγινε τελικά,βρήκες ;

Από την μια χαίρομαι που το PS4 έχει ζήτηση ακόμα,από την άλλη σκέφτομαι πως βιάστηκα να αγοράσω PS4 και θα μπορούσα να μην το αγοράσω και να αγόραζα φέτος PS5.
 
Τελευταία επεξεργασία:

De Broglie

Νεοφερμένος

Ο De Broglie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Θελω παιχνιδια για ps4. One player mode. (Gow, assasins, cod, battlefield...)
 

Manolo165

Νεοφερμένος

Ο Manolo165 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Ναι είναι από τα καλύτερα της σειράς διαδραματίζεται στην γαλλική επανάσταση.Στο δίνω 15€
 

De Broglie

Νεοφερμένος

Ο De Broglie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 100 μηνύματα.
10 και αν... Είδα τιμές..
 

Manolo165

Νεοφερμένος

Ο Manolo165 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
12€ δεν πέφτω πιο κάτω
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Στα 500 GB βρίσκεις στα 300 € με 3 Games....αν θές 1 TB όπως η κονσόλα που έχω,κοστίζει.

@aekarare τι έγινε τελικά,βρήκες ;

Από την μια χαίρομαι που το PS4 έχει ζήτηση ακόμα,από την άλλη σκέφτομαι πως βιάστηκα να αγοράσω PS4 και θα μπορούσα να μην το αγοράσω και να αγόραζα φέτος PS5.

Βέβαια 300€ αγοράζεις και το XBOX Series S το οποίο είναι Next Gen αλλά only digital.

Τέσπα, μου έρχεται να ψάξω να αγοράσω Next Gen κονσόλα αλλά θα αντισταθώ καθώς έχω το PS4 μόλις δύο χρόνια.

Αν ενδιαφέρεται κάποιος να του το πουλήσω στα 180€ το PS4 να μου το πει και θα το σκεφτώ. Όμως δεν έχω αποφασίσει να το πουλήσω ακόμα. Το σκέφτομαι.
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
οποιος αγοράσει τώρα Ps4 και xbox one είναι κορόιδο.
Ο λόγος είναι ότι οι νέες κονσόλες είναι συμβατές με παιχνίδια του ps4
Όποιος δεν έχει λεφτά απλά μαζεύει και παίρνει νέα κονσόλα στο black friday του χρόνου.
 

aekarare

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aekarare αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Στα 500 GB βρίσκεις στα 300 € με 3 Games....αν θές 1 TB όπως η κονσόλα που έχω,κοστίζει.

@aekarare τι έγινε τελικά,βρήκες ;

Από την μια χαίρομαι που το PS4 έχει ζήτηση ακόμα,από την άλλη σκέφτομαι πως βιάστηκα να αγοράσω PS4 και θα μπορούσα να μην το αγοράσω και να αγόραζα φέτος PS5.
Ναι τσιμπησα ps4 slim 500 GB με Fifa 21😋..ενα σκληρό δισκο 1T με 50 ευρώ θα περάσω μόλις γεμίσει και είναι κομπλε
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Θέλω να ρωτήσω κάτι ασχετο τώρα.. Τα παιχνιδια που είναι σε δισκους πιανουν χώρο;και αν γιατί;αφου δεν θέλουν λήψη
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Ναι τσιμπησα ps4 slim 500 GB με Fifa 21😋..ενα σκληρό δισκο 1T με 50 ευρώ θα περάσω μόλις γεμίσει και είναι κομπλε
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Θέλω να ρωτήσω κάτι ασχετο τώρα.. Τα παιχνιδια που είναι σε δισκους πιανουν χώρο;και αν γιατί;αφου δεν θέλουν λήψη
Δεν παίζουν τα παιχνίδια από το cd. Είναι το κλειδί για να το κατεβάσεις και να τα παίξεις από το σκληρό. Αν έπαιζες απο το cd τα παιχνίδια θα είχαν πολύ αργά loading times.
 

De Broglie

Νεοφερμένος

Ο De Broglie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Παιδιά υπάρχει κανείς που να δίνει assassins creed odysey?
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top