Art Corner (σκίτσα/γραφικά/ζωγραφιές)

dspasiklaki

Νεοφερμένος

Η dspasiklaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.

Μαρικαίτη

Νεοφερμένος

Η Μαρικαίτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Μπράβο παιδιά, όλες οι ζωγραφιές είναι πραγματικά υπέροχες!
Ας ανεβάσω κι εγώ κάτι, ως ερασιτέχνης μπροστά σας:P

https://imageshack.us/photo/my-images/228/dsc0089li.jpg/
https://imageshack.us/photo/my-images/38/dsc0087nm.jpg/
https://imageshack.us/photo/my-images/856/dsc0088oc.jpg/

σόρρυ που τα ανεβάζω έτσι, αλλά δεν με άφηνε αλλιώς!:redface:
Περιμένω σχόλια :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Πολύ όμορφα είναι Μαρικαίτη,συνέχισέ το!
Και όσον αφορά στο πρώτο σχέδιο,το πρόσωπο,μη φοβηθείς να δουλέψεις περισσότερο τόνους!Στην αρχή κι εγώ φοβόμουν ότι θα φαίνεται σαν μουτζουρωμένο το σχέδιο κλπ :P αλλά τελικά προσδίδουν απίστευτα ρεαλισμό!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρικαίτη

Νεοφερμένος

Η Μαρικαίτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Πολύ όμορφα είναι Μαρικαίτη,συνέχισέ το!
Και όσον αφορά στο πρώτο σχέδιο,το πρόσωπο,μη φοβηθείς να δουλέψεις περισσότερο τόνους!Στην αρχή κι εγώ φοβόμουν ότι θα φαίνεται σαν μουτζουρωμένο το σχέδιο κλπ :P αλλά τελικά προσδίδουν απίστευτα ρεαλισμό!;)


Σε ευχαριστώ πάρα πολύ Νατάσσα! Η αλήθεια είναι οτι η πρώτη ζωγραφιά είναι πριν κανά ενάμισι χρόνο κι δεν είχα ακόμα συνηθίσει με τους τόνους. Τώρα σιγά σιγά προσαρμόζομαι. Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για το σχολιό σου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
:inlove:
τι χρησιμοποιησες εαν επιτρεπεται;

Στα συγκεκριμένα, markers σε μαύρο, κόκκινο και μολύβι 2Β. Α και ξεκίνησα να φτιάχνω τα σχέδια με μηχανικό με 0.5 μύτη, την απαλή που χρησιμοποιούν και στο αρχιτεκτονικό δε θυμάμαι πως διάολο τη λένε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Στα συγκεκριμένα, markers σε μαύρο, κόκκινο και μολύβι 2Β. Α και ξεκίνησα να φτιάχνω τα σχέδια με μηχανικό με 0.5 μύτη, την απαλή που χρησιμοποιούν και στο αρχιτεκτονικό δε θυμάμαι πως διάολο τη λένε
ευχαριστω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρεντροουζ13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μόσχα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 181 μηνύματα.
DSC01299.jpg

Oοοοk.. (= απλα βαριομουν κ ειπα να ανεβασω κ εγω κατι ( αρκετα παλιο δυστυχως γιατι τ χω παρατησει πλεον )
Have mercy :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dspasiklaki

Νεοφερμένος

Η dspasiklaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
View attachment 47525

Oοοοk.. (= απλα βαριομουν κ ειπα να ανεβασω κ εγω κατι ( αρκετα παλιο δυστυχως γιατι τ χω παρατησει πλεον )
Have mercy :P

πολυ καλο!!πραγματικα!μπραβο!:clapup:
εγω δυστυχως δεν μπορω να κανω τετοια...:/: τι υλικα χρησιμοποιησες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
View attachment 47525

Oοοοk.. (= απλα βαριομουν κ ειπα να ανεβασω κ εγω κατι ( αρκετα παλιο δυστυχως γιατι τ χω παρατησει πλεον )
Have mercy :P
πανεμορφο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρεντροουζ13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μόσχα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 181 μηνύματα.
πολυ καλο!!πραγματικα!μπραβο!:clapup:
εγω δυστυχως δεν μπορω να κανω τετοια...:/: τι υλικα χρησιμοποιησες?


ουυυ ευχαριστωωω ((=
Εγω δουλευω με σκονες αγιογραφιας σε χαρτι και σε καμβα (το συγκεκριμενο ειναι σε χαρτι 50x70) (=


Ευχαριστωω πολυυυ ((=
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Να κι ένα από τις διακοπές. Το πρώτο μου δίπτυχο! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
K α τ α π λ η κ τ ι κ ό! :eek:

Μπράβο σου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.

Chiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 949 μηνύματα.
αφού τα ξες μωρέ σπαρκ! μπράβο μπράβο μπράβο! (η αλήθεια είναι ότι περιμένω βενι να σχολιάσει :Ρ)
όπως και να έχει. φοβερό. congrats *.*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
(η αλήθεια είναι ότι περιμένω βενι να σχολιάσει :Ρ)

βγηκε ο χαρος παγανια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Σ' ευχαριστώ!! :)

Καλό. Ιδιαίτερο στυλ, αυτοί της Καλών Τεχνών ψοφάνε με κάτι τέτοια.
Ο Καίσαρ προτείνει να φτιάξεις 2-3 έργα με αφιέρωση. Όταν σε λίγα χρόνια θα είσαι πασίγνωστος, θα λύσει το οικονομικό του πρόβλημα δια παντός. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
βγηκε ο χαρος παγανια...
Κακία. :no:
αφού τα ξες μωρέ σπαρκ! μπράβο μπράβο μπράβο! (η αλήθεια είναι ότι περιμένω βενι να σχολιάσει :Ρ)
όπως και να έχει. φοβερό. congrats *.*
Σ' ευχαριστώ! :D
Υγ. Κι εγώ αυτόν περιμένω! :P
Υγ.2 Εσύ έχεις καιρό να ανεβάσεις. :sly:
Καλό. Ιδιαίτερο στυλ, αυτοί της Καλών Τεχνών ψοφάνε με κάτι τέτοια.
Ο Καίσαρ προτείνει να φτιάξεις 2-3 έργα με αφιέρωση. Όταν σε λίγα χρόνια θα είσαι πασίγνωστος, θα λύσει το οικονομικό του πρόβλημα δια παντός. :P
Χαχαχαχα! Η διαταγή του Καίσαρα είναι νόμος. Dura lex, sed lex. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top