Art Corner (σκίτσα/γραφικά/ζωγραφιές)

taratata_re

Νεοφερμένος

Η taratata_re αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 108 μηνύματα.



Δεν ειναι καλοφτιαγμενο μολις το τελειωσα αλλα ειπα να το ανεβασω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.



Δεν ειναι καλοφτιαγμενο μολις το τελειωσα αλλα ειπα να το ανεβασω

απαπαπα κακοτεχνιες:P:P

:clapup::clapup::clapup:ειναι πολυ ωραιο-ισως λιγο ατσαλα τα χερια και ο ωμος του αντρος αλλα αποδιδει συναισθημα
μ αρεσουν πολυ οι σκιες

υγ.ωραιο avatar;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.



Δεν ειναι καλοφτιαγμενο μολις το τελειωσα αλλα ειπα να το ανεβασω
Πολύ ωραίο!! :D

Υγ. Το δεξί χέρι της κοπέλας είναι δυασνάλογα μακρύ (κοίτα την απόληξη του μανικιού). Και εκεί δημιουργείται το πρόβλημα με τον ώμο που ανέφερε η whitelioness.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Υγ. Το δεξί χέρι της κοπέλας είναι δυασνάλογα μακρύ (κοίτα την απόληξη του μανικιού). Και εκεί δημιουργείται το πρόβλημα με τον ώμο που ανέφερε η whitelioness.

Μόνο αυτό πρόσεξες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Μόνο αυτό πρόσεξες;
Όχι. Απλώς αυτό και η έντονη σκιά στα χέρια της κοπέλας (που φέρνει σε τρίχα:redface:) μου έκαναν «μπαμ». :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Είσαι ευγενής άνθρωπος. Εύγε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.

Γαλατική ευγένεια; :P

Η οποία υφίσταται μόνο κατ' όνομα. Όσους γνώρισα, ήταν άξεστοι. Ιδίον της φυλής τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata_re

Νεοφερμένος

Η taratata_re αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Να το πρωτοτυπο λοιπον απο οπου το κοιταγα και το εφτιαχνα




2ον αγαπητε Venividivici 1ον ουτε επαγγελματιας ειμαι, ουτε εχω κανει καποιο μαθημα ποτε ουτε ειπα οτι ειναι αριστουργημα αυτο που εφτιαξα, ισα ισα. Οποτε το "υφακι" σου μου ειναι λιγο δυσκολο να το καταλαβω, ποσο μαλλον για την ηλικια σου δε θεωρω πως αρμοζει τετοια συμπεριφορα την οποια ειχαμε οταν ειμασταν ακομη στην εφηβεια.

3ον Ευχαριστω πολυ για τις παρατηρησεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Αγαπητή taratata_re,
δεν απευθύνθηκα σε εσάς, ούτε άσκησα όποια κριτική στο έργο σας. Με τον φίλτατο μονδεράτορα συνομίλησα περί ανέμων και υδάτων. Κατάλαβε αυτός. :)

Αν θέλετε την άποψή μου, καλό έργο. Όμως θα ήτο καλό, τουλάχιστον στην αρχή, να αποφεύγετε την "αφηρημένη" τέχνη. Καλλιεργήστε την κλίση σας και καλή συνέχεια στην προσπάθειά σας. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Γαλατική ευγένεια; :P

Η οποία υφίσταται μόνο κατ' όνομα. Όσους γνώρισα, ήταν άξεστοι. Ιδίον της φυλής τους.
Οι των Παρισίων είναι όντως άξεστοι. Οι πιο νότιοι, όμως, οι Μασσαλοί, για παράδειγμα, είναι πιο καλούληδες, πιο...μεσογειακοί. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Να το πρωτοτυπο λοιπον απο οπου το κοιταγα και το εφτιαχνα



2ον αγαπητε Venividivici 1ον ουτε επαγγελματιας ειμαι, ουτε εχω κανει καποιο μαθημα ποτε ουτε ειπα οτι ειναι αριστουργημα αυτο που εφτιαξα, ισα ισα. Οποτε το "υφακι" σου μου ειναι λιγο δυσκολο να το καταλαβω, ποσο μαλλον για την ηλικια σου δε θεωρω πως αρμοζει τετοια συμπεριφορα την οποια ειχαμε οταν ειμασταν ακομη στην εφηβεια.

3ον Ευχαριστω πολυ για τις παρατηρησεις!
και ελεγα, κατι μου θυμιζει!:P παντως οντως πολυ καλο, μπραβο σου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
έφτιαξα ένα signature για το τμήμα μου :D



σχόλια; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 949 μηνύματα.
πού είσαι ρε spark :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Αν δώσω σε καποιον σας μια περιγραφη μπορει να μου σχεδιασει ενα πλασματάκι που έχω στη φαντασία μου; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata_re

Νεοφερμένος

Η taratata_re αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Αν δώσω σε καποιον σας μια περιγραφη μπορει να μου σχεδιασει ενα πλασματάκι που έχω στη φαντασία μου; :P



για δωσε, αν και δεν το χω καθολου με το ελευθερο..

αλλα δωσε οσο περισσοτερες λεπτομερειες μπορεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata_re

Νεοφερμένος

Η taratata_re αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρεντροουζ13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μόσχα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 181 μηνύματα.
Scan0001.jpg

Απ τα παλιά της 1ης Λυκείου :P

Snapshot_20121215_1.JPG
Φρέσκο πράγμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Scan0001 (2).jpg
    Scan0001 (2).jpg
    641.4 KB · Εμφανίσεις: 432
Τελευταία επεξεργασία:

Chiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 949 μηνύματα.
ωραία τα δεύτερα σκιτσάκια. να σημειώσω μόνο ένα λάθος στο μάτι στα αριστερά :redface: οι βλεφαρίδες δεν θα έπρεπε να είναι μόνο προς τα δεξιά. σκέψου ότι κάπου στη μέση του ματιού (εκεί που είναι η κόρη) οι βλεφαρίδες φαίνονται σχεδόν ευθείες. από εκείνο το σημείο οι μισές όσο πάνε θα κοιτάνε προς τα αριστερά και οι άλλες μισές προς τα δεξιά. αν δεν έγινα κατανοητή, συγγνώμη, θα ανεβάσω φωτογραφία :Ρ επίσης αν θες να φαίνονται πιο φυσικές. κάντες λίγο πιο εμμ...ανάκατες μερικές
επίσης ωραίο ''παίξιμο'' με τη γωνία του μολυβιού για τις φωτοσκιάσεις στο άλλο ματάκι.
ερώτηση: το δεύτερο είναι λάδια ή νερομπογιά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top