Art Corner (σκίτσα/γραφικά/ζωγραφιές)

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.


Σας αρέσει ;

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Ξεχάστε την αφιέρωση ήταν για μία φίλη :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
εχει χιλια δυο λαθη αλλα δε βαριεσαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • DSC00329.jpg
    DSC00329.jpg
    552.2 KB · Εμφανίσεις: 379

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
εχει χιλια δυο λαθη αλλα δε βαριεσαι
Είναι ωραίο:redface:.
Το μαλλί θέλω να μάθω πως το κάνεις εγώ δεν το μπορώ :hehe:Δεν μπορώ να πετύχω αυτή την φορά του,πως να πάω το μολύβι :hehe:Δυσκολεύομαι στα εύκολα εγώ:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
nefeli εμ δοκιμασε το και με μαλακο μολυβι πχ Β4/5.
χμ και αλλο ενα (με λιγοτερες ισως ανακριβειες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • DSC00331.jpg
    DSC00331.jpg
    497.5 KB · Εμφανίσεις: 2,993

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
nefeli εμ δοκιμασε το και με μαλακο μολυβι πχ Β4/5.
χμ και αλλο ενα (με λιγοτερες ισως ανακριβειες)
Αχά ωραία ιδέα πως δεν το είχα σκεφτεί :hehe:
Αυτό αν και δεν μου αρέσει τόσο το σκουλαρικάκι είναι αρκετά καλό:redface:
Το μαλλάκι το πετυχένεις καλά έτσι;!
Εγώ έχω μια κλίση προς τα κινούμενα σχέδια.:hehe:Τα πρόσωπα τα μισώ.:whistle::whistle::whistle::whistle:(δεν τα καταφέρνω:'( )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Αχά ωραία ιδέα πως δεν το είχα σκεφτεί :hehe:
:pfff: αλλη φορα μη ρωτας- ουτως η αλλως θα πειραματιστεις και θα βρεις τον τροπο σου γι αυτο και ειπα μια πιο τεχνικη λεπτομερια
Αυτό αν και δεν μου αρέσει τόσο το σκουλαρικάκι είναι αρκετά καλό:redface:
Το μαλλάκι το πετυχένεις καλά έτσι;!
σηκωνει τσαπατσουλια μαλλον γι αυτο
Εγώ έχω μια κλίση προς τα κινούμενα σχέδια.:hehe:
το ποντικακι μ αρεσε πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Ναι το ποντικάκι είναι από τα γλυκά ΜΙΚΡΑ καλά μου σχεδιάκια :hehe:
Και ας πάμε λίγο στην Μαδαγασκάρη :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Η καθηγήτρια του σχεδίου μας έβαλε να σχεδιάσουμε ο ένας τον άλλο, ανά 2 άτομα.:/:
Εγώ έκανα μισή ώρα μόνο για το χέρι της κοπέλας και το πρόσωπο ούτε το ξεκίνησα ακόμα σωστά!:hehe:
Η ανάλυση της κάμερας είναι άθλια αλλά αυτό που θέλω φαίνεται και μου αρέσει το αποτέλεσμα.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Επιτρέπεται να βάλω ένα σκετσάκι μιας φίλης μου; :redface: (ρωτάω γτ δεν είναι δικό μου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Αν δεν έχει "υπογραφή" ή όνομά της γιατί όχι; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
The Nightmare Before Christmas (όχι δικό μου μιας φίλης :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • IMG_20140112_143145.jpg
    IMG_20140112_143145.jpg
    1.2 MB · Εμφανίσεις: 220

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
abstract art :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • IMG_20140825_231343.jpg
    IMG_20140825_231343.jpg
    1.5 MB · Εμφανίσεις: 197

x_xChristine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 191 μηνύματα.
Πρώτη ζωγραφιά με ταμπλέτα :


και πρώτη ζωγραφιά "ρεαλιστικού" χεριού :
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Ελεύθερο σχέδιο- Προετοιμασία για Πανελλήνιες..

Το έκανα κατα την διάρκεια των καλοκαιρινών μαθημάτων στο σχέδιο:redface:

*Είναι λίγο ανάποδη η φώτο αλλά νταξ :hehe: *
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 20140801_150922.jpg
    20140801_150922.jpg
    1.6 MB · Εμφανίσεις: 223

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
@Vivian

Κάνετε φοβερά πράγματα στα μαθήματα σχεδίου!!! *.* Θυμάμαι πως όταν πήγαινε η αδερφή μου σχέδιο για τις πανελλήνιες, έβλεπα τι σχεδίαζε και καθόμουν και τα χάζευα. :redface: Τώρα χαζεύω τις εργασίες της. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
καλέ,πού ήταν αυτό το θέμα; θα τα ανεβάσω όλα μαζεμένα :hehe:
(η καρεκλα ειναι το τελευταίο σχέδιο που έκανα πριν τις πανελλήνιες :redface: )


απο το ελεύθερο

τώρα,στη σχολή,εχουμε περάσει σε άλλο επίπεδο :hehe:
με πινέλο και μελάνι
μελάνι
αυτό το κάναμε σήμερα. βάφεις μια διαφάνεια με πλαστικό χρώμα και όταν στεγνώσει, το χαράζεις με ένα αιχμηρό αντικείμενο. Eμείς χαράζαμε κυρίως εκεί που υπήρχε φως.
είχα κάνει και διάφορα άλλα στον υπολογιστή πιο παλιά,αλλά έχω χάσει όλα τα αρχεία από τοτε... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρεντροουζ13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μόσχα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 181 μηνύματα.
1780733_647450642038107_3112675893320571418_n.jpg

10354725_647450418704796_3492235890732048369_n.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
καλέ,πού ήταν αυτό το θέμα; θα τα ανεβάσω όλα μαζεμένα :hehe:
(η καρεκλα ειναι το τελευταίο σχέδιο που έκανα πριν τις πανελλήνιες :redface: )


απο το ελεύθερο

τώρα,στη σχολή,εχουμε περάσει σε άλλο επίπεδο :hehe:
με πινέλο και μελάνι
μελάνι
αυτό το κάναμε σήμερα. βάφεις μια διαφάνεια με πλαστικό χρώμα και όταν στεγνώσει, το χαράζεις με ένα αιχμηρό αντικείμενο. Eμείς χαράζαμε κυρίως εκεί που υπήρχε φως.
είχα κάνει και διάφορα άλλα στον υπολογιστή πιο παλιά,αλλά έχω χάσει όλα τα αρχεία από τοτε... :redface:

Είναι τόσο υπέροχα όλα ειδικά αυτά από την σχολή!
Ζηλεύω, θέλω και εγώ να μάθω να σχεδιάζω/σκιτσάρω σαν και εσάς. :ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Είναι τόσο υπέροχα όλα ειδικά αυτά από την σχολή!
Ζηλεύω, θέλω και εγώ να μάθω να σχεδιάζω/σκιτσάρω σαν και εσάς. :ermm:


:hug: έλα και εσυ στη σχολη χαχα :P Εχει όντως πολυ ενδιαφέρον, ειδικα το σημερινό μαθημα ηταν πολυ ωραίο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top