Art Corner (σκίτσα/γραφικά/ζωγραφιές)

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Αν και έχουν μικρές ατέλειες, πολύ καλά. Μπράβο. Το νο2 είναι το καλύτερο.

Στάζεις μέλι.:pfff:

Ζηλεύω με τις ζωγραφιές σας. Αν μπορούσα να ζωγραφίζω, θα το έκανα όλο το 24ωρο.
Συγχαρητήρια!:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Nafasskataa,
Αφού διαφωνείς, μπορείς -ως κριτικός τέχνης- να πεις την άποψή σου. Ευπρόσδεκτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Nafasskataa,
Αφού διαφωνείς, μπορείς -ως κριτικός τέχνης- να πεις την άποψή σου. Ευπρόσδεκτη.

Εμένα όλα τέλεια μου φαίνονται, ααααν μπορώ να εκφέρω άποψη.:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanagiotisTh

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Ελπιζω το topic να περιλαμβανει και photoshop artworks. Εδω ειναι μερικά δικά μου, καποια απο τα οποια ειναι παραγγελίες:


Γενικα δε θεωρω αυτο που κανω τεχνη, απλα μια ευτυχη και απροσμενη συγκυρια ουρανοκατεβατης εμπνευσης. Ελπιζω να σας αρεσουν. (Ειναι καποια απο τα τελευταια που εχω κανει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Αν και έχουν μικρές ατέλειες, πολύ καλά. Μπράβο. Το νο2 είναι το καλύτερο.

Ό, τι μπορώ κάνω, δεν έχω παρακολουθήσει μαθήματα για τεχνικές κτλ και τα κάνω στην τύχη. :P
Thanks πάντως. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Ό, τι μπορώ κάνω, δεν έχω παρακολουθήσει μαθήματα για τεχνικές κτλ και τα κάνω στην τύχη. :P
Thanks πάντως. :D

Κατά τη γνώμη μου: Καλό θα ήταν να το κυττάξεις. Αμαρτία τέτοιο ταλέντο να πάει χαμένο. Επίσης μη μείνεις μόνο στα μάνγκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Σκέφτομαι να ασχοληθώ πιο σοβαρά. Δεν κάνω μόνο τέτοια, έχω κάνει και κάποια πορτραίτα και γενικά διάφορα. Μόνο με μολύβια/κάρβουνα όμως.
π.χ αυτά που είχα ποστάρει στο στέκι




Και ένας μισοτελειωμενος φάρος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Σκέφτομαι να ασχοληθώ πιο σοβαρά. Δεν κάνω μόνο τέτοια, έχω κάνει και κάποια πορτραίτα και γενικά διάφορα. Μόνο με μολύβια/κάρβουνα όμως.
π.χ αυτά που είχα ποστάρει στο στέκι




Και ένας μισοτελειωμενος φάρος
πολυ καλα!!:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Vampi,

Πολύ καλά. Ελάχιστα σημεία θέλουν προσοχή για το άριστα. Επίσης δοκίμασε χρώματα. Σε προτρέπω να διαβάσεις βιβλία για την ιστορία και θεωρία της τέχνης. Φρονώ βοηθάει. Πάντως μπορείς να ασχοληθείς και επαγγελματικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Σκέφτομαι να ασχοληθώ πιο σοβαρά. Δεν κάνω μόνο τέτοια, έχω κάνει και κάποια πορτραίτα και γενικά διάφορα. Μόνο με μολύβια/κάρβουνα όμως.
π.χ αυτά που είχα ποστάρει στο στέκι




Και ένας μισοτελειωμενος φάρος

χαρτης azeroth +1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Η πρώτη μου απόπειρα να φτιάξω χέρι...
Και η πρώτη φορά που έκανα το μοντέλο του εαυτού μου..:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 082112121356.jpg
    082112121356.jpg
    173.3 KB · Εμφανίσεις: 240

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.





Φαίνονται καλύτερα από κοντά -,-
:inlove:
τι χρησιμοποιησες εαν επιτρεπεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dspasiklaki

Νεοφερμένος

Η dspasiklaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
εγω εδω εχω τα περισσοτερα ...
https://dorothakii.deviantart.com/
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.

dspasiklaki

Νεοφερμένος

Η dspasiklaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Μολύβι χρησιμοποιείς?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dspasiklaki

Νεοφερμένος

Η dspasiklaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Κι εγώ μόνο με μολύβι έχω δουλέψει ως τώρα!:)
Με τίποτα δεν είμαι στο επίπεδό σου όμως :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dspasiklaki

Νεοφερμένος

Η dspasiklaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Κι εγώ μόνο με μολύβι έχω δουλέψει ως τώρα!:)
Με τίποτα δεν είμαι στο επίπεδό σου όμως :redface:

δν ειναι τοσο δυσκολο!απλα θελει εξασκηση!και αν εχεις υπομονη ακομη καλυτερα!εγω παντως δεν εχω για αυτο κ προχωραω αργα:P χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top