Art Corner (σκίτσα/γραφικά/ζωγραφιές)

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Ένας φίλος.(ειναι πολύ όμορφο παιδί απλώς εγώ τον ζωγράφισα σκ@τά:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Ωραίο είναι !:no1::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Ευχαριστώωω.:xixi::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Ένας φίλος.(ειναι πολύ όμορφο παιδί απλώς εγώ τον ζωγράφισα σκ@τά:P)

Οχι ωραίο είναι, απλά έπρεπε να κάνεις πιο smooth τις σκιάσεις γιατί φαίνεται να πάσχει από πρόωρη γήρανση :P

Αυτό μου πήρε 6 ώρες :D Απολαύστε το σε HD version :p


~The Punishment~


~The Punisher~


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Μφφφ...
Καλό είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Οχι ωραίο είναι, απλά έπρεπε να κάνεις πιο smooth τις σκιάσεις γιατί φαίνεται να πάσχει από πρόωρη γήρανση :P

Αυτό μου πήρε 6 ώρες :D Απολαύστε το σε HD version :p

Χαχαχ..:PΒασικά στο χαρτί φαίνεται λίγο διαφορετικό.:PThanks btw!

Καλά όλα τα σχέδια σου ψηφιακά και μη είναι φοβερά!!
Μπράβοο!:bravo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Πρόσφατα σκίτσα: (στην τάξη τα κάνω όταν βαριέμαι :zilia:)



Απολογούμαι για το χρωμάτισμα αλα 5χρονο αλλά δεν είχα λεπτά πινέλα και δεν ήθελα να τ'αφήσω ασπρόμαυρο. :P
Άλλωστε το συγκεκριμένο το έκανα εντελώς για την πλάκα μου. :D











Αυτό (το τελευταίο) το έκανε ένας συμμαθητής μου (graffiti art guy) σήμερα που παίζανε αγώνα μπάσκετ οι μισοί. Είπα να τονε κάμω διάσημο. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Μπράβο Χριστιάννα ζωγραφίζεις πολύ όμορφα!!
Η 4η ζωγραφιά μου άρεσε πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χριστιάννα go on.Tο'χεις κοπελιά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
A new one:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • DSC01452gdbfh.jpg
    DSC01452gdbfh.jpg
    298.9 KB · Εμφανίσεις: 223

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Χριστιάννα τα καινούρια σου απλά τα σπάνε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Πάω να κρύψω τα μολύβια μου. Πρέπει να διαβάσω κάποτε!

*σκέφτεται*

Ναι, αλλά ο Φίλιππος σήμερα μου πε να διορθώσω τις γραμμές μου. Damn. Πότε θα τις διορθώσω;



Δωράκι:
Delirium.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Είδα τον Kenshin και χαίρομαι που και άλλοι τον ζωγραφίζουν πέραν εμού:D
(το σημάδι είναι στο αριστερό μάγουλο:P)
Χριστιάννα ΑΥΤΟΓΡΑΦΟ ΑΥΤΟΓΡΑΦΟ ΚΑΛΕ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Nαι ρε εννοείται πως σκιτσάρουμε ken. :D
Αυτό έγινε πολύ πρόχειρα βασικά, μέσα στο τραίνο και δεν μου κοψέ για το σημάδι. Ντρέπομαι πραγματικά! Θα το ξανακάνω.
Λυδία πάμε για συνεργασία; Εσύ σκίτσο, εγώ βάψιμο να κάνουμ'ένα κομικ; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Κείμενο;:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Θες να στο αναθέσουμε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναυσικά

Δραστήριο μέλος

Η Nαυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
Α εγω το μόνο file που βρήκα στον καινούργιο μου pc είναι ένα ημερολόγιο που είχα φτιάξει για την unesco σε ένα προγραμματάκι graphics vector design, ονόματει ink scape, καλά μου βγήκε πραγματικά η πίστη μέχρι να ευθυγραμμίσω τα πάντα. Στην 1η σελίδα έχει ορθογραφικό λάθος το οποίο διορθώθηκε μετά, στο τυπογραφείο. Επίσης τα pixels έχουν χαλάσει τελείως λόγω του ότι για να το ανεβάσω, χρειαζόταν να το μετατρέψω πρώτα σε pdf...Το ξέρω, είναι ψιλοχάλια αλλά τι να κάνουμε; Τώρα μόλις κάνω τα πρώτα μου βήματα στο χώρο του design :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • HΜΕΡΟΛΟΓΙΟ_UNESCO.pdf
    1.2 MB · Εμφανίσεις: 479

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Nαι ρε εννοείται πως σκιτσάρουμε ken. :D
Αυτό έγινε πολύ πρόχειρα βασικά, μέσα στο τραίνο και δεν μου κοψέ για το σημάδι. Ντρέπομαι πραγματικά! Θα το ξανακάνω.
Λυδία πάμε για συνεργασία; Εσύ σκίτσο, εγώ βάψιμο να κάνουμ'ένα κομικ; :D
Μέσα εννοείται:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Θες να στο αναθέσουμε; :P


Κοίτα, είμαι καλή στη συγγραφή, αλλά πιστεύω πως η ιστορία πρέπει να εκπορεύεται από εκείνον που φτιάχνει και τα σκίτσα. Θα εκφράζει περισσότερο το όραμά του έτσι.:P Ίσως κάνω λάθος.

Βέβαια, οι ιδέες είναι πάντα καλοδεχούμενες.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Κοίτα, είμαι καλή αλλά στη συγγραφή, αλλά πιστεύω πως η ιστορία πρέπει να εκπορεύεται από εκείνον που φτιάχνει και τα σκίτσα. Θα εκφράζει περισσότερο το όραμά του έτσι.:P Ίσως κάνω λάθος.

Βέβαια, οι ιδέες είναι πάντα καλοδεχούμενες.:P
Στέλνε μου τις ιδέες σου με πμ:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top