Art Corner (σκίτσα/γραφικά/ζωγραφιές)

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Πω πω...Η πένα είναι πανάκριβη....:what:
Λέω να πάρω τη μεσαία....:P

Βασικά δεν ξέρω τι διαφορές έχει η καθεμία, δηλαδή πέρα απο το μέγεθος του tablet.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Eru η ζωγραφιά βρίσκεται στα χέρια του αρνιού. Η ευθύνη είναι όλη δική του.

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Έχεις, ελπίζω τα γράμματά μου να διαβάζονται. (:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Μια χαρά διαβάζονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.


Νομίζω ο Θεοτοκόπουλος ,ο Λεονάρντο ντα Βίντσι ,ο Μιχαήλ Άγγελος και τόσοι άλλοι πρέπει να υποκλιθούν σε αυτό το αριστούργημα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Eγώ ούτε το φεγγάρι δεν ξέρω να κάνω..τι λες τώρα.:P
Θα υποκλιθεί η Δέσποινα μπροστά του.:P
Καλό είναι μωρέ.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.


η βικη ξερει γτ ειναι ψηλη:P
o yoz επελεξε να ειναι καραφλος:P
ο χρονης επισης επελεξε να εχει 10 τριχες:P

και δν εχουν παπουτσια γτ θα μου εβγαινε η πιστη:P

Αυτα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Εξαίσιο. Τέλειο. Καταπληκτικό. Υπέροχο. Θαυμάσιο. Εξαιρετικό.:D

Αναμφισβήτητα, είναι ένα έργο τέχνης!:D










:p:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Εξαίσιο. Τέλειο. Καταπληκτικό. Υπέροχο. Θαυμάσιο. Εξαιρετικό.
:!::!::!::!::!::!::!:και δεν λες τιποτα!γιατι το ενα μου χερι ειναι πιο χοντρο απο το αλλο;;;:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
:!::!::!::!::!::!::!:και δεν λες τιποτα!γιατι το ενα μου χερι ειναι πιο χοντρο απο το αλλο;;;:P:P:P
γτ ετσι μου βγηκε εκεινη την ωρα...:P
μν κατακρινεις τον καλλιτεχνη...:nono::P
απλα αυτοσχεδιαζα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
γτ ετσι μου βγηκε εκεινη την ωρα...:P
μν κατακρινεις τον καλλιτεχνη...:nono::P
αυτοσχεδιαζα εκεινη τν ωρα:P
συγγνωμη αρτ!σημερα διαπιστωσα οτι ειμαι ασχετη απο τεχνη!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
συγγνωμη αρτ!σημερα διαπιστωσα οτι ειμαι ασχετη απο τεχνη!!!:P
ετσι καθαρισε μου και τα παπουτσια τωρα:P:lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
ετσι καθαρισε μου και τα παπουτσια τωρα:P:lol::lol:
τιποτα αλλο;;;:P:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
art : inlove:

vickaki-4, είσαι τούβλο, τι να καταλάβεις από τέχνη!:p:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
art : inlove:

vickaki-4, είσαι τούβλο, τι να καταλάβεις από τέχνη!:p:p
αυτο τωρα παει για τη τεχνη μου??: P

yoz:inlove :: D


πες τα μπας και καταλαβει τπτ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
vickaki-4, είσαι τούβλο, τι να καταλάβεις από τέχνη!:P:P
:'(:'(:'(αυτο φταιει!:P
πες τα μπας και καταλαβει τπτ:P
διψαω για γνωση!:P:P:Pπρεπει να με εισαγετε στον κοσμο της τεχνης!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.


Νομίζω ο Θεοτοκόπουλος ,ο Λεονάρντο ντα Βίντσι ,ο Μιχαήλ Άγγελος και τόσοι άλλοι πρέπει να υποκλιθούν σε αυτό το αριστούργημα :P
Υποκλίνομαι.:P
Δυστυχώς κύριε συνάδελφε Λεονάρντο ντα Σοζι οφείλετε να υποκλιθείτε στην τέχνη του Δομήνικου (χωρίς το Θεοτοκόπουλο:P)
View attachment 26723το σπιτάκι δε φαίνεται καλά αλλά δε βαριέσαι:p

(έχω κάνει και τον Πάτρικ,τους έβλεπα απο το youtube και τους ζωγράφισαXD:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τς τς τς.Αμ φαίνεται ο Δομήνικος ο γνήσιος:P
Είχα κάνει κι εγώ ενα Μπομπ κάποτε.Πού τον έχω δεν ξέρω.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top