Anime και manga

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
αρχιζω να σε συμπαθω ... ξερεις και τα αλλα εργα του ναοκι ουρασαβα ?
Χμ οπως ολοι εδω μεσα , διαβαζω επισης το 20th Century Boys
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

laraska

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο laraska αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Χμ οπως ολοι εδω μεσα , διαβαζω επισης το 20th Century Boys

σαφως μιλαμε για το καλυτερο μανγκα ...

τοτε το επομενο βημα ειναι τα
https://www.onemanga.com/Billy_Bat/
και
https://www.onemanga.com/Pluto/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Έσπασα το ρεκόρ πορωμένων... είδα ΟΛΗ τη πρώτη σαιζόν full metal alchemist μαζί με την ταινία μέσα σε τρεις-τρεισίμιση μέρες...:xixi:
Εγώ τώρα με τι θ' ασχολούμαι;;;;;;;;


edit: Α, ξέχασα, όσοι βλέπουν fullmetal, δείτε αυτό, πέφτει πολύ γέλιο...https://www.animetip.com/fullmetal-alchemist-ova-1-chibi-party.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Έσπασα το ρεκόρ πορωμένων... είδα ΟΛΗ τη πρώτη σαιζόν full metal alchemist μαζί με την ταινία μέσα σε τρεις-τρεισίμιση μέρες...:xixi:
Εγώ τώρα με τι θ' ασχολούμαι;;;;;;;;


edit: Α, ξέχασα, όσοι βλέπουν fullmetal, δείτε αυτό, πέφτει πολύ γέλιο...https://www.animetip.com/fullmetal-alchemist-ova-1-chibi-party.html

Σιγά το ρεκόρ, ένας φίλος μου έχει δει 56 επεισόδεια One Piece σε μια μέρα :P

ξεκίνα : https://www.watch-onepiece.com/

:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Δεν γίνεται αυτό... έλεος... και πόσες ώρες του πήρε;;; Εγώ με τα 51 επισόδεια μην ξεχνάς είδα και την ταινία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
18 ώρες βγαίνει, κανονικά λιγότερο γιατί πηδούσε τα Opening :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Κι εγώ τα πηδούσα τα opening... αλλά επειδή το άλλαζαν κάθε τρεις και λίγο, το έβλεπα, μία, δυο φορές μετά τα βαριόμουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Νιονιο σε έχω στο θέμα πόρωσης.
Μέσα σε 2 μέρες είδα και τα 95 επεισόδια του Rurouni Kenshin και όλα τα OVAs:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Είμαι και λίγο μικρότερος... όταν εγώ θα σπάω τα ρεκόρ σας και εσείς θα δίνετε να φύγετε απ' τις σχολές σας, θα δείτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xαρά

Νεοφερμένος

Η xαρά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
οne point στο μικρο με τη γραβατα:P
(γιατι ειναι γατα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pavlosssss20

Νεοφερμένος

Ο παυλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
παιδια να ρωτησω κατι χαζο?? τι ειναι τα anime και τα manga??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Αντί να διαβάζω βιολογία έβλεπα hellsing :lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-Eternity-

Νεοφερμένος

Η -Eternity- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Εγώ τώρα που τελειωσα τις πανελλήνιες θα τα ξεσκίσω όλα. Θα κανονίσουμε με τον δικό μου μαραθώνιο One Piece, Fullmetal, Death Note, και πάει λέγοντας. Θα πάρω εκδίκηση για το μαρτύριο που πέρασα φέτος. :) Θα κατέβω και στο κέντρο για να πάρω manga. Αχ, ο παράδεισος της ελευθερίας! :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
σαφως μιλαμε για το καλυτερο μανγκα ...

τοτε το επομενο βημα ειναι τα
https://www.onemanga.com/Billy_Bat/
και
https://www.onemanga.com/Pluto/
Α ευχαριστω , θα τo ερευνησω το θεμα οταν τελειωσει η εξεταστικη , το 20th century boys ειναι το ιαπωνικο watchmen.
Έσπασα το ρεκόρ πορωμένων... είδα ΟΛΗ τη πρώτη σαιζόν full metal alchemist μαζί με την ταινία μέσα σε τρεις-τρεισίμιση μέρες...:xixi:
Εγώ τώρα με τι θ' ασχολούμαι;;;;;;;;
[/url]
Χμμ εγω πρεπει να εχω δει μεχρι και 5 επεισοδια καποιου ανιμ μεσα σε μια μερα.

/Προσφατα τελειωσα το serial lain experiments , πολυ ομορφο με ψυχολογικη υποδομη , ειχε καποια στοιχεια βεβαια δανεισμένα απ το NGE(τελικα οσο αναφορα το evangelion πιο απολαυστικο ειναι να βλεπεις τις επιρροες του σε αλλα ανιμ παρα το ιδιο) , ομως ειχε και φρεσκα σουρεαλιστικα στοιχεια .Το μονο παραπονο που εχω εγκειται στην τελευταια σκηνη , δεν μου αρεσε ,επρεπε να λαβει τελος η σειρα ενα λεπτο πιο πριν απ οτι ελαβε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rea

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Εγώ τώρα που τελειωσα τις πανελλήνιες θα τα ξεσκίσω όλα. Θα κανονίσουμε με τον δικό μου μαραθώνιο One Piece, Fullmetal, Death Note, και πάει λέγοντας. Θα πάρω εκδίκηση για το μαρτύριο που πέρασα φέτος. :) Θα κατέβω και στο κέντρο για να πάρω manga. Αχ, ο παράδεισος της ελευθερίας! :xixi:


Αντι να τα παρεις γιατι απλα δεν μπαινεις στο one manga και στο AnimeA??

_________________________________________

Εχω να πρωτεινω το Blood+ μολις το αρχισα αλλα δεν μπορω να ξεκολλησω!!
Αν εχετε ευαισθητο στομαχι μακρια!!! (αλλα οταν βαζουν τα κλαματα ειναι πολυ βαρετο..........:(:()
-----------------------------------------
Πάντως ο πιο σπαστικός χαρακτήρας πρέπει να είναι η Misa. Απορώ πώς ο Light κρατήθηκε να μην την γράψει στο τετραδιάκι. :P


Ας ειναι καλα η Rem!! Εχεις δει την ταινια ?? Ηθελα να πιασω τη Misa να την βαρεσω κατω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Λοιπόν κυκλοφορούν από την ντίσνεϋ στην ελλάδα βιβλία μανγκα με την ιστορια kingdom hearts. Δε τα χάνω με τίποτα. θα βγουν και οι τρεις αύριο.(29 Μαΐου).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν έχετε μάθει αλλά μπορείτε να κατεβάσετε την καινούργια έκδοση του Dragonball !!Το DragonballKai !!:D:D:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Δεν είναι καινούργια έκδοση, αλλα επανέκδοση της Z.

Το δεύτερο επισόδειο λες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top