Anime και manga

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Αυτο τον καιρο βλεπω το K-on ενα καινουριο που εχει θεμα κατι κοπελιτσες που μπηκαν στο λυκειο και εφτιαξαν club μουσικης, κοινως μπαντα, και ετοιμαζονται για το φεστιβαλ του σχολειου. Φαση εχει :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Εμενα θα μου προτεινει κανενας τιποτα;;;:P:P:P

Σου αρέσει περιπέτεια, μυστήριο, NINJAS f*@#*, επιστημονική φαντασία, επική φαντασία, βαμπίρ, κομωδίες ή κάτι άλλο;

Πες μας να σου προτείνουμε.
Στο είπα και χτες.
Πες μας τι σε τραβάει και θα σε πούμε:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
ONE PIECE FTW
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Ε αν προσπαθείς τώρα να μου αγιοποιήσεις οποιοδήποτε είδους βιομηχανία, τι να πω, τα παρατάω.

Για τα επόμενα θα κάνω μια τελευταία προσπάθεια, αλλα πραγματικά με κούρασες. Αν πιάσεις κάτι, καλώς, αλλα δεν ξαναπαντάω. Έχω πει ήδη πόσες φορές το ίδιο πράγμα.

Ο λογος που επαναλαμβανεσαι ειναι επειδη δεν απαντας στην ερωτηση ΠΩΣ ΘΙΓΕΤΑΙ Η ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ ενος ανθρωπου στο πορνο?Ωραια εχει ονομα εχει ποιον εχει αξιοπρεπεια ΠΩΣ ΘΙΓΕΤΑΙ?
Τωρα που τα εχω κεφαλαια ισως τα δεις καλυτερα την ερωτηση



Είναι σαν να με ρωτάς τώρα <<γιατί καίει η φωτιά>>. Φιλοσοφικό ερώτημα, και νομίζω οτι θα πρεπε να ναι προφανές, αλλα θα κάνω μια προσπάθεια:

Πουλάει το κορμί της με σκοπό το κέρδος. Υποβιβάζει το ίδιο του/της το σώμα και το αναπαραγωγικό του/της ένστικτο με σκοπό το κέρδος (εκτός αν πιστεύεις οτι αυτά τα δύο είναι οκ να ανταλλάσονται με οτιδήποτε). Βλάπτει τον αυτοσεβασμό, κομμάτι της αξιοπρέπειας αρα και την αξιοπρέπεια. Πόσο πιο απλό να το κάνω πια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Ε αν προσπαθείς τώρα να μου αγιοποιήσεις οποιοδήποτε είδους βιομηχανία, τι να πω, τα παρατάω.
Ειναι φανερο πως απ τα ποστ μου οταν δεν εχω τετοιες προθεσεις αλλα αφου θες να πιστευεις οτι ετσι ειναι για να πεισεις τον εαυτο σου πως εχεις δικιο και οχι ελλειψη επιχειρηματα ,τι να πω ,δεν εισαι ουτε ο πρωτος ουτε ο τελευταιος που ξεγελαει τον εαυτο του οτι εχει δικαιο.
Πουλάει το κορμί της με σκοπό το κέρδος. Υποβιβάζει το ίδιο του/της το σώμα και το αναπαραγωγικό του/της ένστικτο με σκοπό το κέρδος (εκτός αν πιστεύεις οτι αυτά τα δύο είναι οκ να ανταλλάσονται με οτιδήποτε). Βλάπτει τον αυτοσεβασμό, κομμάτι της αξιοπρέπειας αρα και την αξιοπρέπεια. Πόσο πιο απλό να το κάνω πια.
Το εθιξα πριν αυτο αλλα εσυ εισαι αυτος που δεν ακουει για αυτο λες τα ιδια και τα ιδια --> "Δεν ειναι παντα χρηματων , αρκετοι ηθοποιοι εχουν φιλοδοξιες να αδραξουνε την κορυφη του πορνο (πχ τζενα τζειμσον) , ο καθενας για διαφορετικους λογους βρισκεται εκει και εχει διαφορετικους στοχους."
Ο αυτοσεβασμος δεν βλαπτεται εφοσον η εκτιμιση που εχει ο ηθοποιος για τον εαυτο του δεν πεφτει διοτι μπορει να του αρεσει , να εχει ως σκοπο αισθητο αποτελεσμα(τεχνη) , μερικοι πορνοσταρ γραφουνε οτι τους εξιψωνει και τους ολοκληρωνει σαν ατομα αυτο που κανουνε.Εγω βλεπω ο αυτοσεβασμος να ανεβαινει οχι να φθινει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Παιδιά,θα φανώ σπαστική αλλά είστε εντελώς αλλου ντ' αλλού:P

Btw τελείωσα την 1η season του Shakugan no Shana και τολμω να πω ότι ήταν πολύ καλό:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsis1

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Χμμμ κοιτα ειπα οτι ειμαι ασχετος οποτε δε ξερω και πολλα.Ε να εχει μεσα κανα θανατο,καμια σφαγη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Berserk :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Χμμμ κοιτα ειπα οτι ειμαι ασχετος οποτε δε ξερω και πολλα.Ε να εχει μεσα κανα θανατο,καμια σφαγη...

Δες για αρχη death note και μετα παμε στα πιο βιαια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsis1

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Ειδα 2 επεισοδια death not στο youtube.Γ-Α-Μ-Α-Τ-Ο!!!Ειδικα αυτος ο L...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Όπως το Lucky Star ε; :P

:P:P

Ή μετα θα τον παμε σε sailor moon :lol::lol:

Οταν τελειωσει με το death note,να δει το witch hunter robin.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xxhitedragonxx

Νεοφερμένος

Η Καμία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Αυτο τον καιρο βλεπω το K-on ενα καινουριο που εχει θεμα κατι κοπελιτσες που μπηκαν στο λυκειο και εφτιαξαν club μουσικης, κοινως μπαντα, και ετοιμαζονται για το φεστιβαλ του σχολειου. Φαση εχει :D

πράγματι είναι καλό για να περάσεις την ώρα σου. τα comedy, slice of life είναι τα πιο χαλαρά και ανάλαφρα. ^^ πχ το minami-ke και οι συνέχειες του είναι πολύ ωραίο, εγώ κόλησα πάντως :D

πριν κάποιους μήνες είδα το N.H.K. με το οποίο ξετρελάθηκα. Είδα και τα 26 επεισόδια στη σειρά έτσι. Απλά είναι τέλειο, αξίζει να το δείτε όλοι. Αφορά ανθρώπους με προβλήματα ψυχολογικά, κλεισμένα μέσα στο σπίτι. Βασικά δε μπορώ να το εξηγήσω ακριβώς, τους αποκαλόμενους hikikomori στην Ιαπωνία. Πάντως ήταν απλά τέλειο :D

όσο για θάνατο, σφαγή... χμμ.. Kurozuka από τα καινούρια; ο_Ο εμένα με άρεσε πάντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Καλο ητανε αλλα το μανγκα ητανε αρκετα καλυτερο , σοκαριστικός ρεαλισμος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Εγώ σήμερα κατέβασα (προσπαθούσα από τη Κυριακή, αλλά κανείς δεν είχε φιλοτιμηθεί να το βάλει) το 4ο FMA της Brotherhood και μόνο που δεν έβαλα τα κλάμματα, ε... δεν είναι να τα βλέπεις αυτά, μεγάλη μελαγχολία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Εγώ σήμερα κατέβασα (προσπαθούσα από τη Κυριακή, αλλά κανείς δεν είχε φιλοτιμηθεί να το βάλει) το 4ο FMA της Brotherhood και μόνο που δεν έβαλα τα κλάμματα, ε... δεν είναι να τα βλέπεις αυτά, μεγάλη μελαγχολία...

Και να φανταστείς, είναι λιγότερο σάπια απο την πρώτη σαίζον.
Δεν μου πολυαρέσουν τα καινούργια. Τα άλλα τα ένιωθες στο πετσί σου (τα ίδια επισόδεια ακριβώς)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Της πρώτης είδα τα δύο πρώτα μόνο... μεθαύριο βγαίνει το 5ο της δεύτερης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Και να φανταστείς, είναι λιγότερο σάπια απο την πρώτη σαίζον.
Δεν μου πολυαρέσουν τα καινούργια. Τα άλλα τα ένιωθες στο πετσί σου (τα ίδια επισόδεια ακριβώς)
Είχα χεστεί απάνω μου !!(μόνο τα δύο πρώτα είχα δει :P) .Πόσο μάλλον με το 4ο επισόδιο από τα καινούργια που ήταν πραγματικά θεικό !Αυτός που έφτιαξε το FMA πρέπει να είναι ψυχοπαθής ιδιοφυία !:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Tα δύο πρώτα της πρώτης δεν με προβλημάτισαν καθόλου... αλλά δάκρυσα για να μην κλείσω το λάπτοπ όταν μπήκαν μέσα και είδαν την Χίμερα που μίλαγε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top