Anime και manga

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
δεν μου αρεσε και πολυ....ειδα τον πρωτο κυκλο και μετα το βαρεθηκα
-----------------------------------------

gintama και sayonara zetsoubou sensei ειναι απλα φοβερα!!!!κ το Nadeshiko shichi henge τα σπαει!!!μηπως ξερει κανεις που μπορω να δω το zoku sayonara zetsoubou sensei online for free??δεν το βρισκω...επεισης death note τελειο!!!ειχε και μια σκηνη που μου θυμισε κατι απο τα θρησκευτικα!!!SPOILER:εκει που ο L επλυνε τα ποδια του Light στη βροχη λιγο πριν πεθανει μου θυμησε τον Χριστο που επλυνε τα ποδια των μαθητων του πριν την σταυρωση!!φοβερη ομοιοτητα ήτυχαιο??

Δεν είναι τυχαίο. Όλο το death note αν δεις θα δείς οτι κάτι τέτοιο θέλαν να περάσουν. Σε όλα τα Anime το κάνουν λίγο πολύ, αλλού πετυχημένα, αλλού αποτυχημένα. Το anime που νομίζω οτι το πέτυχε καλύτερα απο όλα αυτό, ήταν το ergo proxy. Απίστευτα πολλές παραπομπές.

Ένα κορυφαίο Anime σάτιρα, είναι το Fumoffu. Απίστευτο γέλιο.

Ο "πειρατής Ντρέηκ" είναι ο Luffy στο One Piece που συνεχίζει και βγαίνει ακόμα και δεν έχω αξιωθεί να δώ πάνω απο 10 επισόδεια.

Πάντως το Rurounin Kenshin που βλέπω τώρα τα σπάει. Λίγο αρχαίο σχέδιο αλλα ωραία ιστορία και πολύ καλή μουσική.

Είδα και το 3ο επισόδειο απο το καινούργιο Hagane no Renkinjutsushi. Τα επισόδεια 2 και 3 είναι ίδια με τα παλιά 1 και 2 και μου φάνηκαν λίγο βιαστικά φτιαγμένα. Το καλό είναι οτι αναφέρθηκαν τοποθεσίες απο το Manga (Η "ασιατική" Xing και η καταστροφή της Xerxes) οπότε θα έχουμε νομίζω ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ anime που ακολουθεί το manga. Ζήτω, ζήτω, ζήτω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xxhitedragonxx

Νεοφερμένος

Η Καμία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 107 μηνύματα.
δεν μου αρεσε και πολυ....ειδα τον πρωτο κυκλο και μετα το βαρεθηκα
-----------------------------------------

gintama και sayonara zetsoubou sensei ειναι απλα φοβερα!!!!κ το Nadeshiko shichi henge τα σπαει!!!μηπως ξερει κανεις που μπορω να δω το zoku sayonara zetsoubou sensei online for free??δεν το βρισκω...επεισης death note τελειο!!!ειχε και μια σκηνη που μου θυμισε κατι απο τα θρησκευτικα!!!SPOILER:εκει που ο L επλυνε τα ποδια του Light στη βροχη λιγο πριν πεθανει μου θυμησε τον Χριστο που επλυνε τα ποδια των μαθητων του πριν την σταυρωση!!φοβερη ομοιοτητα ήτυχαιο??

το zoku μπορείς να μπεις και να το κατεβάσεις από www.nyaatorrents.org :) από torrent φυσικά :/

δε νομίζω να είναι τυχαίο, ο Ohba αυτό θα ήθελε να παρομοιάσει σίγουρο. Κάτι άσχετο, τις κομμένες σκηνές του death note τις έχετε δει? Έχει μια σκηνή με τον Light πάνω από τον τάφο του L, είναι πάρα πολύ έλεος η σκηνή. Πάντως ο διημουργός του death note, ο Ohba όχι ο Obata που το σχεδίασε, είναι πανέξυπνος, είναι φοβερός. Διαβάστε το καινούριο τους manga, το Bakuman, αν και έχει καιρό που βγήκε. Είναι πάρα μα πάρα πολύ καλό ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Πάντως το Rurounin Kenshin που βλέπω τώρα τα σπάει. Λίγο αρχαίο σχέδιο αλλα ωραία ιστορία και πολύ καλή μουσική.
Αξίζει να το δεις γιατί πραγματικά έχει πολύ ωραίες σκηνές μάχης και καλό σενάριο.:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xxhitedragonxx

Νεοφερμένος

Η Καμία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Ένα κορυφαίο Anime σάτιρα, είναι το Fumoffu. Απίστευτο γέλιο.

Πάντως το Rurounin Kenshin που βλέπω τώρα τα σπάει. Λίγο αρχαίο σχέδιο αλλα ωραία ιστορία και πολύ καλή μουσική.

ωωωω αυτό είναι θεικό!!! Ντάξει το FMP είναι respect από μόνο του, αλλά το fumoffu ήταν από τα κορυφαία. Fumo-fumo!

rourouni kenshin...πρέπει να το δω ΤΤ.ΤΤ το έχω παρατήσει τελείως. όντως είναι πάρα πολύ καλό ^^ το manga του είναι ακόμη πιο ωραίο και αυτό άρχισα άλλωστε να το παίρνω. ^^ πάντως σε samurai φάση, ένα από τα αγαπημένα μου είναι το peace maker kurogane, απλά το anime είναι φοβερό, βασισμένο πάνω στη shinshegumi αν και έχουν αλλάξει φυσικά κάποια πράγματα.

το aoki densetsu shoot το θυμάται κανείς? ή αλλιώς Goal? καλά το Slam Dunk το ξέρω ότι το θυμούνται οι περισσότεροι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Αξίζει να το δεις γιατί πραγματικά έχει πολύ ωραίες σκηνές μάχης και καλό σενάριο.:D:D:D:D:D

Ναι ξέχασα να το πω αυτό.
Οι σκηνές μάχης του είναι οι κορυφαιότατες όλων.

Και το Berserk είναι απίστευτο (το manga γιατί το anime το κόψαν οι αλήτες). Έτσι, σπλατεριά και απίστευτη φαντασία στο σχεδιασμό των τεράτων.

Απο τα .hack έχω δει μόνο λίγο απο το sign, και το βρήκα απίστευτα βαρετό, παρόλο που σαν concept μου άρεσε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xxhitedragonxx

Νεοφερμένος

Η Καμία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Απο τα .hack έχω δει μόνο λίγο απο το sign, και το βρήκα απίστευτα βαρετό, παρόλο που σαν concept μου άρεσε.

το sign πράγματι είναι βαρετό, καλύτερα πιστεύω είναι το G.U. και το G.U.+. Σε κρατάνε περισσότερο αν και κάποιες δραματικές σκηνές είναι αρκετά βαρετές, οι μάχες και το τι γίνεται είναι αρκετά ενδιαφέροντα.

κάτι άσχετο τώρα...το gimmick το έχει διαβάσει κανείς? όχι το shoujo. είναι αρκετά πρωτότυπο.

και έχω να σχολιάσω κάτι. αρκετοί διαβάζουν το fairytail... το άρχιζα και εγώ. φυσικά και ήξερα ότι το σχέδιο ήταν σαν του one piece μιας και ήταν βοηθός του δημιουργού του one piece, το όνομα του με διαφεύγει τώρα. Αλλά οι χαρακτήρες μοιάζουν αρκετά με το straw hat crew :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

θρυαλλίδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
το zoku μπορείς να μπεις και να το κατεβάσεις από www.nyaatorrents.org :) από torrent φυσικά :/

δε νομίζω να είναι τυχαίο, ο Ohba αυτό θα ήθελε να παρομοιάσει σίγουρο. Κάτι άσχετο, τις κομμένες σκηνές του death note τις έχετε δει? Έχει μια σκηνή με τον Light πάνω από τον τάφο του L, είναι πάρα πολύ έλεος η σκηνή. Πάντως ο διημουργός του death note, ο Ohba όχι ο Obata που το σχεδίασε, είναι πανέξυπνος, είναι φοβερός. Διαβάστε το καινούριο τους manga, το Bakuman, αν και έχει καιρό που βγήκε. Είναι πάρα μα πάρα πολύ καλό ^^

thx αλλα δεν θελω να το κατεβασω αλλα να το δω online...που μπορω να δω ή να κατεβασω τις κομμενεσ σκηνες????(προτιμω να τις δω online)το bakuman ηταν πολυ καλο αλλα δεν το συνεχισα γιατι δεν με βολευει να διαβαζω manga μεσω υπολογιστη αλλα με τον παραδοσιακο τροπο:read::emm:αξιζει να το συνεχισω παρολαυτα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Πάντως το Rurounin Kenshin που βλέπω τώρα τα σπάει. Λίγο αρχαίο σχέδιο αλλα ωραία ιστορία και πολύ καλή μουσική.

Αχ μόλις έκανα ένα πρόχειρο σκίτσο του Kenshin. Πραγματικά είναι απίστευτο αυτό το anime. Να δεις και τις ταινίες όταν με το καλό τελέψεις. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Αχ μόλις έκανα ένα πρόχειρο σκίτσο του Kenshin. Πραγματικά είναι απίστευτο αυτό το anime. Να δεις και τις ταινίες όταν με το καλό τελέψεις. :D
Χριστιάννα πόσο σε νιώθω:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Uncle Ernie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Uncle Ernie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Αχ μόλις έκανα ένα πρόχειρο σκίτσο του Kenshin. Πραγματικά είναι απίστευτο αυτό το anime. Να δεις και τις ταινίες όταν με το καλό τελέψεις. :D

Εγώ τη σειρά δεν την έχω δει αλλά από ότι κατάλαβα από το λίγο που έχει πάρει το μάτι μου και από ότι μου έχουν πει είναι πιο πολύ shonen, πιο πολύ περιπέτεια. Τα 2 OAVs τα έχω δει και αν το δεύτερο είναι εξαιρετικό, το πρώτο είναι αριστούργημα κατά την άποψη μου.

Κάποιος που είπε για το Goal, αν είναι αυτό που έδειχνε κάποτε στο alter με τον πρωταγωνιστή που στην ελληνική μετάφραση λεγότανε Marco, είχα δει την πρώτη season στο alter αλλά μετά το έκοψε και δεν είδα παρακάτω. Δεν ήταν άσχημο για sports φάση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xxhitedragonxx

Νεοφερμένος

Η Καμία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 107 μηνύματα.
thx αλλα δεν θελω να το κατεβασω αλλα να το δω online...που μπορω να δω ή να κατεβασω τις κομμενεσ σκηνες????(προτιμω να τις δω online)το bakuman ηταν πολυ καλο αλλα δεν το συνεχισα γιατι δεν με βολευει να διαβαζω manga μεσω υπολογιστη αλλα με τον παραδοσιακο τροπο:read::emm:αξιζει να το συνεχισω παρολαυτα??

online huh? https://tv.blinkx.com/show/zoku-sayo...CQLcbZ6GXQWUrp1X977YUts4D3sAyV0I3lJxeEFY#s1e1 αυτό το site δείνει links για το κάθε επεισόδιο, διαλέγεις όποια θες και το βλέπεις. πχ έχει και το veoh :/ τις κομμένες σκηνές τις είχε στο youtube, δε μπορούσες να τις βρει πουθενά αλλού τώρα δε ξέρω αν υπάρχουν και σε άλλες σελίδες ή αν τα έχουν σβήσει από youtube. όσο για το bakuman έχει αρχίσει εδώ και κάποια chapters να γίνεται πραγματικά πολύ ενδιαφέρον. Για εμένα φυσικά, μπορεί άλλοι να το βρίσκουν βαρετό. Σίγουρα είναι πάντα καλύτερος ο παραδοσιακός τρόπος, αλλά δεν βγαίνουν και όλα στα αγγλικά για να τα παραγγείλεις , δυστυχώς :/

Κάποιος που είπε για το Goal, αν είναι αυτό που έδειχνε κάποτε στο alter με τον πρωταγωνιστή που στην ελληνική μετάφραση λεγότανε Marco, είχα δει την πρώτη season στο alter αλλά μετά το έκοψε και δεν είδα παρακάτω. Δεν ήταν άσχημο για sports φάση.

yup, ήταν αρκετά καλό και για το χρόνο που βγήκε. Καλά η μεταγλώτιση ήταν άθλια, μεξικάνικα ονόματα και από Ιαπωνία τους στείλανε στην Βραζιλία. Σε κάποια φάση που αναφέρανε ξένες χώρες, τα είχανε μπερδέψει, ένας αχταρμάς είχε γίνει.

Marco --> Toshihiko ή απλά Toshi
Diego --> Kazuhiro
Romero ---> Kenji

την Kazumi δε θυμάμαι πώς την λέγανε... α όχι Ρόζι! xD ορίστε μερικά παραδείγματα από τη φοβερή μετγλώτιση ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

θρυαλλίδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ,hitedragon:D κατι ασχετο:ποια η διαφορα των OVA ΑΠΟ ΤΑ OAV???:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
SPOILER:εκει που ο L επλυνε τα ποδια του Light στη βροχη λιγο πριν πεθανει μου θυμησε τον Χριστο που επλυνε τα ποδια των μαθητων του πριν την σταυρωση!!φοβερη ομοιοτητα ήτυχαιο??

Όχι, είναι γνωστό ότι ο jesus ήταν anime fan :P

Ω... Kenshin άρχισα να βλέπω στο μακεδονία tv :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
[ame="https://www.youtube.com/watch?v=x8kg_5tdQoY&feature=channel_page"]https://www.youtube.com/watch?v=x8kg_5tdQoY&feature=channel_page[/ame]

OMG :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Ας προτεινω ενα αρκετα ευφυες ανιμ που λεγεται rahxephon , ειναι οτι απετυχε να γινει το evangelion
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Ας προτεινω ενα αρκετα ευφυες ανιμ που λεγεται rahxephon , ειναι οτι απετυχε να γινει το evangelion
Έλα ρε...Καλό ήταν το NGE
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Δεν αντιλεγω αλλα υστερει για να θεωρειται σημερα κλασσικο.
Οι χαρακτηρες σχεδον σε ολη τη διαρκεια της σειρας ητανε ενοχλητικοι και στερεοτυπικοι (ειδικα η ασουκα).Ασε που στο τελος ο προυπολογισμος τους τελειωσε οποτε το εριξαν στην ψυχαναλιση το οποιο θα με ενδιεφερε περισσοτερα αν ητανε οι χαρακτηρες πιο αποτελεσματικα σκιαγραφιμενοι.
Επιπλεον μερικες απαντησεις σε ορισμενα ερωτηματα δεν δοθηκαν ποτε.
Για αυτο και συνιστω το rahxephon επειδη συνδυαζει mecha, βαθυστοχαστα νοηματα , λεπτομεριακη σχεδιαση χαρακτηρων κτλ
Εντιτ : ωραιο αναταρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Δεν αντιλεγω αλλα υστερει για να θεωρειται σημερα κλασσικο.
Οι χαρακτηρες σχεδον σε ολη τη διαρκεια της σειρας ητανε ενοχλητικοι και στερεοτυπικοι (ειδικα η ασουκα).Ασε που στο τελος ο προυπολογισμος τους τελειωσε οποτε το εριξαν στην ψυχαναλιση το οποιο θα με ενδιεφερε περισσοτερα αν ητανε οι χαρακτηρες πιο αποτελεσματικα σκιαγραφιμενοι.
Επιπλεον μερικες απαντησεις σε ορισμενα ερωτηματα δεν δοθηκαν ποτε.
Για αυτο και συνιστω το rahxephon επειδη συνδυαζει mecha, βαθυστοχαστα νοηματα , λεπτομεριακη σχεδιαση χαρακτηρων κτλ
Εντιτ : ωραιο αναταρ
Κοίτα,εγώ που το είδα δεν παρατήρησα τίποτα τέτοιο αλλά μπορεί εσύ να το βλέπεις έτσι.
Προφανώς εμενα μου την σπάει η Ρει και δεν ξέρω γιατί..
(Ευχαριστώ,μόνο σε εσένα αρέσει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Κάποιος έγραψε στο "ρώτα τον άλλο" και μου κόλλησε: Fullmetal Alchemist ή FMA...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
κ εμενα μ'αρεσει το αβαταρ σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top