Anime και manga

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Χε :D

Βλέπετε anime? Διαβάζετε manga?
Ποια είναι τα αγαπημένα σας?

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
<3

Yu-gi-oh, Elfen Lied, Clannad, .hack//SIGN, Rurouni Kenshin <3
Η αδερφή μου μου έχει φέρει manga από το Tokyo δεν ξέρω αν στο χω πει :D
<3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
χαχα ήμουν τόοοοσο σίγουρη ότι θα απαντούσες πρώτη στο τόπικ :P
λοιπόν..
Death Note
.hack//sign
darker than black
loveless
elfen lied (εγώ της το πρότεινα της κρού :xixi:)
death note
full metal alchemist
cardcaptor sakura

και από ταινίες
princess mononoke
hawl's moving castle
<3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
. (: emina ωπέλβ ετύο ,agnam ωζάβαιδ νεδ ιχΌ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Α ναι ξέχασα τις ταινίες :P Εί δε μου το πρότεινες εσύ εγώ σε ρώτησα αν έχεις torrent :D

από ταινίες: Spirited Away, Princess Mononoke, Howl's moving castle, Akira.. ένα άλλο με μια μητέρα που έγινε δράκαινα και το παιδί του την έψαχνε πως λέγεται, θυμάσαι; Το έβλεπα συνέχεια μικρή και με έχει σημαδέψει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
. (: emina ωπέλβ ετύο ,agnam ωζάβαιδ νεδ ιχΌ
!ςωκακ ?αραβοσ

ένα άλλο με μια μητέρα που έγινε δράκαινα και το παιδί του την έψαχνε πως λέγεται, θυμάσαι;
Το έβλεπα συνέχεια μικρή και με έχει σημαδέψει.

ρε ναι το βαζε στο τζούνιορ! κ εγώ το χα δει άπειρες φορές..κάτσε θα σου βρώ πως λεγόταν..πρέπει να το χω στο pc. :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Αραβοσιτέλαιο.
Ναι, και μην προσπαθήσετε να μου αλλάξετε γνώμη. Το μόνο που μου άρεσε ήταν το Trigun, κι αυτό μόνο στην αρχή που δεν ήταν σοβαρό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Καλά θα σε φτιάξω εσένα... Εντάξει το ξεκαθαρίσαμε με τη μαρίνα, το Taro the dragon boy ήταν :P :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Δεν μου αρέσουν τα γιαπωνέζικα κινούμενα σχέδια, ούτε τα γιαπωνέζικα κόμιξ.
Είναι πολύ μελό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Η Μαρίκα σχεδιάζει Anime/ Manga : www.marika.deviantart.com
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The President

Νεοφερμένος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Εγώ έχω διαβάσει μόνο κάτι ψιλά από sailor moon -είναι το μόνο manga που έχω- αλλά για να πω την αληθεία το βαριέμαι λιγουλάκι.... Μπορεί να φταίει βέβαια και ότι είναι στον υπολογιστή, ή ότι δεν τα διαβάζω όσο γρήγορα διαβάζω ελληνικά κόμιξ λόγω της αγγλικής....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Semina

Νεοφερμένος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Μα καλά..... πού τα θυμηθήκατε αυτά???:!:

(ναι, κάποτε έβλεπα, σαν μικλό παιζάκι κι εγώ:xixi::))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ε animanga υπάρχουν ακόμη φυσικά, απλώς τα συγκεκριμένα είναι παλιά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
Απλά λατρεύω τα anime.
Πάντοτε είχα μια συμπάθεια προς τη γιαπωνέζικη κουλτούρα.
Λατρεμένες όλες οι ταινίες του Miyazaki (Spirited Away, Howl's moving castle, My neighbour Totoro, Princess Mononoke, Nausicaa Valley of the wind, Castle in the sky και άλλα πολλά....)
Από σειρές μου αρέσουν Kabamaru, Sailor Moon, Yu-Gi-Oh και δε συμμαζεύεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
princess mononoke, spirited away

σειρές:
FMA, Bleach, Naruto, NGE, Death Note, D.Gray-Man, Claymore, Hellsing, και όπως πάρα πολλοί, στην αρχή, pokemon:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Εγω παιδια πιο πολυ βλεπω ανιμε.Καποια απο αυτα ειναι sailor moon,dragon ball z,yu-gi-oh,digimon,kabamaru,witch hunter robin,shigofumi(ειναι και manga),cutie honey flash.Αυτα ειναι μερικα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Melkon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνινος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Cabamaru εβλεπα 2-3 χρονων αλλα δεν εχω ξαναασχοληθει ξανα!! :P XD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morphinr

Νεοφερμένος

Η Αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Βλεπω στις διακοπες του Πασχα και των Χριστουγεννων οποτε θυμαμαι ετσι για να περναει κ η ωρα..Τα αγαπημενα μου μεχρι τωρα ειναι: Bleach, Full Metal Alchemist, Death Note, Sailor Moon που εβλεπα μικρη :P και Devil May Cry..Απο manga διαβαζω Cardcaptor Sakura, Ghost Hunt, Rurouni Kenshin και μολις ξεκινησα το Fruits Basket..

https://manga.bleachexile.com/

^^Για οποιον θελει να διαβασει manga online ^_^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Το One Piece με ΄χει σημαδέψει . :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top