6ο μάθημα για Πανελλήνιες

StingAs7

Νεοφερμένος

Ο StingAs7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Σιγουρα μαθηματικα σε τεχνολογικη/θετικη...
Οι θεωρητικοι καλυτερα θα ηταν να επιλεξουν βιολογια καθως τα μαθηματικα τα δυσκολευουν ολο και περισσοτερο τα τελευταια χρονια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Σωστά!:) κι εγώ αυτό σκέφτομαι! κοίτα μέχρι στιγμής δεν είχα κάποιο πρόβλημα με τα μαθηματικά, αλλά και πάλι δε θέλω να το ρισκάρω... κλίνω προς τη βιολογία τις τελευταίες εβδομάδες... ελπίζω μόνο να μην κάνω λάθος μέσα στον πανικό μου να επιλέξω σύντομα... :worry:
μπορεις να ξεκινησεις το καλοκαιρι με βιολογια και αν δεις πως πελαγωνεις, να συνεχισεις με μαθηματικα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.

mixalisbarca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Ρίξτε τα όλα από μια ματιά και τα τρία(εκτός από ιστορία εκτός και αν σας αρέσει τόσο πολύ) και αποφασίστε.Δεν βρίσκετε άκρη αλλιώς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Ρίξτε τα όλα από μια ματιά και τα τρία(εκτός από ιστορία εκτός και αν σας αρέσει τόσο πολύ) και αποφασίστε.Δεν βρίσκετε άκρη αλλιώς...
πως το εννοεις αυτο ακριβως?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Spider:)

Νεοφερμένος

Η Spider:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Ωχχχ!Έφυγε ένα δεν!Χαχαχα!Διχασμένη προσωπικότητα!
Εγώ ΔΕΝ σου προτείνω μαθηματικά:P
Άντε καλές επιλογές και καλή επιτυχία!:)
χαχαχα!!! κι εγώ για μια στιγμή νόμιζα ότι κάτι κατάλαβα λάθος!!!:redface: ευχαριστώ πολύ!!!:D

μπορεις να ξεκινησεις το καλοκαιρι με βιολογια και αν δεις πως πελαγωνεις, να συνεχισεις με μαθηματικα!;)
ναι, μάλλον κάτι τέτοιο θα κάνω!!;) ευχαριστώ για τη συμβουλή!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.

CICERO

Νεοφερμένος

Ο CICERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
παιδιά είμαι ανάμεσα στην ιστορία γενικής παιδείας και βιολογια γενικής οσον αφορά στο μαθημα επιλογης! δεν με ενδιαφέρει καμια σχολη περαν του 1ου πεδιου! σας παρακαλω διαφωτιστε με!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
παιδιά είμαι ανάμεσα στην ιστορία γενικής παιδείας και βιολογια γενικής οσον αφορά στο μαθημα επιλογης! δεν με ενδιαφέρει καμια σχολη περαν του 1ου πεδιου! σας παρακαλω διαφωτιστε με!
φιλε εμενα αν κ μ αρεσει πολυ η ιστορια επελεξα τν βιολογια γτ η γενικης εχει περιπου τεραστια υλη και θα σ φαει παρα πολυ χρονο απο το διαβασμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
βιολογια γενικης με τα χιλια.
η υλη βγαινει αμεσως και αν την εχεις κατανοησει και δν τη παπαγαλιζεις γραφεις πανω απο 19 στανταρακι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
βιολογια γενικης με τα χιλια.
η υλη βγαινει αμεσως και αν την εχεις κατανοησει και δν τη παπαγαλιζεις γραφεις πανω απο 19 στανταρακι!
νταξ για να λεμε και την αληθεια ομως τα τελευταια χρονια βαζουν ολο και πιο δυσκολα θεματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
νταξ για να λεμε και την αληθεια ομως τα τελευταια χρονια βαζουν ολο και πιο δυσκολα θεματα
καλα ναι.αλλα νταξει δν τα λες δυσκολα απλα θελουν κατ εμε καλη πολυ καλη κατανοηση της υλης και οχι παπαγαλια.
ετσι τουλαχιστον πιστευω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
καλα ναι.αλλα νταξει δν τα λες δυσκολα απλα θελουν κατ εμε καλη πολυ καλη κατανοηση της υλης και οχι παπαγαλια.
ετσι τουλαχιστον πιστευω.
βασικα πανελληνιες δινουμε ολα παπαγαλια ειναι εκτος απο την ιστορια που την θελουν επακριβως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
βασικα πανελληνιες δινουμε ολα παπαγαλια ειναι εκτος απο την ιστορια που την θελουν επακριβως
να σου μιλησω πιο συγκεκριμενα.
βιολογια τα διαγραμματα ηθελε σαφως τελεια κατανοηση της υλης.-και οχι παπαγαλια-
επεισης τα ερωτηματα γ1 και γ2 σε εβαζαν στη σκεψη"ποιο κομματι του βιβλιου θελουνε;"και αυτο για να απαντησεις σωστα ηθελε πιστευω κριτικη σκεψη.
παντως το σιγουρο πως δν ειναι καθαρη παπαγαλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

XARA62

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η XARA62 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 232 μηνύματα.
βασικα πανελληνιες δινουμε ολα παπαγαλια ειναι εκτος απο την ιστορια που την θελουν επακριβως
Η παπαγαλία στη θεωρητική θα σας φτάσει σε ένα ορισμένο (βαθμολογικό) πλαφόν. Μην εγκλωβιστείτε σε αυτή γιατί αφεαυτής δεν αρκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Η παπαγαλία στη θεωρητική θα σας φτάσει σε ένα ορισμένο (βαθμολογικό) πλαφόν. Μην εγκλωβιστείτε σε αυτή γιατί αφεαυτής δεν αρκεί.
συμφωνω με οτι λες αλλωστε και εγω φετος προσπαθω ιστορια να τα μαθαινω παπαγαλια αλλα πανω απο ολα κατανοηση του μαθηματος αλλιως το εχασες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
να σου μιλησω πιο συγκεκριμενα.
βιολογια τα διαγραμματα ηθελε σαφως τελεια κατανοηση της υλης.-και οχι παπαγαλια-
επεισης τα ερωτηματα γ1 και γ2 σε εβαζαν στη σκεψη"ποιο κομματι του βιβλιου θελουνε;"και αυτο για να απαντησεις σωστα ηθελε πιστευω κριτικη σκεψη.
παντως το σιγουρο πως δν ειναι καθαρη παπαγαλια.
i agree εσυ εχεις αρχισει βιολογια απο τωρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
i agree εσυ εχεις αρχισει βιολογια απο τωρα?
εγω εδινα φετος:P
89 εγραψα αλλα εχω περιεργεια να δω που τους εχασα.
γι αυτο στα λεω ολα αυτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
εγω εδινα φετος:P
89 εγραψα αλλα εχω περιεργεια να δω που τους εχασα.
γι αυτο στα λεω ολα αυτα.
καλα αποτελεσματα ελπιζω να ειχες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

CICERO

Νεοφερμένος

Ο CICERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
παιδια αν κρινω απο την βιολογια της δευτερας ηταν αρκετα δυσνοητη σε καποια σημεια και ειχε δυσκολους ορους! μπορειτε να μου εξηγησετε πως ειναι η βιολογια της γ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top