6ο μάθημα για Πανελλήνιες

mekst4v

Νεοφερμένος

Ο mekst4v αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
α ωραια...βασικα εγω θελω οικονομικο η μαθηματικο...αρα καλα κανω που παω τεχνολογικη και περνω οικονομια ε?

Μια χαρά (θα) κάνεις κατά τη γνώμη μου. :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geoedessa

Νεοφερμένος

Ο geoedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
οκ φιλε!ευχαριστω παρα πολυ!!!
και μια τελευταια χαρη...υπαρχει πουθενα το βιβλιο οικονομιας της Γ που θα δωσω πανελ(σε μορφη pdf)?για να το ριξω μια ματια...
-----------------------------------------
α και κατι αλλο...πια μαθηματα ακριβως θα δωσω πανελ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mekst4v

Νεοφερμένος

Ο mekst4v αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν υπάρχει σε .pdf το βιβλίο. Ρίξε μια ματιά στο pi-schools.gr ή στη βιβλιοθήκη του ischool.

Όσον αφορά τα μαθήματα που θα δώσεις, είναι τα παρακάτω:

Μαθηματικά
Φυσική
Ανάπτυξη Εφαρμογών
Διοίκηση Επιχειρήσεων
Νεοελ. Γλώσσα
ΑΟΘ
Μαθ/κά-Στατ/κή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geoedessa

Νεοφερμένος

Ο geoedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
7???μμμ...αυτα τα Ανάπτυξη Εφαρμογών
Διοίκηση Επιχειρήσεων τι ρολο βαρανε?ευκολα ειναι?ειναι μονο θεωρια?κατι σαν την οικονομια δλδ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Η ανάπτυξη εφαρμογών είναι προγραμματισμός και η διοίκηση επιχειρήσεων ένα καθαρά θεωρητικό μάθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geoedessa

Νεοφερμένος

Ο geoedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
οταν λες οτι Η ανάπτυξη εφαρμογών είναι προγραμματισμός τι ενοεις???θεωρια δεν ειναι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Θεωρία και ασκήσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geoedessa

Νεοφερμένος

Ο geoedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
α καταλαβα!ειναι σχετικα ευκολα?δλδ με συστηματικο διαβασμα μπορω να γραψω πανω απο 18?γενικα καθε χρονο πως γραφουν ολοι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kost@s_sam

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
μπορω να παρω σαν μαθημα επιλογης στην τριτη λυκειου την βιολογια απο τεχνολογικη κατευθυνση????????????

Νομίζω ότι γίνεται να το πάρεις ως μάθημα επιλογής.Δεν έχει διαφορά από την θετική κατεύθυνση.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Νομίζω ότι γίνεται να το πάρεις ως μάθημα επιλογής.Δεν έχει διαφορά από την θετική κατεύθυνση.:)

Έχεις απώλεια μορίων. Αλλιώς δεν έχει λόγο ύπαρξης η θετική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Ξερετε αν η βιολογια γενικης του χρονου εχει καμια σχεση με DNA και τετοια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stroumfotragoudw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stroumfotragoudw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 63 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
παιδιά εγώ θα πάω τεχνολογική του χρόνου...ενδιαφέρομαι ΚΥΡΙΩΣ για 2ο πεδίο και 4ο..δεν σκέφτομαι οικονομικά? τελικά όντως ισχύει ότι οι ΑΟΘ αυξάνουν τα μόρια στο 4ο πεδίο ?και δεν εννοώ από πλευράς ότι έιναι εύκολο (θεωρητικά) μάθημα αλλά όπως είπατε ότι με 19 γραπτά παίρνεις παραπάνω μόρια..επίσης αφού δεν θέλω 5ο καλύτερα είναι να πάρω ΑΟΘ και μαθηματικά ή να δώσω 6 μαθήματα με μάθημα γενικής τη φυσικη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Ξερετε αν η βιολογια γενικης του χρονου εχει καμια σχεση με DNA και τετοια?

Από ότι μας έχει πει η καθηγήτρια μας, ναι έχει...
και βασικά πολλά άλλα ενδιαφέροντα κεφάλαια.:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Για τη γενικης ρωτησα οχι για την κατευθυνσης.Εισαι σιγουρη γι αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Νομιζω πως αν γραψεις 20 στο ΑΟΘ σου δινει +300 μορια.Οποτε αν γραψεις 19 θα σου δινει κατι λιγοτερο.Τωρα αν σου αρεσει πολυ η φυσικη δωσε φυσικη τα μαθηματικα ομως ειναι πιο ευκολα.Αλλα αφου δεν θες οικονομικα γιατι να φορτοθεις με ενα επιλεον μαθημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Για τη γενικης ρωτησα οχι για την κατευθυνσης.Εισαι σιγουρη γι αυτο?

Oκ, ναι τώρα είδα ότι λες για γενικής.Κατεύθυνσης έχει για DNA. :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kost@s_sam

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Έχεις απώλεια μορίων. Αλλιώς δεν έχει λόγο ύπαρξης η θετική.

Ναι;Δεν το ήξερα.:DΕυχαριστώ για την πληροφόρηση!!!:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νικος.92

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Δεν ξερω τι να επιλεξω!ειμαι θετική κατευθηνση και μετα τις εξετασεις πρεπει να επιλεξω αν θα παρω του χρονου βιολογία ή μαθηματικα(ειναι κ τα αλλα ομως εγω αναμεσα σε αυτα αμφιταλαντευομαι) ωστε να ξεκινησω την προετοιμασια στο φροντιστήριο.
Λοιπον.Η βιολογια μου αρεσει αρκετα ομως θελει αποστηθηση και φοβαμαι, αν και φετος σε ολα τα διαγωνισματα ειχα γραψει παρα πολυ καλά.Στα μαθηματικα ειμαι αρκετα καλός και μου αρεσουν και αυτα πολύ.
ομως τελικα τι να παρω;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Τα μαθηματικά γενικής της Γ είναι:
1ο κεφ: Παραγωγοι κλπ, ουτε καν θα το διαβάσεις, είναι ύλη κατέυθυνσης πολυ πολυ πολυ πιο απλή. Και μέτριος να σαι στην κατεύθυνση αυτο το κεφάλαιο θα σου φαινεται χασιμο χρονου
2ο κεφ: Στατιστική. Ευκολάκι. Θελει λίγο διαβασματακι αλλά δεν είναι και τπτ το ιδιαιτερο. Αμα ξερεις τους τυπους εισαι οκ.
3ο κεφ: Πιαθνότητες. Το καφάλαιο αποτελεί "δειγμα" κεφαλαίου καθως αποτελειται απο δυο παραγραφους, και απαιτει απλή λογική και γνωση των τυπων μοναχα.

Σου προτείνω τα μαθηματικά γιατι αφου είσαι θετικη θα κερδισεις πολύ χρόνο καθ όλη τη διαρκεια της χρονιάς, σε σχεση με τη βιολογία παντα που οσο ευκολη και αν ειναι δε σημαινει πως χρειάζεται λιγότερη ακριβεια (και παπαγαλία) απο την κατευθυνσης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mangkac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mangkac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 390 μηνύματα.
Φυσικη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top