3η φορά πανελλήνιες - σπουδών υγείας

evelina23

Νεοφερμένος

Η evelina23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
κατσε τωρα γιατι θα με τρελανεις
λες οτι δεν εχεις ιδεα απο αοθ και πληροφορικη
γιατι απο τα του τριτου τι ιδεα εχεις ? 2 χρονια τα παλεψες και δεν σε πανε
δοκιμασε κατι αλλο...ειπαμε παραμυθι ειναι
και λες οτι θα πας με φυσικη και χημεια χωρις φροντ?..ε δεν γινεται αυτο
Έχω πολύ καλο υλικό από τους καθηγητές μου! Ξέρω που έχω αδυναμίες, τι να προσέξω, ξέρω πως να διαβάσω το κάθε μάθημα. Αν θα άλλαζα κατεύθυνση θα πήγαινα θεωρητική… δεν το έχω καθόλου με πληροφορική κτλπ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Και το να δώσεις πανελλαδικές ρίσκο είναι απλά μάλλον το εννοείς υπό την έννοια του ότι δεν περνάει κάτι από το χέρι σου στην περίπτωση του 10%.
Ακριβωσσς
 

Scarlett

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Scarlett αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Δεν έχω ιδέα από αυτά τα μαθήματα, και δεν έχω την δυνατότητα και Τρίτη φορά να πάω φροντιστήριο…
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Υγείας!
Εγώ δεν θα σταθώ στο θέμα των μορίων το μόνο που ήθελα να επισημάνω είναι πως από φέτος η ύλη της φυσικής αλλάζει εντελώς οπότε τουλάχιστον εκεί πρέπει να κάνεις μερικά μαθήματα αν αποφασίσεις να μείνεις υγείας
 

evelina23

Νεοφερμένος

Η evelina23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Εγώ δεν θα σταθώ στο θέμα των μορίων το μόνο που ήθελα να επισημάνω είναι πως από φέτος η ύλη της φυσικής αλλάζει εντελώς οπότε τουλάχιστον εκεί πρέπει να κάνεις μερικά μαθήματα αν αποφασίσεις να μείνεις υγείας
Φεύγουν ρευστά μπαίνουν κύματα… αυτό με αγχώνει πολύ
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Magigi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Magigi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Χημείας Πατρών. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Έχω πολύ καλο υλικό από τους καθηγητές μου! Ξέρω που έχω αδυναμίες, τι να προσέξω, ξέρω πως να διαβάσω το κάθε μάθημα. Αν θα άλλαζα κατεύθυνση θα πήγαινα θεωρητική… δεν το έχω καθόλου με πληροφορική κτλπ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ακριβωσσς
Ι
Έχω πολύ καλο υλικό από τους καθηγητές μου! Ξέρω που έχω αδυναμίες, τι να προσέξω, ξέρω πως να διαβάσω το κάθε μάθημα. Αν θα άλλαζα κατεύθυνση θα πήγαινα θεωρητική… δεν το έχω καθόλου με πληροφορική κτλπ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ακριβωσσς
Θα μπορούσες ίσως να απευθυνθεις και σε ένα κοινωνικό φροντιστήριο να σε βοηθήσει
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
Έχω πολύ καλο υλικό από τους καθηγητές μου! Ξέρω που έχω αδυναμίες, τι να προσέξω, ξέρω πως να διαβάσω το κάθε μάθημα. Αν θα άλλαζα κατεύθυνση θα πήγαινα θεωρητική… δεν το έχω καθόλου με πληροφορική κτλπ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ακριβωσσς
αχ βρε εβελινα και εψαχνα μια καλη δασκαλα να στειλω την κορη μου.
καλα χωσου μες τα δυσκολα να σου μπει και κανενα διανυσμα στο ματι και ασε τα παραμυθια για τους αλλους
 

Scarlett

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Scarlett αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Φεύγουν ρευστά μπαίνουν κύματα… αυτό με αγχώνει πολύ
Καλή επιτυχία σου εύχομαι επειδή σε βλέπω αποφασισμένη να το κάνεις οπότε ότι γνώμη και να ακούσεις αφού έχεις κλειδώσει σε αυτό δεν σου μενει παρά να ξεκινήσεις επαναλήψεις!
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Τουλάχιστον πέρασες σε κάποια άλλη σχολή,να έχεις μια σιγουριά;
Καλό κουράγιο, συμφωνώ με τον Γιάννη σε κοινές σχολές δεν πάμε από υγείας, συνήθως θεωρητική ή οικονομικά
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
Τουλάχιστον πέρασες σε κάποια άλλη σχολή,να έχεις μια σιγουριά;
Καλό κουράγιο, συμφωνώ με τον Γιάννη σε κοινές σχολές δεν πάμε από υγείας, συνήθως θεωρητική ή οικονομικά
κυρίως απο θεωρητική για σχολες όπως παιδαγωγικά
 

Magigi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Magigi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Χημείας Πατρών. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Τουλάχιστον πέρασες σε κάποια άλλη σχολή,να έχεις μια σιγουριά;
Καλό κουράγιο, συμφωνώ με τον Γιάννη σε κοινές σχολές δεν πάμε από υγείας, συνήθως θεωρητική ή οικονομικά
Από τη στιγμή όμως που ξεκίνησε από υγείας, δε θεωρείτε οτι θα τα μπλέξει χειρότερα αν αλλάξει πεδιο τώρα;
 

Scarlett

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Scarlett αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Από τη στιγμή όμως που ξεκίνησε από υγείας, δε θεωρείτε οτι θα τα μπλέξει χειρότερα αν αλλάξει πεδιο τώρα;
Όχι καμιά σχέση
Και εγώ από θετική φέτος πήγα οικονομικά ( για τις πανελλήνιες που έρχονται) και μέχρι τώρα είμαι μια χαρά με τα δύο καινούρια μαθήματα
Μαθηματικά με τόσο χαμηλό μο που έχει το 4ο πεδίο με ένα 5-7 είναι μια χαρά
Δηλαδή θεωρία και β
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,356 μηνύματα.
Φεύγουν ρευστά μπαίνουν κύματα… αυτό με αγχώνει πολύ
Τα κύματα είναι παρεξηγημένο κεφάλαιο. Δεν είναι δύσκολα, απλά ο τρόπος προσέγγισης που απαιτείται διαφέρει από των υπολοίπων κεφαλαίων.
 

Magigi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Magigi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Χημείας Πατρών. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Όχι καμιά σχέση
Και εγώ από θετική φέτος πήγα οικονομικά ( για τις πανελλήνιες που έρχονται) και μέχρι τώρα είμαι μια χαρά με τα δύο καινούρια μαθήματα
Μαθηματικά με τόσο χαμηλό μο που έχει το 4ο πεδίο με ένα 5-7 είναι μια χαρά
Δηλαδή θεωρία και β
Με ή χωρίς φροντιστήριο; γιατί όπως είπε αν θυμάμαι καλά δεν υπάρχει δυνατότητα για φροντιστήριο. Οπότε δεν έχει ούτε βοήθεια ουτε έστω τις σημειώσεις που είχε κρατήσει από τη προηγούμενή της προσπάθεια
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
Τουλάχιστον πέρασες σε κάποια άλλη σχολή,να έχεις μια σιγουριά;
Καλό κουράγιο, συμφωνώ με τον Γιάννη σε κοινές σχολές δεν πάμε από υγείας, συνήθως θεωρητική ή οικονομικά
ε πως να το κανουμε Ναλα οι δασκαλοι θελουν και την γλυκα των θεωρητικων του 1ου πεδιου.
αλλα εδω με την εβελινα θελουμε επιτελικο σχεδιο επιτυχιας... να χτυπησουμε των εχθρο που λεγεται 11000 μορια.... δεν ζηταμε τον ουρανο με τα αστρα ..11000 μοριακα θελουμε.
μονο το 4ο μπορει να μας τα δωσει αυτα τωρα τωρα
 

Scarlett

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Scarlett αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Με ή χωρίς φροντιστήριο; γιατί όπως είπε αν θυμάμαι καλά δεν υπάρχει δυνατότητα για φροντιστήριο. Οπότε δεν έχει ούτε βοήθεια ουτε έστω τις σημειώσεις που είχε κρατήσει από τη προηγούμενή της προσπάθεια
Με ή χωρίς φροντιστήριο; γιατί όπως είπε αν θυμάμαι καλά δεν υπάρχει δυνατότητα για φροντιστήριο. Οπότε δεν έχει ούτε βοήθεια ουτε έστω τις σημειώσεις που είχε κρατήσει από τη προηγούμενή της προσπάθεια
Ε ναι αλλά σκέψου ότι ούτε για τις αλλαγές της φυσικής δεν έχει βοήθεια
Πολύ ευκοτερα γράφει 15 χωρίς φροντιστήριο αοθ (δυσκολότερα αεππ αλλά και τα δύο πολύ πιο εύκολα πιστεύω από φυσική και χημεία
Άλλη μια ιδέα επίσης είναι να παρακολουθεί μαθήματα στο σχολείο της
Το δικό μας το επέτρεπε στους αποφοίτους
 

Magigi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Magigi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Χημείας Πατρών. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Ε ναι αλλά σκέψου ότι ούτε για τις αλλαγές της φυσικής δεν έχει βοήθεια
Πολύ ευκοτερα γράφει 15 χωρίς φροντιστήριο αοθ (δυσκολότερα αεππ αλλά και τα δύο πολύ πιο εύκολα πιστεύω από φυσική και χημεία
Άλλη μια ιδέα επίσης είναι να παρακολουθεί μαθήματα στο σχολείο της
Το δικό μας το επέτρεπε στους αποφοίτους
Έτσι όπως τα λες έχει μια βάση οκ. Αν και στη φυσική δεν έχει αλλάξει κι όλη η υλη. Κρουσεις κ ταλαντώσεις μένουν ως έχουν οπότε όλο και κάποια ιδέα θα έχει. Αν τώρα αυτό που λες για τα μαθήματα στο σχολείο μπορεί να γίνει όντως, τότε θα μπορούσε να το δοκιμάσει
 
Top