[28/5/2010] Ανάπτυξη Εφαρμογών σε Προγραμματιστικό Περιβάλλον Κατεύθυνσης

Πώς τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 132)
  • Πολύ καλά

    Ψήφοι: 54 40.9%
  • Καλά

    Ψήφοι: 25 18.9%
  • Μέτρια

    Ψήφοι: 18 13.6%
  • Άσχημα

    Ψήφοι: 2 1.5%
  • Χάλια

    Ψήφοι: 3 2.3%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 30 22.7%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Παιδιά, χρησιμοποίησα πίνακες στο τρίτο. Είχα ένα μεγάλο κόμπο, ήμουν σίγουρος ότι κάτι δεν πήγαινε καλά.

Βγήκα από την αίθουσα, τα παιδιά έλεγαν για πίνακες, πήγα στην καθηγήτρια στο σχολείο, της λέω "πείτε μου ότι μπορούσα να βάλω πίνακες στο τρίτο..."
Απαντάει "Βέβαια και μπορούσες, κι εγώ έτσι το έκανα". Χαλαρώνω λίγο, αλλά ο κόμπος παραμένει, δεν μου καθόταν, σκεφτόμουν, εάν δεν θέλανε πίνακες, ας έλεγαν να γραφεί πρόγραμμα, εάν ήταν παγίδα, πολύ χοντρή για τρίτο θέμα και γαμάει όλο το θέμα κατευθείαν.
Είχα να επιλέξω ανάμεσα σε "Γράφω χωρίς πίνακες και χάνω 4 μόρια για το τελευταίο ερώτημα ή το κάνω με πίνακες και ρισκάρω να το χάσω όλο ή να το πάρω όλο" Επέλεξα τους πίνακες..

Ο κόμπος υπήρχε ακόμα, είδα λύσεις απο φροντιστήριο, χρησιμοποιούσε πίνακες, ησύχασα ακόμη περισσότερο αλλά ακόμη είχα τον κόμπο ότι με πίνακες αυτό που έγραφα ήταν άχρηστο αφού δεν θα μπορούσα να το χώσω σε πρόγραμμα...

Επικοινώνησα με τον καθηγητή μου στο φροντιστήριο, πήγα εκεί, ήταν διορθωτής σε δυσλεκτικούς, μου έδειξε το χαρτί που έλαβαν. Το χαρτί αυτό ανέφερε ότι δεν πρέπει να χρησιμοποιηθούν πίνακες και το πόσο θα κόψει είναι στην κρίση του διορθωτή. Ο ίδιος όμως μου είπε, ότι σε τηλεφωνική επικοινωνία με το υπουργείο και συγκεκριμένα δεν ξέρω και εγώ με ποιόν, του είπαν να κόψει για τους πίνακες μέχρι 3 μόρια.

Παρεπιπτόντως, είναι ένας πολύ καλός καθηγητής και όσον αφορά τα θέματα είπε ότι για εμάς που είχαμε προετοιμαστεί ήταν οκ, αλλά γενικότερα ήταν φωτιά και λάυρα. Μου είπε ότι το 80+ σε αυτά τα θέματα γενικώς, θεωρείται ένας πολύ καλός βαθμός δεδομένης της δυσκολίας, άσχετα που έχω γράψει λογικά 90-95.

Τέλος, μου έδειξε τις βαθμολογίες που έβαλε σε αυτούς που διόρθωνε, ήταν 9 άτομα μόνο, στα οποία ο μέγιστος βαθμός ήταν 71 και οι υπόλοιποι ήταν από 44 και κάτω.
Μαλιστα...μεχρι και οι καθηγητες εκαναν λαθος στο Θεμα Γ και περιμενουν απο εμας τους μαθητες να το καταλαβουμε ; Το οτι κοβει 3 μορια maximum δεν το διευκρινιζει στο χαρτι με τις λυσεις ; Δηλαδη ο αλλος αν ειναι μαλ$*#@ μπορει να σου κοψει π.χ και 10 μορια ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
^κανονικά δεν πρέπει να πάρουμε κανένα όπλο ελέυθερου σκοπευτή και να σκοτώνουμε εναν εναν τους 300;Συμβαίνουν δηλ απίστευτα πράγματα με αυτά που ακούω(ότι με τη χρήση πίνακα κόβονται βαθμοί).Δηλ το 60% των παιδών που το έγραψαν με πίνακες θα χάσουν μόρια τώρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anksanth

Νεοφερμένος

Η anksanth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παιδιά να μη σας στεναχωρήσω αλλά είμαι καθηγήτρια σε φροντιστήριο και το τρίτο θέμα δε λυνόταν με πίνακα. Απαγορευέται η χρήση του αφου ο πίνακας είναι στατική δομή και πρέπει να χει δηλωμένο μέγεθος από την αρχή. Δεν είναι πρόγραμμα το θέμα αλλά το βιβλίο σας το λέει ξεκάθαρα στο 3ο κεφάλαιο που μιλάει για αλγορίθμους. Επίσης ήρθε οδηγία από το υπουργείο που λέει ότι οποιαδήποτε λύση με πίνακα δεν είναι αποδεκτή. Δε θα τα χάσετε όλα τα μόρια όσοι το κάνετε με πίνακα θα χάσετε ίσως τα μισά. Αύριο θα δωθεί οδηγία στα εξεταστικά κέντρα για τη βαθμολόγηση. Τα θέματα είναι πρωτότυπα. Και η μάζα την έχει "πατήσει" αν αυτό σας κάνει να νιώσετε λίγο καλύτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Τουλαχιστον θα μπορουσαν να βαλουν ενα οριο των 3 μοναδων για την χρηση πινακα...αυτην την στιγμη δεν μπορω να διαβασω ΑΟΘ , ειμαι σε υπερενταση με αυτες τις μ@#!@! που βλεπω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

182

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 95 μηνύματα.
ΕΙΝΑΙ ΑΘΛΙΟΙ!!! θα πρεπει να ντρεπονται!!! ακου να παει οδηγια μονο στους δυσλεκτικους!! απο που κιως που??? κατι πρεπει να γινει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anksanth

Νεοφερμένος

Η anksanth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
μη στεναχωριέσαι, ό,τι έγινε, έγινε! πας παρακάτω! έτσι κι αλλιώς η μάζα δεν έχει γράψει φυσική κατεύθυνσης, μαθηματικά γενικής και ανάπτυξη οπότε "λογικά" οι βάσεις θα πέσουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nulispa

Νεοφερμένος

Ο nulispa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
παιδια για τους πινακες μην αγχωνεστε καθολου γιατι η διορθωση θα ναι υποκειμενικη. διοτι το υπουργειο γνωριζει πως τα θεματα αεππ ηταν πολυυυυ πιο δυσκολα απο την χημεια. αρα θα υπαρξει εξισορροπιση. μην αγχωνεστε τα προσεχουν αυτα..
εμενα ολα τα παιδια του σχολειου μου το ελυσαν με πινακα παντως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marouli.kel

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Παρεπιπτόντως μου κάνει μεγάλη εντύπωση που το 46+% στην ψήφο έχει επιλέξει "Πολύ Καλά" δεδομένων των θεμάτων.

και εγω απορω και γινεται αυτο σε ολα τα μαθηματα οποτε το συνηθισα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Παιδιά να μη σας στεναχωρήσω αλλά είμαι καθηγήτρια σε φροντιστήριο και το τρίτο θέμα δε λυνόταν με πίνακα. Απαγορευέται η χρήση του αφου ο πίνακας είναι στατική δομή και πρέπει να χει δηλωμένο μέγεθος από την αρχή. Δεν είναι πρόγραμμα το θέμα αλλά το βιβλίο σας το λέει ξεκάθαρα στο 3ο κεφάλαιο που μιλάει για αλγορίθμους. Επίσης ήρθε οδηγία από το υπουργείο που λέει ότι οποιαδήποτε λύση με πίνακα δεν είναι αποδεκτή. Δε θα τα χάσετε όλα τα μόρια όσοι το κάνετε με πίνακα θα χάσετε ίσως τα μισά. Αύριο θα δωθεί οδηγία στα εξεταστικά κέντρα για τη βαθμολόγηση. Τα θέματα είναι πρωτότυπα. Και η μάζα την έχει "πατήσει" αν αυτό σας κάνει να νιώσετε λίγο καλύτερα...
Τις μισες μοναδες ;;; Ωραια...καλα θα περασουμε...ντροποι τους...αισχος...δηλαδη τωρα νιωθουν εξυπνοι με αυτο που εκαναν ;
Και μην μου πει κανεις οτι με αυτο ξεχωριζει ο καλος μαθητης γιατι θα χτυπαω το κεφαλι μου στον τοιχο , ο προγραμματισμος ειναι ενα απο τα αγαπημενα μου μαθηματα με τον οποιο ασχολουμαι και απο μονος μου , να χασω απο εκει μορια επειδη τα θεματα τους δεν ηταν σαφεις και εκρυβαν πολυ πονηρες παγηδες που με το ανγχος εκεινης της στιγμης δεν μπορουσες να εντοπισεις ειναι απλα ξεφτιλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anksanth

Νεοφερμένος

Η anksanth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
κι εγώ απορώ με το "πολύ καλά" που υπερισχύει αλλά μάλλον δεν ξέρανε για το γ θέμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Στο βιβλίο υπήρχαν παραδείγματα πινάκων που τα i,j δεν ήταν καθορισμένα,γιατί δηλ να μην ισχύει αυτό στο 3ο θέμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

182

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Τις μισες μοναδες ;;; Ωραια...καλα θα περασουμε...ντροποι τους...αισχος...δηλαδη τωρα νιωθουν εξυπνοι με αυτο που εκαναν ;
Και μην μου πει κανεις οτι με αυτο ξεχωριζει ο καλος μαθητης γιατι θα χτυπαω το κεφαλι μου στον τοιχο , ο προγραμματισμος ειναι ενα απο τα αγαπημενα μου μαθηματα με τον οποιο ασχολουμαι και απο μονος μου , να χασω απο εκει μορια επειδη τα θεματα τους δεν ηταν σαφεις και εκρυβαν πολυ πονηρες παγηδες που με το ανγχος εκεινης της στιγμης δεν μπορουσες να εντοπισεις ειναι απλα ξεφτιλα...

ΑΚΡΙΒΩΣ φιλε μου...δεν ειναι κατι που ξεχωριζει τον καλο μαθητη! Ειναι μια παγιδα που μπορεις να την αποφυγεις καταλαθος!!:mad:

https://troktiko.blogspot.com/2010/05/o_9476.html

φανταζεστε δλδ να βαθμολογισει ο καθε καθηγητης οπως γουσταρει???
ΠΑΕΙ ΤΟΤΕ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anksanth

Νεοφερμένος

Η anksanth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ήταν παραδείγματα. Υποτίθεται ότι το ν, μ που σας είχε από πάνω σαν μεγέθη, σε μία άσκηση το καθορίζετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Απλά δεν μπορώ να βρώ έναν λόγο στον πλανήτη να μην πούν "Να γραφεί πρόγραμμα" εφόσον ήθελαν χωρίς πίνακα. Δεν καταλαβαίνω γιατί. Απλά.
Παγίδα που σε γαμάει σε ολόκληρο το θέμα δεν έχει ξαναακουστεί.
Παγίδα σ' ένα ερώτημα; Αλλά παγίδα που σου χέζει 20 μόρια με την καλημέρα... δεν καταλαβαίνω.

Παρεπιπτόντως, εγώ έκανα και κάτι άλλο. Αφού έγραψα τα θέματα όλα ένα ένα, με πίνακες, μόλις τελείωσα και το 4ο θέμα, έγραψα:

ΘΕΜΑ Γ χωρίς πίνακες

εκεί λοιπόν, έγραψα κανονικότατα και σωστότατα τα 4/5 ερωτήματα του θέματος Γ χωρίς πίνακες.

Αφότου το έγραψα, του τράβηξα ένα μεγάλο Χ και το διέγραψα (για να μην έχω φυσικά δύο λύσεις στο γραπτό μου, αυτό δεν είναι καλό)

Φαίνεται όμως αυτό, και κάνει μπάμ ο τίτλος.

Πιστεύετε εάν το δεί αυτό ο διορθωτής να είναι λίγο περισσότερο επιεικείς στην βαθμολόγηση της λύσης μου με πίνακες εφόσον φαίνεται ότι έχω κατανοήσει την αδυναμία του πίνακα στην συγκεκριμένη άσκηση και την έχω λύσει ουσιαστικά και χωρίς πίνακες (πλήν ενός ερωτήματος) ;

Τι πιστεύετε, ιδίως οι καθηγητές ; Μπορεί να μετρήσει καθόλου θετικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Δεν νομιζω η επιτροπη να ειχε στοχο να βαλει τετοια παγιδα. Κοβω το λαιμο μου το αντιληφθηκαν αργοτερα.
Παιδια σε ορισμενα κεντρα οι διορθωτες επελεξαν να αγνοησουν τη διευκρινιση, αυριο θα ξεκαθαρισει το τοπιο οριστικα. Μην αγχωνεστε. :)

Αν κοψουν πανω απο 5/100, θα βρω που μενουν και θα βαλω καμια φωτια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

182

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 95 μηνύματα.
τωρα καταλαβα γιατι βαζουν ευκολα πριν τις εκλογες....ας ειχαμε τον οκτωβρη τωρα εκλογες να σουλεγα εγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Δεν νομιζω η επιτροπη να ειχε στοχο να βαλει τετοια παγιδα. Κοβω το λαιμο μου το αντιληφθηκαν αργοτερα.
Παιδια σε ορισμενα κεντρα οι διορθωτες επελεξαν να αγνοησουν τη διευκρινιση, αυριο θα ξεκαθαρισει το τοπιο οριστικα. Μην αγχωνεστε. :)

Αν κοψουν πανω απο 5/100, θα βρω που μενουν και θα βαλω καμια φωτια.
Αμα το αντιληφθηκαν αργοτερα , γιατι εδωσαν διευκρυνιση να μην βαθμολογηθουν με τον ιδιο τροπο αυτοι που χρησημοποιησαν πινακα ; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Admiral

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Admiral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Ευχομαι να τους πετυχουνε πρεζονια και να τους βιασουν με κατσαβιδια! Και οπως εχω ξαναπει σε αλλο thread θελω σχολη με χαμηλη βαση οποτε δε με καιει, αλλα οσοι απο εσας ανταγωνιζεστε τα παιδια της θετικης για Πολυτεχνειο.... ξεκινηστε να καιτε. Πραγματικα μου ερχονται τοσα πολλα στο μυαλο που δεν ξερω σε ποιο να πρωτοαναφερθω. Ας μεινω στα κατσαβιδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Αμα το αντιληφθηκαν αργοτερα , γιατι εδωσαν διευκρυνιση να μην βαθμολογηθουν με τον ιδιο τροπο αυτοι που χρησημοποιησαν πινακα ; :/:

ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ *μπιπ*
Αποκλειεται ξαφνικα να θελησαν να εξετασουν τετοιο βαθμο εμπεδωσης.
Στο κατω κατω ο αλγοριθμος υποτιθεται οτι ειναι η σχεδιαση μας πριν κανουμε καποιο προγραμμα.
Τελος παντων, ειναι απαραδεκτοι οι ανθρωποι, ειδικα αν κοψουν κατι του στυλ 2-5/20 που λεει ο Τσιωτακης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Καπου διαβασα βεβαια , οχι σε αρθρο αλλα σε σχολιο...
"Το ατόπημα της επιτροπής δεν πρέπει να γίνει η αιτία για να αφαιρεθούν μονάδες από τους μαθητές.Επειδή κάποιός θεώρησε ότι βρήκε την πονηριά (γειά σου ρε γίγαντα) που θα αφήσει ξερή την επιστημονική κοινότητα και πήγε να μετατρέψει την γκάφα της ΚΕΕ σε δήθεν "παγίδα" των θεμάτων"
Καταλαβαινετε για τι επιπεδο ανθρωπων μιλαμε...μπραβο και στην υπουργο παιδειας που φροντισε να μπουν αυτα τα εξαιρετικα ατομα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top