[27/5/2015] Λατινικά Κατεύθυνσης

[27/5/2015] Λατινικά Κατεύθυνσης

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 19)
  • Άριστα 18-20

    Ψήφοι: 13 68.4%
  • Πολύ καλά 15-18

    Ψήφοι: 2 10.5%
  • Καλά 12-15

    Ψήφοι: 2 10.5%
  • Μέτρια 10-12

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι καλά 5-10

    Ψήφοι: 1 5.3%
  • Καθόλου καλά 0-5

    Ψήφοι: 1 5.3%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Είδα λύσεις και έχω 16.2 τελικό βαθμό :P Καλά είναι, αν αναλογιστεί κανείς ότι τα λατινικά τα έπιασα την τελευταία εβδομάδα πριν δώσουμε :hehe:

Loony, καλά θα τα πάμε, μη φοβού. Έρχεται, όμως, το μάθημα που θα καθορίσει την τελική βαθμολογία, το οποίο δεν είναι άλλο από το 2ο μάθημα βαρύτητας (ιστορία κατεύθυνσης) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

somebody!

Νεοφερμένος

Η somebody! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Ήταν αρκετά απαιτητικά τα θέματα.... όμως πήγα πολύ καλά. Θέλω να πιστεύω κοντά στο 98-100. Ουφ δικαιώθηκε το διάβασμά μου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Είδα λύσεις και έχω 16.2 τελικό βαθμό :P Καλά είναι, αν αναλογιστεί κανείς ότι τα λατινικά τα έπιασα την τελευταία εβδομάδα πριν δώσουμε :hehe:

Loony, καλά θα τα πάμε, μη φοβού. Έρχεται, όμως, το μάθημα που θα καθορίσει την τελική βαθμολογία, το οποίο δεν είναι άλλο από το 2ο μάθημα βαρύτητας (ιστορία κατεύθυνσης) :P

Μια χαρά είσαι, μακάρι να έβγαλα τόσο :P

Σχετικά με την ιστορία δεν φοβάμαι... Το να πω ότι την εχω ξεσκίσει ειναι λίγο. Αλλά ειναι μάθημα που θέλει παπαγαλία (αν καταφέρουν να βρουν τροπο να μας βάλουν θέματα που να μην απαιτούν παπαγαλία και στην ιστορία, τι να πω, θα κάψω τα πρωτόλεια μου) και όσο να ναι όλο και κάποιο λαθάκι θα γίνει. Ας μη θυμηθώ το κορυφαίο που έκανα στη βιολογία, που έγραψα ότι οι ιοί έχουν πλασματική μεμβράνη επειδή είχα μαθει τη δομή τους παπαγαλία τελευταία στιγμή :P.

Ελπίζω σε δύσκολες πηγές... :redface:
μη με λιθοβολήσετε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Είδα λύσεις και έχω 16.2 τελικό βαθμό :P Καλά είναι, αν αναλογιστεί κανείς ότι τα λατινικά τα έπιασα την τελευταία εβδομάδα πριν δώσουμε :hehe:

Loony, καλά θα τα πάμε, μη φοβού. Έρχεται, όμως, το μάθημα που θα καθορίσει την τελική βαθμολογία, το οποίο δεν είναι άλλο από το 2ο μάθημα βαρύτητας (ιστορία κατεύθυνσης) :P

Ακριβως μια απο τα ιδια!! Και 16 εγραψα περσυ:clapup::clapup: Στο πιο σιχαμερο μαθημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xkorko

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
να το δεχτώ να μου κόψουν από μουτζούρες, αλλά δε πιστεύω να είναι τόσο μαλάκες, ένα θέμα μόνο το έσβησα και το ξανάγραψα καθαρά. Συνεπώς υπολογίζω 98-100..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ακάλυπτος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ακάλυπτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 240 μηνύματα.
να το δεχτώ να μου κόψουν από μουτζούρες, αλλά δε πιστεύω να είναι τόσο μαλάκες, ένα θέμα μόνο το έσβησα και το ξανάγραψα καθαρά. Συνεπώς υπολογίζω 98-100..

Δεν μπορούν να σου κόψουν για τις μουτζούρες.
Σε βαθμολογούν γι'αυτό που γράφεις και μόνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Quintus Mucius

Νεοφερμένος

Η Quintus Mucius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Λοιπόν,έκανα τις εξής βλακείες:
-Στην άσκηση με το σκοπό δεν έβαλα την τελική πρόταση γιατί παρασύρθηκα από την εκφώνηση (νόμιζα ότι ήταν παραπλανητική,τόσο βλάκας είμαι)
-Στο θέμα με την άρση του λατινισμού δεν άλλαξα το exulantem σε exulans.
-Στους ονοματικούς τύπους αντί για quo έβαλα qua.

Ελπίζω σε κανένα 18-18,5.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eva kan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eva kan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Πάντως ήταν αρκετά απαιτητικά για λατινικα που όλοι πάμε χαλαρά για 19+! Στην τάξη μου μαθητές του 20 έκαναν λάθος την άρση λατινισμου!ήθελαν εμβάθυνση τα θέματα και όχι επιφανειακή παπαγαλια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top