[27/5/2009] ΑΕΠΠ Τεχνολογικής Κατεύθυνσης

Πόσο υπολογίζετε ότι γράψατε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • 90-100

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 80-90

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 70-80

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 60-70

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 50-60

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 40-50

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 30-40

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 20-30

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 10-20

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 0-10

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν εξεταζόμουν.

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
chicane βλεπω οτι εισαι καθηγητης μηπως θα μπορουσες να μου πεις ποσο θα μου κοψουν που δε εκανα υποπρογραμμα στο 4?ευχαριστω εκ των προτερων΄.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Ρε παιδιά συγνώμη δλδ, ποιός είναι ο σωστός τρόπος???

Εγώ το έχω κάνει έτσι:

ΓΙΑ δ απο α mod 10 μεχρι 1 με βημα -1
γ<---γ+β
Τελος_Επαναληψης

Πολλοί το έκαναν έτσι:

ΓΙΑ δ απο (α mod 10)-1 μεχρι 0 με βημα -1
γ<---γ+β
Τελος_Επαναληψης

αλλά η διαφορά είναι ανύπαρκτη, αφού αν αφαιρέσεις παντού το 1 τότε και πάλι δεν θα εκτελεστεί καμία φορά (στον Αλγόριθμο και μερικές Γλώσσες προγραμματισμού) και επ'άπειρον (σε άλλες Γλώσσες προγραμματισμού) στην περίπτωση που αmod10=0

Υπάρχει διαφορά. Αν το αmod10 είναι 0 τότε έχεις:

Για i από 0 μέχρι 0 με_βήμα -1

Που σημαίνει ότι θα μπει μία φορά στην επανάληψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αναστάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Ρε σείς, σε επίπεδο αλγορίθμου -δλδ αυτό που μας ζήτησαν (τμήμα αλγορίθμου)-
δεν θα εκτελεστεί καμία φορά γιατί δεν έχει νόημα...(επειδή όπως είπατε γίνεται έλεγχος)

Σε άλλες Γλώσσες προγραμματισμού όπως πολύ σωστά ανέφεραν κάποιοι (αλλά δέ μας ενδιαφέρει) εκτελείται ως ατέρμων βρόχος επ' άπειρον
-----------------------------------------
Υπάρχει διαφορά. Αν το αmod10 είναι 0 τότε έχεις:

Για i από 0 μέχρι 0 με_βήμα -1

Που σημαίνει ότι θα μπει μία φορά στην επανάληψη.

Ρε συ μάλλον δεν πρόσεξες καλά, γιατί η περίπτωση που λές ισχύει μόνο όταν
α)αmod10=1 στο πρώτο
β) και (αmod10)-1 = 0 στο δεύτερο

πράγμα που σημαίνει όλα οκ γιατί όταν δ=1 τότε είναι και δ>0,οπότε ορθά θα εκτελεστεί μόνο 1 φορά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bnvdarklord

Νεοφερμένος

Ο bnvdarklord αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Υπάρχει διαφορά. Αν το αmod10 είναι 0 τότε έχεις:

Για i από 0 μέχρι 0 με_βήμα -1

Που σημαίνει ότι θα μπει μία φορά στην επανάληψη.

Το 2ο για εχει ενα -1 στο από... Βασικα για amod10=0 τοτε το 1 θα ειναι για i πο 0 μεχρι 1 με_βημα -1 και το άλλο για i από -1 μεχρι 0 με_βήμα -1... Οπότε ειναι το ίδιο ακριβώς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chicane

Νεοφερμένος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
chicane βλεπω οτι εισαι καθηγητης μηπως θα μπορουσες να μου πεις ποσο θα μου κοψουν που δε εκανα υποπρογραμμα στο 4?ευχαριστω εκ των προτερων΄.

Να σου πω ότι μπορώ να κάνω μια πρόβλεψη και τίποτα παραπάνω εφόσον δε θα διορθώσω εγώ το γραπτό σου. Λοιπόν, στη χειρότερη των περιπτώσεων χάνεις 13 μονάδες. Με μια νορμάλ διόρθωση θα χάσεις ίσως κάτι λιγότερο από 9 μονάδες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Ρε σείς, σε επίπεδο αλγορίθμου -δλδ αυτό που μας ζήτησαν (τμήμα αλγορίθμου)-
δεν θα εκτελεστεί καμία φορά γιατί δεν έχει νόημα...(επειδή όπως είπατε γίνεται έλεγχος)

Σε άλλες Γλώσσες προγραμματισμού όπως πολύ σωστά ανέφεραν κάποιοι (αλλά δέ μας ενδιαφέρει) εκτελείται ως ατέρμων βρόχος επ' άπειρον

Στη ΓΛΩΣΣΑ όσον αφορά τη ΓΙΑ ατέρμωνα βρόγχο μπορεί να υπάρξει μόνο όταν το βήμα είναι 0 ή όταν το i (ή ο κάθε μετρητής) επηρεάζεται από τις εντολές μέσα στην επανάληψη.
-----------------------------------------
Ρε σείς, σε επίπεδο αλγορίθμου -δλδ αυτό που μας ζήτησαν (τμήμα αλγορίθμου)-
δεν θα εκτελεστεί καμία φορά γιατί δεν έχει νόημα...(επειδή όπως είπατε γίνεται έλεγχος)

Σε άλλες Γλώσσες προγραμματισμού όπως πολύ σωστά ανέφεραν κάποιοι (αλλά δέ μας ενδιαφέρει) εκτελείται ως ατέρμων βρόχος επ' άπειρον
-----------------------------------------


Ρε συ μάλλον δεν πρόσεξες καλά, γιατί η περίπτωση που λές ισχύει μόνο όταν
α)αmod10=1 στο πρώτο
β) και (αmod10)-1 = 0 στο δεύτερο

πράγμα που σημαίνει όλα οκ γιατί όταν δ=1 τότε είναι και δ>0,οπότε ορθά θα εκτελεστεί μόνο 1 φορά

Α ναι έχετε δίκιο, δε το πρόσεξα.
-----------------------------------------
Αλλά υπάρχει κίνδυνος να μην το προσέξει ούτε ο διορθωτής.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
την κατσαμε τη βαρκα καπετανιο!!!το γ....α το διαγωνισμα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αναστάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Κάτι ακόμα η λύση που ανέφερα ως 2η (απο το in.gr) είναι ελάχιστα πιο σωστή αλλά ισοδύναμη με την δικιά μου,γιατί η πρώτη είναι πιο αυτοματοποιημένη επειδή κάνει την πράξη του μετρητή,δλδ αφαιρεί το 1 και απο τα δύο μέλη! αλλά στην περίπτωσή μας ο δικός μου είναι πιο απλός. :)
Αλλά όποιο και να κάνει κανείς είμαι σίγουρος οτι δεν είναι λάθος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

capito666

Νεοφερμένος

Ο capito666 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Οκ!! τελικα εχετε δικιο.... αρα παει και αυτο.... την γα....με!:P και για το i τελικα δικιο ειχατε το ελενξα και αυτο απο το βιβλιο...
Ελπιζω τουλ αυτην την φορα να μην χασω το ΤΕΙ παλι για 50 μορια...:(
Στην συναρτηση στο 4ο δεν εβαλα τυπικους παραμετρους απο απροσεξια...(καλος βλακας ειμαι)
ποσο θα μου κοψουν απο τα 9 μορια???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αναστάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Στην συναρτηση στο 4ο δεν εβαλα τυπικους παραμετρους απο απροσεξια...(καλος βλακας ειμαι)
ποσο θα μου κοψουν απο τα 9 μορια???

καλά ρε φίλε και τί έβαλες?
παρενθεσούλα δεν έβαλες (κατι,κατι) ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george2

Νεοφερμένος

Ο george2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Στο γ ερώτημα του τρίτου θέματος έκανα την ακόλουθη λύση:

Για ι από 1 μέχρι 19
ΣΕΠΙΒ[ι]<-0
ΣΑΠΟΒ[ι]<-0
Για j απο 1 μεχρι ι
ΣΕΠΙΒ[ι]<-ΣΕΠΙΒ[ι]+ΕΠΙΒ[j]
ΣΑΠΟΒ[ι]<-ΣΑΠΟΒ[ι]+ΑΠΟΒ[j]
Τέλος_επανάληψης
Τέλος_επανάληψης
Για ι απο 1 μεχρι 19
ΑΕ[ι]<-ΣΕΠΙΒ[ι]-ΣΑΠΟΒ[ι]
Τέλος_επανάληψης

Έβαλα και σχόλιο στο οποίο εξηγούσα οτι το στοιχείο ΣΕΠΙΒ[κ] δείχνει τον συνολικό αριθμό ατόμων που επιβιβάστηκαν στο τρένο μέχρι τον σταθμό κ.(αντίστοιχα και για τον πίνακα ΣΑΠΟΒ). Στο γλωσσομάθεια ο αλγόριθμος δουλεύει κανονικά αλλά δεν έχω δει πουθενά αυτή τη λύση και ανησυχώ. Τι λέτε είναι σωστή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αναστάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Κοίτα ρε συ, όπως το βλέπω και τον ψιλοέτρεξα λίγο στο χαρτί,λογικά είναι σωστή λύση και τελικά ο πίνακας που θέλεις να φτιάξεις ΑΕ τον φτιάχνεις.
Απλά εύχομαι να πέσεις σε κάποιον ξύπνιο καθηγητή ή καθηγήτρια που να το πιάσει το νόημα, ή σε άλλη περίπτωση αν δεν καταλάβει τι έχεις κάνει να πέσεις σε κάποιον/α που θα φιλοτιμηθεί να το ψάξει λίγο το θέμα, μιας και δέν είναι κάτι το τρομερό (δύσκολο) η λύση σου,απλά πιστεύω ότι σε αυτό το μάθημα υπάρχουν πολύ ακατάλληλοι καθηγητές (χωρίς να θέλω να θίξω κάποιο πρόσωπο).

πάντως φίλε μου το θεωρώ ριψοκίνδυνο έως χαζομάρα να πας να κάνεις άλλη λύση αν σου έρχεται κάτι το πιο απλό στο μυαλό...
βέβαια αν αυτό σου ήρθε μόνο εκείνη τη στιγμή τότε καλώς,
αλλά πχ. εμένα όπως διάβασα όλο τον αλγόριθμο μου ήρθε μια λύση στο μυαλό, που ήθελε μία επανάληψη μόνο (Για) και μέσα σ'αυτή κανά δυό επιλογές κλπ.
που μακράν ήταν καλύτερο απο αυτό που έκανα τλκ., αλλά γιατί να πας να μπερδέψεις τον εξεταστή σου ή να χάσεις χρόνο να φτιάξεις έναν πιο αποτελεσματικό αλγόριθμο,ενώ δεν βαθμολογήσε γι' αυτό...και έχεις περισσότερες πιθανότητες λάθους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MzChiniz

Νεοφερμένος

Η Πωλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
πιστευω οτι πρεπει να κοψουν μορια απο αυτο...αν βαλει καποιος διαδικασια ειναι σαν να μην ξερει ποτε βαζουμε συναρτηση και ποτε διαδικασια...αν ηταν ετσι δεν θα μαθαινε κανεις πως να κανει συναρτηση...εγω το εκανα με συναρτηση,αν και η διαδικασια με βολευει περισσοτερο γιατι:1)στη δομη ειναι πιο κοντα στο κυριως προγραμμα και 2)εχω καβατζωσει τον κω** μου γιατι οτι γινεται με συναρτηση γινεται και με διαδικασια....
Τι λες ρε παλικάρι και τρελαίνομαι.Απρόσωπα μιλάμε εδώ μέσα,μίλα ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ αντικειμενικά,συνάρτηση πήρα και εγώ,ΑΛΛΑ μη μου λες ότι πρέπει να κόψουν τη διαδικασία.Προφανώς έχεις κάνει κάπου αλλού λάθος και με τις μαλα**ες που λες,θες να μειώσεις βαθμολογίες άλλων,όχι ότι θα συμβεί...

καλημέρα σας

1)ειμαι κοριτσακι και οχι παλικαρι 2)δεν ειπα να κοψουν ολη τη συναρτηση αλλα να κοψουν ελαχιστα μορια γιατι αλλιως δεν θα μαθαιναμε να κανουμε συναρτησεις και 3)δεν εχω χασει παρα κατι πολυ πολυ ψιλα....και μπορεις να μιλας καλυτερα νομιζω...για το μαλα@@@ λεω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Ζητούσε υποπρόγραμμα. Δε περιόριζε σε κάποιο από τα δύο. Οπότε ακόμα και να θέλει κάποιος διορθωτής να κόψει, απλά δεν μπορεί. Η εκφώνηση ήταν σαφέστατη.

Αν θέλουν να εξετάσουν, πάντως, πάνω στις συναρτήσεις συγκεκριμένα, μπορούν να το κάνουν εύκολα και στο 2ο και στο 4ο θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioannk8

Νεοφερμένος

Ο ioannk8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
ηταν ξεκαθαρα συναρτηση και δεν υπαρχει λογοσ να γινει διαδικασια η οποια ναι μεν λειτουργει αλλα δεν ειναι η καταληλη ... καθαρη γνωση ειναι θεωρειας τησ χρησησ των υποπρογραμμαρων οποτε πρεπει να σε κοψει... αν δεν το εκανε εισαι πολυ τυχεροσ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Οχι, δεν κοβανε για αυτο. Δεν το ξεκαθαριζε και δεν ειχαν λογο να κοψουν. Εγω νομιζω με διαδικασια το εκανα για να εχω το κεφαλι μου ησυχο και πηρα ακριβως οσο περιμενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
ηταν ξεκαθαρα συναρτηση και δεν υπαρχει λογοσ να γινει διαδικασια η οποια ναι μεν λειτουργει αλλα δεν ειναι η καταληλη ... καθαρη γνωση ειναι θεωρειας τησ χρησησ των υποπρογραμμαρων οποτε πρεπει να σε κοψει... αν δεν το εκανε εισαι πολυ τυχεροσ...


μη λες χαζομάρες..!!!!!!!!!!!
οκ αναγνωρίζω ότι προσφέρονταν για συνάρτηση το θεματάκι, αλλά ούτως η άλλως η διαδικασία είναι γενικότερη και κολλάει 'πάντα και παντού';) οπότε δεν είναι με την καμία λάθος.. ούτε 1 μόριο δεν έκοψε κανένας διορθωτής.......................:jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
ηταν ξεκαθαρα συναρτηση και δεν υπαρχει λογοσ να γινει διαδικασια η οποια ναι μεν λειτουργει αλλα δεν ειναι η καταληλη ... καθαρη γνωση ειναι θεωρειας τησ χρησησ των υποπρογραμμαρων οποτε πρεπει να σε κοψει... αν δεν το εκανε εισαι πολυ τυχεροσ...



εκανα διαδικασια και δν μου εκοψαν τιποτα,εφοσον ανεφερε υποπρογραμμα δν υπηρχε καμια απολυτως δεσμευση εφοσον θα υπηρχαν τα ιδια αποτελεσματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
κανονικα οσοι κανατε διαδικασια πρεπει να σας κοψουν την μιση ασκηση.δειχνετε οτι δεν εχετε καταλαβει τα υποποπρογραμματα.η μαγκια ειναι να καταλαβεις οτι ηθελε συναρτηση.αλλιως θα μασ κανανα μονο την διαδικασια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
κανεις μεγαλο λαθος:nono:


η διατυπωση ηταν ξεκαθαρη,αλλωστε στην πλειοψηφια των μαθητων κανενας δν εχασε ουτε μισο μοριο απο την δημιουργεια διαδικασιας


αλλα αφου θελεις να ειμαστε ακριβεις ,υπαρχει διαφορα αναμεσα στο να αναπτυξετε το καταλληλο υποπρογραμμα και στο να αναπτυξετε υποπρογραμμα


και κλεινοντας θελω να πω οτι μαγκια ειναι να καταφερνεις τον στοχο σου σε καθε μαθημα και οχι απλα να παραννοεις τις εκφωνησεις:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top