[27/5/2009] ΑΕΠΠ Τεχνολογικής Κατεύθυνσης

Πόσο υπολογίζετε ότι γράψατε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • 90-100

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 80-90

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 70-80

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 60-70

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 50-60

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 40-50

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 30-40

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 20-30

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 10-20

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 0-10

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν εξεταζόμουν.

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
εγω τον τελικο στοχο τον καταφερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
χαιρομαι,αλλα μην λες οτι επρεπε να κοπει το μισο θεμα και οτι οσοι εκαναν διαδικασια δν εχουν κατανοησει το βιβλιο,πιστευω οτι το φετινο διαγωνισμα ξεχωρισε αυτους που το ειχαν κατανοησει αρκετα καλα και χαιρομαι γ αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
κανεις μεγαλο λαθος:nono:


η διατυπωση ηταν ξεκαθαρη,αλλωστε στην πλειοψηφια των μαθητων κανενας δν εχασε ουτε μισο μοριο απο την δημιουργεια διαδικασιας


αλλα αφου θελεις να ειμαστε ακριβεις ,υπαρχει διαφορα αναμεσα στο να αναπτυξετε το καταλληλο υποπρογραμμα και στο να αναπτυξετε υποπρογραμμα


και κλεινοντας θελω να πω οτι μαγκια ειναι να καταφερνεις τον στοχο σου σε καθε μαθημα και οχι απλα να παραννοεις τις εκφωνησεις:thanks:


μιλάς ποιητικά......:inlove::inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
μιχαλης-ναξος συμφωνω μαζι σου τα θεματα ηταν παλουκακια.εγω που ημουν τελεια προετοιμασμενος τα χρειαστηκα εκει μεσα ασχετος που γραψα αριστα.ηταν δυσκολα
εμενα ο καθηγητης μου πε οτι οσοι κανα διαδικασια τους εκοψε το μισο(οκαθηγητης του σχολειου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
εγω ειπα να το αφησω απο το πρωτο θεμα,κυριως λογω του οτι ημουν πολυ κουρασμενος απο το διαβασμα της προηγουμενης μερας,να φανταστειτε αν και ημουν ~5μετρα μακρια απο τον πινακα δν εβλεπα τι εγραφαν,και ας ηταν με μεγαλα γραμματα!


το πως το ελυσα δν ξερω ακομα!


επισης δν ξερω τι μου βρηκαν και μουν εβαλαν 19,9!ελεος!:'(


αλλα αν παρακολουθησεις συζητησεις καθηγητων και διορθωτων ουτε καν τεθηκε τετοιο θεμα απο κανεναν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
μιχαλης-ναξος συμφωνω μαζι σου τα θεματα ηταν παλουκακια.εγω που ημουν τελεια προετοιμασμενος τα χρειαστηκα εκει μεσα ασχετος που γραψα αριστα.ηταν δυσκολα
εμενα ο καθηγητης μου πε οτι οσοι κανα διαδικασια τους εκοψε το μισο(οκαθηγητης του σχολειου)



:nono:τότε τον βαράει κανονικά....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
εγω 19.2 εγραψα εχασα ο μακακας 1 σ-λ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.

MzChiniz

Νεοφερμένος

Η Πωλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
κανονικα οσοι κανατε διαδικασια πρεπει να σας κοψουν την μιση ασκηση.δειχνετε οτι δεν εχετε καταλαβει τα υποποπρογραμματα.η μαγκια ειναι να καταλαβεις οτι ηθελε συναρτηση.αλλιως θα μασ κανανα μονο την διαδικασια
ακριβως...και εγω αυτο ειπα και επεσαν να με φανε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
λετε παραλογα πραγματα!


αποδειξε μου οτι καποιος που κανει διαδικασια αντι για συναρτηση δν εχει καταλαβει προγραμματισμο!

ξανατονιζω
-----------------------------------------
αλλα αφου θελεις να ειμαστε ακριβεις ,υπαρχει διαφορα αναμεσα στο να αναπτυξετε το καταλληλο υποπρογραμμα και στο να αναπτυξετε υποπρογραμμα

:thanks:

πιστευω οτι αυτο τα λεει ολα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Να σου πω ότι μπορώ να κάνω μια πρόβλεψη και τίποτα παραπάνω εφόσον δε θα διορθώσω εγώ το γραπτό σου. Λοιπόν, στη χειρότερη των περιπτώσεων χάνεις 13 μονάδες. Με μια νορμάλ διόρθωση θα χάσεις ίσως κάτι λιγότερο από 9 μονάδες...
Ετσι για την ιστορια φιλε chicane μου κοψανε τις μισες μοναδες,σιγουρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top